Nädalavahetusel toimus Vasalemmas EMV III ja IV etapp Mototrialis

13.08 ja 14.08 toimus Vasalemmas EMV III ja IV etapp mototrialis. Suurt heameelt tegi rohke osavõtt. Võistlustest võttis osa 72 võistlejat. Väiksemad osalejad olid 3-4 aastased ning vanima osaleja vanus ületas juba 60 aluaastat.
Kohale oli tulnud ka külalised Soomest ja Lätist, kes omakorda lisasid võistlustele värvi ning olid kõvad konkurendid Eesti sõitjatele.
Ilmataat oli seekord natuke meie vastu, kuna temperatuurid kerkisid võistluspäevadel päris kõrgele. See omakorda pani proovile sõitjate füüsilise vastupidavuse ning palavuse taluvuse. Kokkuvõttes said kõik ikkagi ilusti hakkama ning võistlustaset see ei mõjutanud.
Ettevalmistatud rajad olid samuti huvitavad ja üle keskmise raskemad. See võimaldas sõitjatel näidata oma oskusi ja teha ilusaid sooritusi.

Laupäeval 13.08 EMV III etapil olid võistlustulemused järgmised:
Klassis G võitis esikoha Maria Eleanora Müürsepp (Panter Motorsport), teiseks tuli Jakob Aigro (Otepää Motoklubi) ning kolmandaks Georg Galitsin (Otepää Motoklubi).
Klassis F võitis esikoha Eliis Roos (Otepää Motoklubi), teiseks tuli Eliise Kaljurand (Panter Motorsport) ja kolmandaks Alfred Kruusmann (Panter Motorsport).
Klassis NOORED VABA võitis Pia Anete Rebane (Panter Motorsport) ning teiseks tuli Tony Luts (Panter Motorsport).
Klassis U võitis esikoha Heleen Roos (Otepää Motoklubi) ja teiseks tuli Kadri Vildek (Tapa Traieliklubi).
Klassis HOBI tuli võitjaks Kärt Kalve (Otepää Motoklubi), teise koha sai Armand Karu (Star Trial) ning kolmandaks jäi Heitti Tuisk (Panter Motorsport).
EMV noorteklaasis E tuli võitjaks Marten Aarma (Panter Motorsport), teiseks tuli Adrians Grinfelds Lätist ning kolmandaks Sebastian Tuisk (Panter Motorsport).
Klassis D tuli võitjaks Klavs Pricins Lätist, teiseks tuli Tomi Hämäläinen Soomest ning kolmandaks tuli Priit Ross (Panter Motorsport).
Klassis C tuli võitjaks Karl Leis (Tapa Traieliklubi), teiseks Egert Kimmel (Panter Motorsport) ning kolmandaks Ott Holger Ross (Panter Motorsport).
EMV klassis B tuli võitjaks Niks Alksnis Lätist, teiseks Artis Alksnis Lätist ning Klaus Somelar (Tartu Enduro Klubi).

Pühapäeval 14.08 EMV IV etapil olid võistlustulemused järgmised:
Klassis G võitis esikoha Georg Galitsin (Otepää Motoklubi), teiseks tuli Maria Eleanora Müürsepp (Panter Motorsport) ja kolmandaks tuli Jakob Aigro (Otepää Motoklubi).
Klassis F võitis esikoha Eliise Kaljurand (Panter Motorsport), teiseks tuli Karl Ahman (Panter Motorsport) ja kolmandaks Rene Legonkov (Panter Motorsport).
Klassis NOORED VABA võitis Pia Anete Rebane (Panter Motorsport) ning teiseks tuli Tony Luts (Panter Motorsport).
Klassis U võitis esikoha Heleen Roos (Otepää Motoklubi) ja teiseks tuli Kadri Vildek (Tapa Traieliklubi).
Klassis HOBI tuli võitjaks Teele Mäerand (Panter Motorsport), teiseks tuli Toomas Tomson (Star Trial) ning kolmandaks Kärt Kalve (Otepää Motoklubi).
EMV noorteklaasis E tuli võitjaks Marten Aarma (Panter Motorsport), teiseks tuli Joel Rehe (Panter Motorsport)ning kolmandaks Sebastian Tuisk (Panter Motorsport).
Klassis D tuli võitjaks Klavs Pricins Lätist, teiseks tuli Tomi Hämäläinen Soomest ning kolmandaks tuli Priit Ross (Panter Motorsport).
Klassis C tuli võitjaks Karl Leis (Tapa Traieliklubi), teiseks Maron Mangusson (MK GasGas) ning kolmandaks Ott Holger Ross (Panter Motorsport).
EMV klassis B tuli võitjaks Niks Alksnis Lätist, teiseks Artis Alksnis Lätist.

Laupäeval toimunud EMV III etapi kõikki tulemusi on võimalik vaadata: https://results.trial.ee/results.php?cid=73

Pühapäeval toimunud EMV IV etapi kõikki tulemusi on võimalik vaadata: https://results.trial.ee/results.php?cid=74

Suured tänud korraldajatele ning kohtumiseni järgmistel mototriali võistlustel!