EMF jätkab koostööd spordiklubiga MyFitness

Siim Kängsepp ja Kristin Karro

Eesti Mootorrattaspordi Föderatsioon ja Baltikumi suurim spordiklubide kett MyFitness käivitasid eelmise aasta sügisel omavahelise koostöö, mille raames saavad kõik EMF-i litsentsiomanikud MyFitnessi spordiklubides soodustingimustel treenida. Lisaks toetab MyFitness Team Estonia liikmete treeninguid 100% ulatuses.

EMF-i spordidirektori Kristin Karro sõnul on igasugune toetus motosportlastele teretulnud ja vajalik. “Soovin tänada MyFitness töötajaid, kes on teinud võimalikuks soodsalt treenimise  motosportlaste jaoks ning aidanud neid kaasa eesmärkide saavutamisel. Möödunud hooaeg oli edukas kõigi jaoks. On suur rõõm teatada, et koostöö jätkub 2023 aastal.” sõnas Karro.

Ka MyFitnessi Klubide juhataja Siim Kängsepp kinnitas: “Koostöö EMF´ga sai eelmisel aastal toreda alguse ja on olnud ainult rõõm näha meie juures treenimas tegusaid ja töökaid motosportlasi.”

MyFitnessil on hetkeseisuga kokku 20 treeningsaali, neist 15 asub Harjumaal, 3 Tartus, 1 Viljandis ning 1 Narvas. MyFitness plaanib lähiaastatel laieneda teistessegi Eesti linnadesse.
Täpsema info leiad aadressil: https://www.myfitness.ee/

MyFitnessi pakkumine EMF-i litsentsiomanikele:

 

*Liitumine 0 eurot

*MyF Täispakett kõik klubid 51 € (tavahind 63 €)

*MyF Täispakett Tallinn 47 € (tavahind 58 €)

*MyF Täispakett Tartu/Narva/Viljandi 40 € (tavahind 50€)