Tervislik toitumine

Uued sportlaste koolitused: toitumine ja füsioteraapia

Järgmisteks motosportlastele suunatud koolitusteks on toitumise ja menüü koostamine ning füsioteraapia ja üldfüüsiline ettevalmistus. Koolituste kestvus on 6 akadeemilist tundi.Koolituste ajakava 11. veebruar ja 3. märts:15:00-16:30 loengpaus16:45-18:15 loengpaus18:30-20:00 loeng (veel …)

Loe edasi
andre park

Jääraja meistrid- ja karikavõitjad selgusid enne hooaja lõppu

EMFi krossikomisjon otsustas hooajale joone alla tõmmata, kuna seoses Eesti Vabariigis kehtivate piirangutega ei toimu kuni märtsi lõpuni ühtegi võistlust, kus saaksid osaleda ka harrastajad ja need sõitjad, kes ei kuulu rahvuskoondise ridadesse. Pelgalt tippsportlastega aga korraldajad võistluste korraldamisega välja ei vea. (veel …)

Loe edasi
tanel leok-foto-karli saul

Tanel Leok pälvis Valgetähe ordeni

Eesti Vabariigi President Kersti Kaljulaid annab tänavu välja ühtekokku 152 teenetemärki, seal hulgas saab Valgetähe V klassi ordeni ka Eesti parim krossisõitja Tanel Leok. Eelnevalt sellele tunnustusele pälvis Leok ka äsja Kultuurkapitali kehakultuuri ja spordi valdkonna peapreemia. 530 MM-etapil osalenud Leok saavutas oma karjääri jooksul kolm MM-etapivõitu, võitis 2 juunioride MM-tiitlit ja võistles rekordilised 19 […]

Loe edasi