Paikusel võisteldi kestvuskrossi punktide nimel

Möödunud nädalavahetusel toimus Paikusel kestvuskrossi Eesti meistrivõistluste neljas ja karikavõistluste viies etapp.

E-1 klassi esikoht läks Karl Saatile (Pärnu Motoclub), tema järel tulid Marek Künnapas (Pärnu Motoclub) ja Kosti Pusaaniemi. Ühtlasi olid nad ka üldarvestuse kiireimad. E-2 klassi edukaimad olid Raido Nei (Seltec Racing), Mati Nuut (Pärnu Motoclub) ja Valtteri Salonen. Enduro klassi poodiumile sõitsid end Rauno Voldek (Toila Automoto Klubi), Jarmo Lehiste (Paikuse Motoklubi) ja Raigo Onton (Jõhvi Motoklubi).

65cc klassis võidutses Erki Raudnagel (MTÜ SEK), tema järel ületasid finišijoone Aston Kõiv (Kagu Motoklubi) ja Martin-Markus Ansi (KTL Racing). 85cc klassi võitis Leslie Puller (Pärnu Motoclub), teisel kohal oli Robin Arukase (Pärnu Motoclub) ja kolmandal Theo Kolts (Pärnu Motoclub).

Hobi B võidu võttis Risto Ild (Pärnu Motoclub), teiseks tuli Mihkel Reino (RXT Motoklubi) ja kolmas oli Hendrik Allsalu (Paikuse Motoklubi). Hobi C kiireimad olid Artturi Niskanen, Oliver Leppik ja Raido Rekand (Kagu Motoklubi). Hobi D klassi kolm nobedaimat olid Janar Eerik, Bruuno Soosalu (Paikuse Motoklubi) ja Erki Rannamees (Rakvere Motoklubi).

Naisteklassi edukaim oli soomlane Esmeralda Vesterinen, tema järel tuli Jane Ilves (Team Kassi Auto). Veteran 40+ klassi võitis Priit Palatu (Sõmerpalu MK), teine oli Kalev Kriis (Sõmerpalu MK) ja kolmanda koha sai Oliver Toomela (Paikuse Motoklubi). Seenior 50+ esikoht läks Toivo Nõgelile (Pärnu Motoclub), teine koht Aivo Rabbile (Paikuse Motoklubi) ja kolmas koht Toivo Nikopensiusele (Paikuse Motoklubi).

ATV klassi võidu võttis Hegri Sutt (Paikuse Motoklubi), teine oli Endriko Ennok (Pärnu Motoclub) ja kolmas Andres Timmusk. Quad võistlusklassi poodiumil olid Karl Robin Rillo (RedMoto Racing), Hannes Voolaid ja Virgo Mitt (Paikuse Motoklubi). ATV 750 edukaimad olid Meelis Kuhi, Andu Kuningas (Elva krossiklubi) ja Kalev Kõivsaar. Veteranide klassi nobedaimad olid Raido Viinapuu, Marek Soosaar (Pärnu Motoclub) ja Ennart Kunglamäe. Lasteklassis võttis esikoha Egert Sutt (Paikuse Motoklubi), teisena lõpetas Marko Ronis ja kolmandaks tuli Steven Tamm (Äksi39Team).

Järgmine etapp toimub juba sel laupäeval (19. oktoobril) Kosel. Registreerimine on avatud msport.ee lehel.