2018 jätkab EMF Endurokomisjon noorte sportlaste treeningprogrammi, mille eesmärk on tuua juba mõningaste kogemustega noori motosportlasi endurosporti.

Programmi eesmärgiks on leida tulevasi talente, kes sooviksid osaleda tiitlivõistlustel ning seda siis nii Eestis kui ka piiri taga.
2017 aastal korraldati noorele pilootprogramm, mis päädis Aruküla enduroga 7-8 oktoobril. Kokku vastas üleskutsele 32 huvilist, kelle hulgast valiti välja 6 noort, kes osalesid treeningpäeval Arukülas. Kahepäevasel väga raskel võistlusel said tulemuse kirja 4 noort.

2018 aasta programmi siht on osaleda noorte meeskonnaga Euroopa meistrivõistluste viimasel etapil. Noortekoondise liikmed valitakse välja Eesti enduro- ja sprindivõistluste tulemuste põhjal.

Kuna tulemused peab võistlustel kirja saama enne 15 septembrit, siis treeningpäevadega alustatakse juba hooaja alguses. Hetkel on kavas kaks treeningpäeva. Esimene nendest pidi toimuma Jõelähtme endurorajal aprilli alguses, kuid seoses kehvade ilmastiku- ja rajatingimustega otsustas komisjon seda edasi lükata ning see saab toimuma peale juuni alguses Tallinnas toimuvat MM-etappi. Teise treeningpäeva asukoht ja aeg on hetkel veel lahtine. Mõlema treeningpäeva konkreetsed ajad tehakse teatavaks esimesel võimalusel EMFi kodulehel.

Tehnika, sõiduvarustus ja transport võistlustele ja treeningpäevadele tuleb huvilistel endil leida. Kui huvilisel endal endurotsiklit ei ole, saab ta neid rentida erinevatest tsiklifirmadest ja siinkohal teeme ka üleskutse tsiklifirmadele, kes soovivad tsikleid rentida. Andke meile sellest teada ja suuname huvilised teile!

Transport ja kohapealsed teenused Euroopa MV etapile korraldatakse aga Endurokomisjoni poolt.

Registreeru

  Eesnimi (nõutav)

  Perenimi (nõutav)

  E-post (nõutav)

  Telefon (nõutav)

  Klubi

  Registreerunud

  Nimi