Adrenalin Arena Baltic Master 2019/20 Cup I etapp

Loading Map....

Aeg
29/12/2019
Kogu päev

Asukoht
Adrenalin Arena motohall

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend/Supplementary regulations

Masinaklassid:
MX A, MX BC, MX DE, Women, Mini MX

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
Mini MX 97 Evert Kangur Apollo Abja Tehnikaring EST
Mini MX 96 Margus Oks Bucci Moto EST
Mini MX 939 Raivo Raudsepp Pitpro Sõmerpalu MK EST
Mini MX 930 Krissy-Eliis Raba Apollo Abja Tehnikaring EST
Mini MX 924 Taavi Põder Bucci Moto Linnamäe Krossiklubi EST
Mini MX 73 Kaspar Korsar Apollo EST
Mini MX 70 Kristelle Tasane Pitpro EST
Mini MX 7 Aimar Peterson Pitpro Abja Tehnikaring EST
Mini MX 7 Heido Havam Rotek HRC Eesti Racing Team EST
Mini MX 69 Jurijs Sigajevs Bucci Moto LAT
Mini MX 666 Raul Pinsel Apollo Abja Tehnikaring EST
Mini MX 625 Oliver Kalle YCF EST
Mini MX 50 Toms Nils Prazņicāns Bucci Moto LAT
Mini MX 42 Mikk Pinsel Apollo Abja Tehnikaring EST
Mini MX 393 Siim Raudsepp Pitpro EST
Mini MX 38 Henry Küper Pitpro EST
Mini MX 38 Henry Küper YCF Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Mini MX 36 Andi Sõmmer YCF Abja Tehnikaring EST
Mini MX 34 Reinis Pušpurs Bucci Moto LAT
Mini MX 331 Jānis Palkavnieks Pitpro LAT
Mini MX 31 Kristel Raba Bucci Moto Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Mini MX 292 Guntis Lakstīgala Bucci Moto LAT
Mini MX 29 Berit Bekker Apollo Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Mini MX 235 kaido raal Apollo Tihemetsa MK EST
Mini MX 23 Risto Grünberg Bucci Moto Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Mini MX 20 Meelis Heinpõld Pitpro EST
Mini MX 18 Robin Paarman YCF EST
Mini MX 16 Matis Heinpõld Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Mini MX 155 Targo Tintso Pitpro EST
Mini MX 15 Toomas Raba Bucci Moto Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Mini MX 131 Marleen Valdas Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Mini MX 13 Tarmo Raba Apollo Abja Tehnikaring EST
Mini MX 11 Viatli Kangur Pitpro Abja Tehnikaring EST
Mini MX 10 Raul Rammula PitsterPro Motoklubi MRC EST
MX A 770 Jan Jakobson Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX A 74 Gints Markovs Pitpro LAT
MX A 74 Ardo Kaurit Yamaha AYR Racing Team EST
MX A 733 Kaarel Tilk Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX A 62 Andero Lusbo Husqvarna Kagu Motoklubi EST
MX A 5073356 Henry Vesilind Husqvarna EST
MX A 42 Sampo Rainio Husqvarna Tihemetsa MK FIN
MX A 411 Timmo Mõts Husqvarna EST
MX BC 99 Alo Pendla KTM EST
MX BC 891 Leevi Jalonen Kawasaki Tihemetsa MK FIN
MX BC 7 Hardi Prans KTM Sõmerpalu MK EST
MX BC 67 Tommi Laine Honda FIN
MX BC 502 Joonas Seppänen KTM FIN
MX BC 5 Rihards Barenis KTM LAT
MX BC 420 Niila Mölsä KTM FIN
MX BC 395 Siim Palatu Kawasaki Sõmerpalu MK EST
MX BC 37 Kenor Kotkas Husqvarna EST
MX BC 315 Anatoli Lazarev Honda RUS
MX BC 29 Pekka Nissinen Yamaha FIN
MX BC 19 Ken Robert Kõpp Yamaha Tihemetsa MK EST
MX BC 162 Jani Lähteenmäki KTM FIN
MX BC 157 Rasmus Lehter Husqvarna Valga MK EST
MX BC 124 Eero Madisson KTM FIN
MX BC 117 Priit Palatu KTM Sõmerpalu MK EST
MX DE 93 Oliver Kalda Honda KTL Racing klubi EST
MX DE 93 Eerik Madisson KTM EST
MX DE 848 Erko Küper KTM KTL Racing klubi EST
MX DE 707 Egert Karask Honda Kagu Motoklubi EST
MX DE 66 Karl Takk Husqvarna Vihur Motosport EST
MX DE 615 Aron Annerviek KTM Pärnu Motoclub EST
MX DE 61 ANTI RAAL Husqvarna Kagu Motoklubi EST
MX DE 584 Reio Raudsepp Honda Valga MK EST
MX DE 56 Sander Sepp KTM Carma Motoklubi EST
MX DE 53 Ahti Pärnsalu Husqvarna Star Racing EST
MX DE 337 Rasmus Räbbin Husqvarna Motoklubi MRC EST
MX DE 263 kaimar kurvits Suzuki Sõmerpalu MK EST
MX DE 262 Arles Orav Suzuki Sõmerpalu MK EST
MX DE 222 Janne Koivula KTM FIN
MX DE 196 Erki Rannamees KTM Jõhvi Motoklubi EST
MX DE 14 Alex Vetkin Husqvarna Vihur Motosport EST
MX DE 111 Tanel Kull Kawasaki EST
MX DE 104 Janne Reinola KTM FIN
Women 85 Loree Roots Honda Paikuse Motoklubi EST
Women 8 Maarit Mäkinen Suzuki FIN
Women 735 Krissu Konoplitski KTM Sõmerpalu MK EST
Women 551 Karleen Randver Honda Otepää Motoklubi EST
Women 456 Teele Raja Honda HRC Eesti Racing Team EST
Women 456 Teele Raja Honda HRC Eesti Racing Team EST
Women 222 Lisanne Lensment KTM Tihemetsa MK EST
Women 197 Noora URO KTM FIN
Women 151 Hanna Reinola Kawasaki FIN
Kommentaarium on suletud.