Adrenalin Arena Baltic Master 2019/20 Cup II etapp

Loading Map....

Aeg
26/01/2020
Kogu päev

Asukoht
Adrenalin Arena motohall

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend/Supplementary regulations

Masinaklassid:
MX A, MX BC, MX DE, Women, Mini MX

Registreeru

Eesnimi|First name*

Perenimi|Family name*

E-post|E-mail*

Telefon|Phone*

Klass|Class*

Sünniaeg (aaaa-kk-pp) |Date of Birth (yyyy-mm-dd)*

Mark*

Klubi|Club

Riik|Country

Võistlusnr|Start nr*

Litsentsi nr|Licence nr

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
Mini MX 97 Aigar Üts Apollo EST
Mini MX 939 Raivo Raudsepp Pitpro Sõmerpalu MK EST
Mini MX 924 Taavi Põder Bucci Moto Linnamäe Krossiklubi EST
Mini MX 83 lauri maks Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Mini MX 73 Kaspar Korsar Apollo EST
Mini MX 69 Jurijs Sigajevs Bucci Moto LAT
Mini MX 666 Raul Pinsel Apollo Abja Tehnikaring EST
Mini MX 625 Oliver Kalle YCF EST
Mini MX 42 Mikk Pinsel Apollo Abja Tehnikaring EST
Mini MX 38 henry küper YCF Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Mini MX 35 Kevin Naelso Apollo Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Mini MX 34 Reinis Pušpurs Bucci Moto LAT
Mini MX 31 Kristel Raba Bucci Moto Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Mini MX 23 Risto Grünberg Bucci Moto Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Mini MX 2 Marko Lepik Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Mini MX 18 Robin Paarman YCF EST
Mini MX 16 Matis Heinpõld Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Mini MX 131 Marleen Valdas Bucci Moto Motoklubi MRC EST
MX A 615 Aron Annerviek KTM Pärnu Motoclub EST
MX BC 99 Alo Pendla KTM EST
MX BC 891 Leevi Jalonen Kawasaki Tihemetsa MK FIN
MX BC 7 Hardi Prans KTM Sõmerpalu MK EST
MX BC 37 Kenor Kotkas Husqvarna EST
MX BC 29 Pekka Nissinen Yamaha FIN
MX BC 19 Ken Robert Kõpp Yamaha Tihemetsa MK EST
MX BC 162 Jani Lähteenmäki KTM FIN
MX BC 124 Eero Madisson KTM FIN
MX DE 93 Eerik Madisson KTM Almaca Motosport FIN
MX DE 883 Teho Laure Husqvarna Türi Motosport EST
MX DE 71 Birger Taal Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX DE 66 Karl Takk Husqvarna Almaca Motosport EST
MX DE 615 Aron Annerviek KTM Pärnu Motoclub EST
MX DE 478 Jorma Kakko Husqvarna FIN
MX DE 337 Rasmus Räbbin Husqvarna Motoklubi MRC EST
MX DE 14 Alex Vetkin Husqvarna Almaca Motosport EST
MX DE 136 Janar Ilves Kawasaki Kagu Motoklubi EST
MX DE 104 Janne Reinola KTM FIN
Women 456 Teele Raja Honda HRC Eesti Racing Team EST
Women 197 Noora Uro KTM FIN
Kommentaarium on suletud.