Adrenalin Arena Baltic Master 2019/20 Cup III etapp

Loading Map....

Aeg
01/03/2020
Kogu päev

Asukoht
Adrenalin Arena motohall

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend/Supplementary regulations

Masinaklassid:
MX A, MX BC, MX DE, Women, Mini MX

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
Mini MX 96 Margus Oks Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Mini MX 924 Taavi Põder Bucci Moto Linnamäe Krossiklubi EST
Mini MX 73 Kaspar Korsar Apollo EST
Mini MX 6 Simo Sõmmer Pitpro EST
Mini MX 50 Toms Nils Prazņicāns Bucci Moto LAT
Mini MX 38 Henry Küper YCF Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Mini MX 292 Guntis Lakstīgala Bucci Moto LAT
Mini MX 235 Kaido Raal Apollo Tihemetsa MK EST
Mini MX 187 Karl Linke Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Mini MX 16 Matis Heinpõld Pitpro EST
Mini MX 134 Juss Maidla Bucci Moto Kagu Motoklubi EST
Mini MX 131 Marleen Valdas Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Mini MX 10 Raul Rammula PitsterPro Motoklubi MRC EST
MX A 770 Jan Jakobson Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX A 733 Kaarel Tilk Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX A 62 Andero Lusbo Husqvarna Kagu Motoklubi EST
MX A 411 Timmo Mõts Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX A 301 Jesse Karlsson KTM FIN
MX BC 99 Alo Pendla KTM EST
MX BC 891 Leevi Jalonen Kawasaki Tihemetsa MK FIN
MX BC 502 Joonas Seppänen KTM FIN
MX BC 29 Pekka Nissinen Yamaha FIN
MX BC 25 Otto Kumpulainen Husqvarna EST
MX BC 25 Otto Kumpulainen Husqvarna FIN
MX BC 19 Ken Robert Kõpp Yamaha Tihemetsa MK EST
MX BC 162 Jani Lähteenmäki KTM FIN
MX BC 16 Jere Rönkkö Yamaha FIN
MX BC 145 Tomi Kuikka Kawasaki FIN
MX BC 124 Eero Madisson KTM Almaca Motosport EST
MX DE 707 Egert Karask Honda Kagu Motoklubi EST
MX DE 66 Karl Takk Husqvarna Almaca Motosport EST
MX DE 478 Jorma Kakko Husqvarna FIN
MX DE 449 Rain Vaikmäe Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX DE 315 Anatoli Lazarev Honda RUS
MX DE 263 kaimar kurvits Kawasaki Sõmerpalu MK EST
MX DE 262 Arles Orav Suzuki Sõmerpalu MK EST
MX DE 196 Erki Rannamees KTM Jõhvi Motoklubi EST
MX DE 14 Alex Vetkin Husqvarna Almaca Motosport EST
MX DE 104 Janne Reinola KTM FIN
Pit Semi 88 939 Raivo Raudsepp Pitpro EST
Pit Semi 88 83 Lauri Maks Bucci Moto Freetime Racing EST
Pit Semi 88 70 Kristelle Tasane Pitpro EST
Pit Semi 88 69 Jurijs Sigajevs Bucci Moto LAT
Pit Semi 88 666 Raul Pinsel Apollo Abja Tehnikaring EST
Pit Semi 88 625 Oliver Kalle YCF EST
Pit Semi 88 5 Kristo Hint YCF Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pit Semi 88 46 Sten Mattias Topolev YCF Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pit Semi 88 45 Lauri Topolev YCF Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pit Semi 88 42 Mikk Pinsel Apollo Abja Tehnikaring EST
Pit Semi 88 404 Robin Kahu PitsterPro EST
Pit Semi 88 38 Henry Küper YCF EST
Pit Semi 88 38 Henry Küper YCF Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pit Semi 88 31 Kristel Raba Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pit Semi 88 23 Risto Grünberg Bucci Moto Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pit Semi 88 229 Ralf Kahu Apollo EST
Pit Semi 88 2 Marko Lepik Bucci Moto Freetime Racing EST
Pit Semi 88 18 Robin Paarman YCF EST
Pit Semi 88 13 Tarmo Raba Apollo Abja Tehnikaring EST
Women 735 Krissu Konoplitski KTM Sõmerpalu MK EST
Women 456 Teele Raja Honda HRC Eesti Racing Team EST
Women 39 Julia Mattila Kawasaki FIN
Women 222 Lisanne Lensment KTM Tihemetsa MK EST
Women 197 Noora Uro KTM FIN
Women 151 Hanna Reinola Kawasaki FIN
Kommentaarium on suletud.