Adrenalin Arena Cup 2018/2019 II etapp

Laen kaarti....

Aeg
20/01/2019
Kogu päev

Asukoht
Adrenalin Arena motohall

Kategooriad No Categories

Lisa Google Calendari Lisa iCali


JuhendSupplementary Regulations
Masinaklassid: 50PW/Mini, 50cc, 65cc, 85cc, 125cc

Autasustatakse KÕIKI lapsi ja iga etapi kõikide klasside kolme kiiremat autasustatakse eraldi.
Kolme etapi kokkuvõttes klassides 50cc, 65cc, 85cc ja 125cc paneb Adrenalin Arena välja võitjale eriauhinna.

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
125cc 83 Leevi Liimatainen Yamaha FIN
125cc 787 Nikita Romachev KTM RUS
125cc 722 Kevin Sleng KTM Kose AMK EST
125cc 7 Artemiy Rausov KTM RUS
125cc 52 Kasper Kangasniemi KTM FIN
125cc 515 Rūdolfs Stankus Husqvarna LAT
125cc 40 Martin Michelis KTM Sõmerpalu MK EST
125cc 298 Jimmy Hellevaara Yamaha EST
50cc 94 Vilho Vehviläinen KTM FIN
50cc 91 Jose Vainio Husqvarna Freetime Racing FIN
50cc 87 Leo Huuskonen Husqvarna FIN
50cc 84 Iivari Vieltojärvi KTM FIN
50cc 835 Retu Laaksonen KTM FIN
50cc 801 Jack Ljungnér Cobra SWE
50cc 8 Dovydas Aistis Šikšnys KTM LTU
50cc 777 Aaron dmitriev KTM RUS
50cc 775 Artem Zavarin KTM RUS
50cc 77 Matvei Petrusevich KTM RUS
50cc 76 Tauri Tiisler KTM EST
50cc 724 Jazeps Kubulins Husqvarna LAT
50cc 723 Egor Atroshko KTM BLR
50cc 721 Platon Chekurov KTM RUS
50cc 7 Fedor Orlov KTM EST
50cc 66 Mattias Tamekant Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 65 Karel Vahur Vingisaar KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 602 Aston Allas Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 6 Gustavs Ozols Husqvarna LAT
50cc 517 Sebastian Kõiv KTM RedMoto Racing EST
50cc 517 Sebastian Koiv KTM RedMoto Racing EST
50cc 50 Sthella Toomela KTM Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
50cc 5 Santtu Igo KTM FIN
50cc 46 Roberts Brants Husqvarna LAT
50cc 41 Miko Korpela Cobra FIN
50cc 4 Enri Lustus Husqvarna Sõmerpalu MK EST
50cc 39 Robin Robert Mooses Husqvarna Äksi MK EST
50cc 346 Rasmus Rotmeister Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc 33 Sebastian Klooren Husqvarna Sõmerpalu MK EST
50cc 323 Timi Huttunen KTM FIN
50cc 322 Kaur Jesper Soomets Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc 321 Jēkabs Hudolejs Husqvarna LAT
50cc 312 Rainers Grasis KTM LAT
50cc 312 Valtteri Vilen KTM FIN
50cc 3 Ottomar Saag KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 24 Rojus Zaborskis KTM LTU
50cc 238 Leon Wretman Cobra SWE
50cc 234 Denijs Bogdanovs KTM LAT
50cc 23 Matrins Misins KTM LAT
50cc 21 Andre Sarri Husqvarna Motoextreme EST
50cc 19 CHRIS RYAN KALJUMÄE Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 183 Rems Sharovs Husqvarna LAT
50cc 18 Edvin Jürgen Husqvarna Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 17 Romet Jundas KTM KTM Racing Estonia EST
50cc 17 Stefan Dorogin KTM RUS
50cc 111 Lucas Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
50cc 110 ROMY Järvelaht KTM RedMoto Racing EST
50cc 10 Jakob Burmann Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 1 Greg Laguta KTM LAT
50PW/Mini 9 Johann Hansman KTM Motoklubi MX Racing Team EST
50PW/Mini 835 Retu Laaksonen KTM FIN
50PW/Mini 816 Karl Kalju Lüüs KTM Kagu Motoklubi EST
50PW/Mini 79 Jekabs Gailis KTM LAT
50PW/Mini 71 Patriks Cirulis Muu/Other LAT
50PW/Mini 700 Vladimirs Vinogradovs KTM LAT
50PW/Mini 7 Märten Hünerson Honda EST
50PW/Mini 61 Daniel Wiik KTM FIN
50PW/Mini 523 Simeon Koiv KTM RedMoto Racing EST
50PW/Mini 515 Steven Eugen Tiitso KTM EST
50PW/Mini 5 Martins Cirulis Muu/Other LAT
50PW/Mini 4 Markus Rotmeister Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50PW/Mini 39 Donatas Aleksa KTM LTU
50PW/Mini 38 Ramon Visnapuu Husqvarna EST
50PW/Mini 300 Robin Arukase Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50PW/Mini 30 Normunds Opalais Yamaha LAT
50PW/Mini 19 CHRIS RYAN KALJUMÄE KTM RedMoto Racing EST
50PW/Mini 17 Romet Jundas KTM KTM Racing Estonia EST
50PW/Mini 109 Gregor Lootus KTM Motoextreme EST
50PW/Mini 102 Leo Peltola KTM FIN
50PW/Mini 100 Theo Kolts KTM Vihur Motosport EST
50PW/Mini 1 Greg Laguta KTM LAT
65cc 933 Georg Sirel KTM FIN
65cc 93 Gregor Kuusk Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 81 Jali Päivinen KTM FIN
65cc 798 Bogdan Zhidkov KTM RUS
65cc 777 Viktor Leppälä Yamaha FIN
65cc 775 Alexander Friedlender KTM BLR
65cc 77 Nikita Bartashevich KTM BLR
65cc 765 Alexander Rezyapkin KTM RUS
65cc 737 Ricards Alens Galcins Husqvarna LAT
65cc 724 Jekabs Kubulins LCR Yamaha LAT
65cc 712 Nikita Letyaev Yamaha RUS
65cc 65 Karel Vahur Vingisaar Husqvarna Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 64 Jami Korpinen KTM FIN
65cc 637 Jan-Marten Paju Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 626 Jere Igo KTM FIN
65cc 623 Eimantas Čepulis KTM LTU
65cc 601 Emīls Solovjevs Husqvarna LAT
65cc 6 Toms Dankerts KTM LAT
65cc 595 Lars Kallikorm KTM FIN
65cc 585 Leslie Puller KTM Pärnu Motoclub EST
65cc 555 Bert Matteo Laas KTM Valga MK EST
65cc 55 Sten-Kevin Toomela Husqvarna Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
65cc 54 Adrians Drozds KTM LAT
65cc 512 Paul Raid Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 49 Kirill Antonov Husqvarna RUS
65cc 43 Grigorii Lozinskii KTM RUS
65cc 425 Eemil Pesonen KTM FIN
65cc 41 Oskar Kuik KTM AYR Racing Team EST
65cc 40 Travis Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 39 Samuel Paalasmaa Husqvarna FIN
65cc 339 Hugo Sirel KTM FIN
65cc 33 SANDER PIHLAKAS Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 322 Eetu Huttunen KTM FIN
65cc 300 Eetu Saarimäki KTM FIN
65cc 30 Timo Tjorven Teesalu KTM Karksi Racing Team EST
65cc 265 Veetu Salminen Yamaha FIN
65cc 26 Joosep Jakk Husqvarna Kose AMK EST
65cc 255 Sonja Matikainen KTM FIN
65cc 253 Luca Väg Husqvarna FIN
65cc 232 Tristen Mardo KTM AYR Racing Team EST
65cc 23 Tõnu Kaspar Teesalu KTM Karksi Racing Team EST
65cc 221 Mauno Keskikallio KTM FIN
65cc 22 Tomass Šaicāns KTM LAT
65cc 217 Kaspar Uibu Yamaha Sõmerpalu MK EST
65cc 21 Rudolfs Augstkalns Husqvarna LAT
65cc 18 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
65cc 177 KARL ILVES Husqvarna Linnamäe Krossiklubi EST
65cc 161 Hans Hellevaara Husqvarna FIN
65cc 15 Marten Raud KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 130 Ivan Kliushkiun KTM RUS
65cc 111 Robin Raudsepp KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
65cc 10 Eeka Laaksonen KTM FIN
85cc 989 Timofei Antonov KTM RUS
85cc 799 Tarasov Sergei Husqvarna Äksi MK RUS
85cc 770 Mikk Kallion Husqvarna Sõmerpalu MK EST
85cc 757 Elisey Oreshkin KTM Sõmerpalu MK RUS
85cc 755 Kristers Janbergs Husqvarna LAT
85cc 727 Mark p KTM Valga MK EST
85cc 724 Janis Kubulins KTM LAT
85cc 7 Mykolas Stundzia KTM LTU
85cc 690 Tristan Uiga Husqvarna Motoextreme EST
85cc 688 Tarasov Aleksandr Husqvarna Äksi MK RUS
85cc 460 Aaron Laine KTM FIN
85cc 454 Jasper Kõiv KTM FIN
85cc 44 Sebastian Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
85cc 424 Eelis Viemerö KTM FIN
85cc 358 nico stenberg KTM FIN
85cc 315 Tristan Loob Husqvarna Pärnu Motoclub EST
85cc 277 Daniel Veškov KTM RedMoto Racing EST
85cc 250 Joel Djäknestam TM SWE
85cc 237 Verneri Mannerjoki KTM FIN
85cc 220 Otto Kumpulainen Husqvarna FIN
85cc 20 Jimi Laitinen Yamaha FIN
85cc 137 Rasmus Alan Truus KTM Linnamäe Krossiklubi EST
85cc 12 Ilias Krasnitskiy KTM RUS
85cc 101 Marius Adomaitis KTM LTU
Kommentaarium on suletud.