Adrenalin Arena Cup 2018/2019 III etapp

Laen kaarti....

Aeg
10/03/2019
Kogu päev

Asukoht
Adrenalin Arena motohall

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend Supplementary regulations

Masinaklassid: 50PW/Mini, 50cc, 65cc, 85cc, 125cc

Autasustatakse KÕIKI lapsi ja iga etapi kõikide klasside kolme kiiremat autasustatakse eraldi.
Kolme etapi kokkuvõttes klassides 50cc, 65cc, 85cc ja 125cc paneb Adrenalin Arena välja võitjale eriauhinna.

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
125cc 83 Leevi Liimatainen Yamaha FIN
125cc 773 Erik Mosin Husqvarna RUS
125cc 52 Kasper Kangasniemi KTM FIN
125cc 515 Rūdolfs Stankus Husqvarna LAT
125cc 298 Jimmy Hellevaara Yamaha FIN
125cc 22 Tomass Šaicāns KTM LAT
50cc 99 Kristjan-Erich Luhaäär KTM EST
50cc 87 Leo Huuskonen Husqvarna FIN
50cc 84 Iivari Vieltojärvi KTM FIN
50cc 777 Matvei Petrusevich KTM BLR
50cc 777 Aaron Dmitriev KTM RUS
50cc 775 Artem Zavarin KTM RUS
50cc 76 Tauri Tiisler KTM Motoklubi MX Racing Team EST
50cc 723 Egor Atroshko KTM BLR
50cc 721 Platon Chekurov KTM RUS
50cc 7 Travis Siilak KTM Vihur Motosport EST
50cc 66 Mattias Tamekant Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 65 Karel Vahur Vingisaar KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 6 Gustavs Ozols Husqvarna LAT
50cc 5 Santtu Igo KTM FIN
50cc 46 Roberts Brants Husqvarna LAT
50cc 41 Miko Korpela Cobra FIN
50cc 4 Enri Lustus Husqvarna Sõmerpalu MK EST
50cc 346 Rasmus Rotmeister Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc 33 Sebastian Klooren Husqvarna Sõmerpalu MK EST
50cc 323 Timi Huttunen KTM FIN
50cc 321 Jēkabs Hudolejs Husqvarna LAT
50cc 312 Valtteri Vilen KTM FIN
50cc 312 Rainers Grasis KTM LAT
50cc 3 Ottomar Saag KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 24 Rojus Zaborskis KTM LTU
50cc 23 Mārtiņš Misiņš KTM LAT
50cc 208 Julius Vierikka KTM FIN
50cc 207 Elias Vierikka KTM FIN
50cc 189 Elias Villanen KTM FIN
50cc 18 Edvin Jürgen Husqvarna Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 171 Stefan Dorogin KTM RUS
50cc 111 Lucas Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
50cc 110 ROMY Järvelaht KTM RedMoto Racing EST
50cc 109 Gregor Lootus KTM Motoextreme EST
50cc 10 Jakob Burmann Husqvarna RedMoto Racing EST
50PW/Mini 9 Johann Hansman KTM Motoklubi MX Racing Team EST
50PW/Mini 835 Retu Laaksonen KTM FIN
50PW/Mini 83 Leevi Liimatainen Yamaha EST
50PW/Mini 816 Karl Kalju Lüüs KTM Kagu Motoklubi EST
50PW/Mini 71 Patriks Cirulis Muu/Other LAT
50PW/Mini 700 Vladimirs Vinogradovs KTM LAT
50PW/Mini 61 Daniel Wiik KTM FIN
50PW/Mini 515 Steven Eugen Tiitso KTM AYR Racing Team EST
50PW/Mini 51 Martins Cirulis Muu/Other LAT
50PW/Mini 4 Markus Rotmeister Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50PW/Mini 39 Donatas Aleksa KTM LTU
50PW/Mini 38 Ramon Visnapuu Husqvarna Motoklubi Sinilind EST
50PW/Mini 301 Elias Saarimäki KTM FIN
50PW/Mini 21 Magnuss Misiņš Muu/Other LAT
50PW/Mini 17 Romet JUNDAS KTM KTM Racing Estonia EST
50PW/Mini 109 Gregor Lootus KTM Motoextreme EST
50PW/Mini 102 Leo Peltola KTM FIN
50PW/Mini 100 Theo Kolts KTM Vihur Motosport EST
65cc 96 TOM JOHANN VOLMERSON Husqvarna EST
65cc 93 Gregor Kuusk Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 92 Roope Kosonen KTM FIN
65cc 81 Jali Päivinen KTM FIN
65cc 798 Bogdan Zhidkov KTM RUS
65cc 777 Nikita Bartashevich KTM BLR
65cc 737 Ricards Alens Galcins Husqvarna LAT
65cc 65 Karel Vahur Vingisaar Husqvarna Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 63 stefan taaber Husqvarna Kagu Motoklubi EST
65cc 626 Jere Igo KTM FIN
65cc 621 Rudolfs Augstkalns Husqvarna LAT
65cc 585 Leslie Puller KTM Pärnu Motoclub EST
65cc 577 Viktor leppälä Yamaha FIN
65cc 555 Bert Matteo Laas KTM Valga MK EST
65cc 54 Adrians Drozds KTM LAT
65cc 512 Paul Raid Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 49 Rossi Halen KTM FIN
65cc 43 Grigorii Lozinskii Husqvarna RUS
65cc 425 Eemil Pesonen KTM FIN
65cc 41 Oskar Kuik KTM AYR Racing Team EST
65cc 40 Travis Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 39 Samuel Paalasmaa Husqvarna FIN
65cc 33 Sander Pihlakas Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 322 Eetu Huttunen KTM FIN
65cc 301 Elias Saarimäki KTM FIN
65cc 300 Eetu Saarimäki KTM FIN
65cc 30 Timo Tjorven Teesalu KTM Karksi Racing Team EST
65cc 265 Veetu Salminen Yamaha FIN
65cc 253 Luca Väg Husqvarna FIN
65cc 25 Samu Bärholm KTM FIN
65cc 23 Tõnu Kaspar Teesalu KTM Karksi Racing Team EST
65cc 221 Mauno Keskikallio KTM FIN
65cc 22 Tomass Šaicāns KTM LAT
65cc 217 Kaspar Uibu Yamaha EST
65cc 18 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
65cc 177 KARL ILVES Husqvarna Linnamäe Krossiklubi EST
65cc 161 Hans Hellevaara Husqvarna FIN
65cc 15 Marten Raud KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 130 Ivan Klyushkin KTM RUS
65cc 111 Robin Raudsepp KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
65cc 10 Eeka Laaksonen KTM FIN
85cc 770 Mikk Kallion Husqvarna Sõmerpalu MK EST
85cc 757 Elisey Oreshkin KTM Sõmerpalu MK RUS
85cc 755 Kristers Janbergs Husqvarna LAT
85cc 727 Mark Peterson KTM Valga MK EST
85cc 477 Elias Penttinen KTM FIN
85cc 44 Sebastian Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
85cc 277 Daniel Veškov KTM RedMoto Racing EST
85cc 20 Jimi Laitinen Yamaha FIN
85cc 191 Martins Platkevics KTM LAT
85cc 137 Rasmus Alan Truus KTM Linnamäe Krossiklubi EST
85cc 12 Ilias Krasnitskiy KTM RUS
Kommentaarium on suletud.