Adrenalin Arena Cup I 2019/20

Loading Map....

Aeg
01/12/2019
Kogu päev

Asukoht
Adrenalin Arena motohall

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


JuhendSupplementary regulations

Masinaklassid:
50PW/Mini, 50cc, 65cc, 85cc, 125cc

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
125cc 989 Timothy Antonov Husqvarna RUS
125cc 799 Сергей Тарасов Husqvarna RUS
125cc 358 Nico Stenberg Husqvarna EST
125cc 12 Ilias Krasnitskiy KTM EST
50cc 996 Jare Nikkilä KTM FIN
50cc 969 Joonatan Nikkilä KTM FIN
50cc 93 Karl-Maru Luuken KTM Äksi39Team EST
50cc 9 Johann Hansman KTM KTL Racing klubi EST
50cc 835 Retu Laaksonen KTM FIN
50cc 777 Karl Enriko Talves KTM MotoWorks RT EST
50cc 775 Artem Zavarin KTM RUS
50cc 71 PATRIKS CIRULIS Muu/Other LAT
50cc 7 Travis Siilak KTM Vihur Motosport EST
50cc 7 anfisa vasilyeva KTM RUS
50cc 61 Daniel Wiik KTM FIN
50cc 6 Albert Ako Kokk KTM Motoextreme EST
50cc 579 Christopher Kelder Husqvarna Jõhvi Motoklubi EST
50cc 517 Simeon Kõiv KTM RedMoto Racing EST
50cc 515 Steven Eugen Tiitso KTM AYR Racing Team EST
50cc 51 MARTINS CIRULIS Muu/Other LAT
50cc 50 Sthella Toomela KTM Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
50cc 443 Oliver Saar Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 411 Karl-martin Kukk Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc 411 Karl-martin Kukk Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc 39 Robin Robert Mooses KTM Äksi39Team EST
50cc 38 Ramon Visnapuu Husqvarna Motoklubi Sinilind EST
50cc 345 Markus Rotmeister Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc 339 Bruno Mägi Husqvarna Äksi39Team EST
50cc 333 Sebastian Kask KTM Valga MK EST
50cc 329 Mikk Mihkel Sepp Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 323 Timi Huttunen KTM FIN
50cc 312 Rainers Grasis KTM LAT
50cc 26 Vladimirs Vinogradovs KTM LAT
50cc 24 Rojus Zaborskis KTM LTU
50cc 238 Leon Wretman Cobra SWE
50cc 23 Martins Misins KTM LAT
50cc 222 Savēlijs Sjomins KTM LAT
50cc 220 Germo Soots KTM EST
50cc 22 Normunds Opalais KTM LAT
50cc 207 Elias Vierikka KTM FIN
50cc 19 Chris Ryan Kaljumäe Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 18 Edvin Jürgen Husqvarna Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 17 Romet Jundas KTM KTM Racing Estonia EST
50cc 131 Heigo Havam KTM HRC Eesti Racing Team EST
50cc 12 Artemiy Levchov Husqvarna RUS
50cc 111 Greg Laguta KTM LAT
50cc 11 Timofey Levchov Husqvarna RUS
50cc 109 Gregor Lootus KTM Motoextreme EST
50cc 101 Karl Sander Aedla KTM RedMoto Racing EST
50cc 100 Theo Kolts Husqvarna Vihur Motosport EST
50PW/Mini 88 Erki Raudnagel Husqvarna Äksi39Team EST
50PW/Mini 79 Martha Koort KTM Äksi39Team EST
50PW/Mini 7 Märten Hünerson Husqvarna RedMoto Racing EST
50PW/Mini 49 Paavo Vehviläinen KTM FIN
50PW/Mini 39 Donatas Aleksa KTM LTU
50PW/Mini 345 Markus Rotmeister Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50PW/Mini 32 Marks Černovs Yamaha EST
50PW/Mini 26 Aston Kõiv KTM Kagu Motoklubi EST
50PW/Mini 222 Rasmus Näär KTM KTL Racing klubi EST
50PW/Mini 21 Magnuss Misins KTM LAT
50PW/Mini 138 Damirs Haimins LEM LAT
50PW/Mini 11 karl mark kristman Husqvarna EST
50PW/Mini 1 Sebastian Puusepp Husqvarna EST
65cc 96 TOM JOHANN VOLMERSON Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 949 Kirill Antonov Husqvarna RUS
65cc 94 vilho Vehviläinen KTM FIN
65cc 939 HENRI Kutsar KTM Äksi39Team EST
65cc 933 Andreas Kuusik Husqvarna Äksi39Team EST
65cc 93 Gregor Kuusk Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 912 Milanna Miettinen KTM FIN
65cc 87 Leo Huuskonen Yamaha FIN
65cc 81 Jali Päivinen KTM FIN
65cc 8 Sebastian Kõiv Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 798 Bogdan Zhidkov KTM RUS
65cc 757 Toms Dankerts KTM LAT
65cc 754 Adrians Drozds KTM LAT
65cc 723 Egor Atroshko KTM BLR
65cc 721 Platon Chekurov KTM RUS
65cc 721 Platon Chekurov KTM RUS
65cc 720 Robin Raudsepp KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
65cc 696 Justus Nikkilä KTM FIN
65cc 694 Mingas Budrys Yamaha LTU
65cc 691 Alex Friedlender KTM BLR
65cc 69 Robi Tikkanen KTM FIN
65cc 65 Karel Vahur Vingisaar Husqvarna Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 63 Stefan Taaber Husqvarna Kagu Motoklubi EST
65cc 623 Eimantas Čepulis KTM LTU
65cc 621 Rudolfs Augstkalns Husqvarna LAT
65cc 616 Ivan Kliushkin KTM RUS
65cc 606 Tõnu Kaspar Teesalu KTM EST
65cc 6 Gustavs Ozols Husqvarna LAT
65cc 512 Paul Raid Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 511 Rasmus Avik Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 49 Rossi Halen KTM FIN
65cc 425 Eemil Pesonen KTM FIN
65cc 404 Enriko Peilman KTM RedMoto Racing EST
65cc 40 Travis Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 4 Enri Lustus Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 39 Samuel Paalasmaa Husqvarna FIN
65cc 39 Rita-Liisa Mooses KTM Äksi39Team EST
65cc 346 Rasmus Rotmeister Husqvarna Pärnu Motoclub EST
65cc 333 Remy Raid KTM Äksi39Team EST
65cc 331 artem sevostyanov Yamaha RUS
65cc 33 Sander Pihlakas Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 322 Eetu Huttunen KTM FIN
65cc 312 Valtteri Vilen Husqvarna FIN
65cc 301 Elias Saarimäki KTM FIN
65cc 3 Ottomar Saag Husqvarna Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 27 artem nazarov Yamaha RUS
65cc 265 Veetu Salminen Yamaha FIN
65cc 26 Atte Tonteri Yamaha FIN
65cc 25 Samu Bärholm KTM FIN
65cc 239 Kaarel Kutsar KTM Äksi39Team EST
65cc 234 Denijs Bogdanovs KTM LAT
65cc 225 Henrik Soots Husqvarna EST
65cc 221 Mauno Keskikallio KTM FIN
65cc 217 Kaspar Uibu Yamaha Sõmerpalu MK EST
65cc 21 Kristofer Koppel KTM EST
65cc 208 Julius Vierikka KTM FIN
65cc 207 Elias Vierikka KTM FIN
65cc 189 Elias Villanen KTM FIN
65cc 183 Rems Šarovs Husqvarna EST
65cc 18 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
65cc 177 KARL ILVES Husqvarna Linnamäe Krossiklubi EST
65cc 15 Marten Raud KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 111 Lucas Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 111 Greg Laguta KTM LAT
65cc 110 Romy Järvelaht KTM RedMoto Racing EST
65cc 11 Danil Garmash KTM EST
65cc 11 Danil Garmash KTM RUS
65cc 11 daniil gormash KTM RUS
65cc 10 Eeka Laaksonen KTM FIN
65cc 10 Jakob Burmann Husqvarna RedMoto Racing EST
85cc 85 Hugo Nork KTM Motoextreme EST
85cc 81 Sören Korbelainen Husqvarna Motoklubi Tallinn EST
85cc 80 Rasmus Meius KTM Motoklubi Tallinn EST
85cc 793 Andri Kutsar KTM Äksi39Team EST
85cc 757 Elisey Oreshkin KTM RUS
85cc 740 Timo Tjorven Teesalu KTM EST
85cc 737 Ricards Alens Galcins KTM LAT
85cc 71 Arttu Sahlsten KTM FIN
85cc 690 Tristan Uiga Husqvarna Motoextreme EST
85cc 688 Александр Тарасов Husqvarna RUS
85cc 637 Jan-Marten Paju Husqvarna RedMoto Racing EST
85cc 601 Emils Solovjevs Husqvarna LAT
85cc 600 Alexander Fedortsov Husqvarna RUS
85cc 6 Leevi Laulumaa Yamaha FIN
85cc 55 Sten-Kevin Toomela Husqvarna Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
85cc 454 Jasper Kõiv KTM FIN
85cc 44 Sebastian Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
85cc 43 Gregory Lozinskiy KTM RUS
85cc 424 Eelis Viemerö KTM FIN
85cc 41 Oskar Kuik Husqvarna AYR Racing Team EST
85cc 404 Matias Miettinen KTM FIN
85cc 300 Eetu Saarimäki KTM FIN
85cc 29 aleksandr petrov Kawasaki RUS
85cc 286 Miska Allila KTM FIN
85cc 277 Daniel Veškov KTM RedMoto Racing EST
85cc 253 Luca Väg KTM FIN
85cc 25 Joosep Jakk KTM Kose AMK EST
85cc 232 Tristen Mardo KTM AYR Racing Team EST
85cc 191 Martins Platkevics KTM LAT
85cc 157 Rene Nyman KTM FIN
85cc 139 Karl Kutsar KTM Äksi39Team EST
85cc 137 Rasmus Alan Truus KTM Linnamäe Krossiklubi EST
85cc 121 Marko Moorits KTM Linnamäe Krossiklubi EST
85cc 11 Luukas Jukarainen KTM FIN
85cc 108 Gren Laht Husqvarna KTL Racing klubi EST
Kommentaarium on suletud.