Adrenalin Arena Cup II 2019/20

Loading Map....

Aeg
12/01/2020
Kogu päev

Asukoht
Adrenalin Arena motohall

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


JuhendSupplementary regulations

Masinaklassid:
50PW/Mini, 50cc, 65cc, 85cc, 125cc

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
125cc 989 Timothy Antonov Husqvarna RUS
125cc 733 Kaarel Tilk KTM Sõmerpalu MK EST
125cc 42 Sampo Rainio Husqvarna Tihemetsa MK FIN
50cc 93 Karl-Maru Luuken KTM Äksi39Team EST
50cc 9 Johann Hansman KTM KTL Racing klubi EST
50cc 89 Matvei Petrusevich KTM BLR
50cc 835 Retu Laaksonen KTM FIN
50cc 777 Rodion Kuznets KTM EST
50cc 775 Artem Zavarin KTM RUS
50cc 66 Lyyti Honkanen KTM FIN
50cc 61 Daniel Wiik KTM FIN
50cc 517 Simeon Kõiv KTM RedMoto Racing EST
50cc 515 Steven Eugen Tiitso KTM AYR Racing Team EST
50cc 50 Sthella Toomela KTM Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
50cc 46 Roberts Brants Husqvarna LAT
50cc 443 Oliver Saar Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 411 Karl-martin Kukk Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc 39 Robin Robert Mooses KTM Äksi39Team EST
50cc 38 Ramon Visnapuu Husqvarna Motoklubi Sinilind EST
50cc 35 Christopher Kelder Husqvarna Jõhvi Motoklubi EST
50cc 339 Bruno Mägi Husqvarna Äksi39Team EST
50cc 333 Sebastian Kask KTM Valga MK EST
50cc 33 Albert Pristavka Husqvarna Linnamäe Krossiklubi EST
50cc 329 Mikk Mihkel Sepp Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 32 Kristofer Valk Husqvarna Sõmeru Racing EST
50cc 312 Rainers Grasis KTM LAT
50cc 300 Robin Arukase Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc 26 Vladimirs Vinogradovs KTM LAT
50cc 24 Rojus Zaborskis KTM LTU
50cc 238 Leon Wretman Cobra SWE
50cc 23 Martins Misins KTM LAT
50cc 222 Savēlijs Sjomins KTM LAT
50cc 17 Romet Jundas KTM KTM Racing Estonia EST
50cc 109 Gregor Lootus KTM Motoextreme EST
50cc 101 Karl Sander Aedla KTM RedMoto Racing EST
50cc 100 Theo Kolts Husqvarna Vihur Motosport EST
50cc 1 Greg Laguta KTM LAT
50PW/Mini 88 Erki Raudnagel Husqvarna Äksi39Team EST
50PW/Mini 7 Märten Hünerson Husqvarna RedMoto Racing EST
50PW/Mini 512 Paul Raid Husqvarna Sõmerpalu MK EST
50PW/Mini 49 paavo vehviläinen KTM FIN
50PW/Mini 39 Donatas Aleksa KTM LTU
50PW/Mini 345 Markus Rotmeister Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50PW/Mini 26 Aston Kõiv KTM Kagu Motoklubi EST
50PW/Mini 222 Rasmus Näär KTM KTL Racing klubi EST
50PW/Mini 21 Magnuss Misins KTM LAT
50PW/Mini 138 Damirs Haimins LEM LAT
50PW/Mini 10 Stever Pihu KTM EST
50PW/Mini 0 Martin Põder KTM EST
65cc 96 Tom Johann Volmerson Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 949 Kirill Antonov Husqvarna RUS
65cc 94 vilho vehviläinen KTM FIN
65cc 933 Andreas Kuusik Husqvarna Äksi39Team EST
65cc 93 Gregor Kuusk Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 912 Milanna Miettinen KTM FIN
65cc 89623010659 YURA TROFIMOV Husqvarna RUS
65cc 87 Leo Huuskonen Yamaha FIN
65cc 8 Sebastian Kõiv Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 798 Bogdan Zhidkov KTM RUS
65cc 797 Evgeniy Mironov KTM BLR
65cc 79 Martha Koort KTM Äksi39Team EST
65cc 783 Artūrs Vinters KTM LAT
65cc 777 Nikita Bartashevich KTM BLR
65cc 754 Adrians Drozds KTM LAT
65cc 723 EGOR ATROSHKO KTM BLR
65cc 720 Robin Raudsepp KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
65cc 691 Alex Friedlender KTM BLR
65cc 69 Robi Tikkanen KTM FIN
65cc 64 Jami Korpinen KTM FIN
65cc 63 Stefan Taaber Husqvarna Kagu Motoklubi EST
65cc 621 Rudolfs Augstkalns Husqvarna LAT
65cc 616 Ivan Klyushkin KTM RUS
65cc 606 Tõnu Kaspar Teesalu KTM EST
65cc 602 Aston Allas Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 585 Leslie Puller Husqvarna Pärnu Motoclub EST
65cc 511 Rasmus Avik Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 5 Priidu Prikk Yamaha EST
65cc 49 Rossi Halen KTM FIN
65cc 425 Eemil Pesonen KTM FIN
65cc 404 Enriko Peilman KTM RedMoto Racing EST
65cc 40 Travis Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 4 Enri Lustus Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 39 Samuel Paalasmaa Husqvarna FIN
65cc 346 Rasmus Rotmeister Husqvarna Pärnu Motoclub EST
65cc 333 Remy Raid KTM Äksi39Team EST
65cc 331 Sebastian Klooren Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 33 Sander Pihlakas Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 3 Ottomar Saag Husqvarna Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 26 Atte Tonteri Yamaha FIN
65cc 26 Joosep Jakk KTM Kose AMK EST
65cc 251 Samu Bärholm KTM FIN
65cc 234 DENIJS BOGDANOVS KTM LAT
65cc 221 Mauno Keskikallio KTM FIN
65cc 217 Kaspar Uibu Yamaha Sõmerpalu MK EST
65cc 21 Kristofer Koppel KTM EST
65cc 21 Sebastian Sahila KTM FIN
65cc 208 Julius Vierikka KTM FIN
65cc 207 Elias Vierikka KTM FIN
65cc 20 YURA TROFIMOV Husqvarna RUS
65cc 18 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
65cc 177 KARL ILVES Husqvarna Linnamäe Krossiklubi EST
65cc 15 Marten Raud KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 111 Lucas Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 110 Romy Järvelaht KTM RedMoto Racing EST
65cc 11 Danil Garmash KTM RUS
65cc 10 Jakob Burmann Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 10 Eeka Laaksonen KTM FIN
65cc 1 Greg Laguta KTM LAT
85cc 84 Tristan Loob Husqvarna Pärnu Motoclub EST
85cc 83 Hugo Nork KTM Motoextreme EST
85cc 81 Sören Korbelainen Husqvarna Motoklubi Tallinn EST
85cc 80 Rasmus Meius KTM Motoklubi Tallinn EST
85cc 757 Elisey Oreshkin KTM EST
85cc 740 Timo Tjorven Teesalu KTM EST
85cc 737 Ricards Alens Galcins KTM LAT
85cc 675 Valters Grube Husqvarna LAT
85cc 637 Jan-Marten Paju Husqvarna RedMoto Racing EST
85cc 6 Leevi Laulumaa Yamaha FIN
85cc 55 Sten-Kevin Toomela Husqvarna Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
85cc 50 Sthella Toomela KTM Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
85cc 454 Jasper Kõiv KTM FIN
85cc 44 Sebastian Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
85cc 43 Gregory Lozinskiy KTM RUS
85cc 424 Eelis Viemerö KTM FIN
85cc 404 Matias Miettinen KTM FIN
85cc 289 Andero Pikk Husqvarna Kagu Motoklubi EST
85cc 286 Miska Allila KTM FIN
85cc 277 Daniel Veškov KTM RedMoto Racing EST
85cc 276 Hendrik Urbanik KTM Kagu Motoklubi EST
85cc 253 Luca Väg KTM FIN
85cc 232 Tristen Mardo KTM AYR Racing Team EST
85cc 137 Rasmus Alan Truus KTM Linnamäe Krossiklubi EST
85cc 121 Marko Moorits KTM Linnamäe Krossiklubi EST
Kommentaarium on suletud.