Adrenalin Arena Kids Cup III 2019/20

Loading Map....

Aeg
09/02/2020
Kogu päev

Asukoht
Adrenalin Arena motohall

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


JuhendSupplementary regulations

Masinaklassid:
50PW/Mini, 50cc, 65cc, 85cc, 125cc

Registreerunud/Registered

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
125cc 989 Timothy Antonov Husqvarna RUS
125cc 799 Sergei Tarasov Husqvarna RUS
50cc 93 Karl-Maru Luuken KTM AMB Racing Team EST
50cc 9 Johann Hansman KTM KTL Racing klubi EST
50cc 88 Erik Flinck KTM FIN
50cc 88 Erki Raudnagel KTM Äksi39Team EST
50cc 777 Karl Enriko Talves KTM Tihemetsa MK EST
50cc 777 Alexandr SHKLYAR KTM RUS
50cc 775 Artem Zavarin KTM RUS
50cc 77 Peteris Cerins Husqvarna LAT
50cc 711 Tima Kuleshov KTM Muu/Other
50cc 71 Patriks Cirulis KTM LAT
50cc 66 Lyyti Honkanen KTM FIN
50cc 61 Daniel Wiik KTM FIN
50cc 55 Daniil Zaitsau KTM BLR
50cc 517 Simeon Kõiv KTM RedMoto Racing EST
50cc 515 Steven Eugen Tiitso KTM AYR Racing Team EST
50cc 51 Martins Cirulis KTM LAT
50cc 50 Sthella Toomela KTM Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
50cc 47 Sebastian Puusepp KTM Sõmerpalu MK EST
50cc 443 Oliver Saar Husqvarna EST
50cc 411 Karl-martin Kukk Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc 393 Donatas Aleksa KTM LTU
50cc 39 Robin Robert Mooses KTM Äksi39Team EST
50cc 38 Ramon Visnapuu Husqvarna Motoklubi Sinilind EST
50cc 339 Bruno Mägi Husqvarna AMB Racing Team EST
50cc 333 Sebastian Kask KTM Valga MK EST
50cc 329 Mikk Mihkel Sepp Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 323 Timi Huttunen KTM FIN
50cc 32 Kristofer Valk Husqvarna Sõmeru Racing EST
50cc 312 Rainers Grasis KTM LAT
50cc 300 Robin Arukase Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc 300 Robin Tõnson Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 3 Kristofer Daniel Saag KTM EST
50cc 28 Andris Filipovs KTM LAT
50cc 26 Vladimirs Vinogradovs KTM LAT
50cc 24 Rojus Zaborskis KTM LTU
50cc 238 Leon Wretman Cobra SWE
50cc 222 Savēlijs Sjomins KTM LAT
50cc 22 Leon Chernovets KTM BLR
50cc 21 Magnuss Misins KTM Aave Spordiklubi LAT
50cc 17 Romet Jundas KTM KTM Racing Estonia EST
50cc 142 Alexandr Nevskii Husqvarna RUS
50cc 109 Gregor Lootus KTM Motoextreme EST
50cc 100 Theo Kolts Husqvarna Vihur Motosport EST
50cc 1 Greg Laguta KTM LAT
50PW/Mini 88 Erki Raudnagel Husqvarna Äksi39Team EST
50PW/Mini 39 Donatas Aleksa KTM LTU
50PW/Mini 345 Markus Rotmeister Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50PW/Mini 26 Aston Kõiv KTM Kagu Motoklubi EST
50PW/Mini 222 Rasmus Näär KTM KTL Racing klubi EST
50PW/Mini 16 Martin Põder KTM Tihemetsa MK EST
50PW/Mini 138 Damirs Haimins KTM LAT
50PW/Mini 10 Stever Pihu KTM EST
65cc 958 Oliver Põdra Husqvarna Roosna-Alliku Motoklubi EST
65cc 933 Andreas Kuusik Husqvarna AMB Racing Team EST
65cc 93 Gregor Kuusk Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 87 Leo Huuskonen Yamaha FIN
65cc 81 Jali Päivinen KTM FIN
65cc 8 Sebastian Kõiv Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 798 Bogdan Zhidkov KTM RUS
65cc 797 Evgeniy Mironov KTM BLR
65cc 79 Martha Koort KTM AMB Racing Team EST
65cc 783 Artūrs Vinters KTM LAT
65cc 777 Nikita Bartashevich KTM BLR
65cc 754 Adrians Drozds KTM LAT
65cc 723 EGOR ATROSHKO KTM BLR
65cc 721 Platon Chekurov KTM RUS
65cc 720 Robin Raudsepp KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
65cc 691 Alex Friedlender KTM BLR
65cc 65 Jekabs Hudolejs Yamaha LAT
65cc 65 Karel Vahur Vingisaar Husqvarna Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 63 Stefan Taaber Husqvarna Kagu Motoklubi EST
65cc 621 Rudolfs Augstkalns Husqvarna LAT
65cc 616 Ivan Kliushkin KTM RUS
65cc 602 Aston Allas Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 52 Raul Liivlaid Husqvarna Motoklubi Lääne EST
65cc 512 Paul Raid Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 511 Rasmus Avik Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 5 Priidu Prikk Yamaha Motoklubi Lääne EST
65cc 425 Eemil Pesonen KTM FIN
65cc 404 Enriko Peilman KTM RedMoto Racing EST
65cc 4 Enri Lustus Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 39 Samuel Paalasmaa Husqvarna FIN
65cc 346 Rasmus Rotmeister Husqvarna Pärnu Motoclub EST
65cc 333 Remy Raid KTM AMB Racing Team EST
65cc 333 Remy Raid KTM Äksi39Team EST
65cc 33 Sander Pihlakas Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 33 Sander Pihlakas Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 322 Eetu Huttunen KTM FIN
65cc 3 Ottomar Saag Husqvarna Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 251 Samu Bärholm KTM FIN
65cc 234 Denijs Bogdanovs KTM LAT
65cc 217 Kaspar Uibu Yamaha Sõmerpalu MK EST
65cc 20 Yra TROFIMOV KTM RUS
65cc 19 Ott Melts Yamaha Motoklubi Lääne EST
65cc 18 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
65cc 15 Marten Raud KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 111 Lucas Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 110 Romy Järvelaht KTM RedMoto Racing EST
65cc 11 Danil Garmash KTM RUS
65cc 101 Leslie Puller Husqvarna Pärnu Motoclub EST
65cc 10 Jakob Burmann Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 1 Greg Laguta KTM LAT
85cc 84 Tristan Loob Husqvarna Pärnu Motoclub EST
85cc 83 Hugo Nork KTM Motoextreme EST
85cc 81 Hugo Nork KTM Motoextreme EST
85cc 81 Sören Korbelainen Husqvarna Motoklubi Tallinn EST
85cc 80 Rasmus Meius KTM Motoklubi Tallinn EST
85cc 798 Bogdan Zhidkov Husqvarna RUS
85cc 757 Elisey Oreshkin KTM RUS
85cc 708 Nikolai Dudko Husqvarna RUS
85cc 688 Alexander Tarasov Husqvarna RUS
85cc 65 Gregor Allikas KTM Motoklubi Lääne EST
85cc 601 Emīls Solovjevs Husqvarna LAT
85cc 55 Sten-Kevin Toomela Husqvarna Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
85cc 477 Elias Penttinen KTM FIN
85cc 454 Jasper Kõiv KTM FIN
85cc 43 Gregory Lozinskiy KTM RUS
85cc 424 Eelis Viemerö KTM FIN
85cc 41 Oskar Kuik Husqvarna AYR Racing Team EST
85cc 277 Daniel Veškov KTM RedMoto Racing EST
85cc 276 Hendrik Urbanik KTM Kagu Motoklubi EST
85cc 26 Joosep Jakk KTM Kose AMK EST
85cc 238 Ralf Gramakovski Husqvarna Hiiumaa Motoharidus EST
85cc 232 Tristen Mardo KTM AYR Racing Team EST
85cc 157 Rene Nyman KTM FIN
85cc 137 Rasmus Alan Truus KTM Linnamäe Krossiklubi EST
85cc 121 Marko Moorits KTM Linnamäe Krossiklubi EST
85cc 108 Gren Laht Husqvarna KTL Racing klubi EST
Kommentaarium on suletud.