Adrenalin Arena Cup lastele 2021-22 I etapp

Aeg
16/01/2022
Kogu päev

Asukoht
Adrenalin Arena motohall

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend

Masinaklassid:
50PW/Mini, 50cc, 65cc, 85cc, 125cc

Treening ja kvalifikatsioon on koos, 10 minutit, igale võistlusklassile eraldi.
Kõikides võistlusklassides on 2 starti.

50 PW/Mini 8min + 1 ring
50cc 8min + 1 ring
65cc 10 min + 1 ring
85cc 10 min + 1 ring
125cc 10 min + 1 ring
Autasustatakse KÕIKI lapsi.

Iga etapi kõikide klasside kolme kiiremat autasustatakse eraldi. Kolme etapi kokkuvõttes paneb
Adrenalin Arena välja kõikide masinaklasside võitjatele eriauhinna.

Võistlusest osavõtt maksab 30€ (50cc junior klass 15€).
Kohapeal registreerijatele lisandub +10€.

Vajalik litsents! Kohapeal võimalik vormistada ka ühekordne litsents, hind 5 €.

NB: Kõik mootorrattad peavad kasutama võistlustel alküülbensiini – võistlejate heaolu
tagamiseks siinkohal erandeid ei tehta!
Bensiini saab osta Adrenalin Arena infolauast. Hind: 18€ – 5L.
Kõikidele soovijatele on eelmisel päeval rada avatud kell 10.00 – 19.00!

Ajakava 16.01.2021:
Võistlejate registreerimine 08:00-09.30
Võistlejate koosolek stardiväljakul 09:30
Kvalifikatsioonide algus 09:45
Esimene start 11.40
Teine start 13.45
Autasustamine 16.00

Järgmised etapid:
II. 20.02.2022
III. 13.03.2022

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
125cc 702 Kaspar Raagmaa Husqvarna Motoextreme EST
125cc 44 Sebastian Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
125cc 435 Lars-Eerik Aigro Yamaha Motoextreme EST
50cc 979 Ruben Tees Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 95 Domantas Misevicius ATM LTU
50cc 812 Rayan Tahk Husqvarna SK Yamaha Keskus EST
50cc 79 Jēkabs Gailis GasGas LAT
50cc 72 Everts Sharovs Cobra LAT
50cc 595 Dominic Toomsalu KTM EST
50cc 59 Marcus Triisa KTM RedMoto Racing EST
50cc 47 Sebastian Puusepp Husqvarna Sõmerpalu MK EST
50cc 46 Taniel Salum KTM Eesti Motospordi Akadeemia EST
50cc 43 Everts Rikveilis KTM LAT
50cc 39 DONATAS ALEKSA Cobra LTU
50cc 37 Henri Maansoo Husqvarna SK Yamaha Keskus EST
50cc 3 Valters Jurcenko KTM LAT
50cc 27 Evar Mark Husqvarna Sõmeru Racing EST
50cc 255 Roger RUUBEL Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 24 Rinalds Ancupans Husqvarna LAT
50cc 23 Damirs Haimins KTM LAT
50cc 23 Damirs Haimins KTM LAT
50cc 22 Eriks Ancupans Husqvarna LAT
50cc 21 Everts Opolais GasGas LAT
50cc 16 Martin Põder GasGas Pärnu Motoclub EST
50cc 155 Henry Järv Husqvarna SK Yamaha Keskus EST
50cc 123 Ron Tiisler Husqvarna Sõmerpalu MK EST
50PW/Mini 89 Johann Bergmann KTM Eesti Motospordi Akadeemia EST
50PW/Mini 5 MYKOLAS JURKŠTAS Yamaha LTU
50PW/Mini 333 Remy Raid KTM AMB Racing Team EST
50PW/Mini 24 Ralfs Siks KTM LAT
50PW/Mini 200 MARTAS MORKIS Husqvarna LTU
50PW/Mini 133 Dravis Märdimäe Cobra Motoklubi Sinilind EST
65cc 93 Karl-Maru Luuken Husqvarna Tihemetsa MK EST
65cc 9 Johann Hansman KTM KTL Racing klubi EST
65cc 888 Hubert Rand Husqvarna Eesti Motospordi Akadeemia EST
65cc 83 Robin Robert Mooses Husqvarna Eesti Motospordi Akadeemia EST
65cc 787 Travis Tammik Husqvarna EST
65cc 777 Karl enriko Talves KTM Tihemetsa MK EST
65cc 775 Artem Zavarin KTM RUS
65cc 75 Edvards Jēkabsons Husqvarna EST
65cc 720 Leslie Puller Husqvarna Pärnu Motoclub EST
65cc 71 PATRIKS CIRULIS Husqvarna LAT
65cc 646 Kristians Baltus KTM LAT
65cc 630 Sebastian Kask KTM Valga MK EST
65cc 624 Dominiks Sēlis KTM LAT
65cc 602 Aston Allas Muu/Other RedMoto Racing EST
65cc 51 MARTINS CIRULIS Husqvarna LAT
65cc 50 Genert Hain KTM Eesti Motospordi Akadeemia EST
65cc 41 Alans Berzins Husqvarna LAT
65cc 4 KAJUS PARŠIŪNAS KTM LTU
65cc 4 Enri Lustus Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 331 Sebastian Klooren Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 32 Ricards Jurcenko Husqvarna LAT
65cc 31 Remi Nyman GasGas FIN
65cc 30 Dāvis Smarods KTM LAT
65cc 28 ANDRIS FILIPOVS AYR-KTM LAT
65cc 26 Aston Kõiv Husqvarna Kagu Motoklubi EST
65cc 227 Ralfs Mellītis KTM LAT
65cc 222 Rasmus Näär KTM LL Racing EST
65cc 222 Savēlijs Sjomins KTM LAT
65cc 22 Savēlijs Sjomins KTM LAT
65cc 21 Magnuss Misins Husqvarna LAT
65cc 21 Johann Tomikas Yamaha Motoklubi Lääne EST
65cc 181 Edvin Jürgen Yamaha Kagu Motoklubi EST
65cc 17 Taavi Toomere Husqvarna EST
65cc 15 Marten Raud Husqvarna Viljandi Motospordiklubi EST
65cc 13 Arturs Bluks Husqvarna LAT
65cc 123 Martins Misins Husqvarna LAT
65cc 111 Lucas Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 11 Karl Mark kristman Yamaha SK Yamaha Keskus EST
65cc 109 Gregor Lootus KTM EST
65cc 100 Theo Kolts GasGas Pärnu Motoclub EST
85cc 958 Oliver Põdra Yamaha Roosna-Alliku Motoklubi EST
85cc 93 Gregor Kuusk Husqvarna RedMoto Racing EST
85cc 811 trevors berzins-briksis Husqvarna LAT
85cc 757 Danils Kvedars GasGas LAT
85cc 75 Gerry-Krismar Hain KTM Eesti Motospordi Akadeemia EST
85cc 737 Ričards Alēns Galcins KTM LAT
85cc 720 Robin Raudsepp KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
85cc 717 Kaspar Uibu Yamaha Sõmerpalu MK EST
85cc 715 Enriko Peilman KTM RedMoto Racing EST
85cc 63 Stefan Taaber Husqvarna Kagu Motoklubi EST
85cc 582 Artūrs Platačs Husqvarna LAT
85cc 555 Joosep Priks KTM Eesti Motospordi Akadeemia EST
85cc 555 Joosep Priks KTM Eesti Motospordi Akadeemia EST
85cc 53 Kris-Kevin Küttim KTM Hiiumaa Motoharidus EST
85cc 512 Paul RAID Husqvarna Sõmerpalu MK EST
85cc 454 Jasper Kõiv KTM Motoextreme EST
85cc 446 Torben Salo GasGas FIN
85cc 40 Travis Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
85cc 399 Kenert Pärg KTM Eesti Motospordi Akadeemia EST
85cc 337 Roobert Rattus KTM Kagu Motoklubi EST
85cc 333 Remy Raid KTM AMB Racing Team EST
85cc 30 HAROLDAS PAŠKONIS KTM LTU
85cc 289 Andero Pikk Husqvarna Kagu Motoklubi EST
85cc 28 Kristofer Tootmaa KTM Hiiumaa Motoharidus EST
85cc 27 Marten Aus Husqvarna Ida-Saare Motoklubi EST
85cc 183 Rems Sharovs Kawasaki LAT
85cc 157 Rene Nyman GasGas FIN
Kommentaarium on suletud.