Home Events Motokross Adrenalin Arena Kids Cup II etapp

Adrenalin Arena Kids Cup II etapp

Võistlusjuhend ja ajakava: Adrenalin Arena Cup 2023-24, II etapp juhend
Info and timetable: Adrenalin Arena Cup 2023_2024 for KIDS, II cup info

Masinaklassid: 50PW/Mini, 50cc, 65cc, 85cc, 125cc, MX Open, Pitbike Semi, Pitbike Semi Junior

Registreerunud


Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
125cc 811 trevors berzins - briksis KTM LAT
125cc 740 Travis Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
125cc 512 Max Lindström Husqvarna FIN
125cc 24 Anna-Loviise Viet KTM Pärnu Motoclub EST
125cc 209 Kelvin-Kristen Külv KTM Eesti Motospordi Akadeemia EST
125cc 144 Adrians Drozds KTM LAT
50cc 731 Ralfs Siks KTM LAT
50cc 720 Marten Raudsepp KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
50cc 701 Marija Vinogradova GasGas Puudub LAT
50cc 7 Hannes Hanson KTM Pärnu Motoclub EST
50cc 64 Simon Asi KTM Eesti Motospordi Akadeemia EST
50cc 22 Juss Joosep Abram KTM KTL Racing klubi EST
50cc 218 Sebastian Ojassalu KTM KTL Racing klubi EST
50PW/Mini 95 Tairon Muttik Husqvarna Mägi Racing EST
50PW/Mini 818 Dominik Ojassalu KTM Kiilimoto EST
50PW/Mini 66 Tomass Jaundzeikars KTM LAT
50PW/Mini 617 Kregor Raal Husqvarna Sõmeru Racing EST
50PW/Mini 318 Markus Toomela KTM Paikuse Motoklubi EST
50PW/Mini 199 Kevin Press KTM Pärnu Motoclub EST
50PW/Mini 17 Stevin Karakatsh Husqvarna Linnamäe Krossiklubi EST
50PW/Mini 16 Lukas Krasovs Husqvarna LAT
50PW/Mini 10 Otto Hanso Husqvarna Ida-Saare Motoklubi EST
50PW/Mini 10 Otto Hanso Husqvarna Ida-Saare Motoklubi EST
65cc 96 Sebastian Rodendau KTM Kiilimoto EST
65cc 84 Tristan Jürisaar KTM EST
65cc 797 Jēkabs Gailis GasGas LAT
65cc 797 Johann Hansman KTM KTL Racing klubi EST
65cc 777 Karl Enriko Talves KTM Tihemetsa MK EST
65cc 729 Daniils Hohlovs KTM LAT
65cc 72 Everts Sharovs Yamaha LAT
65cc 715 Roberts VANAGS Husqvarna LAT
65cc 683 Johann Bergmann Husqvarna Eesti Motospordi Akadeemia EST
65cc 640 Mattias Asi Husqvarna Eesti Motospordi Akadeemia EST
65cc 595 Dominic Toomsalu Husqvarna Mägi Racing EST
65cc 519 Andreas Kala Husqvarna Eesti Motospordi Akadeemia EST
65cc 378 Rodion Kuznets Husqvarna Motoextreme EST
65cc 35 Taavi Toomere Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 31 Aron Lydman KTM FIN
65cc 26 ASTON KÕIV KTM Kagu Motoklubi EST
65cc 22 Mikke Lindström Husqvarna FIN
65cc 214 Ats Must GasGas Eesti Motospordi Akadeemia EST
65cc 201 Johan Põldoja Husqvarna Eesti Motospordi Akadeemia EST
65cc 19 Mikke Lindström Husqvarna FIN
65cc 123 Ron Tiisler GasGas Kagu Motoklubi EST
85cc 924 Rūdolfs Augstkalns Husqvarna LAT
85cc 715 Enriko Peilman KTM RedMoto Racing EST
85cc 683 Robin Robert Mooses Husqvarna Eesti Motospordi Akadeemia EST
85cc 618 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
85cc 4 Enri Lustus Husqvarna Sõmerpalu MK EST
85cc 333 Remy Raid KTM Äksi39Team EST
85cc 313 Artūrs Bluks Husqvarna Puudub LAT
85cc 222 Eetu Laukkanen KTM FIN
85cc 201 Taavi Arkonsuo KTM FIN
85cc 183 Rems Sharovs Kawasaki LAT
MX Open 837 Robin Kruuse KTM KTL Racing klubi EST
MX Open 744 Sebastian Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX Open 720 Robin Raudsepp KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX Open 720 Robin Raudsepp KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX Open 6 Juri Vinogradov KTM Narva SK Energia EST
MX Open 56 Greta Trei Yamaha Paikuse Motoklubi EST
MX Open 435 Lars-Eerik Aigro Honda Motoextreme EST
MX Open 238 Ralf Gramakovski Fantic Motoextreme EST
Pitbike Semi 65 Kaimo MAASING Pitpro Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST
Pitbike Semi 606 Priit Lepik Bucci Moto EST
Pitbike Semi 48 Risto Bristol YCF Abja Tehnikaring EST
Pitbike Semi 31 Matis Heinpõld Pitpro Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST
Pitbike Semi 2 Marko Lepik Muu/Other Motoextreme EST
Pitbike Semi 161 Mark Tori TCB Bike Pärnu Motoclub EST
Pitbike Semi Junior 961 Mairo Usin Apollo Puudub EST
Pitbike Semi Junior 77 Markus Mettus Pitpro Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST
Pitbike Semi Junior 71 Deiro Pill Pitpro Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST
Pitbike Semi Junior 7 Eleanora Maiste Pitpro Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST
Pitbike Semi Junior 64 Kevon MAASING Apollo Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST
Pitbike Semi Junior 48 Rasmus Konrad Bristol YCF Abja Tehnikaring EST
Pitbike Semi Junior 44 Ristjan Kütt Pitpro Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST
Pitbike Semi Junior 403 Villem Jesper Bristol ATM Abja Tehnikaring EST
Pitbike Semi Junior 373 Emma Kõvamaa Apollo Abja Tehnikaring EST
Pitbike Semi Junior 29 Janari Viidik Pitpro Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST
Pitbike Semi Junior 20 Reijo Viidik Pitpro Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST
Pitbike Semi Junior 17 Robert Karu Muu/Other Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST
Pitbike Semi Junior 119 Stenely Karakatsh YCF Linnamäe Krossiklubi EST
Pitbike Semi Junior 11 Samuel Sarv YCF Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST
Pitbike Semi Junior 103 Sireli Lindma Apollo Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST
Pitbike Semi Junior 102 Aleksander Hüva TCB Bike Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST

The event is finished.

Kuupäev

Jan 21 2024
Expired!

Aeg

Terve päev

Asukoht

Adrenalin Arena Motohall
Kooli, Sõmerpalu, 66604 Võru County
Kategooria
QR Code