Adrenalin Arena Kids Cup IV 2019/20 – jääb ära

Loading Map....

Aeg
15/03/2020
00:00

Asukoht
Adrenalin Arena motohall

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


NB! Seoses epidemioloogilise olukorraga Euroopas jääb Adrenalin Arena Kids Cup IV etapp kõigi osalejate tervise huvides ära.

JuhendSupplementary regulations

Masinaklassid:
50PW/Mini, 50cc, 65cc, 85cc, 125cc

Registreerunud/Registered

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
50cc 93 Karl-Maru Luuken KTM AMB Racing Team EST
50cc 9 Johann Hansman KTM KTL Racing klubi EST
50cc 88 Erki Raudnagel KTM Äksi39Team EST
50cc 88 Erik Flinck KTM FIN
50cc 777 Karl Enriko Talves KTM Tihemetsa MK EST
50cc 777 Rodion Kuznets KTM RedMoto Racing EST
50cc 775 Artem Zavarin KTM RUS
50cc 71 PATRIKS CIRULIS KTM LAT
50cc 66 Lyyti Honkanen KTM FIN
50cc 55 Даниил Зайцев KTM BLR
50cc 517 Simeon Kõiv KTM RedMoto Racing EST
50cc 515 Steven Eugen Tiitso KTM AYR Racing Team EST
50cc 51 MARTINS CIRULIS KTM LAT
50cc 50 Reinis Melbārdis KTM LAT
50cc 47 Sebastian Puusepp KTM Sõmerpalu MK EST
50cc 443 Oliver Saar Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 39 Robin Robert Mooses KTM Äksi39Team EST
50cc 333 Sebastian Kask KTM Valga MK EST
50cc 33 Albert Pristavka KTM Linnamäe Krossiklubi EST
50cc 329 Mikk Mihkel Sepp Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 32 Kristofer Valk Husqvarna Sõmeru Racing EST
50cc 312 Rainers Grasis KTM LAT
50cc 300 Robin Arukase Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc 28 Andris Filipovs KTM LAT
50cc 26 Vladimirs Vinogradovs KTM LAT
50cc 24 Rojus Zaborskis KTM LTU
50cc 238 Leon Wretman Cobra SWE
50cc 222 Savēlijs Sjomins KTM EST
50cc 21 Magnuss Misins Husqvarna LAT
50cc 17 Romet Jundas KTM KTM Racing Estonia EST
50cc 123 Martins Misins KTM LAT
50cc 109 Gregor Lootus KTM Motoextreme EST
50cc 101 Karl Sander Aedla KTM RedMoto Racing EST
50cc 100 Theo Kolts Husqvarna Vihur Motosport EST
50cc 1 Greg Laguta KTM LAT
50PW/Mini 345 Markus Rotmeister Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50PW/Mini 26 Aston Kõiv KTM Kagu Motoklubi EST
50PW/Mini 222 Rasmus Näär KTM KTL Racing klubi EST
50PW/Mini 138 Damirs Haimins KTM EST
65cc 958 Oliver Põdra Husqvarna Roosna-Alliku Motoklubi EST
65cc 933 Andreas Kuusik Husqvarna AMB Racing Team EST
65cc 93 Gregor Kuusk Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 92 Roope Kosonen KTM FIN
65cc 81 Jali Päivinen KTM FIN
65cc 8 Sebastian Kõiv Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 754 Adrians Drozds KTM LAT
65cc 723 EGOR ATROSHKO KTM BLR
65cc 720 Robin Raudsepp KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
65cc 691 Alex Friedlender KTM BLR
65cc 65 Jēkabs Hudolejs Yamaha LAT
65cc 65 Karel Vahur Vingisaar Husqvarna Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 602 Aston Allas Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 52 Raul Liivlaid Husqvarna Motoklubi Lääne EST
65cc 5 Priidu Prikk Yamaha Motoklubi Lääne EST
65cc 425 Eemil Pesonen KTM FIN
65cc 404 Enriko Peilman KTM RedMoto Racing EST
65cc 40 Travis Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 4 Enri Lustus Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 39 Samuel Paalasmaa Husqvarna FIN
65cc 365 Markus Raba Yamaha Motoklubi Lääne EST
65cc 346 Rasmus Rotmeister Husqvarna Pärnu Motoclub EST
65cc 333 Remy Raid KTM Äksi39Team EST
65cc 331 Sebastian Klooren Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 33 Sander Pihlakas Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 312 Valtteri Vilen Husqvarna FIN
65cc 3 Ottomar Saag Husqvarna EST
65cc 26 Atte Tonteri Yamaha FIN
65cc 25 Samu Bärholm KTM FIN
65cc 220 Leslie Puller Husqvarna Pärnu Motoclub EST
65cc 217 Kaspar Uibu Yamaha Sõmerpalu MK EST
65cc 21 Sebastian Sahila KTM FIN
65cc 19 Ott Melts Yamaha Motoklubi Lääne EST
65cc 189 Elias Villanen KTM FIN
65cc 183 Rems Šarovs KTM LAT
65cc 18 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
65cc 177 KARL ILVES Husqvarna Linnamäe Krossiklubi EST
65cc 111 Lucas Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 10 Jakob Burmann Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 1 Greg Laguta KTM LAT
85cc 85 Kaspar Raagmaa Yamaha Motoklubi Lääne EST
85cc 84 Tristan Loob Husqvarna Pärnu Motoclub EST
85cc 83 Hugo Nork KTM Motoextreme EST
85cc 81 Sören Korbelainen Husqvarna RedMoto Racing EST
85cc 81 Sören Korbelainen Husqvarna RedMoto Racing EST
85cc 80 Rasmus Meius KTM Motoklubi Tallinn EST
85cc 80 Rasmus Meius KTM Motoklubi Tallinn EST
85cc 798 Bogdan Zhidkov Husqvarna RUS
85cc 757 Elisey Oreshkin KTM RUS
85cc 737 Ricards Alens Galcins KTM LAT
85cc 708 Nikolai Dudko Husqvarna RUS
85cc 65 Gregor Allikas KTM Motoklubi Lääne EST
85cc 477 Elias Penttinen KTM FIN
85cc 44 Sebastian Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
85cc 26 Joosep Jakk KTM Kose AMK EST
85cc 238 Ralf Gramakovski Husqvarna Hiiumaa Motoharidus EST
85cc 137 Rasmus Alan Truus KTM Linnamäe Krossiklubi EST
85cc 121 Marko Moorits KTM Linnamäe Krossiklubi EST
85cc 11 Kregor Kuuskla Yamaha Motoklubi Lääne EST
Kommentaarium on suletud.