Home Events Motokross Äksi CUP 1.etapp

Äksi CUP 1.etapp

Võistlusjuhend ja ajakava: ÄKSI CUP 2024 1.etapp

Registreeru

    Eesnimi|First name*

    Perenimi|Family name*

    E-post|E-mail*

    Telefon|Phone*

    Klass|Class*

    Sünniaeg (aaaa-kk-pp) |Date of Birth (yyyy-mm-dd)*

    Mark*

    Klubi|Club

    Riik|Country

    Võistlusnr|Start nr*

    Litsentsi nr|Licence nr

    Registreerunud


    Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
    50cc 999 Reian David Kosemets GasGas Carma Motoklubi EST
    50cc 969 Moris Justus Husqvarna Eesti Motospordi Akadeemia EST
    50cc 93 Damir Žužlov KTM Äksi39Team EST
    50cc 81 Karel Jalast GasGas Roosna-Alliku Motoklubi EST
    50cc 701 Marija Vinogradova Cobra LAT
    50cc 7 Hannes Hanson KTM Puudub EST
    50cc 617 Kregor Raal Husqvarna Sõmeru Racing EST
    50cc 555 Rico Karu Husqvarna Motoextreme EST
    50cc 525 Jaagup Toom KTM Äksi39Team EST
    50cc 315 Herman Tamme KTM KTL Racing klubi EST
    50cc 315 Herman Tamme KTM KTL Racing klubi EST
    50cc 25 Artjoms Vasiljevs Husqvarna LAT
    50cc 218 Sebastian Ojassalu KTM KTL Racing klubi EST
    50cc 163 Marten Sonn Husqvarna Motoextreme EST
    50cc 156 Stein Kiik Husqvarna KTL Racing klubi EST
    50cc 121 Daniel Sõrmus KTM Adventures.ee EST
    50Mini 95 Tairon Muttik Husqvarna Mägi Racing EST
    50Mini 941 Devon Pilv KTM Pilv Racing Team EST
    50Mini 818 Dominik Ojassalu KTM Kiilimoto EST
    50Mini 21 Hugo Hanso Husqvarna Ida-Saare Motoklubi EST
    50Mini 10 Heinar Küla Husqvarna Äksi39Team EST
    50Mini 10 Otto Hanso Husqvarna Ida-Saare Motoklubi EST
    65cc 941 Kaisa Pilv KTM Pilv Racing Team EST
    65cc 519 Andreas Kala Husqvarna Eesti Motospordi Akadeemia EST
    65cc 26 Aston Kõiv KTM Kagu Motoklubi EST
    65cc 214 Ats Must GasGas Eesti Motospordi Akadeemia EST
    65cc 15 Henry Järv Yamaha SK Yamaha Keskus EST
    65cc 11 Anton Jämsa KTM Äksi39Team EST
    85cc 8 Christofer Taškin KTM Äksi39Team EST
    85cc 772 Vladimirs Vinogradovs GasGas LAT
    85cc 77 Marten Gavrilov KTM Äksi39Team EST
    85cc 59 Vadim Soloviev Husqvarna Narva SK Energia EST
    85cc 333 Remy Raid KTM Äksi39Team EST
    85cc 13 Janari Tusis KTM Türi Auto-Motoklubi EST
    ATV Lapsed 9 Aleks Luks Cobra Äksi39Team EST
    ATV Lapsed 46 Steven Tamm Apex Äksi39Team EST
    ATV Lapsed 333 Paul Pärtel Koho Apex Äksi39Team EST
    ATV Lapsed 27 Egert Sutt Cobra Paikuse Motoklubi EST
    ATV Lapsed 13 Eliise Luts Apex Äksi39Team EST
    ATV Lapsed 114 MARKO RONIS Cobra LAT
    ATV lapsed Jun 7 Sten Erik Männik Apex Äksi39Team EST
    ATV lapsed Jun 66 Jarek Peipsi Apex Äksi39Team EST
    ATV lapsed Jun 5 Arti Luts Apex Äksi39Team EST
    ATV lapsed Jun 18 Egert Juhaste Apex Äksi39Team EST
    ATV lapsed Jun 17 Trevon Lüütsepp Apex Äksi39Team EST
    Isad 813 Lauri Tusis Yamaha Türi Auto-Motoklubi EST
    MOTOHOBI Atv Hiinakas 55 David Tammistu Muu/Other Äksi39Team EST
    MOTOHOBI Atv Hiinakas 414 Tarvi Tiidussalu Muu/Other Motoklubi Lääne EST
    MOTOHOBI Atv Hiinakas 19 Brandon Kruus Muu/Other Äksi39Team EST
    MOTOHOBI Atv Hiinakas 15 Pärtel Kala Muu/Other Äksi39Team EST
    MX Naised 95 Elizaveta Tehnikova GasGas Äksi39Team EST
    MX Naised 686 Keity Kuus GasGas Kagu Motoklubi EST
    Mx Open 39 Aksel Pärtelpoeg Husqvarna Äksi39Team EST
    Mx Open 253 Joosep Toom GasGas Äksi39Team EST
    Mx Open 163 Marek Sonn Husqvarna Motoextreme EST
    Mx Open 14 Markko Poljakov KTM Kagu Motoklubi EST
    Pitbike MX 9 Keiro Usin Bucci Moto Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST
    Pitbike MX 7 Eleanora Maiste Muu/Other Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST
    Pitbike MX 625 Oliver Kalle Bucci Moto Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST
    Pitbike MX 58 Rasmus Konrad Bristol Bucci Moto Abja Tehnikaring EST
    Pitbike MX 48 Risto Bristol Bucci Moto Abja Tehnikaring EST
    Pitbike Semi 75 Oliver Varis Apollo Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST
    Pitbike Semi 606 Priit Lepik Bucci Moto EST
    Pitbike Semi 24 Gregor Varis Muu/Other Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST
    Pitbike Semi 11 Samuel Sarv YCF Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST
    Pitbike Semi 103 Sireli Lindma Apollo Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST
    Pitbike Semi 102 Aleksander Hüva Muu/Other Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST
    Quad 55 Joonas Aviste Yamaha Kagu Motoklubi EST
    Quad B 8 Mihkel Mürk Honda Paikuse Motoklubi EST
    Quad B 4 RUBEN VESTUNG Honda RedMoto Racing EST
    Quad B 39 Steven Eres Yamaha Äksi39Team EST
    Quad B 333 Karl Koho Honda Äksi39Team EST
    Quad B 333 Karl Koho Honda Äksi39Team EST
    Quad100 8 Alice Kivimägi Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
    Quad100 71 Romiver Prikko KTM Äksi39Team EST
    Quad100 69 Pätrik Ilm KTM Linnamäe Krossiklubi EST
    Quad100 56 Kristina Tinni Yamaha Äksi39Team EST
    Quad100 211 Nette Riin Org Honda Äksi39Team EST
    Quad100 121 Artūrs Upītis Yamaha LAT
    Quad100 11 Brent Saul Honda RedMoto Racing EST
    • 00

      päeva

    • 00

      tundi

    • 00

      minutit

    • 00

      sekundit

    Kuupäev

    Apr 27 2024

    Aeg

    Terve päev
    Kategooria
    QR Code