Äksi Cup I etapp

Laen kaarti....

Aeg
14/07/2019
Kogu päev

Asukoht
Äksi motoklubi

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend

Masinaklassid:
50PW/Mini, 50cc, 65cc, 85cc, ATV Hiinakas, ATV Lapsed, ATV Lapsed Jun, Quad100, Quad Open, Pitbike Open,Mini Mx Semi88, MX Open, Isad.

Registreeru

Eesnimi|First name*

Perenimi|Family name*

E-post|E-mail*

Telefon|Phone*

Klass|Class*

Mark*

Klubi|Club

Tiim (ainult EMF-i sponsorlitsentsi ostnud tiimid)|Team

Riik|Country

Võistlusnr|Start nr*

Litsentsi nr|Licence nr

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
50cc 93 Karl-Maru Luuken Husqvarna Äksi39Team EST
50cc 926 Sebastian Köster Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 795 Vincent Martinson KTM SWE
50cc 76 Tauri Tiisler KTM EST
50cc 66 Mattias Tamekant Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 639 Roomet Mosov KTM Äksi39Team EST
50cc 6 Albert Ako Kokk KTM Motoextreme EST
50cc 443 Oliver Saar Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 442 Calvin Gregor Minakov KTM EST
50cc 411 Karl-Martin Kukk Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc 4 Enri Lustus Husqvarna Sõmerpalu MK EST
50cc 39 Robin Robert Mooses Husqvarna Äksi39Team EST
50cc 339 Bruno Mägi KTM EST
50cc 333 Sebastian Kask KTM Valga MK EST
50cc 33 Sebastian Klooren Husqvarna Sõmerpalu MK EST
50cc 300 Robin Arukase Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc 3 Ottomar Saag KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 26 Eva - Lotta Mark KTM Sõmeru Racing EST
50cc 21 Andre Sarri Husqvarna Motoextreme EST
50cc 19 Chris Ryan Kaljumäe Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 18 Edvin Jürgen Husqvarna Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 109 Gregor Lootus KTM Motoextreme EST
50cc 10 Jakob Burmann Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 0 Aleks Pisa KTM EST
50cc PW/Mini 9 Johann Hansman KTM Motoklubi MX Racing Team EST
50cc PW/Mini 816 Karl Kalju Lüüs KTM Kagu Motoklubi EST
50cc PW/Mini 7 Märten Hünerson Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc PW/Mini 515 Steven Eugen Tiitso KTM AYR Racing Team EST
50cc PW/Mini 442 Calvin Gregor Minakov KTM EST
50cc PW/Mini 40 Mikk Saar Yamaha Roosna-Alliku Motoklubi EST
50cc PW/Mini 38 Ramon Visnapuu Husqvarna Motoklubi Sinilind EST
50cc PW/Mini 345 Markus Rotmeister Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc PW/Mini 32 Kristofer Valk Husqvarna EST
50cc PW/Mini 30 Tristan Tuvikene Husqvarna Tartu Enduro Klubi EST
50cc PW/Mini 27 Evar Mark KTM Sõmeru Racing EST
50cc PW/Mini 26 Aston Kõiv KTM Kagu Motoklubi EST
50cc PW/Mini 25 Tauri Kristjan Teesalu Husqvarna Karksi Racing Team EST
50cc PW/Mini 19 Chris Ryan Kaljumäe KTM RedMoto Racing EST
50cc PW/Mini 131 Heigo Havam Husqvarna HRC Eesti Racing Team EST
50cc PW/Mini 100 Theo Kolts KTM Vihur Motosport EST
50cc PW/Mini 10 Stever Pihu KTM EST
65cc 96 TOM JOHANN VOLMERSON Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 939 Henri Kutsar KTM Äksi39Team EST
65cc 93 Gregor Kuusk Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 81 Sören Korbelainen KTM Motoklubi Tallinn EST
65cc 724 Jekabs Kubulins Yamaha LAT
65cc 720 Robin Raudsepp KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
65cc 705 Bert Matteo Laas KTM Valga MK EST
65cc 65 Karel Vahur Vingisaar Husqvarna Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 637 Jan-Marten Paju Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 621 Lukas Martti Teas KTM Linnamäe Krossiklubi EST
65cc 606 Tõnu Kaspar Teesalu KTM Karksi Racing Team EST
65cc 605 Timo Tjorven Teesalu KTM Karksi Racing Team EST
65cc 585 Leslie Puller KTM Pärnu Motoclub EST
65cc 512 Paul Raid Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 39 Rita-Liisa Mooses KTM Äksi39Team EST
65cc 346 Rasmus Rotmeister Husqvarna Pärnu Motoclub EST
65cc 33 Sander Pihlakas Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 3 Kaspar Ehasalu KTM Linnamäe Krossiklubi EST
65cc 26 Joosep Jakk KTM Kose AMK EST
65cc 258 Frankie Lvovs Husqvarna Vihur Motosport EST
65cc 217 Kaspar Uibu Yamaha Sõmerpalu MK EST
65cc 177 KARL ILVES Husqvarna Linnamäe Krossiklubi EST
65cc 15 Marten Raud KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
85cc 93 Egert Põld KTM Äksi39Team EST
85cc 80 Rasmus Meius KTM Motoklubi Tallinn EST
85cc 8 Karl Hunt KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
85cc 739 Andri Kutsar KTM Äksi39Team EST
85cc 724 Janis Kubulins Husqvarna LAT
85cc 41 Oskar Kuik Husqvarna AYR Racing Team EST
85cc 315 Tristan Loob Husqvarna Pärnu Motoclub EST
85cc 277 Daniel Veškov KTM RedMoto Racing EST
85cc 139 Karl Kutsar KTM EST
85cc 137 Rasmus Alan Truus KTM Linnamäe Krossiklubi EST
85cc 121 Marko Moorits KTM Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Hiinakas 7 Rinaldo Naumov Muu/Other EST
ATV Hiinakas 39 Steven Eres Muu/Other Äksi39Team EST
ATV Hiinakas 17 Mirell Helemäe Muu/Other Tartu Motokrossiklubi EST
ATV Hiinakas 111 Aron saarme Muu/Other EST
ATV Lapsed 39 Karl Koho Apex Äksi39Team EST
ATV Lapsed 353 Argo Algma Apex MC Panter EST
ATV Lapsed 10 Samuel Klettenberg Apex Türi Auto-Motoklubi EST
ATV Lapsed Jun 8 alice kivimägi Cobra Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed Jun 69 Pätrik Ilm Apex Linnamäe Krossiklubi EST
Isad 71 marko Kokk Honda Motoextreme EST
Isad 439 Kristjan Kutsar KTM Äksi39Team EST
Isad 40 Marko Saar Husqvarna Roosna-Alliku Motoklubi EST
Isad 316 Veigo Mark Husqvarna Sõmeru Racing EST
Isad 180 Margus Meius KTM Tartu Motokrossiklubi EST
Isad 11 Hannes Hansman KTM Motoklubi MX Racing Team EST
Isad 109 Heiki Lootus KTM EST
Isad 03 Tenny Tuvikene Kawasaki Tartu Enduro Klubi EST
MiniMX Semi88 939 Raivo Raudsepp Pitpro Sõmerpalu MK EST
MiniMX Semi88 72 Sten Mattias Topolev YCF Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
MiniMX Semi88 70 Kristelle Tasane Pitpro EST
MiniMX Semi88 625 Oliver Kalle Apollo EST
MiniMX Semi88 38 Henry Küper YCF Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
MiniMX Semi88 35 Kevin Naelso Apollo Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
MiniMX Semi88 31 Kristel Raba YCF Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
MiniMX Semi88 23 Risto Grünberg YCF Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
MiniMX Semi88 15 Toomas Raba YCF Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
MiniMX Semi88 12 Henri Grünberg Bucci Moto Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
MiniMX Semi88 11 Robin Paarman YCF EST
MX Open 77 Petri Tuukkanen Yamaha Tihemetsa MK EST
MX Open 717 Rando Vilbiks Kawasaki EST
MX Open 39 Aksel Pärtelpoeg KTM Äksi39Team EST
MX Open 367 Sven Karelson Yamaha EST
MX Open 32 Marken Pavel Kawasaki Kose AMK EST
MX Open 287 Simmo Kikas KTM Kagu Motoklubi EST
MX Open 262 Arles Orav Suzuki Sõmerpalu MK EST
Pitbike Open 924 Poder Taavi Bucci Moto Linnamäe Krossiklubi EST
Pitbike Open 80 Romet Ahi Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike Open 45 Lauri Topolev Apollo Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike Open 31 Kristel Raba Bucci Moto Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike Open 235 Kaido Raal Apollo Tihemetsa MK EST
Pitbike Open 23 Risto Grünberg Bucci Moto Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike Open 187 Karl Linke Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike Open 15 Toomas Raba Bucci Moto Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike Open 134 Juss Maidla Bucci Moto Kagu Motoklubi EST
Q100 252 Gert-Daniel Ilm Yamaha Linnamäe Krossiklubi EST
Quad Open 99 Hannes Maasik Yamaha EST
Quad Open 896 Endri Lind Yamaha Pärnu Motoclub EST
Quad Open 666 Meelis Mäeots Honda Pärnu Motoclub EST
Quad Open 417 Carl Torn Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Quad Open 4 Mark Saar Kawasaki RedMoto Racing EST
Quad Open 339 Rasmus Sõna Honda Äksi39Team EST
Quad Open 175 Kardo Saarmann Honda Pärnu Motoclub EST
Quad Open 171 Indrek Pukk Honda Pärnu Motoclub EST
Quad Open 17 Indrek Uusmaa Yamaha Sõmerpalu MK EST
Quad Open 119 Rain Vaikmäe KTM Linnamäe Krossiklubi EST
Quad Open 111 Olari Saarme Husqvarna Sõmerpalu MK EST
Kommentaarium on suletud.