Äksi Cup II etapp 2018

Laen kaarti....

Aeg
28/07/2018
Kogu päev

Asukoht
Äksi motoklubi

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend

Masinaklassid:
Äksi CUP: 50PW/Mini, 50cc, 65cc, 85cc, QKids, Q100/Q200, Quad Open, Pitbike Open, MiniMX Semi88, MX Open, Isad.

Registreeru

Eesnimi|First name*

Perenimi|Family name*

E-post|E-mail*

Telefon|Phone*

Klass|Class*

Mark*

Klubi|Club

Tiim (ainult EMF-i sponsorlitsentsi ostnud tiimid)|Team

Riik|Country

Võistlusnr|Start nr*

Litsentsi nr|Licence nr

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
50cc 92 Roope Kosonen KTM FIN
50cc 91 Jose Vainio Husqvarna FIN
50cc 90 Alex Jokilehto Husqvarna FIN
50cc 835 Retu Laaksonen KTM FIN
50cc 724 Jazeps Kubulins Husqvarna LAT
50cc 669 Oliver Ilves KTM Otepää Motoklubi EST
50cc 66 Mattias Tamekant Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 602 Aston Allas Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 6 Albert Ako Kokk KTM Motoextreme EST
50cc 585 Leslie Puller Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc 517 Sebastian Kõiv KTM RedMoto Racing EST
50cc 444 Krevor Marcel Nõmme KTM SJT Kahro Racing EST
50cc 4 Enri Lustus Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
50cc 39 Samuel Paalasmaa Husqvarna FIN
50cc 258 Frankie LVOVS Husqvarna Vihur Motosport EST
50cc 110 ROMY Järvelaht KTM RedMoto Racing EST
50cc 10 Eeka Laaksonen KTM FIN
50cc 10 Jakob Burmann Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc PW/Mini 9 Johann Hansman Yamaha Motoklubi MX Racing Team EST
50cc PW/Mini 8 Robin Robert Mooses KTM Äksi Motoklubi EST
50cc PW/Mini 6 Albert Ako Kokk KTM Motoextreme EST
50cc PW/Mini 523 Simeon Kõiv Yamaha EST
50cc PW/Mini 5 Karl Kalju Lüüs KTM Kagu Motoklubi EST
50cc PW/Mini 30 Tristan Tuvikene Husqvarna Tartu Enduro Klubi EST
50cc PW/Mini 27 Eva-Lotta Mark KTM Sõmeru Racing EST
50cc PW/Mini 26 Evar Mark Yamaha Sõmeru Racing EST
50cc PW/Mini 187 Ramon Visnapuu YCF EST
50cc PW/Mini 17 Romet Jundas KTM KTM Racing Estonia EST
50cc PW/Mini 131 Heigo Havam Husqvarna HRC Eesti Racing Team EST
65cc 96 TOM JOHANN VOLMERSON Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 958 Oliver Põdra Husqvarna Roosna-Alliku Motoklubi EST
65cc 939 Henri Kutsar KTM Äksi Motoklubi EST
65cc 8 Karl Hunt KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 8 Karl Hunt KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 777 Viktor Leppälä Yamaha FIN
65cc 724 Jekabs Kubulins Husqvarna LAT
65cc 652 Robin Raen Lõõnik KTM Aave Spordiklubi EST
65cc 511 Rasmus Avik Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 41 Oskar Kuik KTM AYR Racing Team EST
65cc 404 Enriko Peilman KTM RedMoto Racing EST
65cc 39 Kaspar Uibu Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
65cc 321 Remi Felman Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 30 Timo Tjorven Teesalu KTM Karksi Racing Team EST
65cc 26 Joosep Jakk Husqvarna Kose AMK EST
65cc 255 Joosep Salumäe Husqvarna AYR Racing Team EST
65cc 239 Kaarel Kutsar KTM Äksi Motoklubi EST
65cc 23 Tõnu Kaspar Teesalu KTM Karksi Racing Team EST
65cc 18 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
65cc 177 KARL ILVES Husqvarna Linnamäe Krossiklubi EST
65cc 137 Rasmus Alan Truus KTM Linnamäe Krossiklubi EST
65cc 116 Silver Romandi KTM RedMoto Racing EST
65cc 111 Robin Raudsepp KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
65cc 11 Sigmar Retpap KTM Linnamäe Krossiklubi EST
85cc 739 Andri Kutsar KTM Äksi Motoklubi EST
85cc 724 Janis Kubulins Husqvarna LAT
85cc 612 Joosep Pärn KTM Pärnu Motoclub EST
85cc 39 Aksel Pärtelpoeg KTM Äksi Motoklubi EST
85cc 277 Daniel Veškov KTM RedMoto Racing EST
85cc 191 Martins Platkevics KTM EST
85cc 139 Karl Kutsar KTM Äksi Motoklubi EST
Isad 71 marko Kokk Honda Motoextreme EST
Isad 669 Rando Ilves Yamaha Motoklubi K&K EST
Isad 439 Kristjan Kutsar KTM Äksi Motoklubi EST
Isad 406 Rene Peilman Yamaha Roosna-Alliku Motoklubi EST
Isad 316 Veigo Mark Kawasaki Sõmeru Racing EST
MiniMX Semi88 462 Mart Saluste YCF RedMoto Racing EST
MiniMX Semi88 289 Mihkel Lokotar Motovert EST
MX Open 460 Kermo Kaldma Suzuki Motoklubi Sinilind EST
MX Open 39 Aksel Pärtelpoeg KTM Äksi Motoklubi EST
MX Open 39 Aksel Pärtelpoeg KTM Äksi Motoklubi EST
MX Open 39 Aksel Pärtelpoeg KTM Äksi Motoklubi EST
MX Open 32 Marken Pavel Kawasaki Kose AMK EST
MX Open 294 Mihkel Reino Honda Kose AMK EST
MX Open 111 Tanel Kull Kawasaki EST
MX Open 11 Hannes Hansman Kawasaki Motoklubi MX Racing Team EST
MX Open 105 Karl Kook KTM Motoklubi MRC EST
Pitbike Open 187 Karl Linke Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike Open 17 Andren Kaju Bucci Moto Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike Open 143 Marnet Teichmann Bucci Moto FIN
Pitbike Open 134 Juss Maidla Bucci Moto Kagu Motoklubi EST
Pitbike Open 1 Heido Havam Bucci Moto HRC Eesti Racing Team EST
Q Kids 9 Kedor Kohu Apex Saaremaa Noorte Motoklubi-Saaremoto EST
Q Kids 8 Alice Kivimägi Apollo EST
Q Kids 69 Pätrik Ilm Apex Linnamäe Krossiklubi EST
Q Kids 39 Karl Koho Apex Äksi Motoklubi EST
Q100 339 Rasmus Sõna Honda Äksi Motoklubi EST
Q200 131 Mihkel Salujõe Honda HRC Eesti Racing Team EST
Q200 13 VIRGO MITT Honda Paikuse Motoklubi EST
Quad Open 80 Rain Vaikmäe KTM Linnamäe Krossiklubi EST
Quad Open 80 Rain Vaikmäe KTM Linnamäe Krossiklubi EST
Quad Open 45 Aigo Soosaar Yamaha Pärnu Motoclub EST
Quad Open 200 Aare Tamme Honda Motoklubi Quad EST
Quad Open 13 Marek Soosaar Yamaha Pärnu Motoclub EST
Kommentaarium on suletud.