Äksi Cup III etapp

Laen kaarti....

Aeg
14/09/2019
Kogu päev

Asukoht
Äksi motoklubi

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend

Masinaklassid:
50PW/Mini, 50cc, 65cc, 85cc, ATV Hiinakas, ATV Lapsed, ATV Lapsed Jun, Quad100, Quad Open, Pitbike Open,Mini Mx Semi88, MX Open, Isad.

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
50cc 91 Karl-Maru Luuken Husqvarna Äksi39Team EST
50cc 777 Karl enriko Talves KTM Tihemetsa MK EST
50cc 775 Artem Zavarin KTM RUS
50cc 76 Tauri Tiisler KTM EST
50cc 66 Mattias Tamekant Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 517 Sebastian Kõiv KTM RedMoto Racing EST
50cc 443 Oliver Saar Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 411 Karl-Martin Kukk Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc 4 Enri Lustus Husqvarna Sõmerpalu MK EST
50cc 39 Robin Robert Mooses Husqvarna Äksi39Team EST
50cc 339 Bruno Mägi Husqvarna EST
50cc 333 Sebastian Kask KTM Valga MK EST
50cc 33 Sebastian Klooren Husqvarna Sõmerpalu MK EST
50cc 24 Kenneth Simulask Husqvarna Vihur Motosport EST
50cc 21 andre sarri Husqvarna Motoextreme EST
50cc 19 Chris Ryan Kaljumäe Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 171 Stefan Dorogin KTM RUS
50cc 17 Romet Jundas KTM KTM Racing Estonia EST
50cc 111 Lucas Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
50cc 109 Gregor Lootus KTM Motoextreme EST
50cc 101 Karl Sander Aedla KTM RedMoto Racing EST
50cc 10 Jakob Burmann Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 0 Aleks Pisa KTM EST
50cc PW/Mini 9 Johann Hansman KTM Motoklubi MX Racing Team EST
50cc PW/Mini 88 Erki Raudnagel Husqvarna Äksi39Team EST
50cc PW/Mini 7 Märten Hünerson Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc PW/Mini 523 Simeon Kõiv KTM RedMoto Racing EST
50cc PW/Mini 515 Steven Eugen Tiitso KTM AYR Racing Team EST
50cc PW/Mini 5 Marko Virves Kawasaki Motodepoo Team Green EST
50cc PW/Mini 40 Mikk Saar Husqvarna Roosna-Alliku Motoklubi EST
50cc PW/Mini 345 Markus Rotmeister Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc PW/Mini 26 Aston Kõiv KTM Kagu Motoklubi EST
50cc PW/Mini 222 Rasmus Näär KTM EST
50cc PW/Mini 210 Meribel Kask Husqvarna Vihur Motosport EST
50cc PW/Mini 131 Heigo Havam Husqvarna HRC Eesti Racing Team EST
50cc PW/Mini 100 Theo Kolts KTM Vihur Motosport EST
65cc 96 TOM JOHANN VOLMERSON Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 939 Henri Kutsar KTM Äksi39Team EST
65cc 720 Robin Raudsepp KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
65cc 637 Jan-Marten Paju Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 63 Stefan Taaber Husqvarna Kagu Motoklubi EST
65cc 606 Tõnu Kaspar Teesalu KTM Karksi Racing Team EST
65cc 605 Timo tjorven Teesalu KTM Karksi Racing Team EST
65cc 517 Sebastian Kõiv Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 512 Paul Raid Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 511 Rasmus Avik Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 444 Krevor Marcel Nõmme KTM SJT Kahro Racing EST
65cc 4 Enri Lustus Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 398 Ranek Väin KTM Valga MK EST
65cc 393 Mattias Pärnaku KTM Valga MK EST
65cc 39 Rita-Liisa Mooses KTM Äksi39Team EST
65cc 346 Rasmus Rotmeister Husqvarna Pärnu Motoclub EST
65cc 33 Sander Pihlakas Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 3 Ottomar Saag Husqvarna Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 258 Frankie Lvovs Husqvarna Vihur Motosport EST
65cc 239 Kaarel Kutsar KTM Äksi39Team EST
65cc 239 Kaarel Kutsar KTM Äksi39Team EST
65cc 23 Joosep Jakk Husqvarna Kose AMK EST
65cc 217 Kaspar Uibu Yamaha Sõmerpalu MK EST
65cc 18 Karl Teesalu ATM RedMoto Racing EST
65cc 177 KARL ILVES Husqvarna Linnamäe Krossiklubi EST
65cc 15 Marten Raud KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 111 Lucas Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 11 Sigmar Retpap KTM Linnamäe Krossiklubi EST
85cc 80 Rasmus Meius KTM Motoklubi Tallinn EST
85cc 8 Karl Hunt KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
85cc 739 Andri Kutsar KTM Äksi39Team EST
85cc 637 Jan-Marten Paju Husqvarna RedMoto Racing EST
85cc 55 Hugo-Brent Freimann KTM Vihur Motosport EST
85cc 41 Oskar Kuik Husqvarna AYR Racing Team EST
85cc 315 Tristan Loob Husqvarna Pärnu Motoclub EST
85cc 21 Erki Rosin Yamaha SK Yamaha Keskus EST
85cc 139 Karl Kutsar KTM Äksi39Team EST
85cc 121 Marko Moorits KTM Linnamäe Krossiklubi EST
85cc 108 Gren Laht Husqvarna KTL Racing klubi EST
ATV Hiinakas 808 Remi Oliver Breiberg Muu/Other EST
ATV Hiinakas 7 Rinaldo Naumov Muu/Other EST
ATV Hiinakas 66 Rain Vellepere Muu/Other EST
ATV Hiinakas 54 Jonathan Lee Mäe Muu/Other EST
ATV Hiinakas 39 Steven Eres Muu/Other Äksi39Team EST
ATV Hiinakas 17 Mirell Helemäe Muu/Other Tartu Motokrossiklubi EST
ATV Hiinakas 11 Romet Ilves Muu/Other EST
ATV Hiinakas 108 Dominic Lee Mäe Muu/Other EST
ATV Lapsed 58 Martin Kähr Apex Kagu Motoklubi EST
ATV Lapsed 39 Karl Koho Apex Äksi39Team EST
ATV Lapsed 353 Argo Algma Apex MC Panter EST
ATV Lapsed 22 Eric Tõnissoo Apex Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 10 Samuel Klettenberg Apex Türi Auto-Motoklubi EST
ATV Lapsed Jun 8 Alice Kivimägi Apex Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed Jun 69 Pätrik Ilm Apex Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed Jun 64 Kaspar Saar Apex Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed Jun 5 Kristjan Karell Yamaha EST
ATV Lapsed Jun 24 Andy Roose Apex Äksi39Team EST
ATV Lapsed Jun 116 Oliver Parviste Honda EST
Isad 7 Kristjan Nupp KTM EST
Isad 67 Janek Teder KTM EST
Isad 63 taimar Taaber Husqvarna Kagu Motoklubi EST
Isad 439 Kristjan Kutsar KTM Äksi39Team EST
Isad 344 Siim Rotmeister Honda Pärnu Motoclub EST
Isad 3 Tenny Tuvikene Kawasaki Tartu Enduro Klubi EST
Isad 180 Margus Meius KTM Motoklubi Tallinn EST
Isad 11 Hannes Hansman KTM Motoklubi MX Racing Team EST
Isad 109 Heiki Lootus KTM Motoextreme EST
MiniMX Semi88 939 Raivo Raudsepp Pitpro Sõmerpalu MK EST
MiniMX Semi88 939 Raivo Raudsepp Pitpro Sõmerpalu MK EST
MiniMX Semi88 70 Kristelle Tasane Pitpro EST
MiniMX Semi88 585 Andi Sõmmer YCF Abja Tehnikaring EST
MiniMX Semi88 46 Sten Mattias Topolev YCF EST
MiniMX Semi88 45 Lauri Topolev YCF Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
MiniMX Semi88 404 Robin Kahu PitsterPro Abja Tehnikaring EST
MiniMX Semi88 38 henry küper YCF Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
MiniMX Semi88 23 Risto Grünberg YCF Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
MiniMX Semi88 229 Ralf Kahu Apollo Abja Tehnikaring EST
MiniMX Semi88 165 Keret Kippari YCF EST
MiniMX Semi88 12 Henri Grünberg Bucci Moto Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
MiniMX Semi88 11 Robin Paarman YCF EST
MX Open 939 Enrico Pedak Kawasaki EST
MX Open 666 Tambet Pint Kawasaki EST
MX Open 63 Taimar Taaber Husqvarna Kagu Motoklubi EST
MX Open 39 Aksel Pärtelpoeg KTM Äksi39Team EST
MX Open 262 Arles Orav Suzuki Sõmerpalu MK EST
MX Open 111 Rünno Jõeäär KTM EST
MX Open 10 Prants Pals Kawasaki Vihur Motosport EST
Pitbike Open 96 Margus Oks Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike Open 924 Taavi Põder Bucci Moto Linnamäe Krossiklubi EST
Pitbike Open 80 Romet Ahi Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike Open 235 Kaido Raal Apollo Tihemetsa MK EST
Pitbike Open 2 Marko Lepik Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike Open 15 Toomas Raba Bucci Moto Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike Open 134 Juss Maidla Bucci Moto Kagu Motoklubi EST
Pitbike Open 1 Heido Havam Honda HRC Eesti Racing Team EST
Q100 13 virgo mitt Honda Paikuse Motoklubi EST
Quad Open 58 Talis Kähr Yamaha Kagu Motoklubi EST
Quad Open 417 Carl Torn Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Quad Open 37 Karmo Sturm Yamaha Pärnu Motoclub EST
Quad Open 131 Mihkel Salujõe Honda HRC Eesti Racing Team EST
Kommentaarium on suletud.