Äksi Cup III etapp

Laen kaarti....

Aeg
15/09/2018
Kogu päev

Asukoht
Äksi motoklubi

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend

Masinaklassid:
Äksi CUP: 50PW/Mini, 50cc, 65cc, 85cc, QKids, Q100/Q200, Quad Open, Pitbike Open, MiniMX Semi88, MX Open, Isad.

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
50cc 835 Retu Laaksonen KTM FIN
50cc 79 Martha Koort Husqvarna Äksi Motoklubi EST
50cc 724 Jazeps Kubulins Husqvarna LAT
50cc 669 Oliver Ilves KTM Otepää Motoklubi EST
50cc 66 Mattias Tamekant Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 66 Mattias Tamekant Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 65 Karel Vahur Vingisaar KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 602 Aston Allas Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 6 Albert Ako Kokk KTM Motoextreme EST
50cc 585 Leslie Puller Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc 517 Sebastian Kõiv KTM RedMoto Racing EST
50cc 50 Sthella Toomela KTM Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
50cc 444 Krevor Marcel Nõmme KTM SJT Kahro Racing EST
50cc 4 Enri Lustus Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
50cc 39 Robin Robert Mooses Husqvarna Äksi Motoklubi EST
50cc 39 Samuel Paalasmaa Husqvarna FIN
50cc 339 Bruno Mägi KTM EST
50cc 33 Sebastian J Klooren Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
50cc 321 Jēkabs Hudolejs Husqvarna LAT
50cc 3 Ottomar Saag KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 258 Frankie Lvovs Husqvarna Vihur Motosport EST
50cc 21 Andre Sarri Husqvarna Motoextreme EST
50cc 19 Chris Ryan Kaljumäe Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 189 Elias Villanen KTM FIN
50cc 18 Edvin Jürgen KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 17 Romet Jundas KTM KTM Racing Estonia EST
50cc 15 Marten Raud KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 130 Henry Järv KTM Äksi Motoklubi EST
50cc 111 Lucas Leok Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
50cc 110 ROMY Järvelaht KTM RedMoto Racing EST
50cc 10 Eeka Laaksonen KTM Äksi Motoklubi FIN
50cc 10 Jakob Burmann Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc PW/Mini 96 TOM JOHANN VOLMERSON Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc PW/Mini 92 Meribel Kask Yamaha EST
50cc PW/Mini 9 Johann Hansman KTM Motoklubi MX Racing Team EST
50cc PW/Mini 8 Robin Robert Mooses KTM Äksi Motoklubi EST
50cc PW/Mini 523 Simeon Kõiv KTM EST
50cc PW/Mini 5 Karl Kalju Lüüs KTM Kagu Motoklubi EST
50cc PW/Mini 444 Mikk Erm Kawasaki Kagu Motoklubi EST
50cc PW/Mini 443 Oliver Saar Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc PW/Mini 424 Kenneth Simulask Yamaha EST
50cc PW/Mini 33 Sebastian J Klooren Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
50cc PW/Mini 300 Robin Arukase Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc PW/Mini 25 Tauri Kristjan Teesalu Husqvarna Karksi Racing Team EST
50cc PW/Mini 19 Chris Ryan Kaljumäe KTM RedMoto Racing EST
50cc PW/Mini 187 Ramon Visnapuu YCF EST
50cc PW/Mini 18 Edvin Jürgen Husqvarna Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc PW/Mini 17 Romet Jundas KTM KTM Racing Estonia EST
50cc PW/Mini 131 Heigo Havam Husqvarna HRC Eesti Racing Team EST
50cc PW/Mini 109 Gregor Lootus KTM Motoextreme EST
65cc 96 TOM JOHANN VOLMERSON Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 939 Henri Kutsar KTM Äksi Motoklubi EST
65cc 84 Rita-Liisa Mooses KTM Äksi Motoklubi EST
65cc 80 Rasmus Meius Kawasaki Motoklubi Tallinn EST
65cc 8 Karl Hunt KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 724 Jekabs Kubulins Husqvarna LAT
65cc 71 Rasmus Vingisaar Kawasaki Türi Auto-Motoklubi EST
65cc 67 Kevin Nõgesmaa KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 637 Jan-Marten Paju Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 555 Bert Matteo Laas KTM Valga Motoklubi EST
65cc 55 Sten-Kevin Toomela Husqvarna Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
65cc 55 Hugo-Brent Freimann KTM Vihur Motosport EST
65cc 41 Oskar Kuik KTM AYR Racing Team EST
65cc 404 Enriko Peilman KTM RedMoto Racing EST
65cc 39 Kaspar Uibu Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
65cc 30 Timo Tjorven Teesalu KTM Karksi Racing Team EST
65cc 26 Joosep Jakk Husqvarna Kose AMK EST
65cc 25 Karl Kustav Terras KTM EST
65cc 239 Kaarel Kutsar KTM Äksi Motoklubi EST
65cc 23 Tõnu Kaspar Teesalu KTM Karksi Racing Team EST
65cc 18 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
65cc 177 KARL ILVES Husqvarna Linnamäe Krossiklubi EST
65cc 11 Sigmar Retpap KTM Linnamäe Krossiklubi EST
85cc 739 Andri Kutsar KTM Äksi Motoklubi EST
85cc 724 Janis Kubulins Husqvarna LAT
85cc 612 Joosep Pärn KTM Pärnu Motoclub EST
85cc 315 Tristan Loob Husqvarna Pärnu Motoclub EST
85cc 277 Daniel Veškov KTM RedMoto Racing EST
85cc 139 Karl Kutsar KTM Äksi Motoklubi EST
85cc 137 Rasmus Alan Truus KTM Linnamäe Krossiklubi EST
Isad 439 Kristjan Kutsar KTM Äksi Motoklubi EST
Isad 406 Rene Peilman Yamaha Roosna-Alliku Motoklubi EST
Isad 180 Margus Meius KTM Motoklubi Tallinn EST
Isad 131 Heido Havam Honda HRC Eesti Racing Team EST
MiniMX Semi88 462 Mart Saluste YCF RedMoto Racing EST
MiniMX Semi88 23 Risto Grünberg YCF Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
MiniMX Semi88 165 Keret Kippari YCF EST
MX Open 669 Rando Ilves Yamaha Motoklubi K&K EST
MX Open 460 Kermo Kaldma Suzuki Motoklubi Sinilind EST
MX Open 39 Aksel Pärtelpoeg KTM Äksi Motoklubi EST
MX Open 262 Arles Orav Suzuki Sõmerpalu Motoklubi EST
MX Open 11 Hannes Hansman Kawasaki Motoklubi MX Racing Team EST
MX Open 109 Heiki Lootus Honda Motoextreme EST
MX Open 105 Karl Kook KTM Motoklubi MRC EST
MX Open 00 Kalle Krõlov Kawasaki Äksi Motoklubi EST
Pitbike Open 187 Karl Linke Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike Open 134 Juss Maidla Bucci Moto Kagu Motoklubi EST
Pitbike Open 131 Marleen Valdas Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike Open 1 Heido Havam Bucci Moto HRC Eesti Racing Team EST
Q Kids 8 Alice Kivimägi Apollo Linnamäe Krossiklubi EST
Q Kids 69 Pätrik Ilm Apex Linnamäe Krossiklubi EST
Q Kids 39 Karl Koho Apex Äksi Motoklubi EST
Q100 339 Rasmus Sõna Honda Äksi Motoklubi EST
Q200 13 VIRGO MITT Honda Paikuse Motoklubi EST
Quad Open 80 Rain Vaikmäe KTM Linnamäe Krossiklubi EST
Quad Open 443 Mark Saar Kawasaki RedMoto Racing EST
Quad Open 24 Robert Pindmaa Suzuki Freetime Racing EST
Quad Open 22 Varbo Vingisaar Yamaha Türi Auto-Motoklubi EST
Kommentaarium on suletud.