Home Events Jäärada Äksi jäärada EMV/EKV III.etapp JÄÄB ÄRA!

Äksi jäärada EMV/EKV III.etapp JÄÄB ÄRA!

Võistlusjuhend ja ajakava: Äksi Jäärada_Juhend 2024 EMV III etapp

Masinaklassid: MX Open jääpiik, MX Vabaklass, MX Hobi/Beginner nael, MX Hobi/Beginner krossinael, Quad nael, ATV nael, ATV750 nael, 50cc nael, 65cc nael, 65cc krossinael, ATV Lapsed, ATV Hiinakad, Pitbike MX krossinael, MX Krossinael, MX-Vet 40+ nael, MX-Vet 50+ nael, 85cc nael, 85cc krossinael, MX Naised nael, MX A nael, MX125/MX2 nael, K/V krossinael, ATV naastuta

EMV: MX Open jääpiik, MX A nael, MX125/MX2 nael, MX Krossinael , K/V krossinael, Quad nael

EKV: 65cc nael, 65cc krossinael, 85cc nael, 85cc krossinael, Pitbike MX krossinael, MX Hobi/Beginner nael, MX Hobi/Beginner krossinael, MX Naised nael, MX V 40+ nael, MX V 50+ nael, ATV nael, ATV750 nael, ATV naastuta

Korraldaja karikale: 50cc nael, ATV Lapsed naastuta, ATV hiinakad naastuta, MX Vabaklass

Registreerunud


Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
50cc nael 811 Hans Lender Yamaha EST
50cc nael 69 Keron Peebo Husqvarna KTL Racing klubi EST
50cc nael 555 Rico Karu Husqvarna Motoextreme EST
50cc nael 525 Jaagup Toom KTM Äksi39Team EST
65cc krossinael 812 Rayan Tahk Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc krossinael 688 Erki Raudnagel KTM MTÜ SEK EST
65cc krossinael 515 Steven Eugen Tiitso KTM AYR Racing Team EST
65cc krossinael 360 Armin Toomik KTM Hiiumaa Motoharidus EST
65cc krossinael 26 Aston Kõiv Husqvarna Kagu Motoklubi EST
65cc krossinael 15 Henry Järv Yamaha SK Yamaha Keskus EST
65cc krossinael 11 Anton Jämsa GasGas Äksi39Team EST
65cc nael 59 Marcus Triisa GasGas RedMoto Racing EST
65cc nael 45 Ruudi Kandelin Husqvarna Pärnu Motoclub EST
85cc krossinael 511 Rasmus Avik Husqvarna RedMoto Racing EST
85cc krossinael 424 Kenneth Simulask Husqvarna Vihur Motosport EST
85cc krossinael 4 Enri Lustus Husqvarna Sõmerpalu MK EST
85cc krossinael 333 Remy Raid KTM Äksi39Team EST
85cc nael 99 Kristjan-Erich Luhaäär GasGas Pärnu Motoclub EST
85cc nael 922 Romet Ennok KTM FIN
85cc nael 8 Christofer Taškin KTM Äksi39Team EST
85cc nael 2 Caspar Vetkin GasGas Pärnu Motoclub EST
ATV Hiinakad 5 Arti Luts Muu/Other Äksi39Team EST
ATV Hiinakad 414 Tarvi Tiidussalu Muu/Other Puudub EST
ATV Lapsed 9 Aleks Luks Cobra Äksi39Team EST
ATV Lapsed 888 Miks Gabranovs Apex LAT
ATV Lapsed 71 Romiver Prikko Muu/Other Äksi39Team EST
ATV Lapsed 707 martten sädemets Apex Äksi39Team EST
ATV Lapsed 57 Rocco Kübarsepp Apex Äksi39Team EST
ATV Lapsed 46 Steven Tamm Apex Äksi39Team EST
ATV Lapsed 18 Egert Juhaste Apex Äksi39Team EST
ATV Lapsed 14 Dominic Hünev Honda Äksi39Team EST
ATV Lapsed 12 Lars Landmann Kawasaki Sõmeru Racing EST
ATV naastuta 999 Taivo Tehvand Can-Am EST
ATV naastuta 39 Janek Vagul Can-Am Puudub EST
ATV naastuta 33 Helari Piliste Muu/Other Puudub EST
ATV naastuta 10 Henri Samuel Can-Am EST
ATV nael 999 Taivo Tehvand Can-Am EST
ATV nael 222 Mait Urbanik Can-Am Puudub EST
ATV nael 19 Priit Sei Can-Am EST
ATV nael 10 Henri Samuel Can-Am EST
ATV750 nael 82 meelis kuhi Can-Am EST
K/V krossinael 911 Sten Sugasep Tõnis Tuul KTM Sõmerpalu MK EST
K/V krossinael 68 Kristjan Lomp Rain Vaikmäe Husqvarna Linnamäe Krossiklubi EST
K/V krossinael 49 SERGEI IVANOV EEMELI MÄNNILAAN AYR-KTM Motospordiklubi GasGas EST
K/V krossinael 31 Renee Reinu Maurice Lina KTM Kohila Motospordi Klubi EST
MX A nael 71 Marko Heinmäe Honda Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST
MX A nael 380 Jüri Makarov Honda Pärnu Motoclub EST
MX A nael 14 Alex Vetkin GasGas Pärnu Motoclub EST
MX A nael 108 Jaanus Saarmaa Suzuki SK Suzuki Team Estonia EST
MX Hobi/Beginner krossinael 970 Daren Michelis Husqvarna Panter Motosport EST
MX Hobi/Beginner krossinael 77 Rein Tauts Suzuki SK Suzuki Team Estonia EST
MX Hobi/Beginner krossinael 556 Jarmo Lehiste Yamaha Paikuse Motoklubi EST
MX Hobi/Beginner krossinael 414 Taavi Tiidussalu Kawasaki Puudub EST
MX Hobi/Beginner krossinael 400 Ahti Piirak KTM EST
MX Hobi/Beginner krossinael 129 Marten Rüütel Honda Elva Krossiklubi EST
MX Hobi/Beginner nael 556 Jarmo Lehiste Yamaha Paikuse Motoklubi EST
MX Hobi/Beginner nael 400 Ahti Piirak KTM EST
MX Hobi/Beginner nael 13 Hendrik Meremaa Honda EST
MX Hobi/Beginner nael 101 Aldrin Arukase KTM Pärnu Motoclub EST
MX Hobi/Beginner nael 101 Rasmus Arukase Husqvarna Pärnu Motoclub EST
MX Krossinael 718 Kairo Katkosilt KTM RedMoto Racing EST
MX Krossinael 71 Marko Heinmäe Honda Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST
MX Krossinael 424 Sven Simulask Husqvarna Vihur Motosport EST
MX Krossinael 33 Kaiko Kolkanen Honda EST
MX Krossinael 108 Jaanus Saarmaa Suzuki SK Suzuki Team Estonia EST
MX Naised nael 95 Elizaveta Tehnikova GasGas Äksi39Team EST
MX Naised nael 938 Mairi Vann Honda Puudub EST
MX Naised nael 507 Grete Tiitus KTM Pärnu Motoclub EST
MX Naised nael 39 Enelin Hermann KTM Äksi39Team EST
MX Naised nael 311 Neydi Karjus Husqvarna Pärnu Motoclub EST
MX Open jääpiik 94 andero oksaar Husqvarna Kohila Motospordi Klubi EST
MX Open jääpiik 718 Kairo Katkosilt KTM RedMoto Racing EST
MX Open jääpiik 66 Karl Takk Husqvarna Motohai EST
MX Open jääpiik 58 Roomet Kurg Beta Vihur Motosport EST
MX Open jääpiik 44 Silvester Sarapik Husqvarna Vihur Motosport EST
MX Open jääpiik 39 Martin Pärtelpoeg Husqvarna Äksi39Team EST
MX Open jääpiik 372 Rannar Uusna KTM KTL Racing klubi EST
MX Open jääpiik 33 Aksel Pärtelpoeg Husqvarna Äksi39Team EST
MX Open jääpiik 2 Mathias Vetkin Husqvarna Pärnu Motoclub EST
MX Open jääpiik 14 Alex Vetkin GasGas Pärnu Motoclub EST
MX Vabaklass 69 Aramis Koort Husaberg Puudub EST
MX Vabaklass 55 Rain Remmelg Husqvarna Linnamäe Krossiklubi EST
MX Vabaklass 2 Henri Jõgi Husaberg Puudub EST
MX-Vet 40+ nael 400 Ahti Piirak KTM EST
MX-Vet 40+ nael 195 Valdek Haugas KTM Rakvere Motoklubi EST
MX-Vet 40+ nael 101 Aldrin Arukase KTM Pärnu Motoclub EST
MX-Vet 40+ nael 1 Janek Saare Yamaha Paikuse Motoklubi EST
MX-Vet 50+ nael 79 Ain Randmaa Kawasaki Pärnu Motoclub EST
MX-Vet 50+ nael 538 Raimond Julle KTM Puudub EST
MX-Vet 50+ nael 380 Jüri Makarov Honda Pärnu Motoclub EST
MX-Vet 50+ nael 305 Priit Laur Husqvarna Linnamäe Krossiklubi EST
MX-Vet 50+ nael 130 Karel Kiipus Beta EST
MX-Vet 50+ nael 10 Toivo Nikopensius Yamaha Paikuse Motoklubi EST
MX125/MX2 nael 45 Uku Kandelin Husqvarna Vihur Motosport EST
MX125/MX2 nael 39 Rasmus Ebelmann KTM Äksi39Team EST
MX125/MX2 nael 19 Kert Järvis KTM Elva Krossiklubi EST
Pitbike MX krossinael 97 Aigar Üts TCB Bike RXT Motoklubi EST
Pitbike MX krossinael 96 Margus Oks Bucci Moto EST
Pitbike MX krossinael 82 Meelis Liivrand Bucci Moto Toila Automoto Klubi EST
Pitbike MX krossinael 65 Kaimo MAASING YCF Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST
Pitbike MX krossinael 39 Henry Küper Apollo Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST
Pitbike MX krossinael 38 Kermo Metsis PitsterPro Puudub EST
Pitbike MX krossinael 290 Erki Maripuu YCF Pärnu Motoclub EST
Pitbike MX krossinael 2 Henry Maasik YCF Pärnu Motoclub EST
Pitbike MX krossinael 2 Marko Lepik Bucci Moto Motoextreme EST
Pitbike MX krossinael 161 Mark Tori TCB Bike Pärnu Motoclub EST
Pitbike MX krossinael 134 Juss Maidla TCB Bike Kagu Motoklubi EST
Pitbike MX krossinael 10 Rowen pill TCB Bike Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST
Quad nael 88 Viljar Värat Honda EST
Quad nael 609 Andre Selter KTM Sõmerpalu MK EST
Quad nael 555 Siim Raidma Suzuki Kagu Motoklubi EST
Quad nael 33 Tõnu Zeiger KTM Kagu Motoklubi EST
Quad nael 23 Tanel Pärtel Yamaha EST
Quad nael 175 Kardo Saarmann Honda Puudub EST

The event is finished.

Kuupäev

Feb 18 2024
Expired!

Aeg

Terve päev
Kategooria
QR Code