Äksi jäärada EMV/EKV

Kaart pole saadaval

Aeg
23/02/2019
Kogu päev

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend

EMV masinaklassid: MX Open (jääpiik), MX A (krossinael), KV (krossinael), Quad (nael)
EKV masinaklassid: 65cc, 85cc, MX Hobi (krossinael), ATV (nael)
Kohalik karikas: MX 50cc, MX Vabaklass, MX Naised, MX Beginners/kärnataja (krossinael), MX Seenior40+ ja Mx Veteran 50+ (krossinael)

NB! Klassides MX Open jääpiik, MX Vabaklass, ATV nael, Quad nael ja KV krossinael nõutav automaatse süütekatkesti (nn surnud mehe lüliti) olemasolu.

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
Quad (nael) 82 Roma Mägi Yamaha EST
Quad (nael) 808 Rimgaudas Gruzdys Can-Am LTU
Quad (nael) 800 Kalev Must Yamaha Motoklubi K&K EST
Quad (nael) 8 Rando Lannusalu Yamaha Estonian Supermoto Racing Team EST
Quad (nael) 73 Martin Adamson Husqvarna RedMoto Racing EST
Quad (nael) 5 Raini Roomets Can-Am Paikuse Motoklubi EST
Quad (nael) 40 Arvi Aasamets Yamaha EST
Quad (nael) 30 Martin Filatov Honda Kagu Motoklubi EST
Quad (nael) 26 Urmas Liiva Yamaha EST
Quad (nael) 2 marek abras Suzuki EST
Quad (nael) 176 Ivar Praks KTM Estonian Supermoto Racing Team EST
Quad (nael) 17 Indrek Uusmaa Yamaha EST
Quad (nael) 16 Eduard Kurankov Yamaha Estonian Supermoto Racing Team EST
Quad (nael) 127 Raul Kirt KTM EST
MX-Hobi (krossinael) 96 Peeter Volokitin Yamaha EST
MX-Hobi (krossinael) 939 Enrico Pedak Kawasaki EST
MX-Hobi (krossinael) 932 Mait Kukk KTM EST
MX-Hobi (krossinael) 811 Rauno Viljas Honda Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
MX-Hobi (krossinael) 8 Jürgen Jegorov KTM EST
MX-Hobi (krossinael) 718 Mart Pukk Beta EST
MX-Hobi (krossinael) 7 Kristjan Siilak Husqvarna Vihur Motosport EST
MX-Hobi (krossinael) 696 Andre Prems Honda RedMoto Racing EST
MX-Hobi (krossinael) 69 Taavi Palu Husqvarna Star Racing EST
MX-Hobi (krossinael) 611 Ranno Kaju Honda Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
MX-Hobi (krossinael) 571 Tanel Turro Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX-Hobi (krossinael) 556 JARMO LEHISTE Kawasaki Paikuse Motoklubi EST
MX-Hobi (krossinael) 511 Rivo Kaju Jawa Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
MX-Hobi (krossinael) 460 Kermo Kaldma Suzuki Motoklubi Sinilind EST
MX-Hobi (krossinael) 400 Ahti Piirak Beta Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
MX-Hobi (krossinael) 235 Urmo Limm Kawasaki Pärnu Motoclub EST
MX-Hobi (krossinael) 211 Indrek Veski KTM Tartu Enduro Klubi EST
MX-Hobi (krossinael) 17 Argo Kaju Honda EST
MX-Hobi (krossinael) 11 Hannes Hansman KTM Motoklubi MX Racing Team EST
MX-Hobi (krossinael) 109 Heiki Lootus Honda Motoextreme EST
MX-Hobi (krossinael) 108 Jaanus Saarmaa Suzuki Motoklubi Sinilind EST
MX-Hobi (krossinael) 00 Kalle Krõlov Kawasaki Äksi MK EST
MX-A (krossinael) 718 Kairo Katkosilt KTM RedMoto Racing EST
MX-A (krossinael) 71 Marko Heinmäe Honda Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
MX-A (krossinael) 615 Tiit Tomp KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
MX-A (krossinael) 61 Juri Vinogradov KTM Narva SK Energia EST
MX-A (krossinael) 55 Rain Koch Yamaha Aave Spordiklubi EST
MX-A (krossinael) 51 Aleksei Vinogradov Kawasaki Narva SK Energia EST
MX-A (krossinael) 42 Lauri Lokotar Kawasaki Kose AMK EST
MX-A (krossinael) 41 Leo Laur Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
MX-A (krossinael) 401 ivo laur Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
MX-A (krossinael) 241 Andre Park Husqvarna RedMoto Racing EST
MX-A (krossinael) 14 Alex Vetkin KTM Vihur Motosport EST
MX Veteran 50+ 488 Peeter Vaher Yamaha Türi Auto-Motoklubi EST
MX Veteran 50+ 305 Priit Laur Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
MX Vabaklass 888 Kristjan Smmelselg KTM Kohila Motospordi Klubi EST
MX Vabaklass 69 Karl-august Lehis Muu/Other EST
MX Vabaklass 32 Sven Vetkin Husqvarna Vihur Motosport EST
MX Vabaklass 23 Gediminas Jomantas Honda LTU
MX Vabaklass 2 Janari Zirk Muu/Other EST
MX Vabaklass 13 Henri Jõgi KTM EST
MX Seenior 40+ 71 Marko Heinmäe Honda Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
MX Seenior 40+ 140 Ivar Pärnik KTM Paikuse Motoklubi EST
MX Seenior 40+ 11 Hannes Hansman KTM Motoklubi MX Racing Team EST
MX Seenior 40+ 00 Kalle Krõlov Kawasaki Äksi MK EST
MX Open (jääpiik) 94 Andero Oksaar Jotagas Kohila Motospordi Klubi EST
MX Open (jääpiik) 93 Taavi Ross Kawasaki MC Panter EST
MX Open (jääpiik) 770 Robert Niido Trs Kohila Motospordi Klubi EST
MX Open (jääpiik) 66 Taavi Laur KTM KTL Racing klubi EST
MX Open (jääpiik) 55 Rain Koch Yamaha Aave Spordiklubi EST
MX Open (jääpiik) 541 Dmitri Vinogradov KTM Narva Motoklub EST
MX Open (jääpiik) 51 Aleksei Vinogradov Kawasaki Narva SK Energia EST
MX Open (jääpiik) 424 Sven Simulask Husqvarna Vihur Motosport EST
MX Open (jääpiik) 411 Timmo Mõts Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX Open (jääpiik) 37 Kenor Kotkas Kawasaki Carma Motoklubi EST
MX Open (jääpiik) 241 Andre Park Beta RedMoto Racing EST
MX Open (jääpiik) 22 Patrick Pals TM Vihur Motosport EST
MX Open (jääpiik) 10 Prants Pals TM Vihur Motosport EST
MX Naised 7 Kristin Karro Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX Naised 33 Selyn Kazakov Honda Vihur Motosport EST
MX Naised 31 Kristel Raba Bucci Moto Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
MX Beginners/kärnataja (krossinael) 94 siim ihats Kawasaki EST
MX Beginners/kärnataja (krossinael) 92 Raul Valdmets Husaberg EST
MX Beginners/kärnataja (krossinael) 89 Rauno Muts KTM EST
MX Beginners/kärnataja (krossinael) 888 Ergo Põder Husqvarna EST
MX Beginners/kärnataja (krossinael) 880 Mattias Annuk Husqvarna EST
MX Beginners/kärnataja (krossinael) 717 ermo maanlaht KTM EST
MX Beginners/kärnataja (krossinael) 69 Taavi Palu Husqvarna Star Racing EST
MX Beginners/kärnataja (krossinael) 555 Villu Sabre Husqvarna EST
MX Beginners/kärnataja (krossinael) 488 Peeter Vaher Yamaha Türi Auto-Motoklubi EST
MX Beginners/kärnataja (krossinael) 48 Ken Marti Koger Husqvarna Pärnu Motoclub EST
MX Beginners/kärnataja (krossinael) 343 Jaanek Anderson KTM Tartu Enduro Klubi EST
MX Beginners/kärnataja (krossinael) 3 Ardi Oja KTM Pärnu Motoclub EST
MX Beginners/kärnataja (krossinael) 287 Simmo Kikas KTM Kagu Motoklubi EST
MX Beginners/kärnataja (krossinael) 171 Rando Vilbiks Kawasaki EST
MX Beginners/kärnataja (krossinael) 17 Peep Sooväli Kawasaki EST
MX Beginners/kärnataja (krossinael) 17 Andren Kaju Honda EST
MX Beginners/kärnataja (krossinael) 162 Risto Raig Beta Tartu Enduro Klubi EST
MX Beginners/kärnataja (krossinael) 126 Miko Põder KTM EST
K/V 91 Sten Sugasep Silver Sugasep KTM Sõmerpalu MK EST
K/V 88 Katrin Põldma Patrick Põldma KTM Motoklubi D ja T EST
K/V 85 Maarek Kõre Markkus Kõre KTM Motoklubi Lääne EST
K/V 82 Tanel Reesna Teet Eier ZABEL EST
K/V 75 Tõnu Suurkuusk Diana Pruks KTM Motoklubi D ja T EST
K/V 71 Markus Normak Karl-Albert Kasesalu AYR-KTM Motospordiklubi GasGas EST
K/V 54 Ülar Karing Tõnis Tuul AYR-KTM Sõmerpalu MK EST
K/V 500 Sverre lamp Tanar tōnts AYR-KTM Saku MK EST
K/V 48 Cynthia Calista Kiskonen Karl Oissar AYR-KTM Kohila Motospordi Klubi EST
K/V 4 Robert Lihtsa Markus Lina AYR-KTM Kagu Motoklubi EST
K/V 31 Renee Reinu Maurice Lina KTM Kohila Motospordi Klubi EST
K/V 2 Hannes Veski Madis Mälberg AYR-KTM Aave Spordiklubi EST
ATV (nael) 88 Keijo Kraav Can-Am Motodepoo Team Green EST
ATV (nael) 409 Ahti Koort Can-Am EST
ATV (nael) 37 Tamur Vanker Can-Am Märjamaa Spordiklubi EST
ATV (nael) 22 Lennart Kiivit Can-Am Motohai EST
ATV (nael) 17 Andrus Lutt Can-Am EST
ATV (nael) 147 Paavo Voogre Can-Am EST
ATV (nael) 139 Romet Tsirna Can-Am EST
85cc 93 Egert Põld KTM Äksi MK EST
85cc 739 Andri Kutsar KTM Äksi MK EST
85cc 66 Karl Takk Honda Vihur Motosport EST
85cc 63 Karro Robert Jäärats KTM Vihur Motosport EST
85cc 55 Hugo-Brent Freimann KTM Vihur Motosport EST
85cc 50 Reimo Kaldma Suzuki Motoklubi Sinilind EST
85cc 48 Marten Vaher KTM Türi Auto-Motoklubi EST
85cc 44 Silvester Sarapik Yamaha Vihur Motosport EST
85cc 43 Rommi Semenov KTM Pärnu Motoclub EST
85cc 39 Aksel Pärtelpoeg Husqvarna Äksi MK EST
85cc 315 Tristan Loob Husqvarna Pärnu Motoclub EST
85cc 277 Daniel Veškov KTM RedMoto Racing EST
85cc 255 kennert nurja Husqvarna AYR Racing Team EST
85cc 139 Karl Kutsar KTM Äksi MK EST
85cc 04 Fred Erik Merivälja Kawasaki Pärnu SLIK EST
65cc 96 TOM JOHANN VOLMERSON Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 93 Gregor Kuusk Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 87 Stella Volmer Cobra Pärnu Motoclub EST
65cc 79 Martha Koort KTM Äksi MK EST
65cc 7 Mathias Vetkin Husqvarna Vihur Motosport EST
65cc 637 Jan-Marten Paju Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 52 Raul Liivlaid Cobra Motoklubi Lääne EST
65cc 39 Rita-Liisa Mooses KTM Äksi MK EST
65cc 333 Remy Raid KTM Äksi MK EST
65cc 33 Sander Pihlakas Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 30 Timo Tjorven Teesalu KTM Karksi Racing Team EST
65cc 26 Joosep Jakk Husqvarna Kose AMK EST
65cc 258 FRANKIE Lvovs Husqvarna Vihur Motosport EST
65cc 23 Tõnu Kaspar Teesalu KTM Karksi Racing Team EST
65cc 18 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
65cc 111 Robin Raudsepp KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
50cc 99 Kristjan-Erich Luhaäär KTM Pärnu Motoclub EST
50cc 93 Karl-Maru Luuken Husqvarna Äksi MK EST
50cc 9 Johann Hansman KTM Motoklubi MX Racing Team EST
50cc 76 Tauri Tiisler KTM Motoklubi MX Racing Team EST
50cc 7 Travis Siilak KTM Vihur Motosport EST
50cc 515 Steven Eugen Tiitso KTM AYR Racing Team EST
50cc 5 Caspar Vetkin Husqvarna Vihur Motosport EST
50cc 46 Oskar Kärg KTM Vihur Motosport EST
50cc 4 Enri Lustus Husqvarna Sõmerpalu MK EST
50cc 39 Robin Robert Mooses Husqvarna Äksi MK EST
50cc 322 Kaur Jesper Soomets Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc 300 Robin Arukase Husqvarna EST
50cc 3 Roomet Mosov KTM Äksi MK EST
50cc 210 Meribel Kask Husqvarna Vihur Motosport EST
50cc 130 Henry Järv KTM EST
50cc 109 Gregor Lootus KTM Motoextreme EST
50cc 100 Theo Kolts KTM Vihur Motosport EST
50cc 10 Jakob Burmann Husqvarna RedMoto Racing EST
Kommentaarium on suletud.