Home Events Jäärada Äksi Jäärada

Äksi Jäärada

Võistluste juhend: Äksi Jäärada_Juhend 2024 EMV I etapp

Võistlusklassid: MX Open jääpiik, MX Vabaklass, MX Hobi/Beginner nael, MX Hobi/Beginner krossinael, Quad nael, ATV nael, ATV750 nael, 65cc nael, 65cc krossinael, Pitbike MX krossinael, MX Krossinael, MX-Vet 40+ nael, MX-Vet 50+ nael, 85cc nael, 85cc krossinael, MX Naised nael, MX A nael, MX125/MX2 nael, K/V krossinael, ATV naastuta

Registreerunud


Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
65cc krossinael 688 Erki Raudnagel KTM MTÜ SEK EST
65cc krossinael 626 Aston Kõiv Husqvarna Kagu Motoklubi EST
65cc krossinael 59 Marcus Triisa GasGas RedMoto Racing EST
65cc krossinael 515 Steven Eugen Tiitso KTM AYR Racing Team EST
65cc krossinael 390 Meiron Kann Husqvarna Äksi39Team EST
65cc krossinael 255 Roger RUUBEL GasGas RedMoto Racing EST
65cc krossinael 182 Romet Laur KTM KTL Racing klubi EST
65cc krossinael 15 Henry Järv Yamaha SK Yamaha Keskus EST
65cc nael 45 Ruudi Kandelin Husqvarna Pärnu Motoclub EST
65cc nael 11 Anton Jämsa KTM Äksi39Team EST
85cc krossinael 424 Kenneth Simulask Husqvarna Vihur Motosport EST
85cc krossinael 4 Enri Lustus Husqvarna Sõmerpalu MK EST
85cc krossinael 333 Remy Raid KTM Äksi39Team EST
85cc nael 99 Kristjan-Erich Luhaäär GasGas Pärnu Motoclub EST
85cc nael 922 Romet Ennok KTM EST
85cc nael 8 Christofer Taškin KTM Äksi39Team EST
85cc nael 618 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
85cc nael 2 Caspar Vetkin GasGas Pärnu Motoclub EST
ATV naastuta 999 Taivo Tehvand Can-Am Puudub EST
ATV naastuta 88 Andres Timmusk Can-Am EST
ATV naastuta 88 Keijo kraav Can-Am EST
ATV nael 878 Endriko Ennok Can-Am EST
ATV nael 85 Ragnar Kroll Can-Am EST
ATV nael 19 Priit Sei Can-Am EST
ATV nael 10 Henri Samuel Can-Am EST
ATV750 nael 82 Meelis kuhi Can-Am EST
ATV750 nael 62 Renee Nurm Can-Am Kagu Motoklubi EST
K/V krossinael 911 Sten Sugasep Tõnis Tuul KTM Sõmerpalu MK EST
K/V krossinael 85 Maarek Kõre Markkus Kõre KTM AYR Racing Team EST
K/V krossinael 75 Diana Pruks Tom Kuusmaa AYR-MTH Motoklubi D ja T EST
K/V krossinael 68 Kristjan Lomp Rain Vaikmäe Husqvarna Linnamäe Krossiklubi EST
K/V krossinael 55 Rain Remmelg Karl Oissar KTM Linnamäe Krossiklubi EST
K/V krossinael 54 Ülar Karing Oliver Sebastian Lamp KTM RXT Motoklubi EST
K/V krossinael 49 SERGEI IVANOV Eemeli Männilaan AYR-KTM Motospordiklubi GasGas EST
K/V krossinael 31 Renee Reinu Maurice Lina KTM Kohila Motospordi Klubi EST
MX A nael 919 Kaido Kase KTM Tihemetsa MK EST
MX A nael 11 Andre Park KTM RedMoto Racing EST
MX Hobi/Beginner krossinael 970 Daren Michelis Husqvarna Panter Motosport EST
MX Hobi/Beginner krossinael 966 Raigo Onton KTM Jõhvi Motoklubi EST
MX Hobi/Beginner krossinael 90 rene lukk Kawasaki Kagu Motoklubi EST
MX Hobi/Beginner krossinael 79 Romil Kiipsaar Honda Puudub EST
MX Hobi/Beginner krossinael 77 Rein Tauts Suzuki SK Suzuki Team Estonia EST
MX Hobi/Beginner krossinael 7 Birger Taal Honda Sõmerpalu MK EST
MX Hobi/Beginner krossinael 246 Risto Ild Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX Hobi/Beginner krossinael 129 Marten Rüütel Honda EST
MX Hobi/Beginner nael 919 Kaido Kase KTM Tihemetsa MK EST
MX Hobi/Beginner nael 79 Romil Kiipsaar Honda Puudub EST
MX Hobi/Beginner nael 79 Ain Randmaa Kawasaki Puudub EST
MX Hobi/Beginner nael 556 Jarmo Lehiste Yamaha Paikuse Motoklubi EST
MX Hobi/Beginner nael 55 Rain Remmelg KTM Linnamäe Krossiklubi EST
MX Hobi/Beginner nael 13 Hendrik Meremaa Honda EST
MX Hobi/Beginner nael 101 Aldrin Arukase KTM Pärnu Motoclub EST
MX Krossinael 966 Raigo Onton KTM Jõhvi Motoklubi EST
MX Krossinael 793 Gregor Kuusk Husqvarna RedMoto Racing EST
MX Krossinael 718 Kairo Katkosilt KTM RedMoto Racing EST
MX Krossinael 71 Marko Heinmäe Honda Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST
MX Krossinael 540 Arno Jürisson Honda EST
MX Krossinael 424 Sven Simulask Husqvarna Vihur Motosport EST
MX Krossinael 41 leo laur Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
MX Krossinael 252 Joosep Toom GasGas Äksi39Team EST
MX Krossinael 195 Valdek Haugas KTM Rakvere Motoklubi EST
MX Krossinael 11 Andre Park KTM RedMoto Racing EST
MX Krossinael 108 Jaanus Saarmaa Suzuki SK Suzuki Team Estonia EST
MX Naised nael 95 Elizaveta Tehnikova GasGas Äksi39Team EST
MX Naised nael 938 Mairi Vann Honda EST
MX Naised nael 507 Grete Tiitus KTM Pärnu Motoclub EST
MX Naised nael 39 Enelin Hermann KTM Äksi39Team EST
MX Open jääpiik 94 Andero Oksaar Husqvarna Kohila Motospordi Klubi EST
MX Open jääpiik 783 Gregor Kuusk Husqvarna RedMoto Racing EST
MX Open jääpiik 718 Kairo Katkosilt KTM RedMoto Racing EST
MX Open jääpiik 66 Karl Takk Husqvarna Motohai EST
MX Open jääpiik 63 Karro Robert Jäärats GasGas Vihur Motosport EST
MX Open jääpiik 55 Hugo-Brent Freimann Husqvarna Vihur Motosport EST
MX Open jääpiik 44 Silvester Sarapik Husqvarna Vihur Motosport EST
MX Open jääpiik 39 Aksel Pärtelpoeg Husqvarna Äksi39Team EST
MX Open jääpiik 372 Rannar Uusna KTM KTL Racing klubi EST
MX Open jääpiik 33 Martin Pärtelpoeg Husqvarna Äksi39Team EST
MX Open jääpiik 2 Mathias Vetkin Husqvarna Pärnu Motoclub EST
MX Open jääpiik 169 Tanel Jürna KTM EST
MX Open jääpiik 15 Raini Roomets KTM Elva Krossiklubi EST
MX Open jääpiik 14 Alex Vetkin GasGas Pärnu Motoclub EST
MX Open jääpiik 11 Andre Park KTM RedMoto Racing EST
MX Vabaklass 888 Kristjan Sammelselg KTM Kohila Motospordi Klubi EST
MX Vabaklass 69 Aramis Koort Husaberg Puudub EST
MX Vabaklass 55 Rain Remmelg Husqvarna Linnamäe Krossiklubi EST
MX Vabaklass 2 Henri Jõgi Husaberg Puudub EST
MX-Vet 40+ nael 919 Kaido Kase KTM Tihemetsa MK EST
MX-Vet 40+ nael 71 Marko Heinmäe Honda Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST
MX-Vet 40+ nael 382 Allan Künnapas KTM Puudub EST
MX-Vet 40+ nael 101 Aldrin Arukase KTM Pärnu Motoclub EST
MX-Vet 50+ nael 86 Taivo Raudsepp KTM EST
MX-Vet 50+ nael 79 Ain Randmaa Kawasaki Puudub EST
MX-Vet 50+ nael 538 Raimond Julle KTM EST
MX-Vet 50+ nael 380 Jüri Makarov Honda Pärnu Motoclub EST
MX-Vet 50+ nael 305 Priit Laur Husqvarna Linnamäe Krossiklubi EST
MX-Vet 50+ nael 130 Karel Kiipus Beta Puudub EST
MX-Vet 50+ nael 10 Toivo Nikopensius Yamaha Paikuse Motoklubi EST
MX125/MX2 nael 45 Uku Kandelin Husqvarna Vihur Motosport EST
MX125/MX2 nael 39 Rasmus Ebelmann KTM Äksi39Team EST
MX125/MX2 nael 19 Kert Järvis Yamaha Elva Krossiklubi EST
Pitbike MX krossinael 96 Margus Oks Bucci Moto EST
Pitbike MX krossinael 82 Meelis Liivrand Bucci Moto Toila Automoto Klubi EST
Pitbike MX krossinael 38 Kermo Metsis PitsterPro EST
Pitbike MX krossinael 2 Marko Lepik Bucci Moto Motoextreme EST
Pitbike MX krossinael 161 Mark Tori TCB Bike Pärnu Motoclub EST
Pitbike MX krossinael 15 Toomas Raba Bucci Moto Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST
Pitbike MX krossinael 134 Juss Maidla TCB Bike Kagu Motoklubi EST
Pitbike MX krossinael 10 Rowen pill TCB Bike Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST
Quad nael 79 Lauri Noot Yamaha Puudub EST
Quad nael 33 Tõnu Zeiger KTM Kagu Motoklubi EST
Quad nael 15 Raini Roomets KTM Elva Krossiklubi EST
Quad nael, ATV nael 999 Taivo Tehvand Can-Am Puudub EST
Quad nael, ATV nael 929 KASPARS JANSONS Kawasaki LAT
Quad nael, ATV nael 88 Viljar Värat Honda Puudub EST
Quad nael, ATV nael 88 Keijo kraav Can-Am EST
Quad nael, ATV nael 609 Andre Selter KTM Sõmerpalu MK EST
Quad nael, ATV nael 555 Siim Raidma Suzuki Kagu Motoklubi EST

The event is finished.

Kuupäev

Jan 20 2024
Expired!

Aeg

Terve päev
Kategooria
QR Code