Aruküla enduro (EMV)

Laen kaarti....

Aeg
05/10/2019 - 06/10/2019
Kogu päev

Asukoht
Aruküla

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


JuhendSupplementary regulations

Masinaklassid:
EMV: E 1 , E 2 , E 3, E 40+, E Jun, Meeskondlik
EKV: E B, E C , E 50+ ,E 60+, E Rookie , E W
BKV: A18+ A30+
Kohalik karikas: Kärnatajad 2T, Kärnatajad 4T

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
A 18+ 556 Jarmo Lehiste Yamaha EST
A 18+ 132 Antanas Pučinskas KTM LTU
A 30+ 868 Alvis Lecis KTM LAT
A 30+ 828 Sandijs Hans Husqvarna EST
A 30+ 694 Agris Logins Husqvarna LAT
A 30+ 316 Henri Petman Yamaha Paikuse Motoklubi FIN
A 30+ 261 Jānis Jēgers Husqvarna LAT
A 30+ 138 Paulius Kapalinskas Husqvarna EST
E 40+ 722 Ain-Gustav Bartels Beta RedMoto Racing EST
E 40+ 707 Audrius Norkus KTM LTU
E 40+ 654 Vaido Kalm KTM Sõmerpalu MK EST
E 40+ 629 Janar Kukk GasGas Motospordiklubi GasGas EST
E 40+ 4 Einars Vinters KTM EST
E 40+ 35 Rene Jerbach Beta RedMoto Racing EST
E 40+ 19 Mindaugas Simkevicius Husqvarna LTU
E 40+ 16 Janis Rasmanis KTM LAT
E 40+ 123 Kazilūnas Gytis KTM Äksi MK LTU
E 50+ 84 Andris Kalniņš Husqvarna LAT
E 50+ 717 Gintautas Igaris KTM LTU
E 50+ 526 Janne Tammi KTM FIN
E 50+ 414 Andrus Allikvee KTM Aave Spordiklubi EST
E 50+ 371 Danielius Žoštautas KTM LTU
E 50+ 221 Kęstutis Gurčinas KTM LTU
E 50+ 195 Valdek Haugas KTM Kiviõli Moto- ja Ekstreemspordi Klubi EST
E 50+ 194 Mart Montvila Husqvarna Motospordiklubi GasGas EST
E 50+ 10 Toivo Nikopensius Yamaha Paikuse Motoklubi EST
E 60+ 962 Reijo Kivelä Yamaha FIN
E 60+ 941 Arto Niskanen KTM FIN
E 60+ 471 Ričardas Duonelavičius KTM EST
E 60+ 47 Kaljo Tiits GasGas Motospordiklubi GasGas EST
E B 98 Kristjan kuill KTM Motodepoo Team Green EST
E B 917 Peeter Karja KTM Tartu Enduro Klubi EST
E B 750 Janek Tabun KTM Motospordiklubi GasGas EST
E B 520 Endrik Raal Yamaha Paikuse Motoklubi EST
E B 177 Jarkko Tyni TM FIN
E B 163 Mika Lindfors TM RedMoto Racing FIN
E B 154 Risto Mäeots KTM Paikuse Motoklubi EST
E C 725 Mihkel Vingal GasGas Motospordiklubi GasGas EST
E C 690 Donatas Petrikas KTM EST
E C 690 Donatas Petrikas KTM LTU
E C 66 Janis Berzins KTM EST
E C 66 Janis Berzins KTM Jõelähtme Tehnikaspordiklubi LAT
E C 65 Margus Vesper Husqvarna Tartu Enduro Klubi EST
E C 590 Kimi Veikkola TM Carma Motoklubi FIN
E C 337 Olger Otti Husqvarna EST
E C 215 Aivaras Zakarauskas Beta LTU
E C 212 Arturas Narkus KTM LTU
E C 127 Eero Nieminen KTM FIN
E Jun 54 Ģirts Kalniņš Husqvarna LAT
E Jun 26 Tino Nuuttinen TM FIN
E Jun 132 Samuli Puhakainen TM FIN
E Jun 110 Kristian Aatsinki Husqvarna FIN
E Rookie 811 Meelis Järv Husqvarna EST
E Rookie 776 Ardo Tiits Sherco Tartu Enduro Klubi EST
E Rookie 77 Kaiko Kolkanen KTM Aave Spordiklubi EST
E Rookie 392 Rando Välimets Husqvarna RedMoto Racing EST
E Rookie 332 Mark Raja KTM Motoklubi AEX EST
E Rookie 32 Virko Noor Husqvarna Motoklubi AEX EST
E Rookie 136 Janek Martin GasGas Motospordiklubi GasGas EST
E-1 882 Roman Iwaszko Honda LTU
E-1 86 Edgars Silinš Husqvarna LAT
E-1 58 Maido Martsik Sherco Karksi Racing Team EST
E-1 327 Tadas Maračinskas KTM LTU
E-1 317 Gints Filipsons KTM LAT
E-1 123 Roman Iwaszko Honda LTU
E-2 79 Joonas Salonen KTM FIN
E-2 531 Priit Biene Yamaha RedMoto Racing EST
E-2 42 Kaspars Bondars KTM LAT
E-2 360 Riho Keerme KTM Jõhvi Motoklubi EST
E-2 232 Arunas Gelazninkas KTM LTU
E-2 210 Andris Grinfelds KTM LAT
E-2 208 Rokas Anuskevicius Husqvarna LTU
E-2 200 Mindaugas Paskevicius Beta LTU
E-2 199 Ragnar Valdstein Husqvarna Karksi Racing Team EST
E-3 528 Tajo Andressoo KTM Sõmerpalu MK EST
E-3 389 Vytenis Macerinskas Husqvarna LTU
E-3 369 Andres Kukk KTM RedMoto Racing EST
E-3 351 Elary Talu KTM Sõmerpalu MK EST
E-3 242 Mindaugas Molevicius Husqvarna LTU
E-3 21 Martins Vinters KTM EST
E-3 201 Andrius Mitkevicius KTM LTU
E-3 18 Toomas Triisa Husqvarna RedMoto Racing EST
E-3 13 Lauris Ermanis Husqvarna LAT
EW 560 Hanna Anton Husqvarna RedMoto Racing EST
Kärnatajad 2T 956 Joel Suiste GasGas EST
Kärnatajad 2T 949 Aho Aunapuu Beta Pärnu SLIK EST
Kärnatajad 2T 88 Karl Taklaja KTM EST
Kärnatajad 2T 716 Marek Rand KTM Motospordiklubi GasGas EST
Kärnatajad 2T 504 Miko Põder KTM EST
Kärnatajad 2T 428 Ergo Eelmets Beta EST
Kärnatajad 2T 211 Eduard Meresmäe KTM EST
Kärnatajad 2T 138 Mikik Nõmm Muu/Other Pärnu Motoclub EST
Kärnatajad 2T 111 Tõnu Jairus GasGas EST
Kärnatajad 2T 106 Tiit Liiving Husqvarna EST
Kärnatajad 2T 101 Allan Seepere Beta EST
Kärnatajad 4T 777 Kalev Kriis KTM Sõmerpalu MK EST
Kärnatajad 4T 730 Andres Meos Husqvarna Tartu Enduro Klubi EST
Kärnatajad 4T 495 Priit Tamtik KTM EST
Kärnatajad 4T 354 Raido Allikmäe Husqvarna EST
Kärnatajad 4T 262 Heigo Viirmann KTM EST
Kärnatajad 4T 160 Rain Lipson KTM RedMoto Racing EST
Kärnatajad 4T 152 Indrek Tomingas KTM Motoklubi Lääne EST
Kommentaarium on suletud.