Aruküla motokross

Laen kaarti....

Aeg
06/10/2018
Kogu päev

Asukoht
Kurgla krossirada

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend

Masinaklassid:
50cc juunior, 50cc, 65cc, 85cc, harrastajad (kui võistlejaid üle 30, siis kaks võistlusklassi), MX Open, külgvankrid.

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
50cc 66 Mattias Tamekant Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 65 Karel Vahur Vingisaar KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 602 Aston Allas Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 585 Leslie Puller Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc 517 Sebastian Kõiv KTM RedMoto Racing EST
50cc 50 Sthella Toomela KTM Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
50cc 444 Krevor Marcel Nõmme KTM SJT Kahro Racing EST
50cc 4 Enri Lustus Husqvarna Sõmerpalu MK EST
50cc 33 Sebastian Klooren Husqvarna Sõmerpalu MK EST
50cc 21 Andre Sarri Husqvarna Motoextreme EST
50cc 110 ROMY Järvelaht KTM RedMoto Racing EST
50cc 10 Jakob Burmann Husqvarna EST
50cc PW/Mini 523 Simeon Kõiv KTM EST
50cc PW/Mini 515 Steven Eugen Tiitso KTM EST
50cc PW/Mini 442 Calvin Gregor Minakov KTM EST
50cc PW/Mini 38 Ramon Visnapuu Husqvarna EST
50cc PW/Mini 109 Gregor Lootus KTM Motoextreme EST
65cc 93 Gregor Kuusk Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 81 Sören Korbelainen KTM Motoklubi Tallinn EST
65cc 80 Rasmus Meius Kawasaki Motoklubi Tallinn EST
65cc 67 Kevin Nõgesmaa KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 555 Bert Matteo Laas KTM Valga MK EST
65cc 55 Sten-Kevin Toomela Husqvarna Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
65cc 52 Raul Liivlaid Cobra Motoklubi Lääne EST
65cc 404 Enriko Peilman KTM RedMoto Racing EST
65cc 30 Timo Tjorven Teesalu KTM Karksi Racing Team EST
65cc 26 Joosep Jakk Husqvarna Kose AMK EST
65cc 258 Frankie Lvovs Husqvarna Vihur Motosport EST
65cc 255 Joosep Salumäe Husqvarna AYR Racing Team EST
65cc 232 Tristen Mardo KTM AYR Racing Team EST
65cc 23 Tõnu Kaspar Teesalu KTM Karksi Racing Team EST
65cc 18 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
65cc 116 Silver Romandi KTM RedMoto Racing EST
65cc 111 Robin Raudsepp KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
85cc 61 Marten Enok Husqvarna Saku MK EST
85cc 41 Artur Sepp KTM AYR Racing Team EST
85cc 388 Agnes Võsanurm KTM Pärnu Motoclub EST
85cc 277 Daniel Veškov KTM RedMoto Racing EST
85cc 255 Kenn Nurja Husqvarna AYR Racing Team EST
Harrastajad 94 Kristjan Kalvar Kull Kawasaki RedMoto Racing EST
Harrastajad 88 Patrick Põldma Yamaha AYR Racing Team EST
Harrastajad 77 karl urbanik Kawasaki EST
Harrastajad 74 Aron Kaurit Yamaha AYR Racing Team EST
Harrastajad 68 Ralf Nõmmik Honda AYR Racing Team EST
Harrastajad 555 Tair Türnpuu Honda AYR Racing Team EST
Harrastajad 488 Siim Sunni Kawasaki EST
Harrastajad 45 lauri politanov KTM EST
Harrastajad 441 Maksim Minakov Kawasaki EST
Harrastajad 394 Tarvi Taelma Kawasaki EST
Harrastajad 388 Agnes Võsanurm KTM Pärnu Motoclub EST
Harrastajad 374 Endel Karma KTM EST
Harrastajad 371 Markus Enok Kawasaki Saku MK EST
Harrastajad 32 Marken Pavel Kawasaki Kose AMK EST
Harrastajad 310 Christofer Teder KTM Aave Spordiklubi EST
Harrastajad 294 Mihkel Reino Honda Kose AMK EST
Harrastajad 287 Simmo Kikas KTM Kagu Motoklubi EST
Harrastajad 247 Reemo Veski Yamaha AYR Racing Team EST
Harrastajad 230 Mauri Varik XiSPA AYR Racing Team EST
Harrastajad 180 Margus Meius KTM Motoklubi Tallinn EST
Harrastajad 109 Heiki Lootus Honda Motoextreme EST
K/V 95 Raigo Klemm Kristo Aasma ZABEL Motoklubi D ja T EST
K/V 9 Kevin Vahter Kristjan Vahter KTM Kose AMK EST
K/V 9 Kevin Vahter Kristjan Vahter KTM Kose AMK EST
K/V 777 kristjan klemm kristjan vahter ATM AYR Racing Team EST
K/V 74 Hannes Veski Madis Mälberg AYR-KTM AYR Racing Team EST
K/V 71 Rain Normak Marko Normak AYR-KTM EST
K/V 33 Hurmo Oll Uko Karilaid MTH Märjamaa Spordiklubi EST
K/V 31 Renee Reinu Maurice Lina KTM Kohila Motospordi Klubi EST
K/V 26 Asko Saadi Johannes Johannson AYR-KTM Kose AMK EST
K/V 252 Siim Mokrik Villem Saarna AYR-KTM Linnamäe Krossiklubi EST
K/V 21 TARVO VASKA SILVAR PÄRN AYR-KTM EST
K/V 15 Sven Pintšuk Riin Päll ZABEL Paikuse Motoklubi EST
MX Open 87 Karl Saat Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX Open 75 Kristjan Lember CZ EST
MX Open 74 Ardo Kaurit Yamaha AYR Racing Team EST
MX Open 733 Kaarel Tilk Honda Sõmerpalu MK EST
MX Open 722 Kevin Sleng KTM Kose AMK EST
MX Open 718 Kairo Katkosilt KTM RedMoto Racing EST
MX Open 7 Raido Nei Kawasaki Saku MK EST
MX Open 62 Andero Lusbo Husqvarna Kagu Motoklubi EST
MX Open 55 Rain Koch Yamaha Aave Spordiklubi EST
MX Open 313 Tanel Soots KTM EST
MX Open 221 Priit Rätsep Honda HRC Eesti Racing Team EST
Kommentaarium on suletud.