Aruküla motokross

Kaart pole saadaval

Aeg
05/10/2019
00:00

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend

Masinaklassid:
50cc juunior, 50cc, 65cc, 85cc, harrastajad, MX open, külgvankrid

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
50cc 775 Artem Zavarin KTM RUS
50cc 442 Calvin Gregor Minakov KTM RedMoto Racing EST
50cc 333 Sebastian Kask KTM Valga MK EST
50cc 24 Kenneth Simulask Husqvarna Vihur Motosport EST
50cc 171 Stefan Dorogin KTM RUS
50cc 109 Gregor Lootus KTM Motoextreme EST
50cc junior 9 Johann Hansman KTM Motoklubi MX Racing Team EST
50cc junior 523 Simeon Kõiv KTM RedMoto Racing EST
50cc junior 515 Steven Eugen Tiitso KTM AYR Racing Team EST
50cc junior 38 Ramon Visnapuu Husqvarna Motoklubi Sinilind EST
65cc 96 TOM JOHANN VOLMERSON Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 720 Robin Raudsepp KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
65cc 719 Hugo Soppe Husqvarna Püssi Motoklubi EST
65cc 55 Sten-Kevin Toomela Husqvarna Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
65cc 52 Raul Liivlaid Cobra Motoklubi Lääne EST
65cc 517 Sebastian Kõiv Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 511 Rasmus Avik Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 444 Krevor Marcel Nõmme KTM SJT Kahro Racing EST
65cc 33 Sander Pihlakas Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 26 Joosep Jakk Husqvarna Kose AMK EST
65cc 18 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
65cc 120 Ott Eier KTM EST
85cc 41 Oskar Kuik Husqvarna AYR Racing Team EST
85cc 255 Kenn Nurja Husqvarna AYR Racing Team EST
85cc 232 Tristen Mardo KTM AYR Racing Team EST
85cc 21 Erki Rosin Yamaha SK Yamaha Keskus EST
Harrastajad 92 Sander Safonov Yamaha EST
Harrastajad 867 Karl Hans Bammer KTM Motoklubi AEX EST
Harrastajad 77 Kaiko Kolkanen KTM Aave Spordiklubi EST
Harrastajad 68 Ralf Nõmmik Honda AYR Racing Team EST
Harrastajad 41 Artur Sepp KTM AYR Racing Team EST
Harrastajad 340 Kristjan Kaljas Honda Kohila Motospordi Klubi EST
Harrastajad 256 Kaur Kikas Kawasaki Pärnu Motoclub EST
Harrastajad 247 Reemo Veski Yamaha AYR Racing Team EST
Harrastajad 247 Reemo Veski Yamaha AYR Racing Team EST
Harrastajad 230 Mauri Varik Ossa AYR Racing Team EST
Harrastajad 11 Hannes Hansman KTM Motoklubi MX Racing Team EST
Harrastajad 109 Heiki Lootus KTM Motoextreme EST
Külgvankrid 85 Maarek Kõre Markkus Kõre KTM Motoklubi Lääne EST
Külgvankrid 78 Indrek Pirrus Ermo Mirjam AYR-KTM Aave Spordiklubi EST
Külgvankrid 75 Tõnu Suurkuusk Diana Pruks KTM Motoklubi D ja T EST
Külgvankrid 53 Janek Soidla Krister Kindel Yamaha Motoklubi Lääne EST
Külgvankrid 500 Sverre lamp Sebastian lamp AYR-KTM Saku MK EST
Külgvankrid 49 SERGEI IVANOV AHTO JALAS AYR-KTM Saku MK EST
Külgvankrid 4 Robert Lihtsa Teet Eier AYR-KTM Kagu Motoklubi EST
Külgvankrid 21 Tarvo Vaska Mihkel Kütt AYR-KTM Motoklubi D ja T EST
Külgvankrid 15 Sven Pintšuk Riin Päll ZABEL Paikuse Motoklubi EST
Külgvankrid 14 Henrik Lepp Husaberg Motoklubi D ja T EST
Külgvankrid 137 Aivo Savolainen AYR-KTM EST
Külgvankrid 119 Andres Angerjas Rain Vaikmäe KTM Linnamäe Krossiklubi EST
Külgvankrid 10 Hurmo Oll Silvar Pärn AYR-MTH Märjamaa Spordiklubi EST
MX Open 74 Aron Kaurit Yamaha AYR Racing Team EST
MX Open 55 Rain Koch Yamaha Aave Spordiklubi EST
MX Open 174 Ardo Kaurit Yamaha AYR Racing Team EST
Kommentaarium on suletud.