Baltimere karikas 2018 II etapp Mulgikross

Laen kaarti....

Aeg
21/04/2018
Kogu päev

Asukoht
Holstre-Nõmme motokrossirada

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


JuhendSupplementary Regulations
Masinaklassid: 50cc, 65cc, 85cc, MX2, MX Open.
Lisaklass: Fatbike

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
50cc 96 TOM JOHANN VOLMERSON KTM RedMoto Racing EST
50cc 777 Viktor Leppälä KTM FIN
50cc 66 Mattias Tamekant Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 65 Karel Vahur Vingisaar KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 602 Aston Allas Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 585 Leslie Puller Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc 50 Sthella Toomela KTM Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
50cc 46 Ott Eier KTM Pärnu Motoclub EST
50cc 444 Krevor Marcel Nõmme KTM Kahro Racing EST
50cc 442 CALVIN GREGOR MINAKOV KTM EST
50cc 4 Enri Lustus Suzuki Sõmerpalu Motoklubi EST
50cc 39 Samuel Paalasmaa Husqvarna FIN
50cc 30 Ivan Klyushkin KTM RUS
50cc 3 Ottomar Saag KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 28 Mark Gregor Ladev Husqvarna Kagu Motoklubi EST
50cc 258 Frankie LVOVS Husqvarna Vihur Motosport EST
50cc 2 Semen Belobokov KTM RUS
50cc 18 Edvin Jürgen KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 17 Romet Jundas KTM KTM Racing Estonia EST
50cc 15 Marten Raud KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 122 Henrik Soots Polini EST
50cc 111 Lucas Leok Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
50cc 110 ROMY Järvelaht KTM RedMoto Racing EST
50cc 10 Eeka Laaksonen KTM FIN
65cc 93 Gregor Kuusk Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 92 Kristen Soha Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 86 Carita Lomp Husqvarna FIN
65cc 8 Karl Hunt KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 772 Jānis Reišulis Husqvarna LAT
65cc 727 Mark Peterson KTM Valga Motoklubi EST
65cc 724 Jekabs Kubulins Husqvarna LAT
65cc 717 Evelīna Galeja KTM LAT
65cc 699 Rolands Bogdanovics KTM LAT
65cc 67 Kevin Nõgesmaa KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 655 Romeo Pikand KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 637 Jan-Marten Paju Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 555 Bert Matteo Laas KTM Valga Motoklubi EST
65cc 55 Sten-Kevin Toomela Husqvarna Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
65cc 54 Jan Jasper Kõiv KTM FIN
65cc 477 Elias Penttinen KTM FIN
65cc 41 Oskar Kuik KTM AYR Racing Team EST
65cc 404 Enriko Peilman KTM RedMoto Racing EST
65cc 39 Kaspar Uibu Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
65cc 339 hugo sirel KTM FIN
65cc 30 Timo Tjorven Teesalu KTM Karksi Racing Team EST
65cc 26 Joosep Jakk KTM Kose AMK EST
65cc 255 Joosep Salumäe Husqvarna AYR Racing Team EST
65cc 23 Karl Kustav Terras KTM Äksi Motoklubi EST
65cc 23 Tõnu Kaspar Teesalu KTM Karksi Racing Team EST
65cc 225 Eemil Pesonen KTM FIN
65cc 18 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
65cc 157 Rene Nyman KTM FIN
65cc 137 Rasmus Alan Truus KTM Linnamäe Krossiklubi EST
65cc 111 Robin Raudsepp KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
65cc 110 Richard Paat KTM AYR Racing Team EST
65cc 1 Eelis Viemerö KTM FIN
85cc 95 Aleksis Araids KTM LAT
85cc 891 Leevi Jalonen Husqvarna Tihemetsa Motoklubi FIN
85cc 8 Uldis Freibergs Husqvarna LAT
85cc 772 Kārlis Reišulis KTM LAT
85cc 770 Mikk Kallion Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
85cc 724 Janis Kubulins Husqvarna LAT
85cc 721 Ēriks Caunišs Husqvarna LAT
85cc 715 Juhani Kauppinen KTM FIN
85cc 708 Nikolai Dudko KTM RUS
85cc 690 Tristan Uiga Husqvarna Motoextreme EST
85cc 612 Joosep Pärn KTM Pärnu Motoclub EST
85cc 52 Kasper Kangasniemi KTM FIN
85cc 460 Aaron Laine KTM FIN
85cc 454 Mikk Martin Lõhmus KTM HRC Eesti Racing Team EST
85cc 424 Sampo Rainio KTM Tihemetsa Motoklubi FIN
85cc 358 nico stenberg KTM FIN
85cc 26 Артём Юхно KTM EST
85cc 255 Kennert Nurja Husqvarna AYR Racing Team EST
85cc 24 Eetu Salo KTM FIN
85cc 161 Jaakko Kauppinen KTM FIN
85cc 15 Robert Sarapuu KTM Spordiklubi Yamamoto RC EST
85cc 140 Tiitus Enjala Kawasaki FIN
85cc 140 Tiitus Enjala Kawasaki FIN
85cc 137 Miro Åkerblom KTM FIN
85cc 114 Eetu Kuivala KTM FIN
Fatbike 8 Oskar Nisu Muu/Other EST
Fatbike 7 Norman Vahtra Muu/Other EST
Fatbike 6 Peeter Pung Muu/Other EST
Fatbike 5 Karl Arnold Vendelin Muu/Other EST
Fatbike 420 Mihkel Paramonov Muu/Other EST
Fatbike 4 Kristo Prangel Muu/Other EST
Fatbike 3 Sander Kempi Muu/Other EST
Fatbike 2 Marten Jõeäär Muu/Other EST
Fatbike 1963 Hardi Raiend Muu/Other EST
Fatbike 1 Joosep Sankmann Muu/Other EST
MX Open 770 Jan Jakobson Kawasaki Sõmerpalu Motoklubi EST
MX Open 750 claudius Roosma Yamaha Spordiklubi Yamamoto RC EST
MX Open 7 Tanel Leok Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
MX Open 69 Jaanus Koval KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
MX Open 62 Andero Lusbo Husqvarna Kagu Motoklubi EST
MX Open 59 Jüri Triisa Beta RedMoto Racing EST
MX Open 46 Henri Möll Suzuki Motoklubi Sinilind EST
MX Open 45 Waltteri Koskinen Honda FIN
MX Open 411 Timmo Mõts Yamaha Sõmerpalu Motoklubi EST
MX Open 411 Erki Kahro KTM SJT Kahro Racing Team EST
MX Open 410 Indrek Mägi Kawasaki Mägi Racing EST
MX Open 352 Henri Airich Kawasaki Funracing EST
MX Open 339 Aron Lenzius Husqvarna Äksi Motoklubi EST
MX Open 300 Viacheslav Golovkin KTM RUS
MX Open 30 Sergei Klyushkin KTM RUS
MX Open 3 Niko Koskela Kawasaki FIN
MX Open 299 Hendrik Talviku KTM Paikuse Motoklubi EST
MX Open 19 Ken Robert Kõpp Yamaha Funracing EST
MX Open 17 Raido Nei Kawasaki SMS (Saku MK) EST
MX Open 159 Aleksandrs Nesterjuks KTM LAT
MX Open 157 Aleksandrs Nesterjuks KTM LAT
MX Open 130 Mikhail Gudkov KTM RUS
MX Open 128 Gregor Kaares Yamaha Sõmerpalu Motoklubi EST
MX2 950 Kristian Mikkola Husqvarna FIN
MX2 911 Victor Hodyrev KTM RUS
MX2 9 Henry Vesilind Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
MX2 88 Ingars Asma Yamaha LAT
MX2 83 Leevi Liimatainen Yamaha FIN
MX2 83 Leevi Liimatainen Yamaha FIN
MX2 774 Toni Koskinen KTM FIN
MX2 733 Kaarel Tilk Honda Sõmerpalu Motoklubi EST
MX2 722 kevin sleng KTM Kose AMK EST
MX2 718 Kairo Katkosilt KTM RedMoto Racing EST
MX2 655 Daniil Balandin KTM RUS
MX2 651 Meico Vettik KTM KTM Racing Estonia EST
MX2 62 Andero Lusbo Husqvarna Kagu Motoklubi EST
MX2 612 Johannes Kauppinen KTM FIN
MX2 512 Markus-Taiyo Toiger KTM Motoextreme EST
MX2 511 Jaro Pääkkönen Kawasaki EST
MX2 499 Kristers Drevinskis KTM LAT
MX2 459 Toms Babris Husqvarna LAT
MX2 454 Aleksi Kurvinen KTM FIN
MX2 443 matias vesterinen KTM FIN
MX2 410 Indrek Mägi Kawasaki Mägi Racing EST
MX2 37 Kenor Kotkas Kawasaki Carma Motoklubi EST
MX2 35 Aaron Nau Husqvarna Estonian Express Racing EST
MX2 301 Jesse Karlsson KTM FIN
MX2 244 Selim Vainikka Kawasaki FIN
MX2 23 Max Sarkama Yamaha FIN
MX2 225 Joni Ahola KTM FIN
MX2 214 Joonas Näppi Honda FIN
MX2 21 Emil Silander Honda FIN
MX2 20 Andreas Blomberg KTM FIN
MX2 20 Niks Niklavs Suna KTM LAT
MX2 20 Niks Niklavs Suna KTM EST
MX2 16 Karlis Sabulis Yamaha LAT
MX2 132 Karel Kutsar KTM Estonian Express Racing EST
MX2 115 Elias Vanhalakka KTM FIN
MX2 111 Aigar Leok Yamaha Sõmerpalu Motoklubi EST
MX2 105 Egert Pihlak KTM Motoextreme EST
Kommentaarium on suletud.