BucciMoto Cup IV ja ENKV VII etapp 2017

Loading Map....

Aeg
06/08/2017
Kogu päev

Asukoht
Sõmerpalu krossirada

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend
Masinaklassid:
ENKV VII etapp: Toit’s 50 PW/Mini, 50cc, Citroen 65cc, Citroen 85cc.
BucciMoto Pitbike Cup IV etapp: Mini Dirt 88 Semi, UNB Pitbike 35+, Laager.ee Pitbike A, Kaasik&Raja Pitbike B.

ENKV sarja peaauhinnaks on KTM jalgratas, mis läheb loosi kõigil kaheksal etapil osalenud võistlejate vahel. Lähem info sarja kohta: https://www.msport.ee/motokrossi-noorte-karikasari/
BucciMoto Pitbike Cup sarja peaauhinnaks on BucciMoto mootorratas, mis läheb loosi kõigil neljal etapil osalenud võistlejate vahel. Lähem info sarja kohta: https://www.msport.ee/buccimoto-cup/

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
UNB Pitbike MX 35+ 94 Peeter Tamm Bucci Moto Motoklubi MRC EST
UNB Pitbike MX 35+ 939 Raivo Raudsepp Bucci Moto Sõmerpalu Motoklubi EST
UNB Pitbike MX 35+ 80 Romet Ahi Pitpro Motoklubi MRC EST
UNB Pitbike MX 35+ 74 Gints Markovs Bucci Moto LAT
UNB Pitbike MX 35+ 7 Mati Tagapere Rotek Motoklubi MRC EST
UNB Pitbike MX 35+ 69 Jurijs Sigajevs Bucci Moto LAT
UNB Pitbike MX 35+ 600 Kalmer Kallikorm Bucci Moto Motoklubi MRC EST
UNB Pitbike MX 35+ 36 Rain Raudnagel Pitpro Kagu Motoklubi EST
UNB Pitbike MX 35+ 324 Marko Rebane Pitpro Motoklubi MRC EST
UNB Pitbike MX 35+ 2 Marko Lepik Bucci Moto Motoklubi MRC EST
UNB Pitbike MX 35+ 162 Raul Rammula PitsterPro Motoklubi MRC EST
UNB Pitbike MX 35+ 121 Normunds Kajaks Bucci Moto LAT
Toit's 50cc PW/Mini 9 Albert Ako Kokk KTM Motoextreme EST
Toit's 50cc PW/Mini 8 mait metsanurm Honda Motoextreme EST
Toit's 50cc PW/Mini 8 Robin Robert Mooses KTM Äksi Motoklubi EST
Toit's 50cc PW/Mini 66 Mattias Tamekant KTM RedMoto Racing EST
Toit's 50cc PW/Mini 65 Karel Vahur Vingisaar KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Toit's 50cc PW/Mini 517 Sebastian Kõiv KTM Saku MK EST
Toit's 50cc PW/Mini 5 Egert Toots KTM Carma Motoklubi EST
Toit's 50cc PW/Mini 46 Jakob Burmann Husqvarna RedMoto Racing EST
Toit's 50cc PW/Mini 444 Krevor Marcel Nõmme KTM Kahro Racing EST
Toit's 50cc PW/Mini 4 Enri Lustus Yamaha Sõmerpalu Motoklubi EST
Toit's 50cc PW/Mini 33 Sebastian Klooren Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
Toit's 50cc PW/Mini 32 Ott Eier KTM EST
Toit's 50cc PW/Mini 27 Margo Pulver YCF EST
Toit's 50cc PW/Mini 111 Lucas Leok Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
Pitbike MX A/B 99 Mario Nordström Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike MX A/B 86 Meelis Sarapuu Pitpro Motoklubi MRC EST
Pitbike MX A/B 707 Egert Karask Pitpro Kagu Motoklubi EST
Pitbike MX A/B 69 Marnet Teichmann PitsterPro Sõmeru Racing EST
Pitbike MX A/B 56 Karl-Vahur Vingisaar Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike MX A/B 461 Ritvars Neupakojevs Bucci Moto LAT
Pitbike MX A/B 44 Egor Raja Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike MX A/B 37 Karl Kook Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike MX A/B 34 Reinis Pušpurs Bucci Moto LAT
Pitbike MX A/B 337 Rasmus Räbbin Pitpro Motoklubi MRC EST
Pitbike MX A/B 337 Rasmus Räbbin Pitpro Motoklubi MRC EST
Pitbike MX A/B 31 Kristel Raba Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike MX A/B 30 Sven Seinpere Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike MX A/B 292 Ralfs Skopāns Bucci Moto LAT
Pitbike MX A/B 235 Kaido Raal Pitpro Tihemetsa Motoklubi EST
Pitbike MX A/B 197 Jānis Ozoliņš Pitpro LAT
Pitbike MX A/B 19 Robin Paarman YCF EST
Pitbike MX A/B 187 Karl Linke Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike MX A/B 17 Andren Kaju Bucci Moto EST
Pitbike MX A/B 16 Matis Heinpõld Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike MX A/B 141 Erki Kriisa PitsterPro Motoklubi MRC EST
Pitbike MX A/B 134 Juss Maidla Bucci Moto Kagu Motoklubi EST
Pitbike MX A/B 131 Marleen Valdas Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike MX A/B 101 Veiko Laas Pitpro EST
Pitbike MX A/B 1 Targo Tintso Pitpro Kagu Motoklubi EST
Mini Dirt MX 88 Semi 939 Raivo Raudsepp Bucci Moto Sõmerpalu Motoklubi EST
Mini Dirt MX 88 Semi 83 Lauri Maks Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Mini Dirt MX 88 Semi 719 Partick Karemäe YCF RedMoto Racing EST
Mini Dirt MX 88 Semi 69 Jurijs Sigajevs Bucci Moto LAT
Mini Dirt MX 88 Semi 51 Kaido Raud YCF Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Mini Dirt MX 88 Semi 40 Kert-Kennert Pärna YCF RedMoto Racing EST
Mini Dirt MX 88 Semi 31 Kristel Raba Bucci Moto Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Mini Dirt MX 88 Semi 28 Jaanus Jürisson Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Mini Dirt MX 88 Semi 2 Marko Lepik Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Mini Dirt MX 88 Semi 162 Raul Rammula PitsterPro Motoklubi MRC EST
Mini Dirt MX 88 Semi 15 Toomas Raba Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Citroen 85cc 88 Kaarel Tilk KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
Citroen 85cc 770 Mikk Kallion KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
Citroen 85cc 690 Tristan Uiga Husqvarna Motoextreme EST
Citroen 85cc 56 Sander Sepp Suzuki EST
Citroen 85cc 460 Kermo Kaldma Suzuki Motoklubi Sinilind EST
Citroen 85cc 22 Hugo Nork KTM KTM Racing Estonia EST
Citroen 85cc 15 Robert Sarapuu KTM Spordiklubi Yamamoto RC EST
Citroen 85cc 115 Romeo Karu KTM KTM Racing Estonia EST
Citroen 85cc 101 Erik-Rennes Pihlak Husqvarna RedMoto Racing EST
Citroen 65cc 939 Henri Kutsar KTM Äksi Motoklubi EST
Citroen 65cc 93 Gregor Kuusk Husqvarna RedMoto Racing EST
Citroen 65cc 8 Karl Hunt KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Citroen 65cc 727 Mark Peterson KTM Valga Motoklubi EST
Citroen 65cc 67 Kevin Nõgesmaa KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Citroen 65cc 637 Jan-Marten Paju KTM RedMoto Racing EST
Citroen 65cc 612 Joosep Pärn KTM Pärnu Motoclub EST
Citroen 65cc 41 Oskar Kuik KTM AYR Racing Team EST
Citroen 65cc 39 Kaspar Uibu KTM Äksi Motoklubi EST
Citroen 65cc 255 kennert nurja KTM AYR Racing Team EST
Citroen 65cc 25 Karl Kustav Terras KTM Äksi Motoklubi EST
Citroen 65cc 232 Tristen Mardo KTM AYR Racing Team EST
Citroen 65cc 137 Rasmus Alan Truus KTM Linnamäe Krossiklubi EST
Citroen 65cc 116 Silver Romandi KTM EST
Citroen 65cc 111 Robin Raudsepp KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
Citroen 65cc 110 Richard Paat KTM AYR Racing Team EST
50cc 96 Tom Johann Volmerson KTM RedMoto Racing EST
50cc 92 Kristen Soha Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 84 Sebastian Karuse KTM Valga Motoklubi EST
50cc 777 Viktor Leppälä KTM FIN
50cc 77 Rita-Liisa Mooses KTM Äksi Motoklubi EST
50cc 652 Robin Raen Lõõnik KTM Aave Spordiklubi EST
50cc 585 Leslie Puller KTM Pärnu Motoclub EST
50cc 511 Rasmus Avik KTM RedMoto Racing EST
50cc 5 Jēkabs Hudolejs Husqvarna EST
50cc 404 Enriko Peilman KTM RedMoto Racing EST
50cc 321 Remi Felman KTM RedMoto Racing EST
50cc 30 Ivan Klyushkin KTM RUS
50cc 3 Ottomar Saag KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 26 Joosep Jakk KTM Kose AMK EST
50cc 258 Frankie Lvovs Husqvarna Vihur Motosport EST
50cc 258 Frankie Lvovs Husqvarna Vihur Motosport EST
50cc 21 Andre Sarri KTM Motoextreme EST
50cc 18 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
50cc 179 Robin Kolmar KTM RedMoto Racing EST
50cc 177 Karl Ilves KTM Linnamäe Krossiklubi EST
50cc 15 Marten Raud KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 13 escobar kruusenberg KTM Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
50cc 124 Jekabs Kubulins KTM LAT
50cc 121 Henrik Soots Polini EST
50cc 12 Klimentii Kargin KTM RUS
50cc 12 Ramon Kukkur KTM RedMoto Racing EST
50cc 110 ROMY Järvelaht KTM Kohila Motospordi Klubi EST
50cc 11 Sigmar Retpap KTM Linnamäe Krossiklubi EST
Kommentaarium on suletud.