Castrol EMV Tihemetsa külgkorvide ja quadide etapp

Loading Map....

Aeg
02/08/2020
Kogu päev

Asukoht
Lauri krossirada

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali



Kõik info on kättesaadav ühes kohas – Sportity appis! Tõmba endale app alla ning kirjuta sinna salasõna “CastrolTihemetsa”! Juba täna saad vaadata sealt ajakava, juhendit, registreerunute nimekirja jne. Võistluse jooksul lisanduvad sinna tulemused, teated jne! Hoia ennast Pärnus toimuvaga kursis Sportity abiga!

Juhend

Live tulemusedTulemused

Masinaklassid
EMV etapp: ATV Lapsed, Q100, Q Jun, Q Open, KV
EKV etapp: KV Veteran 45+ / 55+, Q Veteran, Q 35+
Kohalik karikas: Q Naised, KV Naised, KV Retro

NB! Iga sportlane peab võistlusele tulles veenduma, et ta on terve ja tal ei ole COVID-19 tunnuseid (palavik, nohu, köha).

Due to COVID-19 rules every competitor must be sure that he/she is healthy and he/she does not have the symptoms of COVID-19 (high temperature, cough, stuffy nose).

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
ATV Lapsed 99 Sebastian Pedras Apex Sõmerpalu MK EST
ATV Lapsed 88 Laura Põldma Apex Motoklubi D ja T EST
ATV Lapsed 8 Alice kivimägi Apex Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 77 Roberts Valdmanis Apex LAT
ATV Lapsed 69 Pätrik Ilm Cobra Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 64 Kaspar Saar Apex Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 58 Martin Kähr Apex Kagu Motoklubi EST
ATV Lapsed 353 Argo Algma Apex Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 33 Ramos Sokolov Apex Sõmeru Racing EST
ATV Lapsed 22 Eric Tõnissoo Apex Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 21 Roberts Trautmanis Apex LAT
ATV Lapsed 10 Samuel Klettenberg Apex Türi Auto-Motoklubi EST
K/V 999 Ahto kurg Sander Parts KTM Carma Motoklubi EST
K/V 95 Raigo Klemm Kristo Aasma ZABEL Motoklubi D ja T EST
K/V 88 Katrin Põldma Rain Vaikmäe KTM Motoklubi D ja T EST
K/V 6 Kert Varik Lari Kunnas Husqvarna AYR Racing Team EST
K/V 54 Ülar Karing Oliver Lamp AYR-KTM EST
K/V 5 Kevin Vahter Muu Husqvarna Kose AMK EST
K/V 4 Robert Lihtsa Markus Lina Muu/Other Kagu Motoklubi EST
K/V 35 Gert Gordejev Kaspars Stupelis Husqvarna RedMoto Racing EST
K/V 31 Markus Normak Karl-Albert Kasesalu ZABEL Motospordiklubi GasGas EST
K/V 23 Jurģis Mačs Andris Mačs ZABEL LAT
K/V 15 Sven Pintšuk Riin Päll ZABEL Motoklubi D ja T EST
K/V Naised 88 Katrin Põldma Rain Vaikmäe KTM Motoklubi D ja T EST
K/V Naised 75 Diana Pruks Tom Küüsmaa KTM Motoklubi D ja T EST
K/V Retro 7 Ants Ahti Siimumäe CZ EST
K/V Veteran 45+ 9 Erik Vahter Jüri Saan Husqvarna Kose AMK EST
K/V Veteran 45+ 5 Kevin Vahter muu Husqvarna Kose AMK EST
K/V Veteran 45+ 43 Argo Põldsaar - KTM Motoklubi Kohila Sidecar Cross Team EST
K/V Veteran 45+ 31 Renee Reinu Teet Eier KTM Kohila Motospordi Klubi EST
K/V Veteran 45+ 119 Andres Angerjas. Siim Mokrik KTM Linnamäe Krossiklubi EST
K/V Veteran 55+ 500 Sverre lamp Indrek aljes AYR-KTM Saku MK EST
K/V Veteran 55+ 49 SERGEI IVANOV Johannes AYR-KTM Saku MK EST
K/V Veteran 55+ 33 Märt Arula Sten Niitsoo Husqvarna Kose AMK EST
K/V Veteran 55+ 18 Andris Bickovskis Karlis Bickovskis MTH LAT
Q 100 99 Kārlis Straubergs Honda LAT
Q 100 7 Markuss Augustovskis KTM LAT
Q 100 52 Jose Tiainen Honda FIN
Q 100 29 Martins Puhalskis Honda LAT
Q 35+ 98 Rene Kaseste Yamaha EST
Q 35+ 85 Reigo Prosso KTM EST
Q 35+ 58 Talis Kähr Yamaha Kagu Motoklubi EST
Q 35+ 41 Agris Hanson Yamaha Kagu Motoklubi EST
Q 35+ 37 Karmo Sturm Yamaha Pärnu Motoclub EST
Q 35+ 26 Janar Juks Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Q 35+ 175 Kardo Saarmann Honda Pärnu Motoclub EST
Q 35+ 17 Indrek Uusmaa Yamaha Sõmerpalu MK EST
Q Jun 9 Tanel Põdra Husqvarna Pärnu Motoclub EST
Q Jun 74 Karl Robin Rillo Yamaha RedMoto Racing EST
Q Jun 339 Rasmus Sõna Honda Äksi39Team EST
Q Jun 131 Mihkel Salujõe Honda HRC Eesti Racing Team EST
Q Jun 13 Virgo Mitt Honda Paikuse Motoklubi EST
Q Open 9 Janno Oja Yamaha Tihemetsa MK EST
Q Open 86 Niklas Tiainen Yamaha FIN
Q Open 7 Sander Lakiza Yamaha Pärnu Motoclub EST
Q Open 417 Carl Torn Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Q Open 311 Kevin Saar Yamaha Pärnu Motoclub EST
Q Open 136 Kristians Janis Sondors Honda LAT
Q Veteran 4 Mark Saar Kawasaki RedMoto Racing EST
Q Veteran 20 Rene Tarend Yamaha Sõmerpalu MK EST
Q Veteran 19 Raido Viinapuu Kawasaki RedMoto Racing EST
Q Veteran 177 Jānis Kirilko KTM LAT
Q Veteran 111 Olari Saarme KTM Sõmerpalu MK EST
Kommentaarium on suletud.