Castrol motokrossi EMV I etapp

Loading Map....

Aeg
03/07/2020 - 05/07/2020
Kogu päev

Asukoht
Karksi-Ainja krossirada

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


JuhendKilpailuohjeSacensību programma

Live tulemusedTulemused

Masinaklassid
EMV etapp: 65cc, 85cc, MX125, MX2, MX1, MX V (Veteran 40+ ja 50+), ATV Lapsed, Q100, Q Jun, Q Open, KV
EKV etapp: MX Hobi, KV Veteran 45+ / 55+, Q Veteran, Q 35+
Kohalik karikas: Mulgi MV, MX V 50+, MX Naised, Q Naised, KV Naised, KV Retro

Registreeru

NB! Iga sportlane peab võistlusele tulles veenduma, et ta on terve ja tal ei ole COVID-19 tunnuseid (palavik, nohu, köha).

Due to COVID-19 rules every competitor must be sure that he/she is healthy and he/she does not have the symptoms of COVID-19 (high temperature, cough, stuffy nose).

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
65cc 96 TOM JOHANN VOLMERSON Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 933 Georg Sirel KTM Linnamäe Krossiklubi EST
65cc 93 Gregor Kuusk Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 777 Viktor Leppälä Yamaha FIN
65cc 754 Adrians Drozds KTM EST
65cc 739 Hugo Sirel KTM Linnamäe Krossiklubi EST
65cc 720 Robin Raudsepp KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
65cc 705 Bert Matteo Laas KTM Valga MK EST
65cc 66 Mattias Tamekant Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 63 Stefan Taaber Husqvarna EST
65cc 617 Kaspar Uibu Yamaha Sõmerpalu MK EST
65cc 617 Kaspar Uibu Yamaha Sõmerpalu MK EST
65cc 606 Tõnu Kaspar Teesalu KTM Teesalu Racing Team EST
65cc 602 Aston Allas Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 601 Emīls Solovjevs Husqvarna LAT
65cc 595 Lars Kallikorm KTM Motoextreme EST
65cc 444 Krevor Marcel Nõmme KTM RedMoto Racing EST
65cc 404 Enriko Peilman KTM RedMoto Racing EST
65cc 40 Travis Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 4 Enri Lustus Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 331 Sebastian Klooren Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 33 Sander Pihlakas Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 3 Ottomar Saag Husqvarna Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 258 Frankie Lvovs Husqvarna Vihur Motosport EST
65cc 18 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
65cc 177 KARL ILVES Husqvarna Linnamäe Krossiklubi EST
65cc 15 Marten Raud KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 111 Lucas Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 110 Romy Järvelaht KTM RedMoto Racing EST
65cc 10 Jakob Burmann Husqvarna RedMoto Racing EST
85cc 939 Henri Kutsar KTM Äksi39Team EST
85cc 8 Karl Hunt KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
85cc 772 Jānis Reišulis KTM LAT
85cc 740 RIČARDS MURAŠKO KTM LAT
85cc 739 Andri Kutsar KTM Äksi39Team EST
85cc 727 Mark Peterson KTM Valga MK EST
85cc 724 Jekabs Kubulins LCR Yamaha LAT
85cc 719 Raivo Laicans KTM LAT
85cc 690 Tristan Uiga 5102240 Husqvarna Motoextreme EST
85cc 655 Romeo Pikand KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
85cc 637 Jan-Marten Paju Husqvarna RedMoto Racing EST
85cc 613 Alisters Budanovs Husqvarna LAT
85cc 612 Joosep Pärn KTM Pärnu Motoclub EST
85cc 605 Timo Tjorven Teesalu KTM Teesalu Racing Team EST
85cc 601 Emīls Solovjevs Husqvarna LAT
85cc 51 Maksim Kaljula Yamaha Narva SK Energia EST
85cc 454 Jan Jasper Kõiv KTM Motoextreme FIN
85cc 44 Sebastian Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
85cc 425 Eemil Pesonen KTM FIN
85cc 41 Oskar Kuik Husqvarna AYR Racing Team EST
85cc 376 Valdis Markins Husqvarna EST
85cc 315 Tristan Loob Husqvarna Pärnu Motoclub EST
85cc 26 Joosep Jakk KTM Kose AMK EST
85cc 255 Kennurt Nurja KTM AYR Racing Team EST
85cc 232 Tristen Mardo KTM AYR Racing Team EST
85cc 22 Hugo Nork KTM Motoextreme EST
85cc 191 Martins Platkēvičs KTM LAT
85cc 18 Aidas Skudutis KTM LTU
85cc 137 Rasmus Alan Truus KTM Linnamäe Krossiklubi EST
85cc 121 Marko Moorits KTM Linnamäe Krossiklubi EST
85cc 117 Lennart- Samuel Talviku Husqvarna Pärnu Motoclub EST
85cc 11 Markuss Kokins Husqvarna LAT
ATV Lapsed 99 Sebastian Pedras Apex Sõmerpalu MK EST
ATV Lapsed 88 Laura Põldma Apex Motoklubi D ja T EST
ATV Lapsed 8 Alice Kivimägi Apex Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 77 Roberts Valdmanis Apex LAT
ATV Lapsed 69 Pätrik Ilm Cobra Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 64 Kaspar Saar Apex Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 58 Martin Kähr Apex Kagu Motoklubi EST
ATV Lapsed 393 Andy Roose Apex Äksi39Team EST
ATV Lapsed 353 Argo Algma Apex Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 22 Eric Tõnissoo Apex Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 21 Roberts Trautmanis Apex LAT
ATV Lapsed 10 Samuel Klettenberg Apex Türi Auto-Motoklubi EST
K/V 999 Ahto Kurg Sander Parts KTM Carma Motoklubi EST
K/V 95 Raigo Klemm Kristo Aasma ZABEL Motoklubi D ja T EST
K/V 911 Ülar Karing Tõnis Tuul AYR-KTM Sõmerpalu MK EST
K/V 88 Katrin Põldma Rain Vaikmäe KTM Motoklubi D ja T EST
K/V 82 Daniels Lielbārdis Bruno Lielbārdis ZABEL LAT
K/V 71 Birger kaldin Taal raidväli AYR-KTM Sõmerpalu MK EST
K/V 6 Kert Varik Lari Kunnas Husqvarna EST
K/V 5 Kevin Vahter Husqvarna Kose AMK EST
K/V 4 Robert Lihtsa Markus Lina Muu/Other Kagu Motoklubi EST
K/V 35 Gert Gordejev Kaspars Stupelis Husqvarna RedMoto Racing EST
K/V 34 Tanel Reesna Maurice Lina Muu/Other Saku MK EST
K/V 31 Markus Normak Karl-Albert Kasesalu ZABEL Motospordiklubi GasGas EST
K/V 23 Jurģis Mačs Andris Mačs ZABEL LAT
K/V 15 Sven Pintšuk Riin Päll ZABEL Motoklubi D ja T EST
K/V Naised 88 Katrin Põldma Rain Vaikmäe KTM Motoklubi D ja T EST
K/V Retro 7 Ants Siimumäe CZ EST
K/V Retro 7 Ahti Siimumäe CZ EST
K/V Retro 68 kristjan lomp ennart kunglamäe Muu/Other EST
K/V Retro 202 Mairis Lukašovs CZ LAT
K/V Retro 111 Juhan,Ervin Tammik,Kuris Muu/Other Motoklubi Lääne EST
K/V Veteran 45+ 9 Peeter Salonen Erki Rüütli KTM EST
K/V Veteran 45+ 9 Erik Vahter Jüri Saan Husqvarna Kose AMK EST
K/V Veteran 45+ 74 Kuldar Jaosaar Henri Jaosaar AYR-KTM Motoklubi D ja T EST
K/V Veteran 45+ 43 Argo Põldsaar KTM Motoklubi Kohila Sidecar Cross Team EST
K/V Veteran 45+ 411 Andis Sīlis ZABEL LAT
K/V Veteran 45+ 31 Reinu Renee Eier Teet KTM Kohila Motospordi Klubi EST
K/V Veteran 45+ 119 Andres Angerjas Siim Mokrik KTM Linnamäe Krossiklubi EST
K/V Veteran 55+ 75 Tõnu Suurkuusk Diana Pruks KTM Motoklubi D ja T EST
K/V Veteran 55+ 500 Sverre lamp Indrek aljes AYR-KTM Saku MK EST
K/V Veteran 55+ 49 SERGEI IVANOV Johannes AYR-KTM Saku MK EST
K/V Veteran 55+ 33 Märt Arula Sten Niitsoo Husqvarna Kose AMK EST
K/V Veteran 55+ 28 Uno Päll Vahur Vingisaar ZABEL Paikuse Motoklubi EST
K/V Veteran 55+ 18 Andris Bickovskis Karlis Bickovskis MTH LAT
K/V Veteran 55+ 10 Hurmo Oll Silvar Parn MTH Märjamaa Spordiklubi EST
Mulgi MV 999 Ilja Balabko KTM Tihemetsa MK EST
Mulgi MV 89 Sander Paavel Kawasaki EST
Mulgi MV 848 Erko Küper KTM EST
Mulgi MV 848 Erko Küper KTM KTL Racing klubi EST
Mulgi MV 811 Meelis Järv Husqvarna Karksi Racing Team EST
Mulgi MV 606 Tõnu Kaspar Teesalu KTM Teesalu Racing Team EST
Mulgi MV 605 Timo Tjorven Teesalu KTM Teesalu Racing Team EST
Mulgi MV 351 Elary Talu KTM Sõmerpalu MK EST
Mulgi MV 237 Taavi Purtsak Honda Karksi Racing Team EST
Mulgi MV 205 Aivo Einsoo KTM EST
Mulgi MV 199 Ragnar Valdstein Husqvarna Karksi Racing Team EST
MX Hobi 94 Andero Oksaar Husqvarna Kohila Motospordi Klubi EST
MX Hobi 934 Margus Leetberg Yamaha SK Yamaha Keskus EST
MX Hobi 932 Raigo Pruli KTM Kagu Motoklubi EST
MX Hobi 930 Madis Lepikov KTM Valga MK EST
MX Hobi 842 Sven Geimonen Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX Hobi 777 Kalev Kriis KTM Sõmerpalu MK EST
MX Hobi 757 Mattias Graumann Husqvarna Pärnu Motoclub EST
MX Hobi 712 Carl Mattias Räägel KTM KTM Racing Estonia EST
MX Hobi 707 Egert Karask Honda Kagu Motoklubi EST
MX Hobi 615 Aron Annerviek KTM Pärnu Motoclub EST
MX Hobi 411 Timmo Mõts Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX Hobi 384 Danel Dreving Yamaha Paikuse Motoklubi EST
MX Hobi 37 Kenor Kotkas Husqvarna Motoextreme EST
MX Hobi 31 Jako Tsäko KTM Sõmerpalu MK EST
MX Hobi 304 Janis Kaljas Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX Hobi 294 Mihkel Reino Honda RXT Motoklubi EST
MX Hobi 287 Simmo Kikas Husqvarna Kagu Motoklubi EST
MX Hobi 268 Erki Tärno Husqvarna Motoextreme EST
MX Hobi 232 Jesper Dubolazov Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX Hobi 168 Mihkel Tääkre KTM KTL Racing klubi EST
MX Hobi 162 Marken Sonn Husqvarna Kose AMK EST
MX Hobi 14 Alex Vetkin Husqvarna Almaca Motosport EST
MX Hobi 139 Karl Kutsar KTM Äksi39Team EST
MX Hobi 117 Priit Palatu KTM Sõmerpalu MK EST
MX Naised 650 Jane Ilves Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX Naised 456 Teele Raja Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX Naised 388 Agnes Võsanurm Husqvarna Paikuse Motoklubi EST
MX Naised 205 Juta Saan KTM Kagu Motoklubi EST
MX Naised 188 Agilija Skudutytė KTM LTU
MX Naised 146 Anastasia Skovorodnikova KTM Narva SK Energia EST
MX Naised 131 Marleen Valdas Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX Naised 118 Adrija Skudutytė KTM LTU
MX V 40+ 90 Avo Ärm Yamaha Kohila Motospordi Klubi EST
MX V 40+ 812 Tõnis Krass Yamaha RedMoto Racing EST
MX V 40+ 777 Vesa Lindholm TM Paikuse Motoklubi FIN
MX V 40+ 72 Andrei Schiller Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX V 40+ 71 Marko Heinmäe Honda EST
MX V 40+ 63 Taimar Taaber Husqvarna Kagu Motoklubi EST
MX V 40+ 61 ANTI RAAL Husqvarna Kagu Motoklubi EST
MX V 40+ 593 Edmund Tänavots KTM Pärnu Motoclub EST
MX V 40+ 519 Vladimir Nikišin Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX V 40+ 341 Jaak Suur Honda Kagu Motoklubi EST
MX V 40+ 33 Jaanus Kompus Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX V 40+ 247 Reemo Veski Yamaha AYR Racing Team EST
MX V 40+ 24 Kalev Kallas Yamaha Türi Motosport EST
MX V 40+ 210 Intars Janbergs Kawasaki LAT
MX V 40+ 15 Aivo Rabbi KTM Paikuse Motoklubi EST
MX V 40+ 123 Margo Merits Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX V 40+ 116 Urmas Heliste Husqvarna Kagu Motoklubi EST
MX V 40+ 109 Edijs Siliņš KTM LAT
MX V 40+ 107 Allan Vierland Yamaha SK Yamaha Keskus EST
MX V 40+ 103 Riho Mägi Honda Motoextreme EST
MX V 50+ 77 Petri Tuukkanen Yamaha Tihemetsa MK EST
MX V 50+ 699 Toivo Ilves Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX V 50+ 669 Janis Mironovs Husqvarna LAT
MX V 50+ 202 Argo Laherand Yamaha Motoklubi Lääne EST
MX V 50+ 195 Valdek Haugas KTM Kiviõli Moto- ja Ekstreemspordi Klubi EST
MX V 50+ 124 Valeri Štanenko Honda EST
MX V 50+ 112 Dmitri Andrejev Husqvarna Ida MK EST
MX V 50+ 110 JANIS VILDERS Suzuki LAT
MX1 92 TOMS MACUKS KTM LAT
MX1 91 Matiss Karro Husqvarna EST
MX1 770 Jan Jakobson Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX1 736 Rogert Room KTM Paikuse Motoklubi EST
MX1 7 Tanel Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX1 62 Andero Lusbo Husqvarna Kagu Motoklubi EST
MX1 55 Rain Koch Yamaha Motoextreme EST
MX1 531 Priit Biene Yamaha RedMoto Racing EST
MX1 411 Erki Kahro KTM SJT Kahro Racing EST
MX1 410 Indrek Mägi Kawasaki Mägi Racing EST
MX1 37 Gert Krestinov Honda Motoextreme EST
MX1 339 Aron Lenzius Husqvarna EST
MX1 258 Johannes Nermann Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX1 163 Marek Sonn Husqvarna Kose AMK EST
MX1 151 Harri Kullas Honda Pärnu Motoclub EST
MX1 147 Miro Sihvonen Husqvarna FIN
MX1 132 Karel Kutsar KTM Sõmerpalu MK EST
MX125 828 Kasimir Hindersson KTM FIN
MX125 772 Kārlis Reišulis KTM LAT
MX125 724 Janis Kubulins LCR Yamaha LAT
MX125 42 Sampo Rainio Husqvarna Tihemetsa MK FIN
MX125 15 Romeo Karu Husqvarna VKJ Racing EST
MX2 88 Ingars Asma KTM LAT
MX2 757 Rainers Zuks Husqvarna LAT
MX2 75 Hardi Roosiorg KTM KTM Racing Estonia EST
MX2 733 Kaarel Tilk Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX2 718 Kairo Katkosilt KTM RedMoto Racing EST
MX2 656 Kermo Uue Yamaha Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX2 651 Meico Vettik KTM KTM Racing Estonia EST
MX2 615 Rūdolfs Aumeistars Yamaha LAT
MX2 57 Juri Vinogradov KTM Narva SK Energia EST
MX2 557 Karl-Eerik Türnpuu Honda AYR Racing Team EST
MX2 541 Dmitri Vinogradov KTM Narva SK Energia EST
MX2 512 Markus- Taiyo Toiger Husqvarna Motoextreme EST
MX2 430 Wiljam Malin Husqvarna Sõmerpalu MK FIN
MX2 411 Erki Kahro KTM SJT Kahro Racing EST
MX2 41 Egert Pihlak KTM Motoextreme EST
MX2 40 Martin Michelis KTM Sõmerpalu MK EST
MX2 261 Jörgen- Matthias Talviku Husqvarna Pärnu Motoclub EST
MX2 191 Erlandas Mackonis KTM LTU
MX2 132 Karel Kutsar KTM Sõmerpalu MK EST
MX2 12 Henry Vesilind Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX2 1 Priit Rätsep Honda HRC Eesti Racing Team EST
Q 100 99 Kārlis Straubergs Honda LAT
Q 100 74 Karl Robin Rillo Honda RedMoto Racing EST
Q 100 71 Sander Oinus Honda Motoklubi K&K EST
Q 100 6 Oliver Uustalu Yamaha Kose AMK EST
Q 100 29 Martins Puhalskis Honda LAT
Q 35+ 37 Karmo Sturm Yamaha Pärnu Motoclub EST
Q 35+ 175 Kardo Saarmann Honda Pärnu Motoclub EST
Q 35+ 17 Indrek Uusmaa Yamaha Sõmerpalu MK EST
Q Jun 9 Tanel Põdra Husqvarna Pärnu Motoclub EST
Q Jun 74 Karl Robin Rillo Yamaha RedMoto Racing EST
Q Jun 339 Rasmus Sõna Honda Äksi39Team EST
Q Jun 131 Mihkel Salujõe Honda HRC Eesti Racing Team EST
Q Open 999 Eros Tihane Honda Paikuse Motoklubi EST
Q Open 915 Meelis Mäeots Honda EST
Q Open 9 Janno Oja Yamaha Tihemetsa MK EST
Q Open 7 Sander Lakiza Yamaha Pärnu Motoclub EST
Q Open 34 Atis Breds Honda LAT
Q Open 311 Kevin Saar Yamaha Pärnu Motoclub EST
Q Open 23 Reinis Bicans Honda LAT
Q Open 136 Kristians Janis Sondors Honda EST
Q Veteran 44 Janek Vernik Yamaha SK Yamaha Keskus EST
Q Veteran 4 Mark Saar Kawasaki RedMoto Racing EST
Q Veteran 20 Rene Tarend Yamaha Sõmerpalu MK EST
Q Veteran 19 Raido Viinapuu Kawasaki RedMoto Racing EST
Q Veteran 177 Jānis Kirilko KTM LAT
Q Veteran 111 Olari Saarme Husqvarna Sõmerpalu MK EST
Kommentaarium on suletud.