Castrol motokrossi EMV II etapp 2021

Aeg
26/06/2021 - 27/06/2021
Kogu päev

Asukoht
Lange motokeskus

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Kõikide pealtvaatajate vahel loositakse hooaja lõpus Kärcher survepesurite lipulaev K 7 Premium Smart Control. Lisaks saab Kärcheri Tallinna esinduspoest (Kadaka tee 133) pileti ettenäitamisel kõikide tavahinnaga toodete ostul soodustust 20%!

Kõik info on kättesaadav ühes kohas – Sportity appis! Tõmba endale app alla ning kirjuta sinna salasõna “Lange2021”! Juba täna saad vaadata sealt ajakava, juhendit, registreerunute nimekirja jne. Võistluse jooksul lisanduvad sinna tulemused, teated jne! Hoia ennast Langel toimuvaga kursis Sportity abiga!

Current information during the competition in the Sportity App (event name: CastrolLange, password: Lange2021).

Juhend
Live tulemused

Masinaklassid
EMV etapp: 65cc, 85cc, MX125, MX2, Kärcher MX1, MX V (40+/50+), ATV Lapsed, Q100, Q Jun, Q Open, KV
EKV etapp: MX1 local, MX Hobi, KV B, KV Veteran 45+/55+, Quad 35+, Q Veteran, Quad B

NB! Iga sportlane peab võistlusele tulles veenduma, et ta on terve ja tal ei ole COVID-19 tunnuseid (palavik, nohu, köha).

Due to COVID-19 rules every competitor must be sure that he/she is healthy and he/she does not have the symptoms of COVID-19 (high temperature, cough, stuffy nose).

Rules for competitors coming from other countries: https://msport.ee/2021/06/the-rules-when-participating-in-motorsport-competitions-in-estonia/.

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
65cc 9 Johann Hansman KTM KTL Racing klubi EST
65cc 83 Robin Robert Mooses Husqvarna Eesti Motospordi Akadeemia EST
65cc 8 Sebastian Kõiv GasGas RedMoto Racing EST
65cc 630 Sebastian Kask KTM Valga MK EST
65cc 618 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
65cc 602 Aston Allas Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 595 Lars Kallikorm KTM FIN
65cc 511 Rasmus Avik Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 5 Priidu Prikk Yamaha Motoklubi Lääne EST
65cc 444 Krevor Marcel Nõmme KTM KTL Racing klubi EST
65cc 443 Oliver Saar Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 404 Enriko Peilman KTM EST
65cc 4 Enri Lustus Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 339 Bruno Mägi GasGas AMB Racing Team EST
65cc 331 Sebastian Klooren Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 300 Jorma Arukase Husqvarna Pärnu Motoclub EST
65cc 30 Ottomar Saag Husqvarna Viljandi Motospordiklubi EST
65cc 28 Kristofer Tootmaa KTM Hiiumaa Motoharidus EST
65cc 220 Leslie Puller Husqvarna EST
65cc 19 Ott Melts Yamaha Motoextreme EST
65cc 181 Edvin Jürgen Yamaha Kagu Motoklubi EST
65cc 15 Marten Raud Husqvarna Viljandi Motospordiklubi EST
65cc 111 Lucas Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 110 Romy Järvelaht KTM LL Racing EST
65cc 109 Gregor Lootus KTM Motoextreme EST
65cc 10 Jakob Burmann GasGas RedMoto Racing EST
85cc 939 Henri Kutsar KTM Äksi39Team EST
85cc 93 Gregor Kuusk Husqvarna RedMoto Racing EST
85cc 910 Ralf Puusepp Husqvarna Pärnu Motoclub EST
85cc 8 Karl Hunt KTM Viljandi Motospordiklubi EST
85cc 787 Iaroslav Kravchenko KTM RUS
85cc 720 Robin Raudsepp KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
85cc 717 Kaspar Uibu Yamaha Sõmerpalu MK EST
85cc 655 Romeo Pikand KTM Viljandi Motospordiklubi EST
85cc 637 Jan-Marten Paju Husqvarna RedMoto Racing EST
85cc 623 Eimantas Čepulis KTM LTU
85cc 606 Tõnu Kaspar Teesalu Husqvarna Teesalu Racing Team EST
85cc 605 Timo Tjorven Teesalu KTM Teesalu Racing Team EST
85cc 512 Paul Raid Husqvarna Sõmerpalu MK EST
85cc 51 Maksim Kaljula Yamaha Narva SK Energia EST
85cc 454 Jasper Kõiv KTM Motoextreme EST
85cc 44 Sebastian Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
85cc 418 Saku Mansikkamäki Husqvarna EST
85cc 40 Travis Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
85cc 232 Tristen Mardo KTM AYR Racing Team EST
85cc 137 Rasmus Alan Truus KTM Linnamäe Krossiklubi EST
85cc 121 Marko Moorits KTM Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 88 Laura Põldma Apex Motoklubi D ja T EST
ATV Lapsed 8 Alice Kivimägi Apex Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 7 Sander Sarapik Apex Pärnu Motoclub EST
ATV Lapsed 69 Pätrik Ilm Cobra Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 4 Kren Astok Apex Sõmeru Racing EST
ATV Lapsed 353 Argo Algma Apex Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 33 Ramos Sokolov Apex Sõmeru Racing EST
ATV Lapsed 27 Melvin Rui Apex Kose AMK EST
ATV Lapsed 22 Eric Tõnissoo Apex Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 20 Oliver Toming Apex Äksi39Team EST
Kärcher MX1 770 Jan Jakobson Husqvarna Sõmerpalu MK EST
Kärcher MX1 75 Hardi Roosiorg KTM Tartu Motokrossiklubi EST
Kärcher MX1 5 Indrek Mägi Kawasaki Mägi Racing EST
Kärcher MX1 40 Tanel Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
Kärcher MX1 4 Erki Kahro Husqvarna RedMoto Racing EST
Kärcher MX1 339 Aron Lenzius Husqvarna AMB Racing Team EST
Kärcher MX1 25 Rait Kaimer Husqvarna KTL Racing klubi EST
Kärcher MX1 23 Lauri Lehtla Honda HRC Eesti Racing Team EST
Kärcher MX1 15 Dovydas Karka Yamaha LTU
Kärcher MX1 132 Karel Kutsar KTM Sõmerpalu MK EST
KV 82 Daniels Lielbārdis Bruno Lielbārdis ZABEL LAT
KV 6 Kert Varik Lari Kunnas Husqvarna AYR Racing Team EST
KV 54 Ülar Karing Oliver Sebastian Lamp KTM Sõmerpalu MK EST
KV 4 Robert Lihtsa Muu/Other Kagu Motoklubi EST
KV 31 Markus Normak Karl-Albert Kasesalu ZABEL Motospordiklubi GasGas EST
KV 22 Jānis Jegorovs Husqvarna LAT
KV 151 Gert Gordejev Kaspars Stupelis Husqvarna RedMoto Racing EST
KV 12 Jarno Saan Sten Niitsoo ZABEL Kagu Motoklubi EST
KV B 95 Raigo Klemm Kristo Aasma ZABEL EST
KV B 88 Katrin Põldma Rain Vaikmäe KTM Motoklubi D ja T EST
KV B 777 Kristjan Klemm Kristjan Vahter KTM AYR Racing Team EST
KV B 71 Birger Taal Kaldin Raidväli AYR-KTM Sõmerpalu MK EST
KV B 5 Kevin Vahter Kenny Vahter Husqvarna Kose AMK EST
KV B 23 Jurģis Mačs Andris Mačs ZABEL LAT
KV Veteran (45+/55+ 9 Peeter Salonen Erki Rüütli KTM FIN
KV Veteran (45+/55+ 9 Erik Vahter Jüri Saan Husqvarna Kose AMK EST
KV Veteran (45+/55+ 75 Tõnu Suurkuusk Diana Pruks KTM Motoklubi D ja T EST
KV Veteran (45+/55+ 53 Janek Soidla Krister Kindel Yamaha Motoklubi Lääne EST
KV Veteran (45+/55+ 500 Sverre Lamp Indrek Aljes AYR-KTM Saku MK EST
KV Veteran (45+/55+ 49 Sergei Ivanov Johannes Johannson AYR-KTM Saku MK EST
KV Veteran (45+/55+ 43 Argo Põldsaar Arno Peever KTM Motoklubi Kohila Sidecar Cross Team EST
KV Veteran (45+/55+ 35 Väino Valdur Andres Arujõe KTM Türi Auto-Motoklubi EST
KV Veteran (45+/55+ 33 Märt Arula Patrick Põldma Husqvarna Kose AMK EST
KV Veteran (45+/55+ 21 Tarvo Vaska Mihkel Kütt AYR-KTM Motoklubi D ja T EST
MX Hobi 99 Alo Pendla KTM EST
MX Hobi 901 Egert Veltson KTM KTL Racing klubi EST
MX Hobi 9 Marttin Poljakov KTM Kagu Motoklubi EST
MX Hobi 876 Kenneth Kallasmaa Husqvarna Motoextreme EST
MX Hobi 757 Mattias Graumann Husqvarna Pärnu Motoclub EST
MX Hobi 739 Andri Kutsar KTM Äksi39Team EST
MX Hobi 737 Andrek Arusalu KTM EST
MX Hobi 615 Aron Annerviek KTM Pärnu Motoclub EST
MX Hobi 41 Leo Laur Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
MX Hobi 384 Danel Dreving Yamaha Paikuse Motoklubi EST
MX Hobi 361 Paul-Martin Mäetamm Husqvarna Motoextreme EST
MX Hobi 239 Carl Ülejõe Husqvarna Freetime Racing EST
MX Hobi 162 Marken Sonn Husqvarna Kose AMK EST
MX Hobi 158 Marten Tint Kawasaki Kagu Motoklubi EST
MX Hobi 139 Karl Kutsar KTM Äksi39Team EST
MX Hobi 117 Priit Palatu Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX V (40+/50+) 81 Kalmer Jalast Yamaha Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX V (40+/50+) 77 Petri Tuukkanen Yamaha Tihemetsa MK EST
MX V (40+/50+) 77 Marko Pedras Yamaha Tartu Motokrossiklubi EST
MX V (40+/50+) 69 Jaanus Koval Yamaha RedMoto Racing EST
MX V (40+/50+) 60 Mati Pärnasalu Husqvarna Motoklubi Sinilind EST
MX V (40+/50+) 575 Jaanus Pino Yamaha Tartu Motokrossiklubi EST
MX V (40+/50+) 55 Ain Klettenberg KTM Tihemetsa MK EST
MX V (40+/50+) 541 Dmitri Vinogradov Kawasaki Narva SK Energia EST
MX V (40+/50+) 541 Dmitri Vinogradov Kawasaki Narva SK Energia EST
MX V (40+/50+) 305 Priit Laur Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
MX V (40+/50+) 30 Heigo Lauren Yamaha Türi Auto-Motoklubi EST
MX V (40+/50+) 24 Kalev Kallas Yamaha Türi Motosport EST
MX V (40+/50+) 22 Valeri Homin Husqvarna Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX V (40+/50+) 216 Jurijs Kovgers Husqvarna LAT
MX V (40+/50+) 216 Peeter Piirimägi GasGas Kagu Motoklubi EST
MX V (40+/50+) 202 Argo Laherand Yamaha Motoklubi Lääne EST
MX V (40+/50+) 15 Aivo Rabbi KTM Paikuse Motoklubi EST
MX V (40+/50+) 135 Rando Kruuse KTM KTL Racing klubi EST
MX V (40+/50+) 123 Margo Merits Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX V (40+/50+) 116 Urmas Heliste Husqvarna Kagu Motoklubi EST
MX V (40+/50+) 115 Eerik Hein KTM Sõmerpalu MK EST
MX V (40+/50+) 109 Edijs Siliņš KTM LAT
MX V (40+/50+) 107 Allan Vierland Honda Motoextreme EST
MX1 local 7 Raido Nei Kawasaki Seltec Racing EST
MX1 local 411 Timmo Mõts Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX1 local 244 Tanel Rauk Husqvarna RXT Motoklubi EST
MX125 837 Robin Kruuse KTM KTL Racing klubi EST
MX125 778 Arsenii Kravchenko KTM RUS
MX125 690 Tristan Uiga Fantic KTL Racing klubi EST
MX125 684 Uldis Freibergs Husqvarna LAT
MX125 612 Joosep Pärn KTM Pärnu Motoclub EST
MX125 561 Marten Enok KTM KTL Racing klubi EST
MX125 43 Rommi Semenov KTM Motoextreme EST
MX125 315 Tristan Loob Husqvarna Pärnu Motoclub EST
MX125 255 Kennert Nurja KTM AYR Racing Team EST
MX125 232 Jesper Dubolazov Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX125 22 Hugo Nork TM Motoextreme EST
MX125 110 Richard Paat KTM KTL Racing klubi EST
MX2 891 Leevi Jalonen Husqvarna Tihemetsa MK FIN
MX2 765 Edvards Bidzāns Husqvarna LAT
MX2 733 Kaarel Tilk Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX2 727 Mark Peterson Honda Valga MK EST
MX2 722 Kevin Sleng KTM Kose AMK EST
MX2 718 Kairo Katkosilt KTM RedMoto Racing EST
MX2 7 Wiljam Malin Husqvarna FIN
MX2 615 Rūdolfs Aumeistars Yamaha LAT
MX2 57 Juri Vinogradov KTM Narva SK Energia EST
MX2 454 Mikk Martin Lõhmus Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX2 42 Sampo Rainio Honda Tihemetsa MK FIN
MX2 41 Egert Pihlak KTM KTL Racing klubi EST
MX2 10 Allar Pent GasGas Sõmerpalu MK EST
Q100 99 Karlis Straubergs Honda LAT
Q100 818 Remi Oliver Breiberg Yamaha Bombini Racing EST
Q100 71 Sander Oinus Honda Motoklubi K&K EST
Q100 58 Martin Kähr Honda Kagu Motoklubi EST
Q100 4 Ruben Vestung Honda RedMoto Racing EST
Q100 39 Karl Koho Apex Äksi39Team EST
Q100 29 Martins Puhalskis Honda LAT
Quad 35+ 26 Janar Juks Yamaha Äksi39Team EST
Quad 35+ 17 Indrek Uusmaa Yamaha Sõmerpalu MK EST
Quad B 88 Viljar Värat Honda EST
Quad B 80 Indrek Maaslieb Yamaha Kiviõli Moto- ja Ekstreemspordi Klubi EST
Quad B 575 Kevin Raun Yamaha SK Yamaha Keskus EST
Quad B 55 Gert Ottmann Honda EST
Quad B 16 Eduard Kurankov Yamaha Estonian Supermoto Racing Team EST
Quad Jun 339 Rasmus Sõna Honda Äksi39Team EST
Quad Open 91 Janno Oja Yamaha Tihemetsa MK EST
Quad Open 9 Tanel Põdra KTM Pärnu Motoclub EST
Quad Open 74 Karl Robin Rillo Yamaha RedMoto Racing EST
Quad Open 7 Sander Lakiza Yamaha Pärnu Motoclub EST
Quad Open 55 Valerijs Kuzmins KTM LAT
Quad Open 34 Atis Breds Honda LAT
Quad Open 34 Atis Breds Honda LAT
Quad Open 311 Kevin Saar Yamaha Pärnu Motoclub EST
Quad Open 30 Martin Filatov Honda Kagu Motoklubi EST
Quad Open 28 Priit Järvloo Kawasaki Sõmerpalu MK EST
Quad Open 21 Karl Joosep Steinberg Honda KTL Racing klubi EST
Quad Open 20 Rene Tarend Yamaha Sõmerpalu MK EST
Quad Open 136 Kristians Janis Sondors Honda LAT
Quad Open 131 Mihkel Salujõe Honda HRC Eesti Racing Team EST
Quad Veteran 58 Talis Kähr Yamaha Kagu Motoklubi EST
Quad Veteran 4 Mark Saar Kawasaki RedMoto Racing EST
Quad Veteran 37 Karmo Sturm Yamaha Pärnu Motoclub EST
Quad Veteran 19 Raido Viinapuu Kawasaki RedMoto Racing EST
Quad Veteran 114 Lauri Noot Kawasaki EST
Kommentaarium on suletud.