Castrol motokrossi EMV III etapp 2021

Aeg
10/07/2021 - 11/07/2021
Kogu päev

Asukoht
Pärnu Lennuvälja Motopark

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Kõikide pealtvaatajate vahel loositakse hooaja lõpus Kärcher survepesurite lipulaev K 7 Premium Smart Control. Lisaks saab Kärcheri Tallinna esinduspoest (Kadaka tee 133) pileti ettenäitamisel kõikide tavahinnaga toodete ostul soodustust 20%!

Kõik info on kättesaadav ühes kohas – Sportity appis! Tõmba endale app alla ning kirjuta sinna salasõna “Parnu2021”! Juba täna saad vaadata sealt ajakava, juhendit, registreerunute nimekirja jne. Võistluse jooksul lisanduvad sinna tulemused, teated jne! Hoia ennast Pärnus toimuvaga kursis Sportity abiga!

Current information during the competition in the Sportity App (event name: CastrolParnu, password: Parnu2021).

Juhend
Live tulemused

Masinaklassid
EMV etapp: 65cc, 85cc, MX125, MX2, Kärcher MX1, MX V (40+/50+), ATV Lapsed, Q100, Q Jun, Q Open, KV
EKV etapp: MX1 local, MX Hobi, KV B, KV Veteran 45+, KV Veteran 55+, Q Veteran, Quad B, Quad 35+
Kohalik karikas: 50cc, MX V 50+, MX Naised, MX D/E

NB! Iga sportlane peab võistlusele tulles veenduma, et ta on terve ja tal ei ole COVID-19 tunnuseid (palavik, nohu, köha).

Due to COVID-19 rules every competitor must be sure that he/she is healthy and he/she does not have the symptoms of COVID-19 (high temperature, cough, stuffy nose).

Rules for competitors coming from other countries: https://msport.ee/2021/06/the-rules-when-participating-in-motorsport-competitions-in-estonia/.

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
50cc 88 Erki Raudnagel GasGas AMB Racing Team EST
50cc 812 Rayan Tahk Husqvarna SK Yamaha Keskus EST
50cc 74 Augusts Reisulis KTM LAT
50cc 595 Dominic Toomsalu KTM EST
50cc 523 Simeon Kõiv KTM RedMoto Racing EST
50cc 51 Marko Virves Husqvarna Freetime Racing EST
50cc 43 Oskar Susi KTM KTL Racing klubi EST
50cc 37 Henri Maansoo Husqvarna SK Yamaha Keskus EST
50cc 329 Mikk Mihkel Sepp Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 27 Evar Mark Husqvarna Sõmeru Racing EST
50cc 26 Aston Kõiv Husqvarna Kagu Motoklubi EST
50cc 255 Roger Ruubel Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 22 Leon Charnavets KTM Muu/Other
50cc 16 Martin Põder GasGas Tihemetsa MK EST
50cc 100 Theo Kolts GasGas Pärnu Motoclub EST
65cc 9 Johann Hansman KTM KTL Racing klubi EST
65cc 83 Robin Robert Mooses Husqvarna Eesti Motospordi Akadeemia EST
65cc 8 Sebastian Kõiv GasGas RedMoto Racing EST
65cc 757 Toms Dankerts KTM LAT
65cc 721 Platon Chekurov KTM LAT
65cc 658 Frankie Lvovs GasGas Vihur Motosport EST
65cc 643 Roberts Brants Husqvarna LAT
65cc 602 Aston Allas Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 511 Rasmus Avik Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 5 Priidu Prikk Yamaha Motoklubi Lääne EST
65cc 444 Krevor Marcel Nõmme KTM KTL Racing klubi EST
65cc 443 Oliver Saar Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 421 Mauno Keskikallio KTM FIN
65cc 404 Enriko Peilman KTM RedMoto Racing EST
65cc 4 Enri Lustus Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 339 Bruno Mägi GasGas AMB Racing Team EST
65cc 331 Sebastian Klooren Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 300 Robin Arukase Husqvarna Pärnu Motoclub EST
65cc 30 Ottomar Saag Husqvarna Viljandi Motospordiklubi EST
65cc 28 Kristofer Tootmaa KTM Hiiumaa Motoharidus EST
65cc 27 Marten Aus Husqvarna Ida-Saare Motoklubi EST
65cc 227 Ralfs Mellitis KTM LAT
65cc 220 Leslie Puller Husqvarna Pärnu Motoclub EST
65cc 19 Ott Melts Yamaha Motoextreme EST
65cc 181 Edvin Jürgen Yamaha Kagu Motoklubi EST
65cc 15 Marten Raud Husqvarna Viljandi Motospordiklubi EST
65cc 111 Lucas Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 101 Karl Sander Aedla KTM RedMoto Racing EST
65cc 10 Jakob Burmann GasGas RedMoto Racing EST
85cc 910 Ralf Puusepp Husqvarna Pärnu Motoclub EST
85cc 8 Karl Hunt KTM Viljandi Motospordiklubi EST
85cc 798 Bogdan Zhidkov Husqvarna RUS
85cc 772 Janis Reisulis KTM LAT
85cc 720 Robin Raudsepp KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
85cc 717 Kaspar Uibu Yamaha Sõmerpalu MK EST
85cc 655 Romeo Pikand KTM Viljandi Motospordiklubi EST
85cc 637 Jan-Marten Paju Husqvarna RedMoto Racing EST
85cc 63 Stefan Taaber Husqvarna Kagu Motoklubi EST
85cc 606 Tõnu Kaspar Teesalu Husqvarna Teesalu Racing Team EST
85cc 605 Timo Tjorven Teesalu KTM Teesalu Racing Team EST
85cc 512 Paul Raid Husqvarna Sõmerpalu MK EST
85cc 51 Maksim Kaljula Yamaha Narva SK Energia EST
85cc 454 Jan Jasper Kõiv KTM Motoextreme EST
85cc 44 Sebastian Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
85cc 40 Travis Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
85cc 376 Valdis Markins Husqvarna EST
85cc 26 Joosep Jakk KTM Kose AMK EST
85cc 232 Tristen Mardo KTM AYR Racing Team EST
85cc 137 Rasmus Alan Truus KTM Linnamäe Krossiklubi EST
85cc 121 Marko Moorits KTM Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 8 Alice Kivimägi Apex Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 7 Sander Sarapik Apex Pärnu Motoclub EST
ATV Lapsed 69 Pätrik Ilm Cobra Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 64 Kaspar Saar Apex Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 4 Kren Astok Apex Sõmeru Racing EST
ATV Lapsed 353 Argo Algma Apex Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 33 Ramos Sokolov Apex Sõmeru Racing EST
ATV Lapsed 27 Melvin Rui Apex Kose AMK EST
ATV Lapsed 21 Roberts Trautmanis Cobra LAT
ATV Lapsed 11 Brent Saul Apex Äksi39Team EST
Kärcher MX1 770 Jan Jakobson Husqvarna Sõmerpalu MK EST
Kärcher MX1 62 Andero Lusbo Husqvarna Kagu Motoklubi EST
Kärcher MX1 5 Indrek Mägi Kawasaki Mägi Racing EST
Kärcher MX1 40 Tanel Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
Kärcher MX1 4 Erki Kahro Husqvarna RedMoto Racing EST
Kärcher MX1 37 Gert Krestinov Honda Motoextreme EST
Kärcher MX1 339 Aron Lenzius Husqvarna AMB Racing Team EST
Kärcher MX1 258 Johannes Nermann Husqvarna EST
Kärcher MX1 25 Rait Kaimer Husqvarna KTL Racing klubi EST
Kärcher MX1 23 Lauri Lehtla Honda HRC Eesti Racing Team EST
Kärcher MX1 151 Harri Kullas Yamaha Pärnu Motoclub EST
Kärcher MX1 132 Karel Kutsar KTM Sõmerpalu MK EST
KV 82 Daniels Lielbārdis Bruno Lielbārdis ZABEL LAT
KV 6 Kert Varik Lari Kunnas Husqvarna EST
KV 54 Ülar Karing Oliver Sebastian Lamp KTM Sõmerpalu MK EST
KV 4 Robert Lihtsa Markus Lina Muu/Other Kagu Motoklubi EST
KV 34 Tanel Reesna Villem Saarna Husqvarna Motoextreme EST
KV 31 Markus Normak Karl-Albert Kasesalu ZABEL Motospordiklubi GasGas EST
KV 151 Gert Gordejev Kaspars Stupelis Husqvarna RedMoto Racing EST
KV 12 Jarno Saan Sten Niitsoo ZABEL Kagu Motoklubi EST
KV B 95 Raigo Klemm Kristo Aasma ZABEL Motoklubi D ja T EST
KV B 88 Katrin Põldma Rain Vaikmäe KTM Motoklubi D ja T EST
KV B 777 Kristjan Klemm Kristjan Vahter KTM AYR Racing Team EST
KV B 5 Kevin Vahter Kenny Vahter Husqvarna Kose AMK EST
KV B 23 Jurģis Mačs Sandis Priedītis ZABEL LAT
KV B 17 Mārtiņš Korņējevs Andris Mačs ZABEL LAT
KV B 15 Sven Pintšuk Vahur Vingisaar KTM Motoklubi D ja T EST
KV Veteran (45+/55+ 91 Peeter Salonen Erki Rüütli KTM FIN
KV Veteran (45+/55+ 9 Erik Vahter Jüri Saan Husqvarna Kose AMK EST
KV Veteran (45+/55+ 75 Tõnu Suurkuusk Diana Pruks KTM Motoklubi D ja T EST
KV Veteran (45+/55+ 53 Janek Soidla Krister Kindel Yamaha Motoklubi Lääne EST
KV Veteran (45+/55+ 500 Sverre Lamp Indrek Aljes AYR-KTM Saku MK EST
KV Veteran (45+/55+ 49 Sergei Ivanov Johannes Johannson AYR-KTM Saku MK EST
KV Veteran (45+/55+ 43 Argo Põldsaar Arno Peever KTM Motoklubi Kohila Sidecar Cross Team EST
KV Veteran (45+/55+ 35 Väino Andres Valdur Arujõe KTM Türi Auto-Motoklubi EST
KV Veteran (45+/55+ 33 Märt Arula Patrick Põldma Husqvarna Kose AMK EST
KV Veteran (45+/55+ 31 Renee Reinu Maurice Lina KTM Kohila Motospordi Klubi EST
KV Veteran (45+/55+ 21 Tarvo Vaska Mihkel Kütt AYR-KTM Motoklubi D ja T EST
KV Veteran (45+/55+ 10 Hurmo Oll MTH Märjamaa Spordiklubi EST
MX D/E 999 Ilja Balabko KTM Tihemetsa MK EST
MX D/E 900 Risto Vanatoa Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX D/E 66 Karl Takk Husqvarna Almaca Motosport EST
MX D/E 636 Rivo Ringmaa GasGas Pärnu Motoclub EST
MX D/E 550 Gert Kautlenbach Honda Otepää Motoklubi EST
MX D/E 49 Priidu Vaher Husqvarna Türi Auto-Motoklubi EST
MX D/E 460 Kermo Kaldma Suzuki Motoklubi Sinilind EST
MX D/E 361 Paul-Martin Mäetamm Husqvarna Motoextreme EST
MX D/E 23 Vahur Kahro Husqvarna SJT Kahro Racing EST
MX D/E 18 Sander Kangro KTM KTL Racing klubi EST
MX D/E 161 Mark Tori Husqvarna Pärnu Motoclub EST
MX D/E 158 Marten Tint Kawasaki Kagu Motoklubi EST
MX D/E 152 Kristjan Jaak Ott Yamaha Türi Auto-Motoklubi EST
MX D/E 123 Carl-Markus Merits Honda Türi Auto-Motoklubi EST
MX Hobi 876 Kenneth Kallasmaa Husqvarna Motoextreme EST
MX Hobi 808 Fredi Kostikov KTM KTL Racing klubi EST
MX Hobi 757 Mattias Graumann Husqvarna Pärnu Motoclub EST
MX Hobi 75 Kristjan Lember Yamaha RedMoto Racing EST
MX Hobi 739 Mart Vandel Kawasaki Pärnu Motoclub EST
MX Hobi 66 Karl Takk Husqvarna Almaca Motosport EST
MX Hobi 615 Aron Annerviek KTM Pärnu Motoclub EST
MX Hobi 49 Priidu Vaher Husqvarna Türi Auto-Motoklubi EST
MX Hobi 48 Marten Vaher Husqvarna Türi Auto-Motoklubi EST
MX Hobi 460 Kermo Kaldma Suzuki Motoklubi Sinilind EST
MX Hobi 384 Danel Dreving Yamaha Paikuse Motoklubi EST
MX Hobi 361 Paul-Martin Mäetamm Husqvarna Motoextreme EST
MX Hobi 280 Günther Põllumäe KTM Tihemetsa MK EST
MX Hobi 27 Jens Eric Möllits Husqvarna KTL Racing klubi EST
MX Hobi 224 Brenden Roots Kawasaki Pärnu Motoclub EST
MX Hobi 158 Marten Tint Kawasaki Kagu Motoklubi EST
MX Hobi 14 Alex Vetkin TM Almaca Motosport EST
MX Hobi 121 Mati Nuut Husqvarna Pärnu Motoclub EST
MX Naised 770 Lisanne Lensment Husqvarna Tihemetsa MK EST
MX Naised 642 Celiin Jõesaar Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX Naised 551 Karleen Randver Honda Otepää Motoklubi EST
MX Naised 205 Juta Saan Honda Kagu Motoklubi EST
MX Naised 142 Carita Lomp Husqvarna Pärnu Motoclub EST
MX V (40+/50+) 87 Gunnar Kreek Yamaha EST
MX V (40+/50+) 777 Vesa Lindholm TM Paikuse Motoklubi EST
MX V (40+/50+) 77 Petri Tuukkanen Yamaha Tihemetsa MK EST
MX V (40+/50+) 77 Marko Pedras Yamaha Tartu Motokrossiklubi EST
MX V (40+/50+) 69 Jaanus Koval Yamaha RedMoto Racing EST
MX V (40+/50+) 63 Taimar Taaber Husqvarna Kagu Motoklubi EST
MX V (40+/50+) 61 Anti Raal Husqvarna Kagu Motoklubi EST
MX V (40+/50+) 60 Mati Pärnasalu Husqvarna EST
MX V (40+/50+) 575 Jaanus Pino Yamaha Tartu Motokrossiklubi EST
MX V (40+/50+) 541 Dmitri Vinogradov Kawasaki Narva SK Energia EST
MX V (40+/50+) 305 Priit Laur Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
MX V (40+/50+) 202 Argo Laherand Yamaha Motoklubi Lääne EST
MX V (40+/50+) 15 Aivo Rabbi KTM Paikuse Motoklubi EST
MX V (40+/50+) 135 Rando Kruuse KTM KTL Racing klubi EST
MX V (40+/50+) 123 Margo Merits Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX V (40+/50+) 116 Urmas Heliste Husqvarna Kagu Motoklubi EST
MX V (40+/50+) 115 Eerik Hein KTM Sõmerpalu MK EST
MX V (40+/50+) 109 Edijs Siliņš KTM LAT
MX1 local 7 Raido Nei Kawasaki Seltec Racing EST
MX1 local 59 Jüri Triisa Honda RedMoto Racing EST
MX1 local 411 Timmo Mõts Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX1 local 27 Henri Haramaa Husqvarna RedMoto Racing EST
MX1 local 244 Tanel Rauk Husqvarna RXT Motoklubi EST
MX125 837 Robin Kruuse KTM KTL Racing klubi EST
MX125 690 Tristan Uiga Fantic KTL Racing klubi EST
MX125 684 Uldis Freibergs Husqvarna LAT
MX125 671 Aksels Neimanis Husqvarna LAT
MX125 612 Joosep Pärn KTM Pärnu Motoclub EST
MX125 561 Marten Enok KTM KTL Racing klubi EST
MX125 47 Karlis Reisulis LCR Yamaha LAT
MX125 43 Rommi Semenov KTM Motoextreme EST
MX125 315 Tristan Loob Husqvarna Pärnu Motoclub EST
MX125 255 Kennert Nurja KTM AYR Racing Team EST
MX125 243 Eelis Viemerö Fantic FIN
MX125 232 Jesper Dubolazov Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX125 22 Hugo Nork TM Motoextreme EST
MX125 191 Martins Platkevics KTM LAT
MX2 765 Edvards Bidzāns Husqvarna LAT
MX2 757 Rainers Žuks Husqvarna LAT
MX2 733 Kaarel Tilk Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX2 730 Timur Petrashin KTM RUS
MX2 718 Kairo Katkosilt KTM RedMoto Racing EST
MX2 656 Kermo Uue GasGas Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX2 57 Juri Vinogradov KTM Narva SK Energia EST
MX2 557 Karl-Eerik Türnpuu Honda AYR Racing Team EST
MX2 454 Mikk Martin Lõhmus Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX2 41 Egert Pihlak KTM KTL Racing klubi EST
MX2 10 Allar Pent GasGas Sõmerpalu MK EST
Q100 99 Straubergs Karlis Honda LAT
Q100 818 Remi Oliver Breiberg Yamaha Bombini Racing EST
Q100 71 Sander Oinus Honda Motoklubi K&K EST
Q100 7 Markuss Augustovskis KTM LAT
Q100 58 Martin Kähr Honda Kagu Motoklubi EST
Q100 4 Ruben Vestung Honda RedMoto Racing EST
Q100 39 Karl Koho Honda Äksi39Team EST
Q100 36 Karlis Raudonis KTM LAT
Q100 29 Martins Puhalskis Honda LAT
Quad 35+ 64 Jānis Tiļugs Yamaha LAT
Quad 35+ 41 Agris Hanson Yamaha Kagu Motoklubi EST
Quad 35+ 22 Varbo Vingisaar Yamaha EST
Quad 35+ 2 Viktors Vaskis Yamaha LAT
Quad 35+ 175 Kardo Saarmann Honda Paikuse Motoklubi EST
Quad 35+ 17 Indrek Uusmaa Yamaha Sõmerpalu MK EST
Quad B 88 Viljar Värat Honda Estonian Supermoto Racing Team EST
Quad Jun 74 Mairis Vasiļenko Honda LAT
Quad Jun 69 Kārlis Neija Muu/Other LAT
Quad Open 911 Matīss Palēvics Honda LAT
Quad Open 74 Karl Robin Rillo Yamaha RedMoto Racing EST
Quad Open 71 Aleks Sale Yamaha Motoklubi K&K EST
Quad Open 7 Sander Lakiza Yamaha EST
Quad Open 69 Kārlis Neija Muu/Other LAT
Quad Open 55 Valerijs Kuzmins KTM LAT
Quad Open 34 Atis Breds Honda LAT
Quad Open 339 Rasmus Sõna Honda Äksi39Team EST
Quad Open 311 Kevin Saar Yamaha Pärnu Motoclub EST
Quad Open 28 Priit Järvloo Kawasaki Sõmerpalu MK EST
Quad Open 23 Reinis Bicāns Honda EST
Quad Open 21 Karl Joosep Steinberg Honda KTL Racing klubi EST
Quad Open 20 Rene Tarend Yamaha Sõmerpalu MK EST
Quad Open 127 Karlis Lizanders Yamaha LAT
Quad Veteran 79 Lauri Noot Kawasaki EST
Quad Veteran 58 Talis Kähr Yamaha Kagu Motoklubi EST
Quad Veteran 44 Janek Vernik Yamaha SK Yamaha Keskus EST
Quad Veteran 4 Mark Saar Kawasaki RedMoto Racing EST
Quad Veteran 177 Janis Kirilko KTM LAT
Quad Veteran 111 Olari Saarme KTM Sõmerpalu MK EST
Kommentaarium on suletud.