Castrol motokrossi EMV IV etapp 2021 quadidele ja korvidele

Map Unavailable

Aeg
25/07/2021
Kogu päev

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Kõikide pealtvaatajate vahel loositakse hooaja lõpus Kärcher survepesurite lipulaev K 7 Premium Smart Control. Lisaks saab Kärcheri Tallinna esinduspoest (Kadaka tee 133) pileti ettenäitamisel kõikide tavahinnaga toodete ostul soodustust 20%!


Kõik info on kättesaadav ühes kohas – Sportity appis! Tõmba endale app alla ning kirjuta sinna salasõna “Toila2021”! Juba täna saad vaadata sealt ajakava, juhendit, registreerunute nimekirja jne. Võistluse jooksul lisanduvad sinna tulemused, teated jne! Hoia ennast Toilas toimuvaga kursis Sportity abiga!

JuhendLive tulemused

Masinaklassid
EMV etapp: ATV Lapsed, Q100, Q Jun, Q Open, KV
EKV etapp: KV B, KV Veteran 45+, KV Veteran 55+, Q Veteran, Quad B, Quad 35+
Kohalik karikas: Ida-Viru MX

NB! Iga sportlane peab võistlusele tulles veenduma, et ta on terve ja tal ei ole COVID-19 tunnuseid (palavik, nohu, köha).

Due to COVID-19 rules every competitor must be sure that he/she is healthy and he/she does not have the symptoms of COVID-19 (high temperature, cough, stuffy nose).

Rules for competitors coming from other countries: https://msport.ee/2021/06/the-rules-when-participating-in-motorsport-competitions-in-estonia/.

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
ATV Lapsed 8 Alice Kivimägi Apex Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 7 Sander Sarapik Apex Pärnu Motoclub EST
ATV Lapsed 69 Pätrik Ilm Cobra Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 64 Kaspar Saar Apex Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 4 Kren Astok Apex Sõmeru Racing EST
ATV Lapsed 353 Argo Algma Apex Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 33 Ramos Sokolov Apex Sõmeru Racing EST
ATV Lapsed 27 Melvin Rui Apex Kose AMK EST
ATV Lapsed 21 Roberts Trautmanis Cobra LAT
Ida-Viru MX 998 Aleksei Teplov Kawasaki Narva SK Energia EST
Ida-Viru MX 98 Fred-Georg Pääro KTM Pühajõe MK EST
Ida-Viru MX 9 Vadim Soloviev Kawasaki Narva SK Energia EST
Ida-Viru MX 85 Rico Sildnik Yamaha EST
Ida-Viru MX 739 MATI REILENT LCR Yamaha Ida MK EST
Ida-Viru MX 735 Krissu Konoplitski KTM EST
Ida-Viru MX 721 aleksej ivanov Kawasaki Narva SK Energia EST
Ida-Viru MX 71 Kim Krjukov Yamaha Narva SK Energia EST
Ida-Viru MX 70 juri suvorov KTM Narva SK Energia EST
Ida-Viru MX 7 Rein Viiol Yamaha Ida MK EST
Ida-Viru MX 631 Deniss Ganzen Kawasaki Narva SK Energia EST
Ida-Viru MX 575 Aleksander Korikov Husqvarna EST
Ida-Viru MX 57 Juri Vinogradov KTM Narva SK Energia EST
Ida-Viru MX 541 Dmitri Vinogradov Kawasaki Narva SK Energia EST
Ida-Viru MX 51 Maksim Kaljula Yamaha Narva SK Energia EST
Ida-Viru MX 360 Riho Keerme KTM Jõhvi Motoklubi EST
Ida-Viru MX 282 Meelis Liivrand KTM Freetime Racing EST
Ida-Viru MX 241 Aleksei Gribkov KTM Narva SK Energia EST
Ida-Viru MX 16 Dmitri Jefimov Kawasaki Narva SK Energia EST
Ida-Viru MX 141 Aleksei Merkulaev Kawasaki Narva SK Energia EST
Ida-Viru MX 11 Riho Rannamäe KTM EST
KV 82 Daniels Lielbārdis Bruno Lielbārdis ZABEL LAT
KV 721 aleksej ivanov Kawasaki Narva SK Energia EST
KV 54 Ülar Karing Oliver Sebastian Lamp KTM Sõmerpalu MK EST
KV 4 Robert Lihtsa Birger Taal Muu/Other Kagu Motoklubi EST
KV 151 Gert Gordejev Kaspars Stupelis Husqvarna RedMoto Racing EST
KV 12 Jarno Saan Sten Niitsoo ZABEL Kagu Motoklubi EST
KV B 95 Raigo Klemm Kristo Aasma ZABEL Motoklubi D ja T EST
KV B 5 Kevin Vahter Kenny Vahter Husqvarna Kose AMK EST
KV B 444 Mihkel Härm Risto Männi KTM Püssi Motoklubi EST
KV Veteran 45+ 91 Peeter Salonen Erki Rüütli KTM FIN
KV Veteran 45+ 9 Erik Vahter Jüri Saan Husqvarna Kose AMK EST
KV Veteran 45+ 53 Janek Soidla Krister Kindel Yamaha Motoklubi Lääne EST
KV Veteran 45+ 43 Argo Põldsaar Arno Peever KTM Motoklubi Kohila Sidecar Cross Team EST
KV Veteran 55+ 93 Juhan Uustalu Tanel Uustalu AYR-KTM Saku MK EST
KV Veteran 55+ 75 Diana Pruks KTM Motoklubi D ja T EST
KV Veteran 55+ 75 Tõnu Suurkuusk Diana Pruks KTM Motoklubi D ja T EST
KV Veteran 55+ 500 Sverre lamp Indrek aljes AYR-KTM Saku MK EST
KV Veteran 55+ 49 SERGEI IVANOV Johannes AYR-KTM Saku MK EST
KV Veteran 55+ 35 Väino Valdur Andres Arujõe KTM Türi Auto-Motoklubi EST
KV Veteran 55+ 33 Märt Arula Patrick Põldma Husqvarna Kose AMK EST
Q100 99 Karlis Straubergs Honda LAT
Q100 818 Remi Oliver Breiberg Yamaha Bombini Racing EST
Q100 71 Sander Oinus Honda Motoklubi K&K EST
Q100 58 Martin Kähr Honda Kagu Motoklubi EST
Q100 58 Martin Kähr Honda Kagu Motoklubi EST
Q100 4 Ruben Vestung Honda RedMoto Racing EST
Q100 39 Karl Koho Honda Äksi39Team EST
Q100 29 Martins Puhalskis Honda LAT
Quad 35+ 999 Indrek Pukk Honda Pärnu Motoclub EST
Quad 35+ 17 Indrek Uusmaa Yamaha Sõmerpalu MK EST
Quad B 999 Indrek Pukk Honda Pärnu Motoclub EST
Quad B 915 Meelis Mäeots Honda Paikuse Motoklubi EST
Quad B 88 Viljar Värat Honda Estonian Supermoto Racing Team EST
Quad B 80 Indrek Maaslieb Yamaha Kiviõli Moto- ja Ekstreemspordi Klubi EST
Quad B 575 Kevin Raun Yamaha SK Yamaha Keskus EST
Quad B 574 Kevin Raun Yamaha SK Yamaha Keskus EST
Quad B 55 Gert Ottmann Yamaha EST
Quad B 41 Agris Hanson Yamaha Kagu Motoklubi EST
Quad B 16 eduard kurankov Yamaha Estonian Supermoto Racing Team EST
Quad Open 74 Karl Robin Rillo Yamaha RedMoto Racing EST
Quad Open 7 Sander Lakiza Yamaha Pärnu Motoclub EST
Quad Open 69 Rander Tarum Can-Am EST
Quad Open 339 Rasmus Sõna Honda Äksi39Team EST
Quad Open 311 Kevin Saar Yamaha Pärnu Motoclub EST
Quad Open 28 Priit Järvloo Kawasaki Sõmerpalu MK EST
Quad Open 21 Karl Joosep Steinberg Honda KTL Racing klubi EST
Quad Open 20 Rene Tarend Yamaha Sõmerpalu MK EST
Quad Open 131 Mihkel Salujõe Honda HRC Eesti Racing Team EST
Quad Veteran 80 Indrek Maaslieb Yamaha Kiviõli Moto- ja Ekstreemspordi Klubi EST
Quad Veteran 79 Lauri Noot Kawasaki EST
Quad Veteran 58 Talis Kähr Yamaha Kagu Motoklubi EST
Quad Veteran 44 Janek Vernik Yamaha SK Yamaha Keskus EST
Quad Veteran 4 Mark Saar Kawasaki RedMoto Racing EST
Quad Veteran 19 Raido Viinapuu Kawasaki RedMoto Racing EST
Kommentaarium on suletud.