Castrol motokrossi EMV Toila külgkorvide ja quadide etapp

Loading Map....

Aeg
09/08/2020
Kogu päev

Asukoht
Pühajõe krossirada

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali



Kõik info on kättesaadav ühes kohas – Sportity appis! Tõmba endale app alla ning kirjuta sinna salasõna “CastrolToila”! Juba täna saad vaadata sealt ajakava, juhendit, registreerunute nimekirja jne. Võistluse jooksul lisanduvad sinna tulemused, teated jne! Hoia ennast Toilas toimuvaga kursis Sportity abiga!

Juhend

Live tulemusedTulemused

Masinaklassid
EMV etapp: ATV Lapsed, Q100, Q Jun, Q Open, KV
EKV etapp: KV Veteran 45+ / 55+, Q Veteran, Q 35+
Kohalik karikas: Q Naised, KV Naised, KV Retro, Ida-Viru MX

NB! Iga sportlane peab võistlusele tulles veenduma, et ta on terve ja tal ei ole COVID-19 tunnuseid (palavik, nohu, köha).

Due to COVID-19 rules every competitor must be sure that he/she is healthy and he/she does not have the symptoms of COVID-19 (high temperature, cough, stuffy nose).

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
ATV Lapsed 99 Sebastian Pedras Apex Sõmerpalu MK EST
ATV Lapsed 88 Laura Põldma Apex Motoklubi D ja T EST
ATV Lapsed 8 Alice Kivimägi Apex Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 77 Roberts Valdmanis Apex LAT
ATV Lapsed 739 Mati Reilent Yamaha Ida MK EST
ATV Lapsed 69 Pätrik Ilm Cobra Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 64 Kaspar Saar Apex Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 58 Martin Kähr Apex Kagu Motoklubi EST
ATV Lapsed 353 Argo Algma Apex Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 33 Ramos Sokolov Apex Sõmeru Racing EST
ATV Lapsed 21 Roberts Trautmanis Apex LAT
Ida-Viru MX 98 Fred-Georg Pääro KTM Pühajõe MK EST
Ida-Viru MX 966 Raigo Onton KTM Jõhvi Motoklubi EST
Ida-Viru MX 91 Meelis Mõttus Yamaha Ida MK EST
Ida-Viru MX 848 Mikk Võhma Beta Pühajõe MK EST
Ida-Viru MX 77 Robert Tarum Kawasaki Ida MK EST
Ida-Viru MX 739 Mati Reilent Yamaha Ida MK EST
Ida-Viru MX 680 Alvin Valgemäe Yamaha Ida MK EST
Ida-Viru MX 631 Динисs Gazganzen Kawasaki Narva Motoklub EST
Ida-Viru MX 541 Dmitri Vinogradov KTM Narva Motoklub EST
Ida-Viru MX 514 Olev Õun Honda Ida MK EST
Ida-Viru MX 513 Taivo Õun Honda Ida MK EST
Ida-Viru MX 477 Kalku Murunit Kawasaki EST
Ida-Viru MX 450 Rein Viiol Kawasaki Ida MK EST
Ida-Viru MX 34 Timofei Malõšenko Honda Narva Motoklub EST
Ida-Viru MX 33 Maksim Makarov Honda Narva Motoklub EST
Ida-Viru MX 191 Riho Unt Honda Pühajõe MK EST
Ida-Viru MX 18 Sergeiii ZaicevGaz CZ Narva Motoklub EST
Ida-Viru MX 18 Sergei Zaicevgaz CZ Narva Motoklub EST
Ida-Viru MX 16 Dmitri Jefimov Kawasaki Narva Motoklub Muu/Other
Ida-Viru MX 146 Allar Keerme Kawasaki Jõhvi Motoklubi EST
Ida-Viru MX 141 Алексей Меркулаев Kawasaki Narva Motoklub EST
Ida-Viru MX 126 Rauno Voldek KTM Jõhvi Motoklubi EST
Ida-Viru MX 1211 Ardo Tärno Yamaha EST
Ida-Viru MX 11 Riho Rannamäe KTM EST
Ida-Viru MX 100 raigo tarassov Honda EST
K/V 999 Ahto kurg Sander Parts KTM Carma Motoklubi EST
K/V 95 Raigo Klemm Kristo Aasma ZABEL Motoklubi D ja T EST
K/V 911 Iiro Takalo Johan Grönqvist Husqvarna FIN
K/V 82 Daniels Lielbārdis Bruno Lielbārdis ZABEL LAT
K/V 6 Kert Varik Lari Kunnas Husqvarna AYR Racing Team EST
K/V 54 Ülar Karing Oliver Lamp AYR-KTM Sõmerpalu MK EST
K/V 4 Robert Lihtsa Markus Lina Muu/Other Kagu Motoklubi EST
K/V 35 Gert Gordejev Kaspars Stupelis Husqvarna RedMoto Racing EST
K/V 31 Markus Normak Karl-Albert Kasesalu ZABEL Motospordiklubi GasGas EST
K/V 15 Sven Pintšuk Riin Päll ZABEL Motoklubi D ja T EST
K/V Naised 88 Katrin Põldma Rain Vaikmäe KTM Motoklubi D ja T EST
K/V Naised 28 Saire Tamme-Päll Uno Päll ZABEL Paikuse Motoklubi EST
K/V Retro 202 Kaspars Puriņš Mairis Lukašovs CZ LAT
K/V Veteran 45+ 91 Peeter Salonen Erki Rüütli KTM EST
K/V Veteran 45+ 9 Erik Vahter Jüri Saan Husqvarna Kose AMK EST
K/V Veteran 45+ 5 Kevin Vahter BIrger Taal Husqvarna Kose AMK EST
K/V Veteran 45+ 31 Renee Reinu Teet Eier KTM Kohila Motospordi Klubi EST
K/V Veteran 45+ 119 Andres Angerjas Siim Mokrik KTM Linnamäe Krossiklubi EST
K/V Veteran 55+ 75 Tõnu Suurkuusk Ermo Mirjam KTM Motoklubi D ja T EST
K/V Veteran 55+ 500 Sverre lamp Indrek aljes AYR-KTM Saku MK EST
K/V Veteran 55+ 49 SERGEI IVANOV Mihkel Kütt AYR-KTM Saku MK EST
K/V Veteran 55+ 33 Märt Arula Sten Niitsoo Husqvarna Kose AMK EST
K/V Veteran 55+ 28 Uno Päll Saire Tamme-Päll ZABEL Paikuse Motoklubi EST
K/V Veteran 55+ 18 Andris Bickovskis Karlis Bickovskis MTH LAT
Q 100 99 Kārlis Straubergs Honda LAT
Q 100 71 Sander Oinus Honda Motoklubi K&K EST
Q 100 7 Markuss Augustovskis KTM LAT
Q 100 52 Jose Tiainen Honda FIN
Q 100 29 Martins Puhalskis Honda LAT
Q 35+ 80 Indrek Maaslieb Yamaha Kiviõli Moto- ja Ekstreemspordi Klubi EST
Q 35+ 58 Talis Kähr Yamaha Kagu Motoklubi EST
Q 35+ 17 Indrek Uusmaa Yamaha Sõmerpalu MK EST
Q Jun 9 Tanel Põdra Husqvarna Pärnu Motoclub EST
Q Jun 74 Karl Robin Rillo Yamaha RedMoto Racing EST
Q Jun 339 Rasmus Sõna Honda Äksi39Team EST
Q Jun 131 Mihkel Salujõe Honda HRC Eesti Racing Team EST
Q Open 9 Janno Oja Yamaha Tihemetsa MK EST
Q Open 7 Sander Lakiza Yamaha Pärnu Motoclub EST
Q Open 417 Carl Torn Yamaha EST
Q Open 34 Atis Breds Honda LAT
Q Open 311 Kevin Saar Yamaha Pärnu Motoclub EST
Q Veteran 80 Indrek Maaslieb Yamaha Kiviõli Moto- ja Ekstreemspordi Klubi EST
Q Veteran 44 Janek Vernik Yamaha SK Yamaha Keskus EST
Q Veteran 4 Mark Saar Kawasaki RedMoto Racing EST
Q Veteran 20 Rene Tarend Yamaha Sõmerpalu MK EST
Q Veteran 111 Olari Saarme KTM Sõmerpalu MK EST
Kommentaarium on suletud.