Castrol motokrossi EMV Toila külgkorvide ja quadide etapp

Loading Map....

Aeg
09/08/2020
Kogu päev

Asukoht
Pühajõe krossirada

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend

Live tulemusedTulemused

Masinaklassid
EMV etapp: ATV Lapsed, Q100, Q Jun, Q Open, KV
EKV etapp: KV Veteran 45+ / 55+, Q Veteran, Q 35+
Kohalik karikas: Q Naised, KV Naised, KV Retro, Ida-Viru MX

NB! Iga sportlane peab võistlusele tulles veenduma, et ta on terve ja tal ei ole COVID-19 tunnuseid (palavik, nohu, köha).

Due to COVID-19 rules every competitor must be sure that he/she is healthy and he/she does not have the symptoms of COVID-19 (high temperature, cough, stuffy nose).

Registreeru

Eesnimi|First name*

Perenimi|Family name*

E-post|E-mail*

Telefon|Phone*

Klass|Class*

Mark*

Klubi|Club

Riik|Country

Võistlusnr|Start nr*

Litsentsi nr|Licence nr

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
ATV Lapsed 88 Laura Põldma Apex Motoklubi D ja T EST
ATV Lapsed 8 Alice Kivimägi Apex Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 739 Mati Reilent Yamaha Ida MK EST
ATV Lapsed 69 Pätrik Ilm Cobra Linnamäe Krossiklubi EST
Ida-Viru MX 98 Fred-Georg Pääro KTM Pühajõe MK EST
Ida-Viru MX 91 Meelis Mõttus Yamaha Ida MK EST
Ida-Viru MX 848 Mikk Võhma Beta Pühajõe MK EST
Ida-Viru MX 77 Robert Tarum Kawasaki Ida MK EST
Ida-Viru MX 739 Mati Reilent Yamaha Ida MK EST
Ida-Viru MX 680 Alvin Valgemäe Yamaha Ida MK EST
Ida-Viru MX 631 Динисs Gazganzen Kawasaki Narva Motoklub EST
Ida-Viru MX 541 Dmitri Vinogradov KTM Narva Motoklub EST
Ida-Viru MX 450 Rein Viiol Kawasaki Ida MK EST
Ida-Viru MX 191 Riho Unt Honda Pühajõe MK EST
Ida-Viru MX 18 Sergeiii ZaicevGaz CZ Narva Motoklub EST
Ida-Viru MX 18 Sergei Zaicevgaz CZ Narva Motoklub EST
Ida-Viru MX 16 Dmitri Jefimov Kawasaki Narva Motoklub Muu/Other
Ida-Viru MX 146 Allar Keerme Kawasaki Jõhvi Motoklubi EST
Ida-Viru MX 141 Алексей Меркулаев Kawasaki Narva Motoklub EST
Ida-Viru MX 126 Rauno Voldek KTM Jõhvi Motoklubi EST
Ida-Viru MX 11 Riho Rannamäe KTM EST
K/V 95 Raigo Klemm Kristo Aasma ZABEL Motoklubi D ja T EST
K/V 82 Daniels Lielbārdis Bruno Lielbārdis ZABEL LAT
K/V 6 Kert Varik Lari Kunnas Husqvarna AYR Racing Team EST
K/V 15 Sven Pintšuk Riin Päll ZABEL Motoklubi D ja T EST
K/V Naised 88 Katrin Põldma Rain Vaikmäe KTM Motoklubi D ja T EST
K/V Veteran 45+ 91 Peeter Salonen Erki Rüütli KTM EST
K/V Veteran 45+ 119 Andres Angerjas Siim Mokrik KTM Linnamäe Krossiklubi EST
K/V Veteran 55+ 500 Sverre lamp Indrek aljes AYR-KTM Saku MK EST
K/V Veteran 55+ 33 Märt Arula Sten Niitsoo Husqvarna Kose AMK EST
K/V Veteran 55+ 18 Andris Bickovskis Karlis Bickovskis MTH LAT
Q 35+ 58 Talis Kähr Yamaha Kagu Motoklubi EST
Q 35+ 17 Indrek Uusmaa Yamaha Sõmerpalu MK EST
Q Jun 9 Tanel Põdra Husqvarna Pärnu Motoclub EST
Q Jun 74 Karl Robin Rillo Yamaha RedMoto Racing EST
Q Jun 339 Rasmus Sõna Honda Äksi39Team EST
Q Open 9 Janno Oja Yamaha Tihemetsa MK EST
Q Open 7 Sander Lakiza Yamaha Pärnu Motoclub EST
Q Open 34 Atis Breds Honda LAT
Q Open 311 Kevin Saar Yamaha Pärnu Motoclub EST
Q Veteran 4 Mark Saar Kawasaki RedMoto Racing EST
Q Veteran 111 Olari Saarme KTM Sõmerpalu MK EST
Kommentaarium on suletud.