Castrol motokrossi EMV Türi külgkorvide ja quadide etapp

Aeg
16/08/2020
Kogu päev

Asukoht
Kihli motokeskus

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali



Kõik info on kättesaadav ühes kohas – Sportity appis! Tõmba endale app alla ning kirjuta sinna salasõna “Tyri16august”! Juba täna saad vaadata sealt ajakava, juhendit, registreerunute nimekirja jne. Võistluse jooksul lisanduvad sinna tulemused, teated jne! Hoia ennast Türil toimuvaga kursis Sportity abiga!

Juhend

Live tulemusedTulemused

Masinaklassid
EMV etapp: ATV Lapsed, Q100, Q Jun, Q Open, KV
EKV etapp: KV Veteran 45+ / 55+, Q Veteran, Q 35+
Kohalik karikas: Q Naised, KV Naised, KV Retro

NB! Iga sportlane peab võistlusele tulles veenduma, et ta on terve ja tal ei ole COVID-19 tunnuseid (palavik, nohu, köha).

Due to COVID-19 rules every competitor must be sure that he/she is healthy and he/she does not have the symptoms of COVID-19 (high temperature, cough, stuffy nose).

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
ATV Lapsed 99 Sebastian Pedras Apex Sõmerpalu MK EST
ATV Lapsed 88 Laura Põldma Apex Motoklubi D ja T EST
ATV Lapsed 8 Alice Kivimägi Apex Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 77 Roberts Valdmanis Apex LAT
ATV Lapsed 69 Pätrik Ilm Cobra Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 64 Kaspar Saar Apex Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 58 Martin Kähr Apex Kagu Motoklubi EST
ATV Lapsed 353 Argo Algma Apex Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 33 Ramos Sokolov Apex Sõmeru Racing EST
ATV Lapsed 21 Roberts Trautmanis Apex LAT
K/V 95 Raigo Klemm Kristo Aasma ZABEL Motoklubi D ja T EST
K/V 82 Daniels Lielbārdis Bruno Lielbārdis ZABEL LAT
K/V 6 Kert Varik Lari Kunnas Husqvarna AYR Racing Team EST
K/V 54 Ülar Karing Sebastian Oliver Lamp KTM Sõmerpalu MK EST
K/V 4 Robert Lihtsa Markus Lina Muu/Other Kagu Motoklubi EST
K/V 35 Gert Gordejev Kaspars Stupelis Husqvarna RedMoto Racing EST
K/V 31 Markus Normak Karl-Albert Kasesalu ZABEL Motospordiklubi GasGas EST
K/V 23 Jurģis Mačs Andris Mačs ZABEL LAT
K/V Naised 88 Katrin Põldma Rain Vaikmäe KTM Motoklubi D ja T EST
K/V Naised 75 Diana Pruks Riin Päll KTM Motoklubi D ja T EST
K/V Retro 74 Kuldar Jaosaar Joel Soomer CZ Motoklubi D ja T EST
K/V Retro 202 Kaspars Puriņš Mairis Lukašovs CZ LAT
K/V Veteran 45+ 91 Peeter Salonen Erki Rüütli KTM EST
K/V Veteran 45+ 9 Erik Vahter Jüri Saan Husqvarna Kose AMK EST
K/V Veteran 45+ 5 Kevin Vahter Kenny Vahter Husqvarna Kose AMK EST
K/V Veteran 45+ 31 Renee Reinu Teet eier KTM Kohila Motospordi Klubi EST
K/V Veteran 45+ 119 Andres Angerjas Siim Mokrik KTM Linnamäe Krossiklubi EST
K/V Veteran 55+ 500 Sverre lamp Indrek aljes AYR-KTM Saku MK EST
K/V Veteran 55+ 49 SERGEI IVANOV Johannes AYR-KTM Saku MK EST
K/V Veteran 55+ 33 Märt Arula Sten Niitsoo Husqvarna Kose AMK EST
K/V Veteran 55+ 18 Andris Bickovskis Karlis Bickovskis MTH LAT
Q 100 99 Kārlis Straubergs Honda LAT
Q 100 71 Sander Oinus Honda Motoklubi K&K EST
Q 100 7 Markuss Augustovskis KTM LAT
Q 100 39 Karl Koho Honda Äksi39Team EST
Q 100 29 Martins Puhalskis Honda EST
Q 35+ 98 Rene Kaseste Yamaha EST
Q 35+ 58 Talis Kähr Yamaha Kagu Motoklubi EST
Q 35+ 37 Karmo Sturm Yamaha Pärnu Motoclub EST
Q 35+ 22 Varbo Vingisaar Yamaha EST
Q 35+ 17 Indrek Uusmaa Yamaha Sõmerpalu MK EST
Q Jun 9 Tanel Põdra KTM Pärnu Motoclub EST
Q Jun 74 Karl Robin Rillo Yamaha RedMoto Racing EST
Q Jun 339 Rasmus Sõna Honda Äksi39Team EST
Q Jun 131 Mihkel Salujõe Honda HRC Eesti Racing Team EST
Q Jun 13 Virgo Mitt Honda Paikuse Motoklubi EST
Q Naised 26 Undīne Ulmane Yamaha LAT
Q Open 9 Janno Oja Yamaha Tihemetsa MK EST
Q Open 7 Sander Lakiza Yamaha Pärnu Motoclub EST
Q Open 417 Carl Torn Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Q Open 34 Atis Breds Honda LAT
Q Open 311 Kevin Saar Yamaha Pärnu Motoclub EST
Q Open 136 Kristians Janis Sondors Honda LAT
Q Veteran 44 Janek Vernik Yamaha SK Yamaha Keskus EST
Q Veteran 4 Mark Saar Kawasaki RedMoto Racing EST
Q Veteran 20 Rene Tarend Yamaha Sõmerpalu MK EST
Q Veteran 111 Olari Saarme KTM Sõmerpalu MK EST
Kommentaarium on suletud.