Castrol motokrossi EMV V etapp 2021

Aeg
04/09/2021 - 05/09/2021
Kogu päev

Asukoht
Lauri krossirada

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Kõikide pealtvaatajate vahel loositakse hooaja lõpus Kärcher survepesurite lipulaev K 7 Premium Smart Control. Lisaks saab Kärcheri Tallinna esinduspoest (Kadaka tee 133) pileti ettenäitamisel kõikide tavahinnaga toodete ostul soodustust 20%!

JuhendLive tulemused

Masinaklassid
EMV etapp: 65cc, 85cc, MX125, MX2, Kärcher MX1, MX V (40+/50+), ATV Lapsed, Q100, Q Jun, Q Open, KV
EKV etapp: MX1 local, MX Hobi, KV B, KV Veteran 45+, KV Veteran 55+, Quad 35+, Q Veteran, Quad B
Kohalik karikas: MX V 50+

NB! Iga sportlane peab võistlusele tulles veenduma, et ta on terve ja tal ei ole COVID-19 tunnuseid (palavik, nohu, köha).

Due to COVID-19 rules every competitor must be sure that he/she is healthy and he/she does not have the symptoms of COVID-19 (high temperature, cough, stuffy nose).

Rules for competitors coming from other countries: https://msport.ee/2021/06/the-rules-when-participating-in-motorsport-competitions-in-estonia/.

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
65cc 9 Johann Hansman KTM KTL Racing klubi EST
65cc 8 Sebastian Kõiv GasGas RedMoto Racing EST
65cc 720 Leslie Puller Husqvarna Pärnu Motoclub EST
65cc 709 Gregor Lootus KTM Motoextreme EST
65cc 658 Frankie Lvovs GasGas Vihur Motosport EST
65cc 65 Karel Vahur Vingisaar Husqvarna EST
65cc 630 Sebastian Kask KTM Valga MK EST
65cc 618 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
65cc 602 Aston Allas Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 511 Rasmus Avik Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 5 Priidu Prikk Yamaha Motoklubi Lääne EST
65cc 443 Oliver Saar Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 404 Enriko Peilman KTM EST
65cc 4 Enri Lustus Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 38 Ramon Visnapuu Husqvarna Motoklubi Sinilind EST
65cc 34 Tanel Reesna Markus Lina Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 331 Sebastian Klooren Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 300 Robin Arukase Husqvarna Pärnu Motoclub EST
65cc 2 Andre Sarri Yamaha Motoextreme EST
65cc 19 Ott Melts Yamaha Motoextreme EST
65cc 181 Edvin Jürgen Yamaha Kagu Motoklubi EST
65cc 15 Marten Raud Husqvarna Viljandi Motospordiklubi EST
65cc 111 Lucas Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 11 Karl Mark kristman Yamaha SK Yamaha Keskus EST
65cc 10 Jakob Burmann GasGas RedMoto Racing EST
85cc 910 Ralf Puusepp Husqvarna Pärnu Motoclub EST
85cc 81 Sören Korbelainen KTM RedMoto Racing EST
85cc 80 Rasmus Meius KTM Motoklubi Tallinn EST
85cc 720 Robin Raudsepp KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
85cc 717 Kaspar Uibu Yamaha Sõmerpalu MK EST
85cc 655 Romeo Pikand KTM Viljandi Motospordiklubi EST
85cc 637 Jan-Marten Paju Husqvarna RedMoto Racing EST
85cc 63 Stefan Taaber Husqvarna Kagu Motoklubi EST
85cc 55 Sten-Kevin Toomela Husqvarna KTL Racing klubi EST
85cc 520 Raul Liivlaid Husqvarna Motoklubi Lääne EST
85cc 512 Paul Raid Husqvarna Sõmerpalu MK EST
85cc 51 Maksim Kaljula Yamaha Narva SK Energia EST
85cc 454 Jasper Kõiv KTM Motoextreme EST
85cc 44 Sebastian Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
85cc 40 Travis Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
85cc 28 Kristofer Tootmaa KTM Hiiumaa Motoharidus EST
85cc 232 Tristen Mardo KTM AYR Racing Team EST
85cc 121 Marko Moorits KTM Linnamäe Krossiklubi EST
85cc 108 Gren Laht KTM KTL Racing klubi EST
ATV Lapsed 99 Sebastian Pedras Apex A1M Sport EST
ATV Lapsed 8 Alice Kivimägi Apex Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 69 Pätrik Ilm Cobra Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 64 Kaspar Saar Apex Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 4 Kren Astok Apex Sõmeru Racing EST
ATV Lapsed 353 Argo Algma Apex EST
ATV Lapsed 33 Ramos Sokolov Apex Sõmeru Racing EST
ATV Lapsed 27 Melvin Rui Apex Kose AMK EST
ATV Lapsed 21 Roberts Trautmanis Cobra LAT
ATV Lapsed 20 Oliver Toming Apex Äksi39Team EST
Kärcher MX1 770 Jan Jakobson Husqvarna Sõmerpalu MK EST
Kärcher MX1 62 Andero Lusbo Husqvarna Kagu Motoklubi EST
Kärcher MX1 25 Rait Kaimer Husqvarna KTL Racing klubi EST
Kärcher MX1 23 Lauri Lehtla Honda HRC Eesti Racing Team EST
Kärcher MX1 151 Harri Kullas Yamaha Pärnu Motoclub EST
Kärcher MX1 132 Karel Kutsar KTM Sõmerpalu MK EST
KV 999 Ahto kurg Sander Parts Husqvarna Carma Motoklubi EST
KV 82 Daniels Lielbārdis Bruno Lielbārdis ZABEL LAT
KV 54 Ülar Karing Oliver Sebastian Lamp KTM Sõmerpalu MK EST
KV 4 Robert Lihtsa Muu/Other Kagu Motoklubi EST
KV 4 Robert Lihtsa Birger Taal Muu/Other Kagu Motoklubi EST
KV 12 Jarno Saan Sten Niitsoo ZABEL Kagu Motoklubi EST
KV B 95 Raigo Klemm Kristo Aasma ZABEL Motoklubi D ja T EST
KV B 777 Kristjan Klemm Kristjan Vahter KTM AYR Racing Team EST
KV B 5 Kevin Vahter Kenny Vahter Husqvarna Kose AMK EST
KV B 444 Mihkel Härm Risto Männi KTM Püssi Motoklubi EST
KV B 15 Sven Pintšuk Vahur Vingisaar KTM Motoklubi D ja T EST
KV Veteran 45+ 91 Peeter Salonen Erki Rüütli KTM EST
KV Veteran 45+ 9 Erik Vahter Jüri Saan Husqvarna Kose AMK EST
KV Veteran 45+ 53 Janek Soidla Krister Kindel Yamaha Motoklubi Lääne EST
KV Veteran 45+ 43 Argo Põldsaar Arno Peever KTM Motoklubi Kohila Sidecar Cross Team EST
KV Veteran 45+ 31 Renee Reinu Teet Eier KTM Kohila Motospordi Klubi EST
KV Veteran 55+ 75 Tõnu Suurkuusk Diana Pruks KTM Motoklubi D ja T EST
KV Veteran 55+ 500 Sverre lamp Indrek aljes AYR-KTM Saku MK EST
KV Veteran 55+ 49 SERGEI IVANOV Johannes AYR-KTM Saku MK EST
KV Veteran 55+ 35 Väino Valdur Andres Arujõe KTM Türi Auto-Motoklubi EST
KV Veteran 55+ 33 Märt Arula Patrick Põldma Husqvarna Kose AMK EST
KV Veteran 55+ 10 Hirmo Oll Sander Roosileht MTH Märjamaa Spordiklubi EST
MX Hobi 876 Kenneth Kallasmaa Husqvarna Motoextreme EST
MX Hobi 777 Kalev Kriis GasGas Sõmerpalu MK EST
MX Hobi 739 Mart Vandel Kawasaki Pärnu Motoclub EST
MX Hobi 615 Aron Annerviek KTM Pärnu Motoclub EST
MX Hobi 47 Oliver Leppik KTM KTL Racing klubi EST
MX Hobi 435 Lars-Eerik Aigro Yamaha Motoextreme EST
MX Hobi 384 Danel Dreving Yamaha Paikuse Motoklubi EST
MX Hobi 280 Günther Põllumäe KTM Tihemetsa MK EST
MX Hobi 274 Mait Kaha KTM Tartu Motokrossiklubi EST
MX Hobi 180 Margus Meius KTM Motoklubi Tallinn EST
MX Hobi 162 Marken Sonn Husqvarna Kose AMK EST
MX V (40+/50+) 268 Erki Tärno Husqvarna Motoextreme EST
MX V 40+ 81 Kalmer Jalast Yamaha Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX V 40+ 777 Vesa Lindholm TM Paikuse Motoklubi FIN
MX V 40+ 69 Jaanus Koval Yamaha RedMoto Racing EST
MX V 40+ 63 Taimar Taaber Husqvarna Kagu Motoklubi EST
MX V 40+ 61 Anti Raal Husqvarna Kagu Motoklubi EST
MX V 40+ 541 Dmitri Vinogradov Kawasaki Narva SK Energia EST
MX V 40+ 404 Riho Peilman Honda Türi Auto-Motoklubi EST
MX V 40+ 40 Marko Saar Husqvarna Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX V 40+ 22 valeri homin Husqvarna Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX V 40+ 216 Peeter Piirimägi GasGas Kagu Motoklubi EST
MX V 40+ 123 Margo Merits Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX V 40+ 116 Urmas Heliste Husqvarna Kagu Motoklubi EST
MX V 40+ 115 Eerik Hein KTM Sõmerpalu MK EST
MX V 40+ 107 Allan Vierland Honda Motoextreme EST
MX V 40+ 103 Riho Mägi KTM Motoextreme EST
MX V 50+ 711 Riho Lanno Husqvarna Saku MK EST
MX V 50+ 60 Mati Pärnasalu Husqvarna Motoklubi Sinilind EST
MX V 50+ 5 Indrek Krestinov Honda Motoextreme EST
MX V 50+ 41 Peeter Möllits KTM Estonian Express Racing EST
MX V 50+ 245 Andrus Möllits Yamaha Estonian Express Racing EST
MX V 50+ 231 Indulis Kārkliņš TM LAT
MX V 50+ 202 Argo Laherand Yamaha Motoklubi Lääne EST
MX V 50+ 15 Aivo Rabbi KTM Paikuse Motoklubi EST
MX1 local 7 Raido Nei Kawasaki Seltec Racing EST
MX1 local 27 Henri Haramaa Husqvarna RedMoto Racing EST
MX1 local 244 Tanel Rauk Husqvarna RXT Motoklubi EST
MX1 local 162 Marken Sonn Husqvarna Kose AMK EST
MX125 911 Rauls Blumfelds KTM LAT
MX125 837 Robin Kruuse KTM KTL Racing klubi EST
MX125 690 Tristan Uiga Fantic EST
MX125 690 Tristan Uiga Fantic KTL Racing klubi EST
MX125 612 Joosep Pärn KTM Pärnu Motoclub EST
MX125 376 Valdis Markins GasGas EST
MX125 276 hendrik urbanik KTM Kagu Motoklubi EST
MX125 255 Kennert Nurja KTM AYR Racing Team EST
MX125 232 Jesper Dubolazov Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX125 22 Hugo Nork TM Motoextreme EST
MX125 110 Richard Paat KTM KTL Racing klubi EST
MX2 733 Kaarel Tilk Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX2 718 Kairo Katkosilt KTM RedMoto Racing EST
MX2 57 Juri Vinogradov KTM Narva SK Energia EST
MX2 557 Karl-Eerik Türnpuu Honda AYR Racing Team EST
MX2 454 Mikk Martin Lõhmus Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX2 41 Egert Pihlak KTM KTL Racing klubi EST
MX2 10 Allar Pent GasGas Sõmerpalu MK EST
Q100 99 Karlis Straubergs Honda LAT
Q100 818 Remi Oliver Breiberg Yamaha Bombini Racing EST
Q100 71 Sander Oinus Honda Motoklubi K&K EST
Q100 58 Martin Kähr Honda Kagu Motoklubi EST
Q100 4 Ruben Vestung Honda RedMoto Racing EST
Q100 39 Karl Koho Honda Äksi39Team EST
Q100 29 Martins Puhalskis Honda LAT
Quad 35+ 41 Agris Hanson Yamaha Kagu Motoklubi EST
Quad 35+ 37 Karmo Sturm Yamaha Pärnu Motoclub EST
Quad 35+ 27 Hegri Sutt Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Quad 35+ 22 Varbo Vingisaar Yamaha Türi Auto-Motoklubi EST
Quad 35+ 175 Kardo Saarmann Honda Paikuse Motoklubi EST
Quad B 915 Meelis Mäeots Honda Paikuse Motoklubi EST
Quad B 80 Indrek Maaslieb Yamaha Kiviõli Moto- ja Ekstreemspordi Klubi EST
Quad B 575 Kevin Raun Yamaha SK Yamaha Keskus EST
Quad B 16 eduard kurankov Yamaha Estonian Supermoto Racing Team EST
Quad Open 91 Janno Oja Yamaha Tihemetsa MK EST
Quad Open 9 Tanel Põdra KTM Pärnu Motoclub EST
Quad Open 74 Karl Robin Rillo Yamaha RedMoto Racing EST
Quad Open 71 Aleks Sale Yamaha Motoklubi K&K EST
Quad Open 7 Sander Lakiza Yamaha Pärnu Motoclub EST
Quad Open 339 Rasmus Sõna Honda Äksi39Team EST
Quad Open 311 Kevin Saar Yamaha Pärnu Motoclub EST
Quad Open 28 Priit Järvloo Kawasaki Sõmerpalu MK EST
Quad Open 21 Karl Joosep Steinberg Honda KTL Racing klubi EST
Quad Open 20 Rene Tarend Yamaha Sõmerpalu MK EST
Quad Open 131 Mihkel Salujõe Honda HRC Eesti Racing Team EST
Quad Veteran 58 Talis Kähr Yamaha Kagu Motoklubi EST
Quad Veteran 40 Argo Abel Yamaha Kagu Motoklubi EST
Quad Veteran 4 Mark Saar Kawasaki RedMoto Racing EST
Quad Veteran 19 raido viinapuu Kawasaki RedMoto Racing EST
Kommentaarium on suletud.