Castrol motokrossi EMV V etapp

Loading Map....

Aeg
12/09/2020 - 13/09/2020
Kogu päev

Asukoht
Lange motokeskus

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali



Kõik info on kättesaadav ühes kohas – Sportity appis! Tõmba endale app alla ning kirjuta sinna salasõna “CastrolLange””! Juba täna saad vaadata sealt ajakava, juhendit, registreerunute nimekirja jne. Võistluse jooksul lisanduvad sinna tulemused, teated jne! Hoia ennast Langel toimuvaga kursis Sportity abiga!

Juhend

Live tulemusedTulemused

Masinaklassid
EMV etapp: 65cc, 85cc, MX125, MX2, MX1, MX V (Veteran 40+ ja 50+), ATV Lapsed, Q100, Q Jun, Q Open, KV
EKV etapp: MX Hobi, KV Veteran 45+ / 55+, Q Veteran, Q 35+
Kohalik karikas: MX V 50+, MX Naised, Q Naised, KV Naised, KV Retro

NB! Iga sportlane peab võistlusele tulles veenduma, et ta on terve ja tal ei ole COVID-19 tunnuseid (palavik, nohu, köha).

Due to COVID-19 rules every competitor must be sure that he/she is healthy and he/she does not have the symptoms of COVID-19 (high temperature, cough, stuffy nose).

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
65cc 93 Gregor Kuusk Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 910 Ralf Puusepp KTM EST
65cc 777 Viktor Leppälä Yamaha FIN
65cc 720 Robin Raudsepp KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
65cc 617 Kaspar Uibu Yamaha Sõmerpalu MK EST
65cc 602 Aston Allas Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 52 Raul Liivlaid Husqvarna Motoklubi Lääne EST
65cc 512 Paul Raid Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 511 Rasmus Avik Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 5 Priidu Prikk Yamaha Motoklubi Lääne EST
65cc 404 Enriko Peilman KTM RedMoto Racing EST
65cc 40 Travis Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 4 Enri Lustus Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 338 Andreas Kuusik Husqvarna AMB Racing Team EST
65cc 331 Sebastian Klooren Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 33 Sander Pihlakas Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 30 Ottomar Saag Husqvarna Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 220 Leslie Puller Husqvarna Pärnu Motoclub EST
65cc 18 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
65cc 18 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
65cc 111 Lucas Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 110 Romy Järvelaht KTM EST
65cc 109 Gregor Lootus KTM Motoextreme EST
65cc 10 Jakob Burmann Husqvarna EST
85cc 939 Henri Kutsar KTM Äksi39Team EST
85cc 8 Karl Hunt KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
85cc 690 Tristan Uiga Husqvarna Motoextreme EST
85cc 655 Romeo Pikand KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
85cc 637 Jan-Marten Paju Husqvarna RedMoto Racing EST
85cc 612 Joosep Pärn KTM Pärnu Motoclub EST
85cc 315 Tristan Loob Husqvarna Pärnu Motoclub EST
85cc 255 Kennert Nurja KTM AYR Racing Team EST
85cc 232 Tristen Mardo KTM AYR Racing Team EST
85cc 137 Rasmus Alan Truus KTM Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 99 Sebastian Pedras Apex Sõmerpalu MK EST
ATV Lapsed 88 Laura Põldma Apex Motoklubi D ja T EST
ATV Lapsed 8 Alice Kivimägi Apex Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 77 Roberts Valdmanis Apex LAT
ATV Lapsed 69 Pätrik Ilm Cobra Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 64 Kaspar Saar Apex Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 64 Kaspar Saar Apex Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 58 Martin Kähr Apex Kagu Motoklubi EST
ATV Lapsed 4 Ruben Vestung Apex RedMoto Racing EST
ATV Lapsed 393 Andy Roose Apex Äksi39Team EST
ATV Lapsed 353 Argo Algma Apex Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 22 Eric Tõnissoo Apex Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 21 Roberts Trautmanis Apex LAT
K/V 999 Ahto kurg Sander Parts KTM Carma Motoklubi EST
K/V 95 Raigo Klemm Kristo Aasma ZABEL Motoklubi D ja T EST
K/V 777 Kristjan Klemm Karl Pill KTM AYR Racing Team EST
K/V 6 KERT VARIK Lari kunnas Husqvarna AYR Racing Team EST
K/V 54 Ülar Karing Sebastian Oliver Lamp KTM Sõmeru Racing EST
K/V 444 Mihkel Härm Risto Männi KTM Püssi Motoklubi EST
K/V 4 Robert Lihtsa Markus Lina Muu/Other Kagu Motoklubi EST
K/V 35 Gert Gordejev Kaspars Stupelis Husqvarna RedMoto Racing EST
K/V 31 Markus Normak Karl-Albert Kasesalu ZABEL Motospordiklubi GasGas EST
K/V 15 Sven Pintšuk Riin Päll ZABEL Motoklubi D ja T EST
K/V Naised 88 Katrin Põldma Rain Vaikmäe KTM Motoklubi D ja T EST
K/V Naised 75 Diana Pruks Riin Päll KTM Motoklubi D ja T EST
K/V Naised 28 Saire Tamme-Päll Uno Päll ZABEL Paikuse Motoklubi EST
K/V Naised 11 Kärolin Klemm Krislin Klemm KTM AYR Racing Team EST
K/V Retro 7 Ants Siimumäe CZ Kose AMK EST
K/V Retro 20 Jüri Nisumaa CZ Märjamaa Spordiklubi EST
K/V Veteran 45+ 91 Peeter Salonen Erki Rüütli KTM EST
K/V Veteran 45+ 9 Erik Vahter Jüri Saan Husqvarna Kose AMK EST
K/V Veteran 45+ 5 Kevin Vahter Kenny Vahter Husqvarna Kose AMK EST
K/V Veteran 45+ 43 Argo Põldsaar Ruslan Talf KTM Motoklubi Kohila Sidecar Cross Team EST
K/V Veteran 45+ 31 Renee Reinu Teet Eier KTM Kohila Motospordi Klubi EST
K/V Veteran 55+ 500 Sverre lamp Indrek aljes AYR-KTM Saku MK EST
K/V Veteran 55+ 49 SERGEI IVANOV AHTO JALAS AYR-KTM Saku MK EST
K/V Veteran 55+ 33 Märt Arula Sten Niitsoo Husqvarna Kose AMK EST
K/V Veteran 55+ 21 TARVO VASKA Mihkel KÜTT AYR-KTM Motoklubi D ja T EST
K/V Veteran 55+ 18 Andris Bickovskis Karlis Bickovskis MTH LAT
K/V Veteran 55+ 10 Hurmo Oll Silvar Parnh AYR-MTH Märjamaa Spordiklubi EST
MX Hobi 94 andero oksaar Husqvarna Kohila Motospordi Klubi EST
MX Hobi 934 Margus Leetberg Yamaha SK Yamaha Keskus EST
MX Hobi 932 Raigo Pruli KTM Kagu Motoklubi EST
MX Hobi 930 Madis Lepikov KTM Valga MK EST
MX Hobi 757 Mattias Graumann Husqvarna Pärnu Motoclub EST
MX Hobi 732 Indrek Tamm KTM Kagu Motoklubi EST
MX Hobi 707 Egert Karask Honda Kagu Motoklubi EST
MX Hobi 64 Taavi Vool Kawasaki EST
MX Hobi 411 Timmo Mõts Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX Hobi 384 Danel Dreving Yamaha Paikuse Motoklubi EST
MX Hobi 37 Kenor Korkas Husqvarna Motoextreme EST
MX Hobi 287 Simmo Kikas Husqvarna Kagu Motoklubi EST
MX Hobi 162 Marken Sonn Husqvarna Kose AMK EST
MX Hobi 117 Priit Palatu KTM Sõmerpalu MK EST
MX Naised 551 Karleen Randver Honda Otepää Motoklubi EST
MX Naised 46 Kadri Ehamäe Yamaha RedMoto Racing EST
MX Naised 205 Juta Saan KTM Kagu Motoklubi EST
MX Naised 131 Marleen Valdas Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX V 40+ 812 Tõnis Krass Yamaha RedMoto Racing EST
MX V 40+ 777 Vesa Lindholm TM Paikuse Motoklubi FIN
MX V 40+ 409 Petri Pohjamo TM EST
MX V 40+ 409 Petri Pohjamo TM Paikuse Motoklubi FIN
MX V 40+ 33 Jaanus Kompus Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX V 40+ 247 Reemo Veski Yamaha AYR Racing Team EST
MX V 40+ 24 Kalev Kallas Yamaha Türi Motosport EST
MX V 40+ 210 Intars Janbegs Kawasaki LAT
MX V 40+ 123 Margo Merits Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX V 40+ 115 Eerik Hein KTM Sõmerpalu MK EST
MX V 40+ 109 Edijs Siliņš KTM LAT
MX V 40+ 107 Allan Vierland Yamaha SK Yamaha Keskus EST
MX V 40+ 103 Riho Mägi Honda Motoextreme EST
MX V 50+ 77 Petri Tuukkanen Yamaha Tihemetsa MK EST
MX V 50+ 202 Argo Laherand Yamaha Motoklubi Lääne EST
MX V 50+ 15 Aivo Rabbi KTM Paikuse Motoklubi EST
MX1 770 Jan Jakobson Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX1 75 Hardi Roosiorg KTM KTM Racing Estonia EST
MX1 37 Gert Krestinov Honda Motoextreme EST
MX1 339 Aron Lenzius Husqvarna AMB Racing Team EST
MX1 132 Karel Kutsar KTM Sõmerpalu MK EST
MX125 828 Kasimir Hindersson KTM FIN
MX125 454 Mikk Martin Lõhmus KTM HRC Eesti Racing Team EST
MX125 42 Sampo Rainio Husqvarna Tihemetsa MK FIN
MX125 15 Romeo Karu Husqvarna VKJ Racing EST
MX2 733 Kaarel Tilk Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX2 718 Kairo Katkosilt KTM RedMoto Racing EST
MX2 656 Kermo Uue Yamaha Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX2 57 Juri Vinogradov KTM Narva SK Energia EST
MX2 557 Karl-Eerik Türnpuu Honda AYR Racing Team EST
MX2 261 Jörgen- Matthias Talviku Husqvarna Pärnu Motoclub EST
MX2 191 Erlandas Mackonis KTM LTU
MX2 1 Priit Rätsep Honda HRC Eesti Racing Team EST
Q 100 99 Kārlis Straubergs Honda LAT
Q 100 71 Sander Oinus Honda Motoklubi K&K EST
Q 100 39 Karl Koho Honda Äksi39Team EST
Q 100 29 Martins Puhalskis Honda LAT
Q 35+ 58 Talis Kähr Yamaha Kagu Motoklubi EST
Q 35+ 37 Karmo Sturm Yamaha Pärnu Motoclub EST
Q 35+ 175 Kardo Saarmann Honda Pärnu Motoclub EST
Q 35+ 17 Indrek Uusmaa Yamaha Sõmerpalu MK EST
Q Jun 9 Tanel Põdra KTM Pärnu Motoclub EST
Q Jun 339 Rasmus Sõna Honda Äksi39Team EST
Q Jun 131 Mihkel Salujõe Honda HRC Eesti Racing Team EST
Q Jun 13 Virgo Mitt Honda Paikuse Motoklubi EST
Q Open 9 Janno Oja Yamaha Tihemetsa MK EST
Q Open 7 Sander Lakiza Yamaha Pärnu Motoclub EST
Q Open 417 Carl Torn Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Q Open 34 Atis Breds Honda LAT
Q Open 30 Martin Filatov Honda Kagu Motoklubi EST
Q Veteran 44 Janek Vernik Yamaha SK Yamaha Keskus EST
Q Veteran 4 Mark Saar Kawasaki RedMoto Racing EST
Q Veteran 20 Rene Tarend Yamaha Sõmerpalu MK EST
Kommentaarium on suletud.