Eestimaa talimängude motokross 2017

Aeg
04/03/2017
Kogu päev

Asukoht
Adrenalin Arena motohall

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend
Masinaklassid: MX Open, MX Hobby, MX Women, 85cc, 65cc.
Võistlus on osa 13. Eestimaa Talimängude programmist.
Maakondliku paremusjärjestuse selgitamine
Võistkondliku paremuse selgitamiseks liidetakse 6 parema võistleja tulemuse kohapunktid, kusjuures I koht annab 25 punkti, II koht – 22 p, III koht – 20 p, 4. koht – 18 p, 5. koht – 17 p jne. Kõik koha ja tulemuse saanud võistlejad saavad vähemalt ühe punkti. Võistlejate puhul, kes ei finišeeri, arvestatakse läbitud ringe.

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, maakond
MX Women 000 Karily Sülla KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi Viljandimaa
MX Open 41 leo laur Kawasaki Linnamäe Krossiklubi Jõgevamaa
MX Open 9 Marttin Poljakov KTM Kagu Motoklubi Põlvamaa
MX Open 66 Taavi Laur KTM Linnamäe Krossiklubi Jõgevamaa
MX Open 611 Allar Pent Yamaha Sõmerpalu Motoklubi Harjumaa
MX Open 69 Jaanus Koval KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi Viljandimaa
MX Open 401 Ivo Laur Kawasaki Linnamäe Krossiklubi Jõgevamaa
MX Open 521 Veiko Rääts KTM Sõmerpalu Motoklubi Valgamaa
MX Open 669 Rando Ilves Yamaha Motoklubi K&K Valgamaa
MX Open 37 Kenor Kotkas Honda Carma Motoklubi Valgamaa
MX Open 15 Aivo Rabbi Husqvarna Pärnu Motoclub Pärnumaa
MX Open 399 Tamur Talviku Husqvarna Pärnu Motoclub Pärnumaa
MX Open 132 Karel Kutsar Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi Võrumaa
MX Open 131 Heido Havam Honda HRC Eesti Racing Team Raplamaa
MX Open 655 Daniil Balandin KTM Harjumaa
MX Open 750 claudius Roosma Yamaha Spordiklubi Yamamoto RC Harjumaa
MX Open 221 Juss Laansoo Honda HRC Eesti Racing Team Raplamaa
MX Hobby 444 Mikk Erm Kawasaki Kagu Motoklubi Põlvamaa
MX Hobby 226 Tauri Tigasson KTM Kagu Motoklubi Põlvamaa
MX Hobby 298 Kristo Saar Husqvarna Kagu Motoklubi Põlvamaa
MX Hobby 520 Marken Raudnagel Kawasaki Kagu Motoklubi Põlvamaa
MX Hobby 336 Rain Raudnagel Husqvarna Kagu Motoklubi Põlvamaa
MX Hobby 31 Jako Tsäko Honda Sõmerpalu Motoklubi Võrumaa
MX Hobby 501 Markko Matt Yamaha Hiiumaa
MX Hobby 500 Aivar Matt Yamaha Hiiumaa
MX Hobby 17 Rauno Rand Kawasaki Hiiumaa
MX Hobby 450 Rein Viiol Honda Motoklubi Freedom Feelers Ida-Virumaa
MX Hobby 73 Peeter Koval KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi Viljandimaa
MX Hobby 305 Priit Laur Kawasaki Linnamäe Krossiklubi Jõgevamaa
MX Hobby 157 Rasmus Lehter Husqvarna Valga Motoklubi Valgamaa
MX Hobby 321 tarmo Jaasi Tamm KTM Motoklubi K&K Valgamaa
MX Hobby 698 Toivo Ilves Yamaha Motoklubi K&K Valgamaa
MX Hobby 270 Meelis Lehemets KTM Valga Motoklubi Valgamaa
MX Hobby 398 Linnar Väin KTM Valga Motoklubi Valgamaa
MX Hobby 141 Edkar Toots Yamaha Carma Motoklubi Valgamaa
MX Hobby 797 Marek Künnapas Husqvarna Pärnu Motoclub Pärnumaa
MX Hobby 344 Siim Rotmeister Honda Pärnu Motoclub Pärnumaa
MX Hobby 23 Mihkel Männamaa KTM Pärnu Motoclub Pärnumaa
MX Hobby 475 Romet Allingu Kawasaki Linnamäe Krossiklubi Jõgevamaa
MX Hobby 210 Kenor Väin KTM Valga Motoklubi Valgamaa
MX Hobby 178 Hans Arvet Tilk KTM Märjamaa Spordiklubi Raplamaa
MX Hobby 184 Reio Timmi KTM Sõmerpalu Motoklubi Võrumaa
MX Hobby 288 Andres Peterson Yamaha Valga Motoklubi Valgamaa
MX Hobby 872 Taavi Lattik Honda RedMoto Racing Harjumaa
MX Hobby 895 Mirko Raup KTM Sõmerpalu Motoklubi Võrumaa
MX Hobby 897 Janno Schmidt Suzuki Võrumaa
MX Hobby 571 Tanel Turro Honda HRC Eesti Racing Team Raplamaa
MX Hobby 61 Anti Raal Suzuki Kagu Motoklubi Põlvamaa
85cc 28 Marttis Ladev Husqvarna Kagu Motoklubi Põlvamaa
85cc 633 Norman Erik Linnas KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi Viljandimaa
85cc 770 Mikk Kallion KTM Sõmerpalu Motoklubi Võrumaa
85cc 321 Otto Jaasi Tamm KTM Motoklubi K&K Valgamaa
85cc 799 Jörgen-Matthias Talviku KTM Pärnu Motoclub Pärnumaa
85cc 40 Martin Michelis KTM RedMoto Racing Harjumaa
85cc 115 Romeo Karu KTM KTM Racing Estonia Harjumaa
85cc 88 Kaarel Tilk KTM Sõmerpalu Motoklubi Põlvamaa
85cc 22 Hugo Nork KTM Motoextreme Harjumaa
65cc 8 Karl Hunt KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi Viljandimaa
65cc 27 Mark Peterson KTM Valga Motoklubi Valgamaa
65cc 90 Tristan Uiga KTM Motoextreme Harjumaa
65cc 137 Rasmus Alan Truus KTM Linnamäe Krossiklubi Jõgevamaa
65cc 655 Romeo Pikand KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi Viljandimaa
65cc 67 Kevin Nõgesmaa KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi Viljandimaa
65cc 2 Joosep Pärn KTM Pärnu Motoclub Pärnumaa
65cc 93 Gregor Kuusk Husqvarna RedMoto Racing Harjumaa
65cc 2 Daniel Veškov KTM RedMoto Racing Harjumaa
65cc 110 Richard Paat KTM AYR Racing Team Harjumaa
Kommentaarium on suletud.