EMF hooaja lõpetamine

Map Unavailable

Aeg
23/11/2019
00:00

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Eesti Mootorrattaspordi Föderatsiooni 2019 hooaja pidulik lõpetamine toimub 23. novembril Tallinnas TALLINK SPA & CONFERENCE Hotelli (Sadama 11a, Tallinn) restoranis NERO.

Kõikidele Eesti meistritele ja karikavõistluste võitjatele, Rahvuskoondiste liikmetele ning 2019. aasta juubilaridele on sissepääs hooaja lõpetamisele tasuta. Samuti saavad 50cc ja ATV Lapsed klasside kõikide alade TOP3 sportlased ning Olerex ENKV 50PW/Mini/ATV Lapsed Juunior kõik osalejad kaasa võtta tasuta ka 1 täiskasvanu.
Ülejäänutele on sissepääs kogu õhtuks 30 eurot (kuni 12aastased lapsed 15 eurot), mis sisaldab tervitusjooki ja rikkalikku toidulauda.

Kuna Tallinki restoranis on kohtade arv piiratud, siis saavad pileti eelisjärjekorras osta ainult EMV ja EKV TOP3 sõitjad, lisaks motokrossi ENKV 50PW kõik osalejad ja TOP200 esimesed 6.

NB! Piletite eelmüük toimub kuni 18. novembrini (kaasa arvatud) ning kohapeal müüki ei toimu. Pileti ostusoov tuleb saata aadressile info@msport.ee.

Ajakava
17:00 Lõpupeo piletite registreerimine
18:00 Autasustamistseremoonia algus

NB! Info täieneb pidevalt, seega hoidke sellel lehel silm peal.

TALLINK SPA & CONFERENCE Hotelli restorani NERO koduleht: https://www.tallinkhotels.com/et/tallink-spa-conference-hotel/restaurant-bar-nero

Kommentaarium on suletud.