Home Events Motokross EMV 2. etapp LANGE

EMV 2. etapp LANGE

Võistlusjuhend ja ajakava: EMV_II_etapp_Lange_2024 JUHEND

Registreeru

    Eesnimi|First name*

    Perenimi|Family name*

    E-post|E-mail*

    Telefon|Phone*

    Klass|Class*

    Sünniaeg (aaaa-kk-pp) |Date of Birth (yyyy-mm-dd)*

    Mark*

    Klubi|Club

    Riik|Country

    Võistlusnr|Start nr*

    Litsentsi nr|Licence nr

    Registreerunud


    Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
    50cc 999 Reian David Kosemets GasGas RedMoto Racing EST
    50cc 900 Oskar Luige KTM KTL Racing klubi EST
    50cc 81 Karel Jalast GasGas Roosna-Alliku Motoklubi EST
    50cc 69 Keron Peebo Husqvarna KTL Racing klubi EST
    50cc 617 Kregor Raal Husqvarna Sõmeru Racing EST
    50cc 555 Rico Karu Husqvarna Motoextreme EST
    50cc 525 Jaagup Toom KTM Mobile Autokeskus MX Akadeemia EST
    50cc 46 Lisell Asi KTM Mobile Autokeskus MX Akadeemia EST
    50cc 315 Herman Tamme KTM KTL Racing klubi EST
    50cc 29 Robin Vahter KTM RedMoto Racing EST
    50cc 22 Juss Joosep Abram KTM KTL Racing klubi EST
    50cc 218 Sebastian Ojassalu KTM EST
    50cc 163 Marten Sonn Husqvarna Motoextreme EST
    50cc 12 Romet Rinde GasGas Sõmeru Racing EST
    65cc 782 Jekabs Gailis GasGas LAT
    65cc 711 Karl Mark Kristman Yamaha SK Yamaha Keskus EST
    65cc 689 Johann Bergmann Husqvarna Mobile Autokeskus MX Akadeemia EST
    65cc 688 Erki Raudnagel KTM MTÜ SEK EST
    65cc 679 Ruben Tees Husqvarna LL Racing EST
    65cc 661 Martin-Markus Ansi GasGas KTL Racing klubi EST
    65cc 659 Laur Kallikorm GasGas KTL Racing klubi EST
    65cc 632 Kristofer Valk GasGas Sõmeru Racing EST
    65cc 626 Aston Kõiv KTM Kagu Motoklubi EST
    65cc 626 Aston Kõiv KTM Kagu Motoklubi EST
    65cc 59 Marcus Triisa GasGas RedMoto Racing EST
    65cc 529 Samuel Kõiv KTM KTL Racing klubi EST
    65cc 38 Ramon Visnapuu Husqvarna KTL Racing klubi EST
    65cc 329 Mikk Mihkel Sepp Husqvarna RedMoto Racing EST
    65cc 27 Evar Mark GasGas Sõmeru Racing EST
    65cc 255 Roger RUUBEL GasGas RedMoto Racing EST
    65cc 229 Jaan Aron Vahter KTM RedMoto Racing EST
    65cc 222 Rasmus Näär KTM LL Racing EST
    65cc 208 Rudi Koppel KTM Saare Moto EST
    65cc 201 Johan Põldoja Husqvarna Mobile Autokeskus MX Akadeemia EST
    65cc 19 Raiki Põldma KTM RedMoto Racing EST
    65cc 16 Martin Põder GasGas Pärnu Motoclub EST
    65cc 15 Henry Järv Yamaha SK Yamaha Keskus EST
    65cc 123 Ron Tiisler GasGas Kagu Motoklubi EST
    85cc 775 Marten Raud Husqvarna Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST
    85cc 771 Patriks Cirulis Husqvarna LAT
    85cc 757 Toms DANKERTS Husqvarna LAT
    85cc 751 Martins Cirulis Husqvarna LAT
    85cc 730 Ottomar Saag Husqvarna Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST
    85cc 722 Jēkabs Hudolejs GasGas LAT
    85cc 709 Gregor Lootus KTM Motoextreme EST
    85cc 683 Robin Robert Mooses Husqvarna Mobile Autokeskus MX Akadeemia EST
    85cc 658 Frankie Lvovs GasGas Vihur Motosport EST
    85cc 639 Brun Mägi KTM AMB Racing Team EST
    85cc 618 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
    85cc 602 Aston Allas KTM RedMoto Racing EST
    85cc 600 Robin ARUKASE Husqvarna Pärnu Motoclub EST
    85cc 53 Kris-Kevin Küttim GasGas Hiiumaa Motoharidus EST
    85cc 523 Simeon Kõiv GasGas KTL Racing klubi EST
    85cc 511 Rasmus Avik Husqvarna RedMoto Racing EST
    85cc 443 Oliver Saar Husqvarna RedMoto Racing EST
    85cc 27 Marten Aus Husqvarna Saare Moto EST
    85cc 111 Lucas Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
    85cc 11 Samuel Sarv KTM Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST
    85cc 100 Theo Kolts GasGas Pärnu Motoclub EST
    ATV Lapsed 9 Aleks Luks Cobra Äksi39Team EST
    ATV Lapsed 888 Miks Gabrānovs Apex LAT
    ATV Lapsed 707 Martten Sädemets Kawasaki Äksi39Team EST
    ATV Lapsed 57 Rocco Kübarsepp Apex Äksi39Team EST
    ATV Lapsed 5 Arti Luts Apex Äksi39Team EST
    ATV Lapsed 46 Steven Tamm Apex Äksi39Team EST
    ATV Lapsed 4 Kren Astok Cobra RedMoto Racing EST
    ATV Lapsed 333 Paul Pärtel Koho Apex Äksi39Team EST
    ATV Lapsed 33 Ramos Sokolov Kawasaki Sõmeru Racing EST
    ATV Lapsed 27 Egert Sutt Cobra Paikuse Motoklubi EST
    ATV Lapsed 21 Ričards Petersons Apex LAT
    ATV Lapsed 21 Ričards Pētersons Apex LAT
    ATV Lapsed 18 Egert Juhaste Apex Äksi39Team EST
    ATV Lapsed 17 Trevon Lüütsepp Apex Äksi39Team EST
    ATV Lapsed 114 Marko Ronis Cobra LAT
    ATV Lapsed 100 Trevor Parmo Cobra EST
    KV 711 Markus Normak Karl-Albert Kasesalu GasGas Pärnu Motoclub EST
    KV 54 Ülar Karing Oliver Sebastian Lamp KTM RXT Motoklubi EST
    KV 47 Aron Kaurit Reio Rosin AYR-KTM AYR Racing Team EST
    KV 444 Robert Lihtsa Markus Lina Husqvarna Kagu Motoklubi EST
    KV 23 Kevin Vahter Kenny Vahter Husqvarna Kose AMK EST
    KV B 999 Ahto Kurg Sander Parts Husqvarna Carma Motoklubi EST
    KV B 96 Silver Roosileht Sander Roosileht Husqvarna EST
    KV B 75 Diana Pruks Tom Küüsmaa AYR-KTM Motoklubi D ja T EST
    KV B 15 Sven Pintsuk Mihkel Kütt Husqvarna Motoklubi D ja T EST
    KV Veteran (45+/ 55+) 85 Maarek Kõre Markkus Kõre KTM AYR Racing Team EST
    KV Veteran (45+/ 55+) 79 Kaspars Balandiņš ZABEL LAT
    KV Veteran (45+/ 55+) 500 Sverre lamp Indrek aljes AYR-KTM Motospordiklubi GasGas EST
    KV Veteran (45+/ 55+) 49 SERGEI IVANOV EEMELI MÄNNILAAN AYR-KTM Motospordiklubi GasGas EST
    KV Veteran (45+/ 55+) 331 Timo Karttiala Johan Grönqvist KTM FIN
    KV Veteran (45+/ 55+) 33 Märt Arula Andris Macs Husqvarna Kose AMK EST
    KV Veteran (45+/ 55+) 137 Aivo Savolainen Jarmo järviste AYR-KTM Tihemetsa MK EST
    MX Hobi 717 Kevin Kill GasGas Linnamäe Krossiklubi EST
    MX Hobi 7 Birger Taal Honda Sõmerpalu MK EST
    MX Hobi 7 Birger Taal Honda Sõmerpalu MK EST
    MX Hobi 609 Enari Epro KTM Linnamäe Krossiklubi EST
    MX Hobi 47 Oliver Leppik Husqvarna EST
    MX Hobi 46 Kevin Järvpõld Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
    MX Hobi 450 Arti Halling Husqvarna Linnamäe Krossiklubi EST
    MX Hobi 435 Lars-Eerik Aigro Honda Motoextreme EST
    MX Hobi 43 Kevin Koppel Husqvarna Elva Krossiklubi EST
    MX Hobi 313 Janar Sädeme Kawasaki Sõmeru Racing EST
    MX Hobi 294 Mihkel Reino Honda RXT Motoklubi EST
    MX Hobi 289 Andero Pikk KTM Kagu Motoklubi EST
    MX Hobi 222 marko kasemaa Fantic KTL Racing klubi EST
    MX Hobi 185 Ilmar Jakobson KTM Linnamäe Krossiklubi EST
    MX Hobi 185 Kevin Kill GasGas Linnamäe Krossiklubi EST
    MX Hobi 168 Mihkel Tääkre KTM KTL Racing klubi EST
    MX Naised 86 Maris Mehine Yamaha Kiilimoto EST
    MX Naised 78 Elisabeth-Mary Vainrauh Husqvarna RedMoto Racing EST
    MX Naised 771 Eliis Arro KTM Tihemetsa MK EST
    MX Naised 770 Lisanne Lensment Husqvarna Tihemetsa MK EST
    MX Naised 642 Celiin Jõesaar Yamaha Kagu Motoklubi EST
    MX Naised 638 Rita-Liisa Mooses Husqvarna Mobile Autokeskus MX Akadeemia EST
    MX Naised 422 Elizaveta Lorents Fantic KTL Racing klubi EST
    MX Naised 205 Juta Saan Yamaha Kagu Motoklubi EST
    MX Open 718 Kairo Katkosilt Suzuki Estonian Express Racing EST
    MX Open 7 Rudolfs Aumeistars GasGas LAT
    MX Open 57 Edvards Bidzans Honda LAT
    MX Open 5 Indrek Mägi Kawasaki Mägi Racing EST
    MX Open 454 Mikk Martin Lõhmus Honda HRC Eesti Racing Team EST
    MX Open 37 Gert Krestinov Honda Motoextreme EST
    MX Open 12 romeo pikand GasGas KTL Racing klubi EST
    MX Open 1 Tanel Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
    MX Open local 982 Leonid Lüter KTM Royal Moto Club EST
    MX Open local 4 Aleksei Vinogradov KTM Ida-Viru MX Racing Team EST
    MX Open local 4 Aleksei Vinogradov KTM Ida-Viru MX Racing Team EST
    MX Open local 27 Henri Haramaa Husqvarna Kiilimoto EST
    MX Open local 163 Marek Sonn Husqvarna Motoextreme EST
    MX Open local 10 Christopher Talli KTM Ida-Viru MX Racing Team EST
    MX Veteran (40+/50+) 942 Juss Laansoo Honda HRC Eesti Racing Team EST
    MX Veteran (40+/50+) 777 Vesa Lindholm TM Paikuse Motoklubi FIN
    MX Veteran (40+/50+) 711 RIHO LANNO Husqvarna SJT Kahro Racing EST
    MX Veteran (40+/50+) 7 Matti Korkeamäki Kawasaki Mägi Racing FIN
    MX Veteran (40+/50+) 69 Jaanus Koval Fantic RedMoto Racing EST
    MX Veteran (40+/50+) 669 Janis Mironovs GasGas LAT
    MX Veteran (40+/50+) 555 Tair Türnpuu Honda AYR Racing Team EST
    MX Veteran (40+/50+) 429 Jouni Salo Husqvarna FIN
    MX Veteran (40+/50+) 31 Jako Tsäko KTM Motoextreme EST
    MX Veteran (40+/50+) 305 Priit Laur Husqvarna Linnamäe Krossiklubi EST
    MX Veteran (40+/50+) 304 Janis Kaljas Honda Kohila Motospordi Klubi EST
    MX Veteran (40+/50+) 3 Petri Tuukkanen Yamaha Tihemetsa MK EST
    MX Veteran (40+/50+) 268 Erki Tärno Honda Motoextreme EST
    MX Veteran (40+/50+) 22 Valeri Homin Husqvarna Roosna-Alliku Motoklubi EST
    MX Veteran (40+/50+) 202 Argo Laherand Yamaha Motoklubi Lääne EST
    MX Veteran (40+/50+) 117 Priit Palatu KTM Sõmerpalu MK EST
    MX Veteran (40+/50+) 116 urmas heliste Husqvarna Kagu Motoklubi EST
    MX Veteran (40+/50+) 1 Dmitri Vinogradov KTM Ida-Viru MX Racing Team EST
    MX125 724 Jekabs Kubulins Yamaha LAT
    MX125 715 Enriko Peilman GasGas RedMoto Racing EST
    MX125 40 Travis Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
    MX125 209 Kelvin-Kristen Külv Husqvarna Mobile Autokeskus MX Akadeemia EST
    MX125 19 Raivo Laicans GasGas LAT
    MX125 17 Kaiser Kopti Husqvarna Motoextreme EST
    MX2 92 Tristan Uiga KTM KTL Racing klubi EST
    MX2 837 Robin Kruuse KTM Motoextreme EST
    MX2 796 Matis Heinpõld Husqvarna Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST
    MX2 770 Jan Jakobson Husqvarna Tihemetsa MK EST
    MX2 637 Jan-Marten Paju KTM RedMoto Racing EST
    MX2 612 Joosep Pärn GasGas Pärnu Motoclub EST
    MX2 611 Markuss Kokins GasGas LAT
    MX2 46 Henri Möll Fantic KTL Racing klubi EST
    MX2 444 Sebastian Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
    MX2 220 Martin Michelis KTM KTM Racing Estonia EST
    MX2 20 Marko Moorits KTM KTL Racing klubi EST
    MX2 110 Richard Paat KTM KTL Racing klubi EST
    Q100 999 Markuss Ignatjevs Yamaha LAT
    Q100 99 Sebastian Pedras Kawasaki Kagu Motoklubi EST
    Q100 88 Oskari Ruotsalainen Honda RedMoto Racing FIN
    Q100 8 Alice Kivimägi Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
    Q100 77 Roberts Valdmanis Suzuki LAT
    Q100 69 Pätrik Ilm KTM Linnamäe Krossiklubi EST
    Q100 121 Artūrs Upītis Yamaha LAT
    Q100 11 Brent Saul Honda RedMoto Racing EST
    Quad B 811 Janar Perv Yamaha SK Yamaha Keskus EST
    Quad B 8 Mihkel Mürk Honda Paikuse Motoklubi EST
    Quad B 69 Rander Tarum Yamaha Pühajõe MK EST
    Quad B 575 Kevin Raun Yamaha SK Yamaha Keskus EST
    Quad B 555 Siim Raidma Yamaha Kagu Motoklubi EST
    Quad B 55 Joonas Aviste Yamaha Kagu Motoklubi EST
    Quad B 39 Steven Eres Yamaha Äksi39Team EST
    Quad B 333 Karl Koho Honda Äksi39Team EST
    Quad B 252 Martten Tintso Yamaha RedMoto Racing EST
    Quad Jun 99 Karlis Straubergs KTM LAT
    Quad Jun 90 Oliver Toovis KTM Pühajõe MK EST
    Quad Jun 4 RUBEN VESTUNG Honda RedMoto Racing EST
    Quad Jun 321 RAINIS LIIVA KTM Pühajõe MK EST
    Quad Open 995 Tuomas Kuivamäki Yamaha Puudub FIN
    Quad Open 7 Sander Lakiza Yamaha Pärnu Motoclub EST
    Quad Open 34 Atis Breds Honda LAT
    Quad Open 23 Reinis Bicans Honda LAT
    Quad Open 222 Rasmus Sõna KTM RedMoto Racing EST
    Quad Veteran 40+ 90 Viesturs Šauriņš Yamaha Valga MK EST
    Quad Veteran 40+ 28 Priit Järvloo Kawasaki Sõmerpalu MK EST
    Quad Veteran 40+ 20 Rene Tarend Yamaha Sõmerpalu MK EST
    Quad Veteran 40+ 111 Olari Saarme KTM Sõmerpalu MK EST
    • 00

      päeva

    • 00

      tundi

    • 00

      minutit

    • 00

      sekundit

    Kuupäev

    Jun 15 - 16 2024

    Aeg

    Terve päev
    Kategooria
    QR Code