Enduro EMV V etapp ja EESS finaaletapp 2021 Võrtsjärvel

Aeg
18/09/2021
Kogu päev

Asukoht
Väike-Rakke küla

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Kõik info on kättesaadav ühes kohas – Sportity appis! Tõmba endale app alla ning kirjuta sinna salasõna “Endurofinaal2021”! Juba täna saad vaadata sealt ajakava, juhendit, registreerunute nimekirja jne. Võistluse jooksul lisanduvad sinna tulemused, teated jne! Hoia ennast Võrtsjärve ääres toimuvaga kursis Sportity abiga!

Current information during the competition in the Sportity App (event name: Võrtsjärve enduro, password: Endurofinaal2021).

Juhend

Võistluse koht: Suure-Rakke küla, Elva vald

EMV: E 1, E 2, E 3, Juunior (EESS-PRO), Seenior 40+ (EESS-40 +)

EKV: Hobi 2T, Hobi 4T (EESS HOBI); Algajad 2T, Algajad 4T (EESS BEGINNERS); Veteran 50+, 60+ (EESS 50+); Naised EW (EESS NAISED); Uustulnuk E-Rookie

Korraldaja karikale: Kärnatajad (EESS KÄRNATAJAD); Mammutid 130+ kg (KTM LC4, Husqvarna 701 ja sarnased); Ässad

Tutvu lisaks EESS sarja üldjuhendiga:

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
Algajad 2T 990 Ron Laante Husqvarna EST
Algajad 2T 910 Gert Piire KTM EST
Algajad 2T 780 Peeter Roos KTM Tartu Enduro Klubi EST
Algajad 2T 65 Margus Vesper Husqvarna Tartu Enduro Klubi EST
Algajad 2T 392 Rando Välimets Husqvarna EST
Algajad 2T 229 Heldur Kodres Husqvarna EST
Algajad 2T 127 Raul Kirt Husqvarna MC Panter EST
Algajad 2T 125 Cheron Lukk Husqvarna EST
Algajad 2T 102 Kert Pikanõmme KTM RedMoto Racing EST
Algajad 4T 949 Aho Aunapuu Husqvarna Paikuse Motoklubi EST
Algajad 4T 91 Melvin Ohtla KTM EST
Algajad 4T 880 Andrus Lõõbas Beta EST
Algajad 4T 77 Toomas Tulp Fantic KTL Racing klubi EST
Algajad 4T 717 Tanel Jussmann KTM EST
Algajad 4T 682 Esko Koger Husqvarna Tartu Enduro Klubi EST
Algajad 4T 420 Hendrik Allsalu Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Algajad 4T 354 Raido Allikmae KTM EST
Algajad 4T 350 Madis Koplimäe KTM RedMoto Racing EST
Algajad 4T 22 Priidik Vesi KTM RedMoto Racing EST
Algajad 4T 125 Kevin Erkmann KTM Paikuse Motoklubi EST
Ässad 864 Karl Tattar Husqvarna EST
Ässad 800 Miko Allikmäe Beta EST
Ässad 781 Risto Kõrgemägi KTM EST
Ässad 421 Siim Pungas KTM EST
Ässad 366 Mikk Sepa KTM EST
Ässad 315 Jaanus Ehala Sherco Otepää Motoklubi EST
Ässad 26 Kuldar Sellis KTM EST
Ässad 177 Risto Mangmann KTM EST
Ässad 117 Siim Pärtel KTM EST
Ässad 111 Meelis Meemann KTM EST
Ässad 11 Riho Rannamäe KTM EST
Ässad 100 Henry Mandel KTM Freetime Racing EST
E 1 580 Villem Martin Roos Husqvarna Tartu Enduro Klubi EST
E 1 521 Veiko Rääts KTM Sõmerpalu MK EST
E 1 360 Riho Keerme KTM Jõhvi Motoklubi EST
E 1 19 Egert Säärits KTM Kagu Motoklubi EST
E 2 531 Priit Biene Yamaha Kaubaalus RM Enduro Team EST
E 2 199 Ragnar Valdstein Husqvarna Kaubaalus RM Enduro Team EST
E 2 151 Mika Karma Husqvarna Kaubaalus RM Enduro Team FIN
E 3 777 Kalev Kriis GasGas Sõmerpalu MK EST
E 3 528 Tajo Andressoo KTM Sõmerpalu MK EST
E 3 404 Aare Pere KTM KTM Racing Estonia EST
E 3 369 Andres Kukk TM Kaubaalus RM Enduro Team EST
E 3 351 Elary Talu KTM Sõmerpalu MK EST
E 40+ 634 Silver Sellis KTM Tartu Enduro Klubi EST
E 40+ 608 Kari Kodasma KTM Pärnu Motoclub EST
E 40+ 440 Antti Laine Husqvarna Kaubaalus RM Enduro Team EST
E 40+ 35 Rene Jerbach KTM KTM Racing Estonia EST
E 40+ 160 Rain Lipson Husqvarna KTL Racing klubi EST
E 40+ 14 Artūrs Robežnieks Sherco LAT
E 40+ 13 Lauris Ermanis Husqvarna LAT
E 40+ 120 Riho Kollist KTM Sõmerpalu MK EST
E Juunior 16+ 156 Jürto Brauer Beta Tartu Enduro Klubi EST
E Juunior 16+ 118 Janus Forsgren Sherco Pärnu Motoclub FIN
E Rookie 88 Karmo Hurm KTM MC Panter EST
E Rookie 81 Siim Needrit Husqvarna RedMoto Racing EST
E Rookie 185 Janek Suurkütt TM KTL Racing klubi EST
E Rookie 129 Mattias Vahter KTM MC Panter EST
E Women 905 Esmeralda Vesterinen KTM FIN
E Women 560 Hanna Anton KTM Sõmerpalu MK EST
Hobi 2T 917 Peeter Karja KTM Tartu Enduro Klubi EST
Hobi 2T 606 Sander Luiga KTM Tartu Enduro Klubi EST
Hobi 2T 44 Martin Kohv KTM Tartu Enduro Klubi EST
Hobi 2T 319 Sander Leivo KTM RedMoto Racing EST
Hobi 2T 227 Erki Palusoo KTM Tartu Enduro Klubi EST
Hobi 2T 170 Timo Hermlin Husqvarna Sõmerpalu MK EST
Hobi 2T 154 Risto Mäeots KTM Paikuse Motoklubi EST
Hobi 2T 126 Rauno Voldek KTM Jõhvi Motoklubi EST
Hobi 4T 592 Päärn Raid Husqvarna Sõmerpalu MK EST
Hobi 4T 556 Jarmo Lehiste Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Hobi 4T 520 Endrik Raal Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Hobi 4T 254 Rünno Jõeäär KTM EST
Kärnatajad 985 Erki Martinson Husqvarna Pärnu Motoclub EST
Kärnatajad 95 Rooland Haidla KTM Tartu Enduro Klubi EST
Kärnatajad 932 Tauri Lepasild Kawasaki EST
Kärnatajad 93 Rait Tamp KTM EST
Kärnatajad 913 Jaanus Somelar Sherco Tartu Enduro Klubi EST
Kärnatajad 912 Kaido Somelar Sherco Tartu Enduro Klubi EST
Kärnatajad 90 Indrek Must KTM Tartu Enduro Klubi EST
Kärnatajad 888 Aivo Trikk KTM EST
Kärnatajad 87 Viljar Raidmets Husqvarna RedMoto Racing EST
Kärnatajad 851 Kristo Lastik KTM Tartu Enduro Klubi EST
Kärnatajad 813 Toomas Mölder KTM Tartu Enduro Klubi EST
Kärnatajad 809 Ahti Kalde Husqvarna Seltec Racing EST
Kärnatajad 76 Martin Maante Husqvarna EST
Kärnatajad 730 Andres Meos Husqvarna Tartu Enduro Klubi EST
Kärnatajad 716 Marek Rand KTM Motospordiklubi GasGas EST
Kärnatajad 711 Kaivo Keerdo Beta Tartu Enduro Klubi EST
Kärnatajad 7 Sergei Tserkassov KTM EST
Kärnatajad 69 Taavi Palu KTM EST
Kärnatajad 63 Jürgen Rohtmets KTM Tartu Enduro Klubi EST
Kärnatajad 629 Janar Kukk GasGas Motospordiklubi GasGas EST
Kärnatajad 62 Janek Busch KTM RedMoto Racing EST
Kärnatajad 619 Siim Ehasalu KTM KTM Racing Estonia EST
Kärnatajad 61 Siim Raud KTM EST
Kärnatajad 555 Ruslan Akimenko Beta EST
Kärnatajad 500 Jaanus Vihtla KTM EST
Kärnatajad 50 Gisli Guðmundsson KTM Muu/Other
Kärnatajad 5 Andres Jürgenson KTM EST
Kärnatajad 5 Martin Tammetalu Husqvarna EST
Kärnatajad 464 Aleksei Melehhin KTM EST
Kärnatajad 45 Roomet Kukumägi KTM EST
Kärnatajad 43 Kevin Koppel KTM EST
Kärnatajad 4 Heimar Puurmaa KTM EST
Kärnatajad 398 Linnar Väin KTM EST
Kärnatajad 377 Urmas Haab KTM KTL Racing klubi EST
Kärnatajad 373 Andres Arro KTM Sõmerpalu MK EST
Kärnatajad 343 Jaanek Anderson KTM Tartu Enduro Klubi EST
Kärnatajad 337 Olger Otti Husqvarna RedMoto Racing EST
Kärnatajad 314 Ain Musting KTM RedMoto Racing EST
Kärnatajad 311 Marek Vinkel KTM EST
Kärnatajad 305 Timo Ilves KTM RedMoto Racing EST
Kärnatajad 3 Ando Arula KTM EST
Kärnatajad 22 Markus Lehtjõe Husqvarna EST
Kärnatajad 213 Taavi Tahke KTM EST
Kärnatajad 21 Lauri Junkin Minsk EST
Kärnatajad 2 Risto Mölder Beta EST
Kärnatajad 198 Silvar Suik Beta EST
Kärnatajad 18 Roman Allikas Beta EST
Kärnatajad 172 Jaak Jaakson GasGas Motospordiklubi GasGas EST
Kärnatajad 17 Romet Lastik KTM Tartu Enduro Klubi EST
Kärnatajad 17 Klaus Somelar Sherco Tartu Enduro Klubi EST
Kärnatajad 112 Vitali Marksoo Beta EST
Kärnatajad 1111 Marko Laikask KTM EST
Kärnatajad 1 Taavet Tamm KTM EST
Veteran 50+ 85 Erik Samoškin Beta Tartu Enduro Klubi EST
Veteran 50+ 642 Margus Tiimann KTM Tartu Enduro Klubi EST
Veteran 50+ 609 Andrus Lomp Husqvarna KTL Racing klubi EST
Veteran 50+ 211 Eduard Meresmäe KTM EST
Veteran 50+ 10 Toivo Nikopensius Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Veteran 60+ 436 Pekka Sointula KTM FIN
Veteran 60+ 113 Madis Pool KTM Pärnu Motoclub EST
Kommentaarium on suletud.