Enduro Tallinn GP

Kaart pole saadaval

Aeg
21/04/2019
Kogu päev

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend

Masinaklassid:
EMV: E-1, E-2, E-3, E 40+, E Jun
EKV: E-B, E-C, E50+ ,E60+, E Rookie, EW
Kohalik karikas: Kärnatajad 2T,Kärnatajad 4T

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
E-2 92 Jesse Viljakainen Husqvarna FIN
E-2 79 Joonas Salonen KTM FIN
E-2 6 Jani Salonen KTM FIN
E-2 531 Priit Biene Yamaha EST
E-2 199 Ragnar Valdstein Husqvarna Karksi Racing Team EST
E-3 992 Tõnu Kallast Husqvarna Paikuse Motoklubi EST
E-3 528 Tajo Andressoo KTM Sõmerpalu MK EST
E-3 49 Marek Uustalu GasGas Motospordiklubi GasGas EST
E-3 369 Andres Kukk KTM RedMoto Racing EST
E-3 351 Elary Talu KTM Sõmerpalu MK EST
E-40+ 777 Vesa Lindholm TM Paikuse Motoklubi FIN
E-40+ 722 Ain-Gustav Bartels Beta RedMoto Racing EST
E-40+ 629 Janar Kukk GasGas Motospordiklubi GasGas EST
E-40+ 409 Petri Pohjamo TM FIN
E-40+ 397 Jarno Laakso TM FIN
E-40+ 347 Jani Koskenniemi KTM FIN
E-40+ 163 Mika Lindfors KTM FIN
E-40+ 120 Riho Kollist KTM Sõmerpalu MK EST
E-50+ 498 Marko Savolainen TM FIN
E-50+ 338 Niko Pahlberg KTM FIN
E-50+ 195 Valdek Haugas KTM Kiviõli Moto- ja Ekstreemspordi Klubi EST
E-50+ 194 Mart Montvila Husqvarna Motospordiklubi GasGas EST
E-50+ 10 Toivo Nikopensius Yamaha Paikuse Motoklubi EST
E-60+ 962 Reijo Kivelä Yamaha FIN
E-60+ 47 Kaljo Tiits GasGas Motospordiklubi GasGas EST
E-B 98 Kristjan kuill KTM Motodepoo Team Green EST
E-B 97 Mikko Rasinen KTM FIN
E-B 917 Peeter Karja KTM Tartu Enduro Klubi EST
E-B 808 Kalvis Kuskis Husqvarna LAT
E-B 750 Janek Tabun KTM Motospordiklubi GasGas EST
E-B 520 Endrik Raal Yamaha Paikuse Motoklubi EST
E-B 44 Kristjan Kolsar Husqvarna Sõmerpalu MK EST
E-B 404 Aare Pere KTM RedMoto Racing EST
E-B 319 Sander Leivo KTM RedMoto Racing EST
E-B 296 Nico Väyrynen TM FIN
E-B 193 Tergo Liib KTM EST
E-B 177 Jarkko Tyni TM FIN
E-B 12 Aivars Kukojs KTM LAT
E-C 856 Mait Kindlam Sherco EST
E-C 725 Mihkel Vingal GasGas EST
E-C 694 Agris Logins Husqvarna LAT
E-C 65 Margus Vesper Husqvarna Tartu Enduro Klubi EST
E-C 634 Silver Sellis KTM Tartu Enduro Klubi EST
E-C 58 Maido Martsik Sherco Karksi Racing Team EST
E-C 543 Ismo Virtanen TM FIN
E-C 342 Toomas Tomson GasGas Enos Motorsport EST
E-C 337 Olger Otti Husqvarna EST
E-C 325 Remmi Uibubuu Sherco Kohila Motospordi Klubi EST
E-C 235 Rene Šapran GasGas EST
E-C 211 Indrek Veski Husqvarna Tartu Enduro Klubi EST
E-C 176 Erki Heliste Husqvarna EST
E-C 159 Joose Kojo Husqvarna FIN
E-Jun 55 Kimi Veikkola TM FIN
E-Jun 26 Tino Nuuttinen TM FIN
E-Jun 135 Rasmus Tuominen TM FIN
E-Jun 132 Samuli Puhakainen TM FIN
E-Jun 130 Eetu Puhakainen TM FIN
E-Jun 110 Kristian Aatsinki Husqvarna FIN
E-Rookie 888 Kristjan Sammelselg Husaberg Kohila Motospordi Klubi EST
E-Rookie 776 Ardo Tiits Sherco Tartu Enduro Klubi EST
E-Rookie 392 Rando Välimets Husqvarna EST
E-Rookie 350 Madis Koplimäe KTM EST
E-Rookie 346 Raido Leenpalu Sherco RedMoto Racing EST
E-Rookie 326 Kersten Uibo Beta Motospordiklubi GasGas EST
E-Rookie 32 Virko Noor Husqvarna Motoklubi AEX EST
E-Rookie 189 Jarno Grönholm Beta FIN
E-Rookie 136 Janek Martin GasGas Motospordiklubi GasGas EST
E-Rookie 0 Mark Raja KTM Motoklubi AEX EST
EW 913 Liis Simson Beta RedMoto Racing EST
EW 805 Sandra Roosme Sherco RedMoto Racing EST
EW 307 Hanna Anton KTM RedMoto Racing EST
Kärnataja 982 Jesper Saron KTM Star Racing EST
Kärnataja 843 Mikk Blum KTM EST
Kärnataja 726 Kristjan Roos Husqvarna Motospordiklubi GasGas EST
Kärnataja 107 Viljar Raudauk KTM EST
Kärnataja 2T 87 Viljat Raidmets Beta RedMoto Racing EST
Kärnataja 2T 699 Edward Rafter Beta EST
Kärnataja 2T 503 Madis Vellamäe GasGas EST
Kärnataja 2T 126 Miko Põder KTM EST
Kärnataja 2T 0000 Ergo Eelmets Beta EST
Kärnataja 4T 923 Karl Parvei Beta EST
Kärnataja 4T 811 Joonas Annus Beta EST
Kärnataja 4T 22 Erki Palusoo KTM EST
Kärnataja 4T 160 Rain Lipson Husaberg RedMoto Racing EST
Kärnataja 4T 0001 Tomi Ranta Honda EST
Kommentaarium on suletud.