EnduroGP Estonia 2020

Map Unavailable

Aeg
17/07/2020 - 19/07/2020
00:00

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend

Masinaklassid:
EMV: E 1, E 2, E 3, E 40+, E Juunior 16+ (E Juniors 16+), EGP
EKV: Hobi 2T (Hobby 2T), Hobi 4T (Hobby 4T), Algajad (C) 2T (Beginners (C) 2T), Algajad (C) 4T (Beginners (C) 4T), Naised (E W), V 50+, V 60+, Uustulnuk (E Rookie)
Klubi karikas: Kärnataja 2 T, Kärnataja 4 T

Registreeru

Eesnimi|First name*

Perenimi|Family name*

E-post|E-mail*

Telefon|Phone*

Klass|Class*

Mark*

Klubi|Club

Riik|Country

Võistlusnr|Start nr*

Litsentsi nr|Licence nr

Juhiloa nr|Driver's Licence nr*

NB! Iga sportlane peab võistlusele tulles veenduma, et ta on terve ja tal ei ole COVID-19 tunnuseid (palavik, nohu, köha).

Due to COVID-19 rules every competitor must be sure that he/she is healthy and he/she does not have the symptoms of COVID-19 (high temperature, cough, stuffy nose).

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
Beginners 2T 780 Peeter Roos Husqvarna Tartu Enduro Klubi EST
Beginners 2T 65 Margus Vesper Husqvarna Tartu Enduro Klubi EST
Beginners 2T 609 Andrus Lomp Husqvarna KTL Racing klubi EST
Beginners 2T 392 Rando Välimets Husqvarna RedMoto Racing EST
Beginners 2T 350 Madis Koplimäe KTM RedMoto Racing EST
Beginners 2T 284 Kert Kaljurand Husqvarna EST
Beginners 2T 235 Rene Šapran GasGas Motospordiklubi GasGas EST
Beginners 2T 20 Rene Lehiste Husaberg Paikuse Motoklubi EST
Beginners 2T 132 Sami Puhakainen TM FIN
Beginners 4T 811 Meelis Järv Husqvarna Karksi Racing Team EST
Beginners 4T 77 Toomas Tulp KTM KTL Racing klubi EST
Beginners 4T 684 Jaakko Schildt Yamaha FIN
Beginners 4T 684 Jaakko Schildt Yamaha FIN
Beginners 4T 684 Jaakko Schildt Yamaha FIN
Beginners 4T 102 Kert Pikanõmme KTM RedMoto Racing EST
E 1 96 Roni Salin Husqvarna FIN
E 1 369 Andres Kukk Yamaha RedMoto Racing EST
E 1 177 Jarkko Tyni TM FIN
E 1 111 Pyry Juupaluoma Husqvarna FIN
E 2 93 Eetu Puhakainen TM FIN
E 2 531 Priit Biene Yamaha RedMoto Racing EST
E 2 -160 Kim Hiltunen KTM FIN
E 3 23 Jaanus Hugo Ermits Beta RedMoto Racing EST
E 40+ 77 Toomas Tulp KTM KTL Racing klubi EST
E 40+ 404 Mika Karma Husqvarna FIN
E 40+ 395 Antti Laine KTM FIN
E Juunior (16+) 134 Lukas Kuhmonen Beta FIN
E Juunior (16+) 114 Tiitus Enjala Yamaha Pärnu Motoclub FIN
E Juunior (16+) 110 Kristian Aatsinki Beta FIN
E Juunior (16+) 106 Olli Heikkilä TM FIN
E-B 163 Mika Lindfors Husqvarna RedMoto Racing FIN
Hobby 2T 917 Peeter Karja KTM EST
Hobby 2T 808 Kalvis Kuskis Husqvarna LAT
Hobby 2T 170 Timo Hermlin Husqvarna Sõmerpalu MK EST
Hobby 2T 160 Rain Lipson Husqvarna KTL Racing klubi EST
Hobby 4T 777 Kalev Kriis KTM EST
Hobby 4T 703 Tommi Suhonen KTM FIN
Kärnataja 2T 898 Karl Taklaja GasGas EST
Kärnataja 2T 81 Siim Needrit Husqvarna RedMoto Racing EST
Kärnataja 2T 450 Meelis Vaodla Husqvarna RedMoto Racing EST
Kärnataja 2T 337 Olger Otti Husqvarna RedMoto Racing EST
Kärnataja 2T 314 Ain Musting KTM RedMoto Racing EST
Kärnataja 2T 257 Arpo Põld Husqvarna RedMoto Racing EST
Kärnataja 4T 22 Priidik Vesi KTM RedMoto Racing EST
Naised (E W) 913 Liis Simson Beta RedMoto Racing EST
Naised (E W) 560 Hanna Anton Husqvarna Sõmerpalu MK EST
V 50+ 652 Kari Partanen Husqvarna FIN
V 50+ 526 Janne Tammi KTM FIN
V 50+ 518 Mika Vuori KTM Star Racing FIN
V 50+ 492 Jarmo Aitta KTM FIN
V 50+ 457 Sami Ikonen KTM FIN
V 50+ 287 Jari Mutikainen Sherco FIN
V 50+ 195 Valdek Haugas KTM Kiviõli Moto- ja Ekstreemspordi Klubi EST
V 60+ 962 Reijo Kivelä Yamaha FIN
V 60+ 436 Pekka Sointula KTM FIN
Kommentaarium on suletud.