Endurosprindi EKV I etapp 2017

Loading Map....

Aeg
14/04/2017
00:00

Asukoht
Jõelähtme endurorada

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


JuhendSupplementary Regulations
Favor endurosprint Jõelähtme 2017 on Eesti karikavõistluste I ja Balti karikavõistluste I etapp

Masinaklassid: E-1, E-2, E-3, Seeniorid 40+, Veteranid 50+, Harrastajad, Algajad, Noored, Juuniorid, Uustulnukad, Naised, Retro

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
Veteranid 50+ 454 Reijo Kivelä Yamaha FIN
Veteranid 50+ 195 Valdek Haugas KTM Kiviõli Moto- ja Ekstreemspordi Klubi EST
Veteranid 50+ 150 Jüri Brauer Beta Tartu Enduro Klubi EST
Veteranid 50+ 37 kaljo Tiits GasGas EST
Veteranid 50+ 471 Ričardas Duonelavičius Kawasaki LTU
Veteranid 50+ 113 madis pool KTM Pärnu Motoclub EST
Veteranid 50+ 414 Andrus Allikvee KTM Aave Spordiklubi EST
Veteranid 50+ 771 Ergo Ehrbach Sherco EST
Uustulnukad 902 Jesper Saron KTM Star Racing EST
Uustulnukad 5 Roman Lillo KTM Tartu Enduro Klubi EST
Uustulnukad 176 Erki Heliste KTM EST
Uustulnukad 235 Rene Šapran GasGas Motospordiklubi GasGas EST
Uustulnukad 878 Reimo Meitsar Beta Tartu Enduro Klubi EST
Uustulnukad 164 Ralf Üpraus Husqvarna Spordiklubi Stingray Extreme EST
Uustulnukad 125 Miko Oja Sherco EST
Seeniorid 40+ 314 Ain Musting KTM RedMoto Racing EST
Seeniorid 40+ 197 Joni Savinen TM FIN
Seeniorid 40+ 567 Topi Haarala Kawasaki FIN
Seeniorid 40+ 355 Mika Virtanen Yamaha FIN
Seeniorid 40+ 881 Jakob Saks KTM RedMoto Racing EST
Seeniorid 40+ 164 Egon Üpraus Husqvarna Spordiklubi Stingray Extreme EST
Seeniorid 40+ 629 Janar Kukk GasGas Motospordiklubi GasGas EST
Seeniorid 40+ 371 Danielius Żoštautas KTM LTU
Seeniorid 40+ 959 Alar Kulp Husqvarna Paikuse Motoklubi EST
Seeniorid 40+ 818 Margus Ots Husqvarna RedMoto Racing EST
Seeniorid 40+ 371 Danielius Žoštautas KTM LTU
Seeniorid 40+ 119 Jarko Metsis Husqvarna RedMoto Racing EST
Seeniorid 40+ 654 vaido kalm KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
Seeniorid 40+ 10 Toivo Nikopensius Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Seeniorid 40+ 173 Tiit Libe KTM Favor Motosport EST
Seeniorid 40+ 707 Audrius Norkus KTM LTU
Seeniorid 40+ 818 Margus Ots Husqvarna RedMoto Racing EST
Seeniorid 40+ 14 Arturs Robeznieks Sherco LAT
Retro 622 Peep Nork CZ Motoextreme EST
Naised 905 Esmeralda Vesterinen KTM FIN
Juuniorid 901 Egert Veltson Husqvarna RedMoto Racing EST
Juuniorid 184 Reio Timmi KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
Juuniorid 620 Joel Kolehmainen Yamaha FIN
Juuniorid 620 Joel Kolehmainen Yamaha FIN
Juuniorid 156 Jürto Brauer KTM Tartu Enduro Klubi EST
Juuniorid 895 Mirko Raup KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
Juuniorid 969 Markus Erik Metsis KTM RedMoto Racing EST
Harrastajad 90 Janar Säärits KTM Tartu Enduro Klubi EST
Harrastajad 369 Andres Kukk KTM RedMoto Racing EST
Harrastajad 646 Jüri Kommer KTM Tartu Enduro Klubi EST
Harrastajad 444 Kristjan Kolsar Beta RedMoto Racing EST
Harrastajad 170 Timo Hermlin KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
Harrastajad 135 Rene Jerbach Husqvarna RedMoto Racing EST
Harrastajad 559 Tomi Ritala TM FIN
Harrastajad 44 Martin Kohv Sherco Tartu Enduro Klubi EST
Harrastajad 956 Sten Väise KTM Kagu Motoklubi EST
Harrastajad 455 Kaspar Raidmets KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
Harrastajad 520 Endrik Raal Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Harrastajad 986 Kristo Papstel KTM RedMoto Racing EST
Harrastajad 313 Dan Murumets KTM Pärnu Motoclub EST
Harrastajad 741 Hannes Veski AYR-KTM Aave Spordiklubi EST
Harrastajad 19 Egert Säärits KTM Kagu Motoklubi EST
E-3 241 Andre Park Sherco RedMoto Racing EST
E-3 23 Jaanus Hugo Ermits Beta Tihemetsa Motoklubi EST
E-3 18 Toomas Triisa Husqvarna RedMoto Racing EST
E-3 351 Elary Talu KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
E-3 556 Jarmo Lehiste Sherco Paikuse Motoklubi EST
E-3 489 Lauris Paulovskis KTM LAT
E-3 117 Priit Palatu KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
E-2 128 Gregor Kaares Yamaha Estonian Express Racing EST
E-2 319 Sander Leivo KTM RedMoto Racing EST
E-2 531 Priit Biene Husqvarna RedMoto Racing EST
E-2 199 Ragnar Valdstein Husqvarna Karksi Racing Team EST
E-2 777 Kalev Kriis Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
E-2 142 priit link GasGas Motospordiklubi GasGas EST
E-2 42 Kaspars Bondars KTM LAT
E-2 311 Martin Leok KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
E-2 74 Ivo Steinbergs Beta LAT
E-2 360 Riho Keerme KTM Jõhvi Motoklubi EST
E-1 992 Tõnu Kallast Sherco Paikuse Motoklubi EST
E-1 233 Aleksi Karjalainen KTM FIN
E-1 317 Gints Filipsons Sherco LAT
E-1 521 Veiko Rääts KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
Algajad 284 Kert Kaljurand KTM Motoklubi Pärm Racing Team EST
Algajad 464 Aleksei Melehhin Beta EST
Algajad 812 Tõnis Krass Husqvarna RedMoto Racing EST
Algajad 856 Mait Kindlam Sherco Star Racing EST
Algajad 133 silver eerik Husqvarna Star Racing EST
Algajad 399 Sander Saidla Beta Star Racing EST
Algajad 13 ANATOLI SAMOSKIN Yamaha EST
Algajad 35 Tiit Ennok KTM EST
Algajad 55 Ruslan Karpov KTM EST
Algajad 515 Helvis Trääder KTM RedMoto Racing EST
Algajad 337 Olger Otti KTM Star Racing EST
Algajad 112 Vitali Marksoo Beta EST
Algajad 330 Martin Kukk Sherco Tartu Enduro Klubi EST
Algajad 140 Ivar Pärnik KTM Paikuse Motoklubi EST
Algajad 372 Olev Põder GasGas Motospordiklubi GasGas EST
Algajad 808 Kalvis Kuskis KTM LAT
Algajad 98 kristjan kuill KTM Motodepoo Team Green EST
Algajad 808 Kari Kodasma Sherco Spordiklubi Stingray Extreme EST
Algajad 931 Indrek Reisenbuk KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
Algajad 656 Margus Vesper KTM Tartu Enduro Klubi EST
Algajad 888 Rain Laanemets Sherco RedMoto Racing EST
Algajad 814 Siim Viikman KTM EST
Algajad 500 Jaanus Vihtla KTM RedMoto Racing EST
Algajad 62 Janek Busch KTM RedMoto Racing EST
Algajad 648 Ardo Tiits KTM EST
Algajad 193 Tergo Liib KTM EST
Algajad 404 Aare Pere KTM RedMoto Racing EST
Algajad 58 Maido Martsik Sherco Karksi Racing Team EST
Algajad 342 Toomas Tomson GasGas Enos Motorsport EST
Algajad 691 Kimmo Julku KTM FIN
Algajad 730 Andres Meos Husqvarna Tartu Enduro Klubi EST
Algajad 410 Peeter Post KTM Tartu Enduro Klubi EST
Algajad 722 Ain-Gustav Bartels Beta RedMoto Racing EST
Algajad 129 Alar Hints KTM Aave Spordiklubi EST
Algajad 869 Andrus Albi KTM Tartu Enduro Klubi EST
Kommentaarium on suletud.