ENKV I etapp

Aeg
11/07/2020
Kogu päev

Asukoht
Lauri krossirada

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend

Masinaklassid
EMV etapp: Pitbike MX, 50cc
ENKV etapp: 65cc, 85cc
Korraldaja karikale: 50PW/Mini, Pitbike 88 Semi, Pitbike 88 Semi Jun

NB! Iga sportlane peab võistlusele tulles veenduma, et ta on terve ja tal ei ole COVID-19 tunnuseid (palavik, nohu, köha).

Due to COVID-19 rules every competitor must be sure that he/she is healthy and he/she does not have the symptoms of COVID-19 (high temperature, cough, stuffy nose).

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
50cc 959 Laur Kallikorm KTM Motoextreme EST
50cc 93 Karl-Maru Luuken KTM AMB Racing Team EST
50cc 9 Johann Hansman KTM KTL Racing klubi EST
50cc 88 Erki Raudnagel KTM Äksi39Team EST
50cc 777 Karl Enriko Talves KTM Tihemetsa MK EST
50cc 7 Ronalds Titovs Husqvarna LAT
50cc 523 Simeon Kõiv KTM RedMoto Racing EST
50cc 50 Märten Hünerson KTM RedMoto Racing EST
50cc 5 Rasmus Vettik KTM KTM Racing Estonia EST
50cc 47 Sebastian Puusepp KTM Sõmerpalu MK EST
50cc 462 Reimo ŠINTJAKOV Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 443 Oliver Saar Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 39 Robin Robert Mooses KTM Äksi39Team EST
50cc 38 Ramon Visnapuu Husqvarna Motoklubi Sinilind EST
50cc 345 Markus Rotmeister Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc 339 Bruno Mägi KTM AMB Racing Team EST
50cc 333 Sebastian Kask KTM Valga MK EST
50cc 329 Mikk Mihkel Sepp Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 32 Kristofer Valk Husqvarna Sõmeru Racing EST
50cc 30 Kaspar Mark Husqvarna Sõmeru Racing EST
50cc 3 Kristofer Daniel Saag KTM EST
50cc 26 Eva - Lotta Mark Husqvarna Sõmeru Racing EST
50cc 26 Aston Kõiv Husqvarna Kagu Motoklubi EST
50cc 222 Rasmus Näär KTM KTL Racing klubi EST
50cc 220 Germo Soots KTM EST
50cc 17 Romet Jundas KTM KTM Racing Estonia EST
50cc 16 Martin Põder KTM Tihemetsa MK EST
50cc 11 Karl Mark Kristman Husqvarna SK Yamaha Keskus EST
50cc 109 Gregor Lootus KTM Motoextreme EST
50cc 101 Karl Sander Aedla KTM RedMoto Racing EST
50cc 100 Theo Kolts Husqvarna Vihur Motosport EST
50PW/Mini 8 Karl Hünerson Husqvarna RedMoto Racing EST
50PW/Mini 27 Evar Mark Husqvarna Sõmeru Racing EST
50PW/Mini 222 Kasper Üle KTM RedMoto Racing EST
50PW/Mini 15 Rasmus Mark Husqvarna Sõmeru Racing EST
50PW/Mini 126 Jesper Jakk Husqvarna Kose AMK EST
50PW/Mini 10 Stever Pihu KTM EST
65cc 933 Georg Sirel KTM Linnamäe Krossiklubi EST
65cc 93 Gregor Kuusk Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 8 Sebastian Kõiv Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 79 Martha Koort KTM Almaca Motosport EST
65cc 739 Hugo Sirel KTM Linnamäe Krossiklubi EST
65cc 720 Robin Raudsepp KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
65cc 719 Hugo SOPPE Husqvarna Püssi Motoklubi EST
65cc 705 Bert Matteo Laas KTM Valga MK EST
65cc 66 Mattias Tamekant Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 65 Jēkabs Hudolejs Yamaha LAT
65cc 63 Stefan Taaber Husqvarna Kagu Motoklubi EST
65cc 617 Kaspar Uibu Yamaha Sõmerpalu MK EST
65cc 595 Lars Kallikorm KTM EST
65cc 52 Raul Liivlaid Husqvarna Motoklubi Lääne EST
65cc 512 Paul Raid Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 5 Priidu Prikk Yamaha Motoklubi Lääne EST
65cc 444 Krevor Mercel Nõmme KTM RedMoto Racing EST
65cc 404 Enriko Peilman KTM RedMoto Racing EST
65cc 4 Enri Lustus Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 365 Markus Raba Yamaha Motoklubi Lääne EST
65cc 333 Remy Raid KTM AMB Racing Team EST
65cc 331 Sebastian Klooren Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 33 Sander Pihlakas Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 30 Ottomar Saag Husqvarna Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 258 Frankie Lvovs Husqvarna Vihur Motosport EST
65cc 225 Henrik Soots Husqvarna EST
65cc 220 Leslie Puller Husqvarna Pärnu Motoclub EST
65cc 2 Andre Sarri Yamaha Motoextreme EST
65cc 19 Ott Melts Yamaha Motoklubi Lääne EST
65cc 181 Edvin Jürgen Yamaha Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 18 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
65cc 177 KARL ILVES Husqvarna Linnamäe Krossiklubi EST
65cc 15 Marten Raud KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 111 Lucas Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 110 Romy Järvelaht KTM RedMoto Racing EST
65cc 10 Jakob Burmann Husqvarna RedMoto Racing EST
85cc 85 Kaspar Raagmsa Yamaha Motoklubi Lääne EST
85cc 8 Karl Hunt KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
85cc 78 Karl Talinurm KTM EST
85cc 772 Janis Reišulis KTM LAT
85cc 739 Andri Kutsar KTM Äksi39Team EST
85cc 727 Mark Peterson KTM Valga MK EST
85cc 724 Jekabs Kubulins Yamaha LAT
85cc 65 Gregor Allikas KTM Motoklubi Lääne EST
85cc 637 Jan-Marten Paju Husqvarna RedMoto Racing EST
85cc 52 Jan Eduard Piigli Kawasaki RedMoto Racing EST
85cc 477 Elias Penttinen KTM FIN
85cc 41 Oskar Kuik Husqvarna AYR Racing Team EST
85cc 376 VALDIS MARKINS Husqvarna LAT
85cc 315 Tristan Loob Husqvarna Pärnu Motoclub EST
85cc 276 Hendrik Urbanik Husqvarna Kagu Motoklubi EST
85cc 26 Joosep Jakk KTM Kose AMK EST
85cc 255 Kennert Nurja KTM AYR Racing Team EST
85cc 232 Tristen Mardo KTM AYR Racing Team EST
85cc 201 Kevin Villand Kawasaki Motoklubi Lääne EST
85cc 191 Martins Platkevics KTM LAT
85cc 137 Rasmus Alan Truus KTM EST
85cc 121 Marko Moorits KTM Linnamäe Krossiklubi EST
Pitbike MX 924 Taavi Põder Bucci Moto Linnamäe Krossiklubi EST
Pitbike MX 82 Meelis Liivrand Bucci Moto Freetime Racing EST
Pitbike MX 80 Romet Ahi Bucci Moto Freetime Racing EST
Pitbike MX 73 Kaspar Korsar Apollo EST
Pitbike MX 7 Aimar Peterson Pitpro Abja Tehnikaring EST
Pitbike MX 69 Kristofer Laur Pitpro EST
Pitbike MX 404 Robin Kahu Pitpro Abja Tehnikaring EST
Pitbike MX 39 Erki Koltsin Apollo Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike MX 31 Kristel Raba Bucci Moto Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike MX 235 Kaido Raal Apollo Tihemetsa MK EST
Pitbike MX 2 Marko Lepik Bucci Moto Freetime Racing EST
Pitbike MX 16 Matis Heinpõld Pitpro Tihemetsa MK EST
Pitbike MX 15 Toomas Raba Bucci Moto Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike MX 141 Erki Kriisa PitsterPro EST
Pitbike MX 134 Juss Maidla Bucci Moto Kagu Motoklubi EST
Pitbike MX 131 Marleen Valdas Bucci Moto HRC Eesti Racing Team EST
Pitbike MX 11 Robin Paarman YCF EST
Pitbike MX 10 Raul Rammula PitsterPro Freetime Racing EST
Pitbike Semi88 939 Raivo Raudsepp Pitpro Sõmerpalu MK EST
Pitbike Semi88 930 Krissy-Eliis Raba Apollo Abja Tehnikaring EST
Pitbike Semi88 69 Evert Kangur Pitpro Abja Tehnikaring EST
Pitbike Semi88 666 Raul Pinsel Apollo Abja Tehnikaring EST
Pitbike Semi88 625 Oliver Kalle YCF EST
Pitbike Semi88 31 Kristel Raba Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike Semi88 208 Kristo Hint YCF EST
Pitbike Semi88 13 Tarmo Raba Apollo Abja Tehnikaring EST
Pitbike Semi88 Jun 70 Kristelle Tasane Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike Semi88 Jun 42 Mikk Pinsel Apollo Abja Tehnikaring EST
Pitbike Semi88 Jun 38 Henry Küper YCF Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike Semi88 Jun 18 Robin Paarman YCF EST
Pitbike Semi88 Jun 12 Henri Grünberg Bucci Moto EST
Kommentaarium on suletud.