ENKV II etapp 2021 Tihemetsas

Aeg
01/08/2021
Kogu päev

Asukoht
Lauri krossirada

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend

Võistluse koht: Lauri krossirada, Tihemetsa

EMV etapp: 50cc, Pitbike MX
ENKV etapp: 65cc, 85cc
Pitbike Cup: Pitbike 88 Semi, Pitbike 88 Semi Jun
Korraldaja karikale: 50PW, 50Mini, ATV Lapsed/Jun

NB! Iga sportlane peab võistlusele tulles veenduma, et ta on terve ja tal ei ole COVID-19 tunnuseid (palavik, nohu, köha).

Due to COVID-19 rules every competitor must be sure that he/she is healthy and he/she does not have the symptoms of COVID-19 (high temperature, cough, stuffy nose).

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
50cc 979 Ruben Tees Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 88 Erki Raudnagel GasGas AMB Racing Team EST
50cc 62 Sebastian Busch KTM EST
50cc 595 Dominic Toomsalu KTM EST
50cc 523 Simeon Kõiv KTM RedMoto Racing EST
50cc 51 Marko Virves Husqvarna Freetime Racing EST
50cc 47 Sebastian Puusepp Husqvarna Sõmerpalu MK EST
50cc 43 Oskar Susi KTM KTL Racing klubi EST
50cc 329 Mikk Mihkel Sepp Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 32 Kristofer Valk Husqvarna Sõmeru Racing EST
50cc 30 Kaspar Üle KTM RedMoto Racing EST
50cc 27 Evar Mark Husqvarna Sõmeru Racing EST
50cc 26 Aston Kõiv Husqvarna Kagu Motoklubi EST
50cc 255 Roger Ruubel Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 222 Rasmus Näär KTM LL Racing EST
50cc 16 Martin Põder GasGas Tihemetsa MK EST
50cc 11 Karl Mark Kristman Husqvarna SK Yamaha Keskus EST
50cc 100 Theo Kolts GasGas Pärnu Motoclub EST
50cc 10 Stever Pihu Husqvarna Sõmerpalu MK EST
50Mini 8 Karl Hünerson KTM EST
50Mini 78 Oskar Hiietam KTM RXT Motoklubi EST
50Mini 720 Robin Raudsepp KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
50Mini 641 Niklas Johanson KTM Saare Racing Service EST
50Mini 470 Lukas Arras KTM Kagu Motoklubi EST
50Mini 449 Raido Vaikmäe Husqvarna Kagu Motoklubi EST
50Mini 449 Raido Vaikmäe Husqvarna Kagu Motoklubi EST
50Mini 26 Samuel Busch KTM EST
50Mini 19 Raiki Põldma KTM RedMoto Racing EST
50Mini 155 Henry Järv Husqvarna SK Yamaha Keskus EST
50Mini 123 Ron Tiisler Husqvarna Sõmerpalu MK EST
50PW 812 Rayan Tahk Yamaha SK Yamaha Keskus EST
50PW 61 Rudi Koppel Yamaha Ida-Saare Motoklubi EST
50PW 529 Samuel Kõiv Yamaha RedMoto Racing EST
50PW 5 Janelle Nõmmik Yamaha EST
50PW 37 Henri Maansoo Yamaha SK Yamaha Keskus EST
65cc 9 Johann Hansman KTM KTL Racing klubi EST
65cc 8 Sebastian Kõiv GasGas RedMoto Racing EST
65cc 777 Karl Enriko Talves KTM Tihemetsa MK EST
65cc 724 Jēkabs Kubuliņš Yamaha LAT
65cc 720 Leslie Puller Husqvarna Pärnu Motoclub EST
65cc 719 Hugo Soppe Husqvarna Püssi Motoklubi EST
65cc 709 Gregor Lootus KTM Motoextreme EST
65cc 658 Frankie Lvovs GasGas Vihur Motosport EST
65cc 630 Sebastian Kask KTM Valga MK EST
65cc 600 Robin Arukase Husqvarna EST
65cc 511 Rasmus Avik Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 5 Priidu Prikk Yamaha Motoklubi Lääne EST
65cc 45 Oskar Antson KTM LL Racing EST
65cc 444 Krevor Marcel Nõmme KTM KTL Racing klubi EST
65cc 443 Oliver Saar Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 38 Ramon Visnapuu Husqvarna Motoklubi Sinilind EST
65cc 365 Markus Raba Yamaha Motoextreme EST
65cc 339 Bruno Mägi GasGas AMB Racing Team EST
65cc 331 Sebastian Klooren Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 30 Ottomar Saag Husqvarna EST
65cc 19 Ott Melts Yamaha Motoextreme EST
65cc 181 Edvin Jürgen Yamaha Kagu Motoklubi EST
65cc 15 Marten Raud Husqvarna Viljandi Motospordiklubi EST
65cc 111 Aigar Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 111 Lucas Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 101 Karl Sander Aedla KTM RedMoto Racing EST
65cc 10 Jakob Burmann GasGas RedMoto Racing EST
85cc 85 Kaspar Raagmaa Yamaha Motoextreme EST
85cc 81 Sören Korbelainen Husqvarna RedMoto Racing EST
85cc 80 Rasmus Meius KTM Motoklubi Tallinn EST
85cc 720 Robin Raudsepp KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
85cc 717 Kaspar Uibu Yamaha Sõmerpalu MK EST
85cc 67 Kevin Nõgesmaa KTM Karksi Racing Team EST
85cc 655 Romeo Pikand KTM Viljandi Motospordiklubi EST
85cc 65 Gregor Allikas KTM Motoklubi Lääne EST
85cc 55 Sten-Kevin Toomela Husqvarna KTL Racing klubi EST
85cc 512 Paul Raid Husqvarna Sõmerpalu MK EST
85cc 477 Elias Penttinen KTM FIN
85cc 40 Travis Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
85cc 28 Kristofer Tootmaa KTM Hiiumaa Motoharidus EST
85cc 232 Tristen Mardo KTM AYR Racing Team EST
85cc 21 Erki Rosin Yamaha SK Yamaha Keskus EST
85cc 137 Rasmus Alan Truus KTM Linnamäe Krossiklubi EST
85cc 121 Marko Moorits KTM Linnamäe Krossiklubi EST
85cc 108 Gren Laht KTM KTL Racing klubi EST
ATV Jun 4 Kren Astok Apex Sõmeru Racing EST
ATV Lapsed 8 Alice Kivimägi Apex Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 7 Sander Sarapik Apex Pärnu Motoclub EST
ATV Lapsed 69 Pätrik Ilm Cobra Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 64 Kaspar Saar Apex Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 353 Argo Algma Apex Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 27 Melvin Rui Apex Kose AMK EST
ATV Lapsed 22 Eric Tōnissoo Apex Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 11 Brent Saul Apex Äksi39Team EST
Pitbike 88 Semi 83 Lauri Maks Bucci Moto Freetime Racing EST
Pitbike 88 Semi 69 Jurijs Sigajevs Bucci Moto LAT
Pitbike 88 Semi 666 Raul Pinsel Pitpro Abja Tehnikaring EST
Pitbike 88 Semi 42 Mikk Pinsel Pitpro Abja Tehnikaring EST
Pitbike 88 Semi 38 Henry Küper YCF Viljandi Motospordiklubi EST
Pitbike 88 Semi 208 Kristo Hint Pitpro Viljandi Motospordiklubi EST
Pitbike 88 Semi Jun 70 Kristelle Tasane YCF Viljandi Motospordiklubi EST
Pitbike 88 Semi Jun 625 Oliver Kalle YCF Viljandi Motospordiklubi EST
Pitbike 88 Semi Jun 229 Ralf Kahu Muu/Other Abja Tehnikaring EST
Pitbike MX 96 Margus Oks Bucci Moto Freetime Racing EST
Pitbike MX 924 Taavi Põder Bucci Moto Linnamäe Krossiklubi EST
Pitbike MX 82 Meelis Liivrand Bucci Moto Freetime Racing EST
Pitbike MX 80 Romet Ahi Bucci Moto Freetime Racing EST
Pitbike MX 69 Jurijs Sigajevs Bucci Moto LAT
Pitbike MX 54 Oliver Vippul Bucci Moto Freetime Racing EST
Pitbike MX 404 Robin Kahu PitsterPro EST
Pitbike MX 30 Sven Seinpere Bucci Moto EST
Pitbike MX 23 Risto Grünberg Bucci Moto Viljandi Motospordiklubi EST
Pitbike MX 2 Marko Lepik Bucci Moto Freetime Racing EST
Pitbike MX 199 Miks Binovskis Bucci Moto LAT
Pitbike MX 16 Matis Heinpõld Pitpro EST
Pitbike MX 134 Juss Maidla Bucci Moto Kagu Motoklubi EST
Pitbike MX 12 Henri Grünberg Bucci Moto Viljandi Motospordiklubi EST
Pitbike MX 10 Raul Rammula PitsterPro Freetime Racing EST
Kommentaarium on suletud.