Home Events Motokross ENKV II etapp ja Pitbike EMV I etapp 2022 Tihemetsas

ENKV II etapp ja Pitbike EMV I etapp 2022 Tihemetsas

Võistlusjuhend: https://msport.ee/wp-content/uploads/2022/03/ENKV_I_etapp-Tihemetsa-2022.pdf

Võistlusklassid:
EMV etapp: 50cc, Pitbike MX
ENKV etapp: 65cc, 85cc, MX Naised, 125cc
Korraldaja karikale: 50PW, 50Mini, 65 Jun, 85 Jun, MX Jun, Pitbike 88 Semi, Pitbike 88 Semi Jun

Registreerunud


Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
125cc 615 Aron Annerviek KTM Pärnu Motoclub EST
125cc 315 Tristan Loob Husqvarna Pärnu Motoclub EST
125cc 22 Hugo Nork TM Motoextreme EST
125cc 121 Marko Moorits KTM Linnamäe Krossiklubi EST
50cc 900 Ralf Vanatoa Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc 812 Rayan Tahk Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 710 Hans Jakob Tasa Husqvarna Sõmerpalu MK EST
50cc 646 Karl Sander KTM RedMoto Racing EST
50cc 595 Dominic Toomsalu KTM EST
50cc 5 Ralf Lippus Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 470 Lukas Arras Husqvarna Kagu Motoklubi EST
50cc 47 Sebastian PUUSEPP Husqvarna Sõmerpalu MK EST
50cc 45 Ruudi Kandelin Husqvarna Vihur Motosport EST
50cc 449 Raido Vaikmäe GasGas Kagu Motoklubi EST
50cc 34 Edgars Kundzins KTM LAT
50cc 30 Kaspar Üle KTM RedMoto Racing EST
50cc 3 Valters Jurcenko KTM LAT
50cc 27 Evar Mark GasGas Sõmeru Racing EST
50cc 255 Roger RUUBEL Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 229 Jaan Aron Vahter KTM Kiilimoto EST
50cc 21 Lily Tera Husqvarna EST
50cc 16 Martin Põder GasGas Pärnu Motoclub EST
50cc 15 Henry Järv Husqvarna SK Yamaha Keskus EST
50cc 123 Ron Tiisler Husqvarna Kagu Motoklubi EST
50cc 11 Martin Markus Ansi KTM EST
50Mini 900 Ralf Vanatoa Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50Mini 529 Samuel Kõiv KTM RedMoto Racing EST
50Mini 48 Harri Oja KTM Pärnu Motoclub EST
50Mini 29 Robin Vahter KTM Kiilimoto EST
50Mini 19 Raiki Põldma KTM RedMoto Racing EST
50PW 8 Gerret Lensment Yamaha Tihemetsa MK EST
50PW 507 Brait Arumägi Yamaha AGM Racing EST
50PW 318 Markus Toomela Yamaha Paikuse Motoklubi EST
50PW 300 Jorma Arukase Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50PW 15 Stevin Karakatš Yamaha EST
65 Jun 88 Erki Raudnagel KTM AMB Racing Team EST
65 Jun 822 Karl-Joosep Pajumaa KTM KTL Racing klubi EST
65 Jun 797 Johann Hansman KTM KTL Racing klubi EST
65 Jun 777 Karl enriko Talves KTM Tihemetsa MK EST
65 Jun 643 Roberts Brants Husqvarna LAT
65 Jun 630 Sebastian Kask KTM Valga MK EST
65 Jun 6 Robin Kuus KTM Kagu Motoklubi EST
65 Jun 526 Simon Marten Kilkans KTM KTL Racing klubi EST
65 Jun 523 Simeon Kõiv KTM RedMoto Racing EST
65 Jun 443 Oliver Saar Husqvarna RedMoto Racing EST
65 Jun 38 Ramon Visnapuu Husqvarna KTL Racing klubi EST
65 Jun 329 Mikk Mihkel Sepp Husqvarna RedMoto Racing EST
65 Jun 32 Kristofer Valk Husqvarna Sõmeru Racing EST
65 Jun 32 Ricards Jurcenko Husqvarna LAT
65 Jun 300 Robin Arukase Husqvarna Pärnu Motoclub EST
65 Jun 26 Aston Kõiv Husqvarna Kagu Motoklubi EST
65 Jun 222 Rasmus Näär KTM LL Racing EST
65 Jun 212 Oscar Lepik KTM Eesti Motospordi Akadeemia EST
65 Jun 181 Edvin Jürgen Yamaha Kagu Motoklubi EST
65 Jun 11 Karl Mark Kristman Yamaha SK Yamaha Keskus EST
65 Jun 100 Theo Kolts GasGas Pärnu Motoclub EST
65cc 93 Liina Lõoke Husqvarna Tihemetsa MK EST
65cc 93 Karl-Maru Luuken Husqvarna Tihemetsa MK EST
65cc 93 Karl-Maru Luuken Husqvarna Tihemetsa MK EST
65cc 8 Sebastian Kõiv GasGas RedMoto Racing EST
65cc 730 Ottomar Saag Husqvarna Viljandi Motospordiklubi EST
65cc 722 Jēkabs Hudolejs Yamaha LAT
65cc 720 Leslie Puller Husqvarna Pärnu Motoclub EST
65cc 71 PATRIKS CIRULIS Husqvarna LAT
65cc 709 Gregor Lootus KTM Motoextreme EST
65cc 602 Aston Allas KTM RedMoto Racing EST
65cc 6 Robin Kuus KTM Kagu Motoklubi EST
65cc 524 Markus Sebastian Kilkans KTM KTL Racing klubi EST
65cc 51 MARTINS CIRULIS Husqvarna LAT
65cc 4 Enri Lustus Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 331 Sebastian Klooren Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 21 Johann Tomikas Yamaha Motoklubi Lääne EST
65cc 2 Andre Sarri Yamaha Motoextreme EST
65cc 15 Marten Raud Husqvarna Viljandi Motospordiklubi EST
65cc 111 Lucas Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
85 Jun 910 Ralf Puusepp Husqvarna Pärnu Motoclub EST
85 Jun 715 Enriko Peilman KTM RedMoto Racing EST
85 Jun 658 Frankie Lvovs GasGas Vihur Motosport EST
85 Jun 53 Kris-Kevin Küttim KTM Hiiumaa Motoharidus EST
85 Jun 512 Paul Raid GasGas Sõmerpalu MK EST
85 Jun 5 Priidu Prikk Yamaha RedMoto Racing EST
85 Jun 444 Krevor Marcel Nõmme KTM KTL Racing klubi EST
85 Jun 101 Rasmus Arukase Husqvarna Pärnu Motoclub EST
85 Jun 10 Jakob Burmann GasGas RedMoto Racing EST
85cc 910 Ralf Puusepp Husqvarna Pärnu Motoclub EST
85cc 732 Tristen Mardo Husqvarna KTL Racing klubi EST
85cc 720 Robin Raudsepp KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
85cc 717 Kaspar Uibu Yamaha Sõmerpalu MK EST
85cc 715 Enriko Peilman KTM RedMoto Racing EST
85cc 520 Raul Liivaid Husqvarna Pärnu Motoclub EST
85cc 512 Paul Raid GasGas Sõmerpalu MK EST
85cc 28 Kristofer Tootmaa KTM Hiiumaa Motoharidus EST
85cc 135 Kenert Pärg Husqvarna Eesti Motospordi Akadeemia EST
MX Jun 727 Mark Peterson Honda Valga MK EST
MX Jun 232 Jesper Dubolazov Honda Kagu Motoklubi EST
MX Naised 938 Mairi Vann Honda EST
MX Naised 79 Martha Koort Husqvarna AMB Racing Team EST
MX Naised 78 Elisabeth-Mary Vainrauh Husqvarna Kiilimoto EST
MX Naised 650 Jane Ilves Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX Naised 642 Celiin Jõesaar KTM Kagu Motoklubi EST
MX Naised 39 Enelin Hermann KTM Äksi39Team EST
MX Naised 131 Marleen Valdas Honda HRC Eesti Racing Team EST
Pitbike 88 Semi 930 Krissy-Eliis Raba Pitpro Abja Tehnikaring EST
Pitbike 88 Semi 924 Taavi Pōder YCF Linnamäe Krossiklubi EST
Pitbike 88 Semi 83 Lauri Maks Bucci Moto Freetime Racing EST
Pitbike 88 Semi 71 Rauno Savolainen Pitpro Viljandi Motospordiklubi EST
Pitbike 88 Semi 69 Jurijs Sigajevs Bucci Moto LAT
Pitbike 88 Semi 666 Raul Pinsel Pitpro Abja Tehnikaring EST
Pitbike 88 Semi 629 Pärtel Kiisküla Muu/Other Viljandi Motospordiklubi EST
Pitbike 88 Semi 625 Oliver Kalle Muu/Other Viljandi Motospordiklubi EST
Pitbike 88 Semi 606 PRIIT LEPIK Pitpro Abja Tehnikaring EST
Pitbike 88 Semi 42 Mikk Pinsel Pitpro Abja Tehnikaring EST
Pitbike 88 Semi 41 Oliver Mõttus YCF Abja Tehnikaring EST
Pitbike 88 Semi 38 Henry Küper YCF Viljandi Motospordiklubi EST
Pitbike 88 Semi 31 Kristel Raba Pitpro Viljandi Motospordiklubi EST
Pitbike 88 Semi 208 Kristo Hint Pitpro Viljandi Motospordiklubi EST
Pitbike 88 Semi 13 Tarmo Raba Apollo Abja Tehnikaring EST
Pitbike 88 Semi 118 ülo rebane Pitpro Abja Tehnikaring EST
Pitbike 88 Semi Jun 961 Mairo Usin Apollo Abja Tehnikaring EST
Pitbike 88 Semi Jun 887 karl-eerik osijärv Bucci Moto Abja Tehnikaring EST
Pitbike 88 Semi Jun 77 Markus Mettus Muu/Other Viljandi Motospordiklubi EST
Pitbike 88 Semi Jun 64 Kevon Maasing Muu/Other Viljandi Motospordiklubi EST
Pitbike 88 Semi Jun 272 Brendon Kannel YCF Viljandi Motospordiklubi EST
Pitbike 88 Semi Jun 229 Ralf Kahu Muu/Other Tihemetsa MK EST
Pitbike 88 Semi Jun 17 Kaiser Kopti Bucci Moto Motoextreme EST
Pitbike 88 Semi Jun 150 Jorma Armas Pedak Pitpro Viljandi Motospordiklubi EST
Pitbike 88 Semi Jun 11 Samuel Sarv YCF Viljandi Motospordiklubi EST
Pitbike MX 95 Claus Oliver Pajuri Bucci Moto Motoextreme EST
Pitbike MX 82 Meelis Liivrand Bucci Moto Freetime Racing EST
Pitbike MX 80 Romet Ahi Bucci Moto Freetime Racing EST
Pitbike MX 69 Jurijs Sigajevs Bucci Moto LAT
Pitbike MX 54 Oliver Vippul Bucci Moto EST
Pitbike MX 38 Henry Küper Pitpro Viljandi Motospordiklubi EST
Pitbike MX 33 Olavi Villo Bucci Moto SK Yamaha Keskus EST
Pitbike MX 31 Kristel Raba Bucci Moto Viljandi Motospordiklubi EST
Pitbike MX 30 Raivo Seinpere Bucci Moto EST
Pitbike MX 2 Marko Lepik Bucci Moto Freetime Racing EST
Pitbike MX 17 Kaiser Kopti Bucci Moto Motoextreme EST
Pitbike MX 16 Matis Heinpõld Pitpro Viljandi Motospordiklubi EST
Pitbike MX 134 Juss Maidla Bucci Moto Kagu Motoklubi EST
Pitbike MX 10 Raul Rammula PitsterPro Freetime Racing EST

The event is finished.

Sildid:,

Kuupäev

Mai 22 2022
Expired!

Aeg

Terve päev

Asukoht

Lauri krossirada
Tartu–Viljandi–Kilingi-Nõmme, Väljaküla, 86211 Pärnu maakond
Kategooria
QR Code