ENKV III etapp – Mini Dirt Cup II etapp

Loading Map....

Aeg
15/08/2020
Kogu päev

Asukoht
Linnamäe krossirada

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend

Masinaklassid
ENKV etapp: 50cc, 65cc, 85cc, ATV Lapsed, ATV Lapsed Jun
MiniDirt Cup: Pitbike MX, Pitbike 88 Semi, Pitbike 88 Semi Jun, Pitbike 35+
Korraldaja karikale: 50PW/Mini

NB! Iga sportlane peab võistlusele tulles veenduma, et ta on terve ja tal ei ole COVID-19 tunnuseid (palavik, nohu, köha).

Due to COVID-19 rules every competitor must be sure that he/she is healthy and he/she does not have the symptoms of COVID-19 (high temperature, cough, stuffy nose).

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
50cc 93 Karl-Maru Luuken KTM AMB Racing Team EST
50cc 9 Johann Hansman KTM KTL Racing klubi EST
50cc 88 Erki Raudnagel KTM Äksi39Team EST
50cc 79 Jekabs Gailis Husqvarna LAT
50cc 777 Karl enriko talves KTM Tihemetsa MK EST
50cc 523 Simeon Kõiv KTM RedMoto Racing EST
50cc 51 Marko Virves Husqvarna Freetime Racing EST
50cc 50 Märten Hünerson KTM RedMoto Racing EST
50cc 47 Sebastian Puusepp KTM Sõmerpalu MK EST
50cc 47 Oskar Susi KTM EST
50cc 443 Oliver Saar Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 442 Calvin Gregor Minakov KTM RedMoto Racing EST
50cc 39 Robin Robert Mooses KTM Äksi39Team EST
50cc 38 Ramon Visnapuu Husqvarna Motoklubi Sinilind EST
50cc 345 Markus Rotmeister Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc 339 Bruno Mägi KTM AMB Racing Team EST
50cc 329 Mikk Mihkel Sepp Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 32 Kristofer Valk Husqvarna Sõmeru Racing EST
50cc 300 Robin Arukase Husqvarna EST
50cc 300 Robin Arukase Husqvarna EST
50cc 30 Martin Mark Husqvarna Sõmeru Racing EST
50cc 3 Kristofer Daniel Saag KTM EST
50cc 26 Eva-Lotta Mark Husqvarna Sõmeru Racing EST
50cc 26 Aston Kõiv Husqvarna Kagu Motoklubi EST
50cc 222 Rasmus Näär KTM KTL Racing klubi EST
50cc 220 Germo Soots KTM EST
50cc 17 Romet Jundas KTM KTM Racing Estonia EST
50cc 122 Alar Johanson Husqvarna VKJ Racing EST
50cc 11 Karl Mark Kristman Husqvarna SK Yamaha Keskus EST
50cc 109 Gregor Lootus KTM Motoextreme EST
50cc 101 Karl Sander Aedla KTM RedMoto Racing EST
50cc 100 Theo Kolts Husqvarna Vihur Motosport EST
50PW/Mini 6 Oskar Hiietam Yamaha EST
50PW/Mini 595 Dominic Toomsalu Husqvarna EST
50PW/Mini 40 Mikk Saar Husqvarna Roosna-Alliku Motoklubi EST
50PW/Mini 30 Kaspar Üle KTM RedMoto Racing EST
50PW/Mini 27 Evar Mark Husqvarna Sõmeru Racing EST
50PW/Mini 15 Martin Mark Husqvarna Sõmeru Racing EST
50PW/Mini 111 Aron Saarme Yamaha Sõmerpalu MK EST
50PW/Mini 10 Stever Pihu KTM Sõmerpalu MK EST
65cc 910 Ralf Puusepp KTM Pärnu Motoclub EST
65cc 8 Sebastian Kõiv Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 720 Robin Raudsepp KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
65cc 719 hugo soppe Husqvarna Püssi Motoklubi EST
65cc 705 Bert Matteo Laas KTM Valga MK EST
65cc 617 Kaspar Uibu Yamaha EST
65cc 606 Tõnu Kaspar Teesalu KTM Teesalu Racing Team EST
65cc 602 Aston Allas Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 512 Paul Raid Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 511 Rasmus Avik Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 5 Priidu Prikk Yamaha Motoklubi Lääne EST
65cc 444 Krevor Marcel Nõmme KTM RedMoto Racing EST
65cc 404 Enriko Peilman KTM RedMoto Racing EST
65cc 40 Travis Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 4 Enri Lustus Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 365 Markus Raba Yamaha Motoklubi Lääne EST
65cc 338 Andreas Kuusik Husqvarna AMB Racing Team EST
65cc 331 Sebastian Klooren Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 33 Sander Pihlakas Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 30 Ottomar Saag Husqvarna Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 258 Frankie Lvovs Husqvarna Vihur Motosport EST
65cc 225 Henrik Soots Husqvarna EST
65cc 220 Leslie Puller Husqvarna Pärnu Motoclub EST
65cc 19 Ott Melts Yamaha Motoklubi Lääne EST
65cc 181 Edvin Jürgen Yamaha Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 18 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
65cc 177 KARL ILVES Husqvarna Linnamäe Krossiklubi EST
65cc 15 Marten Raud Husqvarna Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 111 Lucas Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 10 Jakob Burmann Husqvarna RedMoto Racing EST
85cc 93 Gregor Kuusk Husqvarna RedMoto Racing EST
85cc 85 Kaspar Raagmaa Yamaha Motoklubi Lääne EST
85cc 8 Karl Hunt KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
85cc 655 Romeo Pikand KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
85cc 637 Jan-Marten Paju Husqvarna RedMoto Racing EST
85cc 605 Timo Tjorven Teesalu KTM Teesalu Racing Team EST
85cc 44 Sebastian Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
85cc 376 VALDIS MARKINS Husqvarna LAT
85cc 315 Tristan Loob Husqvarna Pärnu Motoclub EST
85cc 232 Tristen Mardo KTM AYR Racing Team EST
85cc 137 Rasmus Alan Truus KTM EST
85cc 121 Marko Moorits KTM Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 69 Pätrik Ilm Cobra Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 64 Kaspar Saar Apex Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 58 Martin Kähr Apex Kagu Motoklubi EST
ATV Lapsed 353 Argo Algma Apex Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 33 Ramos Sokolov Apex Sõmeru Racing EST
ATV Lapsed 22 Eric Tõnissoo Apex Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed Jun 99 Sebastian Pedras Apex Sõmerpalu MK EST
ATV Lapsed Jun 88 Laura Põldma Apex Motoklubi D ja T EST
ATV Lapsed Jun 8 Alice kivimägi Apex Linnamäe Krossiklubi EST
Pitbike 35+ 94 Peeter Tamm Bucci Moto Freetime Racing EST
Pitbike 35+ 924 Taavi Põder Bucci Moto Linnamäe Krossiklubi EST
Pitbike 35+ 82 Meelis Liivrand Bucci Moto Freetime Racing EST
Pitbike 35+ 80 Romet Ahi Bucci Moto Freetime Racing EST
Pitbike 35+ 69 Jurijs Sigajevs Bucci Moto LAT
Pitbike 35+ 321 Toms Binovskis Bucci Moto LAT
Pitbike 35+ 2 Marko Lepik Bucci Moto Freetime Racing EST
Pitbike 35+ 199 Miks Binovskis Bucci Moto LAT
Pitbike 35+ 10 Raul Rammula PitsterPro Freetime Racing EST
Pitbike MX 54 Oliver Vippul Pitpro EST
Pitbike MX 39 Erki Koltsin Apollo Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike MX 351 Marko Tenno Pitpro Abja Tehnikaring EST
Pitbike MX 33 Olavi Villo Bucci Moto SK Yamaha Keskus EST
Pitbike MX 321 Toms Binovskis Bucci Moto LAT
Pitbike MX 31 Kristel Raba Bucci Moto Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike MX 235 Kaido Raal Apollo Tihemetsa MK EST
Pitbike MX 199 Miks Binovskis Bucci Moto LAT
Pitbike MX 16 Matis Heinpõld Pitpro Tihemetsa MK EST
Pitbike MX 134 Juss Maidla Bucci Moto Kagu Motoklubi EST
Pitbike Semi88 939 Raivo Raudsepp Pitpro Sõmerpalu MK EST
Pitbike Semi88 930 Krissy-Eliis Raba Apollo Abja Tehnikaring EST
Pitbike Semi88 83 Lauri Maks Bucci Moto Freetime Racing EST
Pitbike Semi88 79 Evert Kangur Pitpro Abja Tehnikaring EST
Pitbike Semi88 69 Jurijs Sigajevs Bucci Moto LAT
Pitbike Semi88 666 Raul Pinsel Pitpro Abja Tehnikaring EST
Pitbike Semi88 404 Robin Kahu PitsterPro Abja Tehnikaring EST
Pitbike Semi88 31 Kristel Raba Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike Semi88 29 Berit Bekker Apollo Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike Semi88 208 Kristo Hint YCF EST
Pitbike Semi88 13 Tarmo Raba Apollo Abja Tehnikaring EST
Pitbike Semi88 Jun 70 Kristelle Tasane Pitpro EST
Pitbike Semi88 Jun 625 Oliver Kalle YCF Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike Semi88 Jun 42 Mikk Pinsel Pitpro Abja Tehnikaring EST
Pitbike Semi88 Jun 38 Henry Küper YCF Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike Semi88 Jun 229 Ralf Kahu Apollo Abja Tehnikaring EST
Pitbike Semi88 Jun 18 Robin Paarman YCF EST
Pitbike Semi88 Jun 12 Henri Grünberg Bucci Moto EST
Kommentaarium on suletud.