ENKV III ja Pitbike EMV I etapp

Laen kaarti....

Aeg
26/05/2019
Kogu päev

Asukoht
Jaanikese motokeskus

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend

Masinaklassid:
ENKV III etapp: 50 PW/Mini,50cc,65cc,85cc
ENKV I etapp: ATV Lapsed, ATV Lapsed Jun, Q100
EMV I etapp: Pitbike.

Registreeru

Eesnimi|First name*

Perenimi|Family name*

E-post|E-mail*

Telefon|Phone*

Klass|Class*

Mark*

Klubi|Club

Riik|Country

Võistlusnr|Start nr*

Litsentsi nr|Licence nr

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
50cc 7 Travis Siilak KTM Vihur Motosport EST
50cc 602 Aston Allas Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 443 Oliver Saar Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 411 Karl-Martin Kukk Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc 411 Karl-Martin Kukk Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc 339 Bruno Mägi KTM EST
50cc 33 Sebastian Klooren Husqvarna Sõmerpalu MK EST
50cc 300 Robin Arukase Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc PW/Mini 442 Calvin Gregor Minakov KTM EST
50cc PW/Mini 345 Markus Rotmeister Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc PW/Mini 25 Tauri Kristjan Teesalu Husqvarna Karksi Racing Team EST
50cc PW/Mini 131 Heigo Havam Husqvarna HRC Eesti Racing Team EST
50cc PW/Mini 10 Stever Pihu KTM EST
65cc 93 Gregor Kuusk Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 89113932434 Semen Belobokov Kawasaki RUS
65cc 637 Jan-Marten Paju Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 555 Bert Matteo Laas KTM Valga MK EST
65cc 52 Raul Liivlaid Cobra Motoklubi Lääne EST
65cc 404 Enriko Peilman KTM EST
65cc 346 Rasmus Rotmeister Husqvarna Pärnu Motoclub EST
65cc 30 Timo Tjorven Teesalu KTM Karksi Racing Team EST
65cc 23 Tõnu Kaspar Teesalu KTM Karksi Racing Team EST
65cc 217 Kaspar Uibu Yamaha Sõmerpalu MK EST
65cc 2 Semen Belobokov Kawasaki RUS
65cc 111 Robin Raudsepp KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
65cc 11 Sigmar Retpap KTM Linnamäe Krossiklubi EST
85cc 727 Mark Peterson KTM Valga MK EST
85cc 121 Marko Moorits KTM Linnamäe Krossiklubi EST
85cc 116 Silver Romandi KTM RedMoto Racing EST
ATV Lapsed 8 Alice Kivimägi Cobra Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 64 Kaspar Saar Apex Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 39 Karl Koho Apex Äksi MK EST
ATV Lapsed 353 Argo Algma Apex MC Panter EST
ATV Lapsed 22 Eric Tõnissoo Can-Am Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 10 Samuel Klettenberg Apex Türi Auto-Motoklubi EST
ATV Lapsed Jun 69 Pätrik Ilm Apex Linnamäe Krossiklubi EST
Pitbike 45 Lauri Topolev Apollo Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike 351 Marko Tenno Pitpro Tihemetsa MK EST
Pitbike 235 Kaido Raal Apollo Tihemetsa MK EST
Pitbike 23 Risto Grünberg Bucci Moto Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike 222 Tristan Nuiamäe Pitpro Motoklubi MRC EST
Pitbike 2 Marko Lepik Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike 131 Heido Havam Honda HRC Eesti Racing Team EST
Pitbike Semi 88 83 Lauri Maks Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Pitbike Semi 88 70 Sten Mattias Topolev YCF Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike Semi 88 625 OLIVER KALLE Apollo EST
Pitbike Semi 88 38 Henry Küper YCF EST
Pitbike Semi 88 23 Risto Grünberg YCF Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike Semi 88 15 Toomas Raba Pitpro Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Pitbike Semi 88 12 Henri Grünberg Bucci Moto Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Kommentaarium on suletud.